Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4627/25363 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2019/20 (4)
OTP*** Budimex GPPP o Puchar Poseł RP Elżbiety Gelert
niedziela, 26 stycznia 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
MA
15
17
60.69266I
I
2.04535
04563
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
ZP
PM
17
18
60.09257II
II
3.08979
11550
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
59.62247II
II
4.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
MA
9
19
59.30238III
III
5.03960
05856
Radosław Szczepański
Piotr Walczak
KP
SW
18
21
59.24231III
III
6.04303
04699
Roman Kierznowski
Krzysztof Sikorski
WM
PM
21
19
58.47223III
III
7.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
WM
PD
7
7
58.13216 
 
8.01054
02827
Tadeusz Garbacik
Marek Urbański
MP
LB
15
15
57.82208 
 
9.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
57.65201 
 
10.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
MA
MA
19
18
57.62194 
 
11.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
57.56186 
 
12.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
7
57.46179 
 
13.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
57.22171 
 
14.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
57.10164 
 
15.08294
15595
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
MA
OP
17
11
57.09156 
 
16.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
13
7
57.03149 
 
17.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
56.63142 
 
18.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
9
11
56.58134 
 
19.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
OP
OP
17
21
56.49127 
 
20.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
55.67119 
 
21.03847
03920
Jarosław Michałowski
Grzegorz Rojewski
KP
WP
18
13
55.57112 
 
22.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
21
21
55.50104 
 
23.04344
04473
Marek Lichocki
Jerzy Sukow
WM
WM
12
12
55.4897 
 
24.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SL
7
21
55.0089 
 
25.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
54.9782 
 
26.04405
04431
Krzysztof Pikus
Zbigniew Rogowski
WM
WM
19
18
54.9775 
 
27.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
13
54.7867 
 
28.04531
04707
Marek Barylewski
Mirosław Szaliński
ZP
PM
18
12
54.7560 
 
29.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
54.7053 
 
30.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
7
5
54.6352 
 
31.07809
09357
Piotr Kołuda
Arkadiusz Majcher
LU
MA
17
11
54.5451 
 
32.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
54.4950 
 
33.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
54.1948 
 
34.08593
08388
Marcin Bartoszewski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
54.1647 
 
35.04852
09696
Marta Sikora
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
5
54.0946 
 
36. 
 
Joel Aasmäe
Marko Tenn
EST
EST
6
6
53.9145 
 
37.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
2.5
5
53.8443 
 
38.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
53.6842 
 
39.13353
 
Marius Budrys
Egidijus Stankus
PD
LTU
0
6
53.5341 
 
40.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
53.2739 
 
41.04451
 
Jerzy Skrzypczak
Romain Zaleski
WM
ITA
21
6
53.0338 
 
42.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
7
52.9437 
 
43.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
52.9036 
 
44.12450
06336
Katarzyna Dufrat
Piotr Lutostański
PM
PM
15
18
52.8834 
 
45.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
52.7633 
 
46.07341
03512
Ireneusz Kowalczyk
Wojciech Sołtysik
SL
SL
21
5
52.3832 
 
47.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
52.3130 
 
48.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
4
5
52.3029 
 
49.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
11
13
52.1828 
 
50.04551
04559
Robert Czarnecki
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
51.8727 
 
51.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
DS
24
24
51.7625 
 
52.15621
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
PM
PM
19
18
51.6724 
 
53.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
51.6023 
 
54.17346
16850
Roman Babiy
Yaroslav Kryvko
LU
LU
1
2
51.5522 
 
55.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
51.5520 
 
56.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
51.5119 
 
57.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
51.4818 
 
58.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
51.3016 
 
59.04602
04665
Aleksander Kasprzak
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
51.2015 
 
60.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
ZP
DS
7
11
50.8814 
 
61.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
7
50.6613 
 
62.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
PM
WM
18
9
50.6111 
 
63.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
50.5110 
 
64.04628
06822
Marcin Kut
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
50.489 
 
65.03529
03562
Jacek Szczerbowski
Jerzy Ujma
SL
SL
7
12
50.198 
 
66.06556
12263
Sylwester Cieślak
Anna Jaguszewska
MA
MA
12
4
50.196 
 
67.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
50.165 
 
68.04793
16140
Krzysztof Kluf
Andrzej Szepczyński
MA
MP
12
4
50.154 
 
69.13693
07642
Curt Sjolin
Witold Stachnik
LB
MA
2.5
9
50.122 
 
70.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
49.951 
 
71.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
49.921 
 
72.16470
12680
Agata Pyclik-Chojenka
Michał Wróblewski
ZP
PM
2.5
4
49.561 
 
73.05574
05730
Przemysław Błaszczyk
Wiesław Niciński
LD
LD
15
13
49.511 
 
74.11320
14688
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
4
4
49.421 
 
75.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
49.341 
 
76.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
49.221 
 
77.08128
04621
Zenon Betański
Marek Kryniewski
PM
PM
5
5
49.211 
 
78. 
12494
Rokas Blazevicius
Saulius Sinkevicius
LTU
PD
6
1
49.191 
 
79.12154
12123
Mateusz Sobczak
Mateusz Stępiński
DS
MA
11
9
49.161 
 
80.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
2
2
49.131 
 
81.04297
08316
Wojciech Karpiński
Krzysztof Nagielski
WM
WM
5
9
49.051 
 
82.05675
11296
Mariusz Kraśnicki
Artur Pomarański
LD
ZP
9
7
49.021 
 
83.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
PM
WP
7
11
48.941 
 
84.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
48.841 
 
85.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
48.681 
 
86.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
11
7
48.481 
 
87.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
4
11
48.301 
 
88.12272
17030
Anna Makarewicz
Anna Zaręba
MA
MA
5
3
48.201 
 
89.17495
05822
Robert Barankiewicz
Tomasz Spodenkiewicz
LD
DS
2.5
13
48.121 
 
90.14401
04358
Mirosław Makuch
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
3
2.5
48.091 
 
91.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
48.081 
 
92.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
47.961 
 
93.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
47.891 
 
94.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2.5
2.5
47.761 
 
95.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
47.741 
 
96.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
47.731 
 
97.06066
06121
Ludwik Piotrowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
9
4
47.671 
 
98.03266
03345
Stefan Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
SL
18
18
47.601 
 
99.12009
09763
Mirosław Hryszko
Adam Wszeborowski
PD
PD
5
5
47.531 
 
100.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
47.391 
 
101.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
47.131 
 
102.04553
12983
Elżbieta Czekaj
Janusz Kobylarski
PM
PM
12
5
46.871 
 
103.06488
04601
Wiesław Andruk
Witold Kaliński
PM
PM
9
12
46.801 
 
104.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
17
15
46.731 
 
105.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszyński
PM
MA
19
13
46.581 
 
106.04797
06355
Ryszard Konopka
Lech Warwocki
PM
LD
12
9
46.561 
 
107.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
3
2.5
46.501 
 
108.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
46.141 
 
109.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
45.951 
 
110.05111
04731
Wit Klapper
Sylwester Walerowicz
WM
WP
21
15
45.791 
 
111.04345
10335
Tomasz Lisica
Sławomir Wrzosek
WM
WM
7
11
45.591 
 
112.18128
01152
Wojciech Kurkowski
Grzegorz Rewer
LU
LU
4
9
45.501 
 
113.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
45.321 
 
114.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
45.301 
 
115.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
44.751 
 
116.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
44.731 
 
117.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
44.541 
 
118.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
1.5
12
44.511 
 
119.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
0
5
44.321 
 
120.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
44.181 
 
121.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
44.091 
 
122.01072
01126
Waldemar Kaszuba
Bogusław Nidecki
PK
PK
4
5
44.041 
 
123.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
5
43.971 
 
124.02673
06845
Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
MP
MA
13
13
43.761 
 
125.06382
02977
Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
SW
SW
7
18
43.711 
 
126.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
43.691 
 
127.06526
07053
Waldemar Burakowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
15
5
43.671 
 
128.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
43.011 
 
129.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
42.521 
 
130.09679
04829
Krzysztof Meyer
Marek Pietrzak
PM
PM
3
5
42.121 
 
131.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
7
5
41.721 
 
132.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
41.161 
 
133.08951
04499
Janusz Tchórzewski
Wiesław Wiśniewski
WM
WM
2
2.5
40.781 
 
134.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
40.411 
 
135.19724
19723
Bartosz Bejenka
Adam Rogowski
PD
PD
1.5
1
39.161 
 
136.01164
01163
Wojciech Krzyszczak
Andrzej Skoczylas
WM
WM
0.5
0.5
37.701 
 
137.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
36.701 
 
138.01101
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
WM
WM
0.5
2.5
35.211 
 
139.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
22.091 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11418 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-06 g.13:22:11 (0.5518/288) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.