Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5174/26619 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

34. Mistrzostwa Polski Teamów "Waza Bałtyku"
Mistrzostwa Polski Teamów
poniedziałek, 9 sierpnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12127
04602
04707
07431
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
Marek Witek
PM
PM
PM
PM
7
18
12
21
13.60450MM
MM
MM
MM
2. 
08203
05056
 
Sabine Auken
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Roy Welland
GER
MA
MA
GER
24
19
21
24
-13.60349 
M
M
 
3.09424
04762
06658
04111
08195
04662
Stefan Szenberg
Konrad Araszkiewicz
Jacek Kalita
Krzysztof Kotorowicz
Dariusz Kowalski
Michał Nowosadzki
DS
SW
SW
SW
SW
SW
13
21
24
21
21
24
24.60280M
M
M
M
M
M
4.13438
01347
07809
11903
Rafał Marks
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Paweł Szymaszczyk
MA
LU
LU
MA
13
18
17
9
-24.60200I
I
I
I
5.17167
17721
15511
12123
01739
Tomasz Kiełbasa
Jakub Bazyluk
Kacper Kopka
Mateusz Stępiński
Rafał Wolański
MA
MA
KP
MA
OP
7
4
7
9
9
-4.40170I
I
I
I
I
6.04740
06554
05611
06815
05732
07099
Piotr Wiankowski
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
MA
DS
DS
MA
WP
WP
21
19
21
19
18
9
-35.60139I
I
I
I
I
I
7.01318
08979
11550
14783
12154
08158
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
Patryk Patreuha
Mateusz Sobczak
Piotr Zatorski
DS
DS
DS
DS
DS
PM
24
24
13
7
11
21
-19.40109II
II
II
II
II
II
8.05893
12575
17274
06101
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Marcin Dziembor
Paweł Stężała
ZP
ZP
ZP
ZP
7
5
2.5
5
-18.4078II
II
II
II
9.15595
01345
09138
01865
06909
05423
Maciej Dąbrowski
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
Andrzej Pawlak
Anna Sarniak
Jeremi Stępiński
OP
OP
OP
OP
OP
OP
11
7
17
17
21
19
24.8058II
II
II
II
II
II
10.06973
05989
 
14728
09643
06131
Piotr Tuszyński
Jerzy Kullass
Leonard Malesza
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
Marek Wawrzyniak
DS
ZP
-
SW
MA
ZP
24
9
6
15
9
7
26.2053II
II
 
II
II
III
11.04198
04212
04242
04250
11296
04451
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Andrzej Fronczak
Bogusław Gierulski
Artur Pomarański
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
PM
WM
OP
WM
13
19
18
21
7
21
-26.2048 
 
 
 
 
 
12.12634
02666
03960
04015
Monika Sautaux
Andrzej Hycnar
Radosław Szczepański
Tomasz Woźniak
KP
PK
KP
KP
5
13
18
7
-24.8042 
 
 
 
13.02806
06382
16259
06341
09146
Wojciech Strzemecki
Maciej Dobrzyński
Maciej Kliś
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Tuczyński
SW
SW
MP
MA
MA
21
7
5
24
24
-4.8037 
 
 
 
 
14.05079
04783
09768
05544
Rafał Junik
Michał Górski
Sebastian Piepióra
Jolanta Ziętara
WP
PM
PM
WP
7
9
9
5
-21.8032 
 
 
 
15.04696
04581
09675
04745
Antoni Sękowski
Kazimierz Gralak
Sławomir Lejk
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
PM
PM
18
18
3
4
-7.8027 
 
 
 
16.02673
17082
11928
18128
Marek Jaworski
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Wojciech Kurkowski
MP
MA
MA
LU
13
5
5
5
-22.8021 
 
 
 
17.04751
04535
04588
04665
04699
04735
Andrzej Zaleski
Dariusz Bogucki
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
PM
PM
PM
PM
9
17
18
21
19
17
102.6816 
 
 
 
 
 
18.05403
05142
05210
05508
Piotr Solecki
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
Robert Włodkowski
WP
WP
WP
WP
7
4
5
5
102.5811 
 
 
 
19.05111
01054
07725
05464
07544
02827
Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
Grzegorz Superson
Witold Turant
Marek Tyran
Marek Urbański
MP
MP
MP
LD
LD
MP
21
15
13
18
15
15
101.806 
 
 
 
 
 
20.09491
10721
01483
01705
Rafał Niedzielski
Sławomir Czech
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
LU
LU
DS
DS
9
7
9
9
99.511 
 
 
 
21.03523
06507
12266
06921
Jan Sucharkiewicz
Wojciech Biegajło
Marek Drukier
Dariusz Sierocki
SL
MA
SL
MA
18
13
5
9
99.441 
 
 
 
22.07869
08485
04922
10450
06795
07827
Sławomir Zawiślak
Grażyna Busse
Piotr Busse
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Lech Ohrysko
SL
ZP
ZP
WP
WP
SL
21
15
19
13
19
18
99.231 
 
 
 
 
 
23.16187
04559
04682
15802
08119
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
Jacek Piotrowski
Adam Suchodolski
Waldemar Warzała
PM
PM
PM
PM
PM
4
9
12
5
12
96.151 
 
 
 
 
24.07775
04531
02131
05856
02185
Piotr Anastaziak
Marek Barylewski
Ryszard Smejda
Piotr Walczak
Damian Wroński
PM
MA
ZP
SW
ZP
9
18
7
21
11
95.621 
 
 
 
 
25.08769
04887
05023
05374
Sławomir Piechocki
Olech Bestrzyński
Paweł Gruszczyński
Cezary Serek
WP
ZP
WP
WP
11
17
7
17
93.611 
 
 
 
26.04633
17344
04631
08899
Adam Lewandowski
Krzysztof Chełstowski
Łukasz Ledóchowski
Marcin Osmański
PM
PM
PM
PM
3
2.5
2.5
5
90.681 
 
 
 
27.02114
05059
02013
02174
Sebastian Rawlik
Stanisław Janik
Andrzej Jeleniewski
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
WP
LB
4
13
18
12
89.671 
 
 
 
28.04621
04601
12573
16765
04660
08565
Marek Kryniewski
Witold Kaliński
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
Marek Niesłuchowski
Lechosław Suszka
PM
PM
PM
PM
PM
PM
5
12
3
2.5
7
5
89.551 
 
 
 
 
 
29.05670
17495
05678
17494
Andrzej Kozikowski
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
Aleksander Zatke
LD
LD
LD
LD
15
3
5
3
89.061 
 
 
 
30.08605
19724
04143
07209
16829
Krzysztof Dach
Bartosz Bejenka
Stanisław Gawryszczak
Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
PD
3
2
7
7
5
87.061 
 
 
 
 
31. 
 
 
 
 
16146
Are Sivertsen
Ole Berset
Bjorn Hanssen
Morten Olsen
Roy Hugo Olsen
Frank Svindahl
NOR
NOR
NOR
NOR
NOR
MA
6
6
6
6
6
7
87.011 
 
 
 
 
 
32.18645
17921
18048
20797
17925
Ewa Morawska
Józef Bugajewski
Łukasz Józkowiak
Jakub Piłat
Adam Zalwowski
WP
WP
WP
WP
WP
2
2
2
0.5
2
81.701 
 
 
 
 
33.08117
04541
04547
07794
13028
15477
Grażyna Brewiak
Mariusz Brewiak
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
Piotr Suchodolski
Krzysztof Żak
OP
PM
PM
PM
PM
PM
19
13
18
11
5
7
81.671 
 
 
 
 
 
34.07052
18778
20167
20028
09357
19484
Edmund Czubak
Robert Głodowski
Magdalena Judek
Anna Kołodziejczyk
Arkadiusz Majcher
Urszula Staniszewska
MA
MA
MA
DS
MA
MA
11
2
0.5
0.5
11
1.5
75.311 
 
 
 
 
 
35.08094
15701
19450
04613
04752
Zdzisław Jędrzejczak
Sławomir Hennig
Janusz Karczewski
Tadeusz Koronowski
Krzysztof Zastawny
PM
PM
PM
PM
PM
4
2
1.5
3
4
73.111 
 
 
 
 
36.20246
18901
04659
10348
 
Zenon Elert
Grzegorz Kujawiński
Krzysztof Niemkiewicz
Dariusz Podfigurny
Ignacy Przewoski
PM
PM
PM
PM
-
0
2
5
4
0
67.551 
 
 
 
 
37.14982
04341
18845
16322
Paweł Łużecki
Jan Lech
Krystyna Marson
Czesław Ossowski
PM
PM
PM
PM
2
5
1
2.5
59.971 
 
 
 
38.20143
 
10804
10805
Wojciech Gilla
Wiesław Jeziorny
Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
PM
-
PM
PM
0.5
0
0.5
1
58.441 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10221 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-04 g.00:03:22 (0.3243/196) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.