Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5310/26785 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2020/2021
II liga, grupa NW
miejsca 1-8
niedziela, 31 października 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.04906Jan BorychowskiWP13620310UNIA II LesznoII
2.04921Cezary BuraWP9395198UNIA II LesznoII
3.04948Grzegorz DembińskiWP7369185KTB Konin 
4.03696Leszek FalkowskiKP13700350BIN-Chemik Aleksandrów KujawskiI
5.03707Marek GiżaWP9510255KTB Konin 
6.09355Mariusz GrabowskiKP9700350BIN-Chemik Aleksandrów KujawskiI
7.03714Andrzej GrelaKP9683342BIN-Chemik Aleksandrów KujawskiI
8.05017Józef GrewlingWP717789Szlemik RCK Rogoźno 
9.11246Aleksander GrucaPM5490245GTB ATUT Rumia 
10.05038Jerzy GurzędaWP7202101FLUX-MEDICAL Boguniewo 
11.05049Jarosław HilbrechtWP7278139FLUX-MEDICAL Boguniewo 
12.02000Janusz HliwaLB716784MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB 
13.05950Tadeusz JanczurewiczWP5670335KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁAII
14.04788Ireneusz JaroszWP18483242KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁAII
15.05079Rafał JunikWP7303152FLUX-MEDICAL Boguniewo 
16.05081Marek JuszczakWP5430215FLUX-MEDICAL Boguniewo 
17.08370Bartłomiej KamelskiKP7550275TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 
18.08104Zbigniew KamińskiPM4436218GTB ATUT Rumia 
19.05118Cezary KmiecikWP5455228FLUX-MEDICAL Boguniewo 
20.03775Jacek KokocińskiWP7255128KTB Konin 
21.02036Stanisław KotasLB5570285MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB 
22.03785Roman KowalkowskiKP7550275TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 
23.05134Piotr KozickiWP5670335KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁAII
24.03787Adam KozłowskiWP12530265FLUX-MEDICAL Boguniewo 
25.05142Waldemar KożuchowskiWP4670335KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁAII
26.10869Alicja KrzemińskaKP4205103BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski 
27.10870Paweł KrzemińskiKP4205103BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski 
28.03807Tomasz LatosWP9510255KTB Konin 
29.03815Michał LewińskiWP12530265FLUX-MEDICAL Boguniewo 
30.14167Dariusz LisieckiWP4369185KTB Konin 
31.03820Jarosław ŁakomyKP7683342BIN-Chemik Aleksandrów KujawskiI
32.03822Lech ŁaniewskiKP13322161TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 
33.03821Maciej ŁaniewskiKP7550275TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 
34.08087Jan MaciejewskiPM916482GTB ATUT Rumia 
35.05210Przemysław MaliszewskiWP5670335KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁAII
36.07902Damian MazurakLB5570285MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB 
37.12783Robert MrukowskiKP5550275TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 
38.02087Marian NieznańskiLB7452226MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB 
39.07591Aleksander NowakowskiWP118543UNIA II Leszno 
40.03884Wiesław PaczkowskiKP5483242TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 
41.10118Jarosław PęskiPM5490245GTB ATUT Rumia 
42.05315Maciej PiaseckiWP7395198UNIA II LesznoII
43.08057Zbigniew PinkiewiczPM13490245GTB ATUT Rumia 
44.08052Bohdan PliszkaKP7700350BIN-Chemik Aleksandrów KujawskiI
45.04686Janusz PrzybyszewskiPM11463232GTB ATUT Rumia 
46.03909Ryszard RapickiKP12700350BIN-Chemik Aleksandrów KujawskiI
47.02114Sebastian RawlikLB5570285MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB 
48.05371Grzegorz SamolWP5430215FLUX-MEDICAL Boguniewo 
49.06086Ryszard SawickiWP5670335KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁAII
50.02131Ryszard SmejdaLB7357179FIORI GIFTS Szczecin 
51.05403Piotr SoleckiWP7354177FLUX-MEDICAL Boguniewo 
52.05405Paweł SosnowskiWP5670335KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁAII
53.10534Waldemar SroczyńskiWP11510255KTB Konin 
54.11400Piotr StanikowskiWP4620310UNIA II LesznoII
55.05431Andrzej SyrekWP13510255KTB Konin 
56.15358Zofia SzczerkowskaWP311357UNIA II Leszno 
57.05446Marek SzukałaWP19620310UNIA II LesznoII
58.05454Bogdan ŚwiątekWP12620310UNIA II LesznoII
59.08122Tomasz TarasiukPM3436218GTB ATUT Rumia 
60.03992Roman WachowiakKP18510255TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 
61.02174Wojciech WaszkowiakLB12570285MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB 
62.05487Przemysław WeymannWP11282141UNIA II Leszno 
63.08115Mirosław WiśniewskiPM2.5300150GTB ATUT Rumia 
64.10536Mirosław WitekWP3425213KTB Konin 
65.05508Robert WłodkowskiWP5483242KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁAII
66.10012Waldemar ZielińskiKP5430215TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 
67.05544Jolanta ZiętaraWP5303152FLUX-MEDICAL Boguniewo 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 31232 punkty PKL, w tym 15627 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-13 g.03:51:42 (0.7155/77) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.