Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1407/6712 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPP Par (1)
XIII Mityng Żuławski
sobota, 20 lutego 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
WP
18
18
63.73200I
I
2.03971
04015
Karol Szwenkel
Tomasz Woźniak
KP
KP
4
4
63.00195II
II
3.07811
06336
Marcin Krupowicz
Piotr Lutostański
MA
MA
18
18
62.90190II
II
4.04163
10370
Andrey Orlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
4
62.11185III
III
5.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
61.59180III
III
6.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
WP
WP
13
7
61.48175III
III
7.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
7
7
61.06171 
 
8.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
DS
PD
19
7
60.86167 
 
9.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
60.10163 
 
10.04527
04699
Krzysztof Antas
Krzysztof Sikorski
WP
PM
18
18
59.45159 
 
11.07777
04535
Ewa Banaszkiewicz
Dariusz Bogucki
PM
PM
12
12
59.42155 
 
12.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
58.93151 
 
13.01661
05856
Włodzimierz Starkowski
Piotr Walczak
DS
WP
19
18
58.77146 
 
14.04731
04735
Sylwester Walerowicz
Wacław Wejknis
PM
PM
12
13
57.97142 
 
15.07809
06795
Piotr Kołuda
Ewa Miszewska
LD
WP
13
18
57.91138 
 
16.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
57.88134 
 
17.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
57.71130 
 
18.04662
04740
Michał Nowosadzki
Piotr Wiankowski
LU
LU
18
12
57.03126 
 
19.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
57.03122 
 
20.05918
06130
Tomasz Derba
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
7
2.5
56.95117 
 
21.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
56.93113 
 
22.14187
14186
Justas Ceponkus
Ramunas Grigoraitis
PD
PD
0.5
0.5
56.50109 
 
23.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
4
7
56.44105 
 
24.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
7
56.26101 
 
25.04108
04842
Przemysław Janiszewski
Leszek Sztyrak
WM
WM
18
18
55.9097 
 
26.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
MA
19
18
55.8593 
 
27.01726
01749
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
MA
DS
18
13
55.7388 
 
28.05944
02133
Adam Hintertan
Mirosław Soroka
SW
LB
7
12
55.5584 
 
29.09768
04721
Sebastian Piepióra
Piotr Tomczak
PM
PM
7
4
55.5080 
 
30.02934
02977
Krzysztof Kujawa
Mirosław Rafalski
SW
SW
18
18
55.4576 
 
31.04553
04652
Elżbieta Czekaj
Jerzy Misiak
PM
PM
7
13
55.3872 
 
32. 
 
Algars Germanis
Ivars Rubenis
LAT
LAT
5
5
55.3768 
 
33.07891
02497
Piotr Klimacki
Dariusz Koproń
LU
LU
18
13
55.3364 
 
34.04573
09696
Michał Gapa
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
4
2.5
55.0660 
 
35.02094
12280
Romuald Paszkowski
Roland Stenzel
ZP
ZP
4
1.5
55.0255 
 
36.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
13
13
54.8851 
 
37.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
12
7
54.8447 
 
38.13616
04162
Arunas Jankauskas
Valentin Zhuravel
PD
PD
2.5
7
54.7743 
 
39.05069
02509
Paweł Jassem
Leszek Kwiatkowski
WP
LB
7
13
54.6240 
 
40.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
54.6040 
 
41.04198
02912
Adolf Bocheński
Jacek Janowski
MA
SW
12
18
54.3239 
 
42.14147
11653
Grigoriy Khautin
Igor Krawczenko
PD
PD
1.5
4
54.3138 
 
43.03820
12783
Jarosław Łakomy
Robert Mrukowski
KP
KP
4
2.5
54.2837 
 
44.04643
09012
Bogdan Małysz
Bolesław Ostrowski
PM
PM
18
13
54.2837 
 
45.02040
02126
Skarbimir Kozar
Sebastian Simonienko
LB
LB
4
4
54.1436 
 
46.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
54.0835 
 
47.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
54.0135 
 
48.02732
04683
Artur Machno
Przemysław Piotrowski
MP
PM
7
12
53.9434 
 
49.10247
04427
Grzegorz Lasocki
Edmund Reczuga
WM
WM
4
4
53.8733 
 
50.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
53.7732 
 
51.02507
07975
Grzegorz Kułak
Jerzy Maludziński
SW
SW
7
7
53.6232 
 
52.11757
12010
Paweł Anastaziak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2
2
53.5331 
 
53.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
53.5130 
 
54.06343
08298
Mariusz Nowak
Grzegorz Obrębski
LD
LD
7
2
53.4830 
 
55.10790
08562
Grzegorz Antosz
Bogusław Kozłowski
PM
PM
1.5
2
53.2229 
 
56.04922
05374
Piotr Busse
Cezary Serek
WP
WP
18
7
53.1828 
 
57.04212
04405
Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
WM
WM
18
18
53.0927 
 
58.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
53.0327 
 
59.07164
14158
Swietłana Bodrenkowa
Juste Rotomskyte
PD
PD
4
1
53.0026 
 
60.14703
14704
Illia Feranchuk
Ihar Godun
PD
PD
0
0
52.9825 
 
61.04110
07114
Jakub Kotorowicz
Waldemar Skóra
LD
LD
18
7
52.8525 
 
62.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
52.8524 
 
63.04271
04431
Danuta Hocheker
Zbigniew Rogowski
WM
WM
13
18
52.8423 
 
64.14178
09903
Michał Chudański
Michał Witkowski
PK
PK
1.5
1.5
52.7522 
 
65.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
52.6622 
 
66.04543
04739
Stanisław Brzozowski
Janusz Węgrzyn
PM
PM
7
4
52.5221 
 
67.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
2.5
12
52.5220 
 
68.02959
06954
Sławomir Olech
Adam Suwik
LU
WP
18
18
52.5020 
 
69.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
52.4619 
 
70.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
52.4618 
 
71.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
52.4218 
 
72.09667
08097
Arkadiusz Górzewski
Włodzimierz Kocoń
PM
PM
4
2.5
52.2317 
 
73.03644
03987
Adam Błachnio
Piotr Turowski
KP
KP
7
7
52.1416 
 
74.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
52.1215 
 
75.01318
08158
Stanisław Gołębiowski
Piotr Zatorski
DS
DS
18
12
52.0715 
 
76.04602
04626
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
18
4
51.8214 
 
77.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
51.5913 
 
78.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
51.5213 
 
79.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
4
18
51.4412 
 
80.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
51.4311 
 
81.10095
10250
Paweł Miechowicz
Jarosław Świderski
MA
MA
12
7
51.4210 
 
82.02876
02927
Wojciech Arczewski
Paweł Kowalski
SW
SW
18
7
51.3510 
 
83.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
7
2
51.329 
 
84.04783
04797
Michał Górski
Ryszard Konopka
PM
PM
7
12
51.178 
 
85.12822
12983
Cezary Domachowski
Janusz Kobylarski
KP
KP
2
2
50.978 
 
86.13794
14422
Leszek Dybizbański
Zbigniew Dybizbański
PM
PM
0.5
0
50.917 
 
87.03815
13018
Michał Lewiński
Rafał Szafranek
LB
KP
12
2
50.816 
 
88.11423
10721
Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
WP
LU
2
2.5
50.695 
 
89.04350
10335
Jarosław Łosiak
Sławomir Wrzosek
WM
WM
7
7
50.625 
 
90. 
 
Juris Balasovs
Janis Maurins
LAT
LAT
2
5
50.584 
 
91.04541
13104
Mariusz Brewiak
Arkadiusz Stasiak
PM
LB
12
2.5
50.563 
 
92.07052
06883
Edmund Czubak
Sławomir Rokicki
MA
MA
7
7
50.413 
 
93.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
50.392 
 
94.04628
04703
Marcin Kut
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
4
4
50.221 
 
95.11682
11681
Stanisław Bohut
Ziemowit Nowak
WM
WM
2
2.5
50.18  
 
96.04781
04788
Andrzej Garstka
Ireneusz Jarosz
PM
PM
7
18
50.17  
 
97. 
 
Janis Bendiks
Janis Bethers
-
LAT
0
5
50.13  
 
98.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
49.94  
 
99.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
2
2
49.74  
 
100.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
49.74  
 
101.13706
12899
Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
1.5
49.52  
 
102.12266
03861
Marek Drukier
Leszek Moszczyński
PM
KP
2.5
7
49.49  
 
103.08087
10118
Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
PM
PM
7
2.5
49.47  
 
104. 
04344
Ireneusz Iwanow
Marek Lichocki
-
WM
0
7
49.45  
 
105.06218
06248
Andrzej Niewiadomski
Hilary Ślesicki
MA
MA
4
4
49.27  
 
106.04241
12304
Wojciech Aniszewski
Antoni Michalik
WM
WM
2
2.5
49.16  
 
107.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
4
7
49.07  
 
108.04563
04630
Ireneusz Dzikowski
Jacek Lasota
PM
PM
18
7
49.07  
 
109. 
 
Ugis Jansons
Maris Matisons
LAT
LAT
5
5
49.04  
 
110.04233
08389
Andrzej Dzikowski
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
4
2
49.03  
 
111.08950
12006
Iwona Czajka
Danuta Krupnik
MA
LD
4
4
49.01  
 
112.04684
04696
Józef Pochroń
Antoni Sękowski
PM
PM
18
18
48.93  
 
113.06556
03999
Sylwester Cieślak
Tadeusz Wasilewski
MA
KP
7
4
48.80  
 
114.13699
04164
Zoya Beliankina
Alexander Karbanovich
PD
PD
1.5
4
48.74  
 
115.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
4
2
48.70  
 
116. 
04329
Bogdan Jabłoński
Zbigniew Krzepkowski
-
WM
0
4
48.64  
 
117.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
2.5
4
48.62  
 
118.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
48.57  
 
119.04354
04412
Zbigniew Łukaszuk
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
7
48.37  
 
120.04411
04434
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
PM
PM
4
2.5
48.36  
 
121.10148
10673
Paulina Klimentowska
Tatiana Kozon
MA
MA
4
2.5
48.26  
 
122.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
2.5
7
48.07  
 
123.04297
04445
Wojciech Karpiński
Zygmunt Siluk
WM
WM
4
4
47.53  
 
124.09155
07572
Piotr Ciak
Ireneusz Jagielski
WM
WM
2.5
4
47.49  
 
125.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
1.5
2
47.38  
 
126.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2.5
47.32  
 
127.07559
04455
Henryk Łęcki
Mieczysław Sokołowski
WM
WM
1.5
0
47.22  
 
128.13627
14849
Andrei Ruski
Weronika Simborskaya
PD
PD
0
0
47.20  
 
129.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
0
0
47.13  
 
130.04300
13652
Anna Kasztan
Krzysztof Tomczyński
WM
MA
1.5
1
47.10  
 
131.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
12
18
46.97  
 
132.13920
08271
Wojciech Adamkiewicz
Adam Karczmarz
MA
MA
2
2.5
46.90  
 
133.11296
06092
Artur Pomarański
Piotr Siemaszko
ZP
ZP
2
4
46.80  
 
134.12127
04675
Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
PM
PM
2.5
13
46.68  
 
135.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
2.5
4
46.65  
 
136.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
WP
WP
4
2.5
46.64  
 
137.05624
05681
Jacek Grzelczak
Tomasz Krysztofiak
LD
WP
7
12
46.42  
 
138.08485
09138
Grażyna Busse
Danuta Kazmucha
WP
WP
7
4
46.26  
 
139.04531
06877
Marek Barylewski
Waldemar Radziak
MA
MA
18
12
46.10  
 
140.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
2
0
46.01  
 
141.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
45.96  
 
142.04279
04396
Jan Janiak
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
4
45.94  
 
143.04256
04469
Kazimierz Goś
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
12
4
45.93  
 
144. 
08587
Karol Stolarowicz
Tomasz Stolarowicz
NZ
WM
0
0
45.88  
 
145.13191
13194
Kazimierz Rajski
Zenon Zielka
PM
PM
2
0.5
45.70  
 
146.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
4
12
45.60  
 
147.07605
04301
Zdzisław Godlewski
Tadeusz Kądzielewski
WM
WM
4
7
45.60  
 
148.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
4
4
45.50  
 
149. 
12362
Adam Piekara
Justyna Stachowiak
NZ
WP
0
1
45.21  
 
150.08588
08809
Piotr Greń
Józef Przyborowski
WM
WM
0
1
45.21  
 
151. 
 
Ryszard Pinuszewski
Waldemar Zieliński
-
-
0
0
45.20  
 
152.14850
07584
Valery Davydouski
Ryszard Stolarowicz
PD
WM
0
0.5
45.15  
 
153.10930
06903
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
MA
MA
4
4
44.94  
 
154.12660
02546
Sławomir Piętak
Jacek Przybyś
LU
LU
2
2.5
44.75  
 
155.03789
03829
Piotr Kreja
Bogumił Macierzyński
KP
KP
4
7
44.67  
 
156.06904
11610
Lech Sadoś
Paweł Starnawski
MA
MA
12
4
44.61  
 
157.03714
03884
Andrzej Grela
Wiesław Paczkowski
KP
KP
7
4
44.54  
 
158.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
PM
PM
18
2
44.27  
 
159.09287
09290
Ryszard Mytych
Jacek Wilczewski
WM
WM
0
0
44.19  
 
160.12742
12229
Paweł Jaworski
Robert Rychlicki
KP
KP
2
2.5
44.17  
 
161.04810
08131
Jan Łabęcki
Regina Ziębicka
PM
PM
4
2.5
44.17  
 
162.08388
04349
Tomasz Kuś
Ryszard Łasowski
WM
WM
2.5
7
44.05  
 
163. 
 
Józef Bohut
Lesław Czajka
-
-
0
0
43.85  
 
164.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
4
7
42.96  
 
165.04534
04755
Grzegorz Bieńkowski
Danuta Żabicka
PM
PM
2.5
4
42.87  
 
166.09247
07601
Marek Michalski
Michał Zbieranek
WM
WM
1.5
2.5
42.81  
 
167. 
 
Alfred Sobczak
Maria Toporowicz
-
-
0
0
42.57  
 
168.07287
09700
Tomasz Czajer
Aleksander Kot
WM
MA
12
4
42.33  
 
169.14157
14156
Sonata Simanaitiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1.5
1.5
41.75  
 
170.03982
10314
Adam Tomczak
Bogdan Zieliński
KP
KP
2.5
4
41.65  
 
171.08805
 
Roman Błoński
Jerzy Litwinko
WM
-
2
0
41.58  
 
172.05118
10906
Cezary Kmiecik
Michał Krzywina
WP
WP
2.5
2
41.55  
 
173. 
13693
Andrzej Luczyński
Curt Sjolin
SWE
LB
5
1
41.14  
 
174.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
40.87  
 
175.13408
04838
Katarzyna Kitowska
Grzegorz Sokołowski
KP
KP
2
2.5
40.74  
 
176. 
08808
Jerzy Kwoczek
Tadeusz Mielko
-
WM
0
0.5
40.19  
 
177.11803
12108
Agnieszka Chudy
Aleksandra Jarosz
PM
WP
2
2.5
40.09  
 
178.03787
05386
Adam Kozłowski
Paweł Siwiński
LB
LB
12
7
39.71  
 
179. 
 
Edward Makowski
Jerzy Rebell
-
-
0
0
39.63  
 
180.04262
09162
Sławomir Grochal
Jacek Trętowski
WM
WM
1.5
1.5
39.54  
 
181.04219
04463
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
39.23  
 
182.14425
14845
Grzegorz Gliński
Robert Krawczyk
PM
PM
0
0
39.00  
 
183.09461
09462
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
WM
WM
0.5
0.5
38.48  
 
184.13753
04497
Jarosław Hryniewicz
Mirosław Wilga
WM
WM
1.5
4
38.27  
 
185. 
04506
Danuta Lichocka
Regina Wołek
-
WM
0
2
36.93  
 
186. 
 
Ireneusz Ciszak
Janusz Ciszak
-
-
0
0
35.31  
 
187.02518
02966
Włodzimierz Maryniowski
Stanisław Pająk
SW
SW
13
12
35.09  
 
188.08857
04480
Arkadiusz Buczek
Waldemar Ślesicki
DS
WM
2
2
22.22  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11424 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-27 g.05:44:15 (0.5517/386) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.