Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1457/7463 turniej par

szczegóły imprezy

20. Festiwal Solidarność
Festiwalowy Turniej Par Mikstowych
piątek, 6 sierpnia 2010r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
61.9445III
III
2.06551
10330
Jacek Ciechomski
Elżbieta Sokołowska
LU
LD
18
7
61.8043 
 
3.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
61.6141 
 
4.07090
02133
Anna Kowalska
Mirosław Soroka
LD
LB
7
12
60.7739 
 
5.05611
06795
Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
WP
WP
12
18
60.7737 
 
6.06800
04755
Sylwester Młynarczuk
Danuta Żabicka
MA
PM
18
4
60.0635 
 
7.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
PM
WM
18
18
59.9833 
 
8. 
 
Tomasz Jurkowski
Francoise Leduc
FRA
FRA
5
5
59.2931 
 
9.12450
01347
Katarzyna Dufrat
Piotr Ilczuk
DS
SL
4
18
59.0429 
 
10.08117
05056
Grażyna Brewiak
Rafał Jagniewski
PM
WP
18
18
58.5127 
 
11. 
 
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
GER
5
10
57.7025 
 
12.08485
07849
Grażyna Busse
Bogdan Szulejewski
WP
MA
7
18
56.7024 
 
13.01384
12197
Halina Klukowska
Michał Klukowski
DS
DS
4
2.5
56.4522 
 
14.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
56.4320 
 
15.12362
01749
Justyna Stachowiak
Maciej Wręczycki
WP
DS
1.5
13
56.1518 
 
16.14158
10370
Juste Rotomskyte
Erikas Vainikonis
PD
PD
1
4
55.8316 
 
17.01831
10119
Marian Kupnicki
Mirosława Siwek
WP
MA
13
4
55.3414 
 
18.05084
02819
Tadeusz Kaczanowski
Halina Święch
WP
MP
18
4
55.2712 
 
19.05701
06807
Marta Maj-Rudnicka
Jan Moszyński
LD
LD
12
13
55.1910 
 
20.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
55.189 
 
21. 
 
Alexander Rapoport
Malgorzata Rapoport
GER
GER
5
5
55.029 
 
22.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
54.929 
 
23.07891
06780
Piotr Klimacki
Anna Mandecka
LU
MA
18
7
54.128 
 
24.11803
08513
Agnieszka Chudy
Piotr Gawryś
PM
MA
2
24
54.048 
 
25.04602
10032
Aleksander Kasprzak
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
18
2.5
54.018 
 
26.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
53.917 
 
27.06355
08582
Lech Warwocki
Hanna Zdanowicz
LD
MA
4
2.5
53.877 
 
28.13408
04838
Katarzyna Kitowska
Grzegorz Sokołowski
KP
KP
2
2.5
53.587 
 
29.14011
04163
Ulana Haponowa
Andrey Orlovich
PD
PD
1.5
12
53.466 
 
30.05279
04665
Jadwiga Nowak
Kazimierz Omernik
WP
WP
7
18
52.896 
 
31.14847
02094
Nataliya Koshcheyeva
Romuald Paszkowski
PD
ZP
0
4
52.576 
 
32.04109
08907
Łukasz Brede
Katarzyna Pakszys
MA
MP
12
2.5
52.445 
 
33.03401
04815
Jarosław Ostrowski
Małgorzata Pawłowska
SL
WP
7
4
52.345 
 
34.05670
04848
Andrzej Kozikowski
Maria Tomczewska
LD
PM
12
7
52.085 
 
35.13628
12357
Larysa Kuzniatsova
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2
4
52.074 
 
36.10148
03960
Paulina Klimentowska
Radosław Szczepański
MA
KP
4
18
51.974 
 
37.13706
04684
Magdalena Niebuda
Józef Pochroń
PM
PM
1.5
18
51.884 
 
38.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
51.463 
 
39.12108
04788
Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
WP
PM
2.5
18
51.453 
 
40.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2
2
51.433 
 
41.01385
01705
Tomasz Klukowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
4
51.302 
 
42.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
51.272 
 
43.06717
05856
Jolanta Krogulska
Piotr Walczak
MA
WP
18
18
51.032 
 
44.08432
09550
Kamila Szczepańska
Jakub Wojcieszek
MA
MA
7
7
50.991 
 
45.07190
12263
Paweł Chindelewicz
Anna Jaguszewska
MA
MA
12
2.5
50.871 
 
46.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
LU
MA
2.5
7
50.661 
 
47.01223
01224
Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
LB
LB
12
12
50.65  
 
48.14326
04772
Justyna Duszyńska
Bogusław Dyk
PM
PM
0
12
50.63  
 
49.05059
05246
Stanisław Janik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
12
2.5
50.40  
 
50.04775
06864
Karina Drobiniak
Andrzej Potyński
PM
MA
4
18
50.11  
 
51. 
14366
Malgorzata Schroeder
Michael Schroeder
NZ
MA
5
1.5
50.02  
 
52.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
4
4
49.88  
 
53.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
2.5
2.5
49.72  
 
54.11806
11809
Olga Jackiewicz
Krzysztof Mielnik
WP
PM
1.5
4
49.68  
 
55.10146
06845
Katarzyna Paluchowska
Tomasz Paluchowski
MA
MA
1
12
49.55  
 
56.04802
02701
Cezary Krzemiński
Olga Węsierska-Bryła
PM
PM
18
4
49.51  
 
57.04809
04850
Wojciech Lewandowski
Krystyna Widerska
PM
PM
2.5
4
48.62  
 
58.05242
05504
Ewa Mielcarzewicz
Andrzej Witkowski
WP
WP
2.5
18
48.60  
 
59.13596
06815
Anna Morgiel
Piotr Nawrocki
MA
MA
2
12
48.57  
 
60.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
1.5
4
48.18  
 
61.07164
06973
Swietłana Bodrenkowa
Piotr Tuszyński
PD
MA
4
24
48.13  
 
62.06805
 
Dariusz Morawski
Irmeli Salonen
MA
FRA
4
5
48.12  
 
63.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
48.03  
 
64.14103
13505
Agnieszka Porowska
Adam Wierzbicki
MA
MA
1.5
1.5
47.30  
 
65.01865
04823
Andrzej Pawlak
Małgorzata Sawicka
OP
ZP
12
18
47.30  
 
66.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
WP
2
18
47.17  
 
67.05111
04812
Wit Klapper
Marta Ostrowska
SL
MA
19
4
46.80  
 
68.09012
08131
Bolesław Ostrowski
Regina Ziębicka
PM
PM
13
2.5
46.67  
 
69.01115
 
Krzysztof Martens
Anna Samojleva
WP
RUS
24
5
46.66  
 
70.11388
07428
Jan Grzeszczak
Izabela Weinhold
DS
SL
2
4
46.10  
 
71.03274
03549
Joanna Taczewska
Mikołaj Taczewski
SL
SL
12
7
44.20  
 
72.11358
12709
Aleksander Krych
Katarzyna Perkowska
MA
PM
4
1.5
44.03  
 
73.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
1.5
43.75  
 
74.08970
04846
Bogusław Pawszak
Dorota Śmietana
PK
PM
12
2.5
43.66  
 
75.05213
12893
Paweł Małecki
Natalia Oleszek
SL
MA
7
1
43.49  
 
76.13060
11903
Dominika Piesiewicz
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2.5
42.83  
 
77.12735
 
Marcin Rudziński
Maria Whelan
WP
IRL
0.5
5
42.73  
 
78.08852
 
Aleksander Kulik
Danuta Mazalekska
MA
NZ
2
0
42.56  
 
79.04545
15059
Roman Budzik
Agata Chojnicka
PM
PM
13
0
42.53  
 
80.10778
05822
Joanna Kazmucha
Tomasz Spodenkiewicz
WP
LD
2.5
12
42.14  
 
81.04776
04806
Barbara Falkowska
Jan Lange
PM
PM
4
2.5
42.08  
 
82.12123
13234
Mateusz Stępiński
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
2.5
0.5
41.89  
 
83.11506
05722
Beata Golec
Jan Moszyński
LB
LD
2.5
7
41.34  
 
84. 
13841
Dorota Gadasś
Marek Parol
NZ
PM
0
1
40.89  
 
85.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
1.5
2
40.81  
 
86.09131
02179
Karolina Dostatnia
Kacper Wilczak
WP
LB
2
4
39.95  
 
87.12960
05830
Patrycja Kurys
Robert Stoliński
PM
MA
1
12
39.83  
 
88.04762
13436
Konrad Araszkiewicz
Barbara Rosłon
PD
MA
19
2
39.31  
 
89.04764
04036
Irena Borkowska-Falkiewicz
Janusz Ciruk
PM
WM
2.5
7
39.07  
 
90.10978
15060
Natalia Banaś
Gerbrand Hop
MP
MP
1.5
0
37.61  
 
91.04825
04829
Małgorzata Pawelec
Marek Pietrzak
PM
PM
2.5
2.5
35.72  
 
92.04765
04847
Stanisław Bubka
Aleksandra Świętochowska
PM
PM
2.5
2.5
34.52  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1312 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-21 g.22:32:47 (0.3819/194) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.