Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C1549/7722 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Teamów (Patton) - OTT(6) GPPT 2010/11
MP Teamów systemem Pattona
piątek, 1 października 2010r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03184
03185
03321
03596
Artur Guła
Zbigniew Guła
Marek Łazanowski
Andrzej Wojtusiak
SL
SL
SL
SL
7
7
4
7
133.00300M
M
M
M
2.05574
05730
06346
07543
Przemysław Błaszczyk
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
Przemysław Teleszyński
LD
LD
LD
LD
12
12
7
12
129.80240I
I
I
I
3.04740
04630
05264
09550
Piotr Wiankowski
Jacek Lasota
Jerzy Mścisz
Jakub Wojcieszek
LU
PM
WP
MA
12
7
12
7
120.30190I
I
I
 
4.05059
05170
05282
05504
Stanisław Janik
Włodzimierz Kwiatkowski
Jerzy Nowak
Andrzej Witkowski
WP
WP
WP
WP
12
12
12
18
114.70150 
 
 
 
5.07283
03170
03207
03593
Jarosław Figlus
Cezary Góra
Józef Janicki
Grzegorz Wodecki
MA
SW
SL
SL
12
7
7
4
117.30120 
 
 
 
6.07124
01382
01617
01686
Ryszard Lachowicz
Ryszard Kluk
Przemysław Saliński
Jan Ślipek
DS
DS
DS
DS
7
4
4
7
110.00100 
 
 
 
7.06795
07782
10793
05534
Ewa Miszewska
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
Stanisław Zakrzewski
WP
MA
MA
WP
18
7
7
12
114.0090 
 
 
 
8.06954
05670
05822
05830
Adam Suwik
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
Robert Stoliński
WP
LD
LD
MA
18
12
12
12
106.0080 
 
 
 
9.04665
04887
05739
05314
Kazimierz Omernik
Olech Bestrzyński
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
WP
WP
WP
WP
18
13
13
13
98.5075 
 
 
 
10.02673
02727
02774
01770
Marek Jaworski
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
Aleksander Zdybel
MP
MP
MP
DS
7
12
7
7
96.1070 
 
 
 
11.01627
01220
01552
01612
Waldemar Siuda
Grzegorz Bajek
Bartosz Pastuchewicz
Dariusz Rymaszewski
DS
DS
DS
DS
7
7
4
4
94.5065 
 
 
 
12.10370
04109
01539
04163
Erikas Vainikonis
Łukasz Brede
Wojciech Olański
Andrey Orlovich
PD
MA
DS
PD
4
12
19
12
93.9060 
 
 
 
13.04527
01516
01620
04731
Krzysztof Antas
Karol Mykietyn
Robert Sekulski
Sylwester Walerowicz
WP
DS
DS
PM
18
18
13
12
93.5055 
 
 
 
14.08978
02509
05213
03401
Jacek Leśniczak
Leszek Kwiatkowski
Paweł Małecki
Jarosław Ostrowski
WP
LB
SL
SL
13
13
7
7
92.9050 
 
 
 
15.01534
01355
01690
01711
Antoni Ochot
Jan Janik
Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
DS
DS
DS
DS
12
7
7
7
82.3045 
 
 
 
16.05651
10534
02827
02846
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
Marek Urbański
Ryszard Woliński
WP
WP
MP
MP
13
2.5
7
7
73.50  
 
 
 
17.02843
07526
10937
02804
Andrzej Wilkosz
Aleksander Jezioro
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
SL
MP
MP
24
19
7
12
54.00  
 
 
 
18.03064
03123
03512
03618
Michał Błach
Mariusz Duliński
Wojciech Sołtysik
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
SL
SL
2.5
2
2.5
4
51.50  
 
 
 
19.03109
09828
07603
03542
Andrzej Czech
Waldemar Jaworski
Tomasz Pilch
Andrzej Szymczak
SL
SL
MA
SL
12
7
18
13
50.30  
 
 
 
20.02831
11092
01502
02806
Włodzimierz Wala
Tytus Bisping
Mirosław Miłaszewski
Wojciech Strzemecki
MP
MP
MP
SL
18
4
18
18
50.20  
 
 
 
21.03434
11128
03206
03529
Grzegorz Plewniak
Artur Janeczko
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
SL
MP
SL
SL
4
2.5
4
4
49.00  
 
 
 
22.04662
06551
05611
01831
05856
Michał Nowosadzki
Jacek Ciechomski
Dominik Filipowicz
Marian Kupnicki
Piotr Walczak
LU
LU
WP
WP
WP
18
18
12
13
18
49.00  
 
 
 
 
23.04906
02223
02408
05454
Jan Borychowski
Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
Bogdan Świątek
LB
LB
LB
LB
12
12
12
12
47.00  
 
 
 
24.09350
02907
02932
02986
Martyna Ksyta
Waldemar Haponiuk
Daniel Ksyta
Wojciech Stanula
SW
SW
SW
SW
2.5
4
4
4
46.00  
 
 
 
25.04535
04563
04602
04626
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
PM
PM
12
18
18
4
46.00  
 
 
 
26.03168
09951
03435
03498
Roman Goszcz
Jacek Michalski
Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
SL
SL
SL
SL
2.5
2
2.5
4
46.00  
 
 
 
27.05374
04922
09138
05353
05431
Cezary Serek
Piotr Busse
Danuta Kazmucha
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Andrzej Syrek
WP
WP
WP
WP
WP
7
18
4
7
12
45.00  
 
 
 
 
28.05749
07090
05776
07544
Stanisław Owczarek
Anna Kowalska
Jakub Przerembski
Marek Tyran
LD
LD
LD
LD
18
7
4
7
42.00  
 
 
 
29.02133
01952
06274
02103
Mirosław Soroka
Andrzej Choniawko
Ryszard Kiełczewski
Zdzisław Pleskot
LB
ZP
SL
SW
12
12
18
7
42.00  
 
 
 
30.01455
01410
12374
01727
Roland Lippik
Tadeusz Kowalik
Zdzisław Patreuha
Artur Winkler
DS
DS
DS
DS
4
4
2
7
31.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6760 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-25 g.23:21:29 (0.2485/132) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.