Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C1561/8231 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Mauzoleum Bema
XXV Mauzoleum Bema
sobota, 6 listopada 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
4
61.00100II
II
2.07526
02727
Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
SL
MP
19
12
58.9692III
III
3.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
57.9285III
III
4.07229
11471
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
MP
MP
7
4
57.0979 
 
5.02676
02794
Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
MP
MP
12
7
57.0772 
 
6.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
7
7
56.9665 
 
7.14955
02784
Bogdan Malinowski
Robert Różak
MP
MP
2.5
2.5
56.2659 
 
8.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
56.1752 
 
9.02876
02977
Wojciech Arczewski
Mirosław Rafalski
SW
SW
18
18
56.1446 
 
10.08520
01037
Tomasz Bajorek
Stanisław Drobot
PK
PK
7
7
55.5639 
 
11.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
7
12
54.1532 
 
12.02904
02976
Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
SW
LU
18
12
54.0326 
 
13.14361
14360
Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
PK
PK
0.5
0.5
53.9720 
 
14.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
2.5
53.8419 
 
15.12074
12075
Marek Faber
Marzena Kwiecińska-Wilk
LD
MP
4
2.5
53.1218 
 
16.14285
10171
Olga Długosz
Yan Shpuntou
MP
LB
1.5
2.5
52.7517 
 
17.03351
01147
Marek Michalski
Tadeusz Przybyło
PK
PK
4
7
52.7316 
 
18.10937
02804
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
52.5515 
 
19.02911
02910
Ryszard Jankowski
Maria Wójcik
SW
SW
7
4
52.3913 
 
20.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
12
7
51.8912 
 
21.02880
14728
Wojciech Bilewicz
Kamil Nowak
SW
SW
2.5
0
51.8511 
 
22.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
51.8510 
 
23.02603
02795
Andrzej Broda
Władysław Słowik
MP
MP
12
7
51.749 
 
24.08986
07986
Józef Małysz
Wiesław Pawelec
LU
LU
4
4
51.578 
 
25.02803
01189
Adam Stono
Tadeusz Urbanek
PK
PK
7
4
51.577 
 
26.02787
02825
Zbigniew Sagan
Maciej Tyszownicki
MP
MP
7
7
51.396 
 
27.02729
02775
Adam Łączny
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
4
51.204 
 
28.02745
07322
Tadeusz Murczek
Andrzej Pietrucha
MP
MP
7
7
51.103 
 
29.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
12
51.012 
 
30.07259
10612
Jan Bogumirski
Ryszard Calik
MP
MP
2.5
2
50.681 
 
31.09431
07312
Janusz Matiolański
Dariusz Sosin
MP
MP
7
4
50.56  
 
32.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
12
50.54  
 
33.09423
07626
Jacek Kostur
Zdzisław Reczek
MP
MP
4
12
50.47  
 
34.07393
02760
Leszek Gabriel
Jerzy Pasich
MP
MP
7
7
49.86  
 
35.01066
10557
Andrzej Janda
Zdzisław Żuber
PK
PK
4
2
49.84  
 
36.11660
07480
Paweł Łysek
Zdzisław Madej
SW
SW
1.5
2
49.20  
 
37.02873
07491
Jacek Adamczyk
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
4
49.19  
 
38.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
7
49.11  
 
39.09495
07989
Krzysztof Marucha
Wiesław Skubisz
LU
LU
2.5
4
48.68  
 
40.01152
06978
Grzegorz Rewer
Tomasz Ukraiński
PK
PK
7
12
47.95  
 
41.08026
07993
Andrzej Potrzyszcz
Lech Szymański
LU
LU
4
7
47.58  
 
42.02927
03003
Paweł Kowalski
Hubert Urban
SW
SW
7
4
47.48  
 
43.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
47.23  
 
44.07640
07644
Dariusz Kulczyk
Piotr Markiewicz
MP
MP
2.5
4
47.06  
 
45.10551
10554
Ryszard Jackowski
Zbigniew Kozioł
PK
PK
2
2
46.75  
 
46.12984
07520
Robert Mostek
Zbigniew Szkołut
MP
MP
2
4
46.52  
 
47.01006
01132
Zdzisław Baryła
Bogusław Pawlak
PK
PK
2.5
2.5
46.25  
 
48.07532
07613
Bronisław Micek
Marek Surmiak
MP
MP
7
4
46.19  
 
49.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
7
4
45.84  
 
50.01090
01126
Bogusław Kruczek
Bogusław Nidecki
PK
PK
7
4
45.63  
 
51.02723
02827
Bogusław Lesiecki
Marek Urbański
MP
MP
12
7
45.55  
 
52.12999
07642
Adam Krysa
Witold Stachnik
MP
MP
4
4
44.84  
 
53.02460
02833
Marek Atalski
Edward Warząchowski
MP
MP
12
12
44.83  
 
54.01123
14379
Bronisław Mycielski
Józef Turecki
PK
PK
4
1
43.66  
 
55.11232
07621
Zbigniew Świderek
Jerzy Wielgus
MP
MP
2
2.5
41.54  
 
56. 
 
Sebastian Piotrowski
Sławomir Reising
MP
MP
0
0
40.86  
 
57.14584
10979
Marek Heichel
Mirosław Zarzycki
MP
MP
0.5
2
40.62  
 
58.13074
13019
Maciej Grabiec
Grzegorz Wadas
MP
MP
2
2
39.15  
 
59.11109
11110
Maciej Kita
Wojciech Stachnik
MP
MP
2
2
38.50  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1876 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.tzbs.okay.pl/Wyniki/Live/W-t101107.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-25 g.05:01:28 (0.2396/128) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.