Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2000/8811 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
III Liga Mazowiecka 2010/2011
piątek, 25 marca 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.08392Mikołaj AlbrychtMA2.5143AZS UW Warszawa 
2.06313Adam AmrozyMA2166INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock 
3.06488Wiesław AndrukMA7260K2 OLDERSI RaszynII
4.02876Wojciech ArczewskiMA18158MEDYK Radom 
5.06368Jerzy BednarzMA2.5158MEDYK Radom 
6.05569Piotr BelingMA439K2 Juniorzy Raszyn 
7.11488Andrzej BerezeckiMA13260K2 OLDERSI RaszynII
8.09514Wojciech BernaciakMA2.5180KS Wesoła Warszawa 
9.07779Jan BetleyMA4218AZS UW Warszawa 
10.06507Wojciech BiegajłoMA13210KS Wesoła Warszawa 
11.08303Leszek BiegańskiMA4206GOK Bielsk 
12.14744Adam BieniekMA0.520WOSiR Wyszków 
13.06510Andrzej BilińskiMA4149INTER-MLECZ Warszawa 
14.06512Jerzy BoczarMA416Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 
15.06513Maria BoczarMA416Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 
16.06370Jacek BorsMA448DEMEX Radom 
17.11591Tadeusz BożekMA4162SBS KOZIOŁ Warszawa 
18.14112Magda BudzyńskaMA055Singleton Warszawa 
19.06539Robert ChmielakMA4178INTER-MLECZ Warszawa 
20.06556Sylwester CieślakMA799K. P. IUS Warszawa 
21.11612Łukasz CzekajewskiMA2.593KB POLFA Warszawa 
22.09937Jerzy CzerwińskiMA294WOSiR Wyszków 
23.06567Czesław CzyżkowskiMA12230SBS BOGORYA Grodzisk Maz. 
24.06569Antoni DemczykMA4198GLKS Nadarzyn 
25.08399Krzysztof DrylMA2.5107K. P. IUS Warszawa 
26.10191Artur DuczmalewskiMA2.5162SBS KOZIOŁ Warszawa 
27.13598Cezary DudkiewiczLD1.515AZS UW Warszawa 
28.06580Piotr DybiczMA7178KU AZS UW Warszawa 
29.06320Władysław DziachanMA2.5156GOK Bielsk 
30.06321Leszek DzieńkowskiMA777INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock 
31.09263Krzysztof EggertMA488BARD13 
32.06589Mieczysław FalacińskiMA4121GLKS Nadarzyn 
33.09505Jerzy FalkowskiMA2206WKRA Żuromin 
34.06322Kazimierz FalkowskiMA4166INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock 
35.12422Sławomir FalkowskiMA2.527K2 Raszyn 
36.08931Andrzej FenglerMA4159INTER-MLECZ Warszawa 
37.06385Zygmunt FiguraMA797MEDYK Radom 
38.06591Grzegorz FijałkowskiMA7190HAND-PROD Warszawa 
39.08403Andrzej FryszkowskiMA2.593SBS KOZIOŁ Warszawa 
40.08988Paweł GałązkaMA2.533K2 Juniorzy Raszyn 
41.03705Aleksander GawełMA2.5168WKRA Żuromin 
42.12701Marcin GiżyckiMA017WKRA Żuromin 
43.10105Robert GłowackiMA7300KBS LegionowianinI
44.07053Krzysztof GołaśMA2.5178INTER-MLECZ Warszawa 
45.13134Janusz GoławskiMA4196K2 RaszynII
46.06327Paweł GórmińskiMA4202BARD13 
47.15369Michał GrzegorzewskiMA041AZS UW ROZJAZD Warszawa 
48.12426Tomasz HirschMA2.580K2 Raszyn 
49.06627Krzysztof HołowaczMA7170KU AZS UW Warszawa 
50.06628Krzysztof HordyńskiMA269GLKS Nadarzyn 
51.06631Eugeniusz JagiełłoMA1238CK Żyrardów 
52.06638Włodzimierz JaneczekMA7190HAND-PROD Warszawa 
53.06329Andrzej JarońskiMA4166INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock 
54.05642Barbara JarotaMA7174CK Żyrardów 
55.14237Dominik JastrzębskiMA1.5150AZS UW ROZJAZD Warszawa 
56.10997Paulina JatczakMA2.515KU AZS UW Warszawa 
57.06641Marek JaźwińskiMA2.5198GLKS Nadarzyn 
58.06645Krzysztof JędrzejowskiMA18186Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 
59.07798Czesław JodłowskiMA758KS Wesoła Warszawa 
60.14679Mirosław KaczorMA1.5161DEMEX Radom 
61.06655Piotr KaczorowskiMA1.5139KU AZS UW Warszawa 
62.06657Bogdan KakietekMA4168SBS BOGORYA Grodzisk Maz. 
63.10043Łukasz KalbarczykMA4218AZS UW Warszawa 
64.08273Roman KalinowskiMA1.517WKRA Żuromin 
65.06661Waldemar KałużyńskiMA7202BARD13 
66.06664Jan KandybowiczMA12190HAND-PROD Warszawa 
67.07801Michał KaniaMA431AZS UW Warszawa 
68.07802Włodzimierz KarłowiczMA485K2 Juniorzy Raszyn 
69.06403Eugeniusz KarskiMA7222DEMEX Radom 
70.06331Roman KiełkiewiczMA2.5147INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock 
71.06674Witold KikolskiMA4210KS Wesoła Warszawa 
72.06332Michał KilanowskiMA2.5141BARD13 
73.06675Andrzej KlikMA7163KS Wesoła Warszawa 
74.10148Paulina KlimentowskaMA4194KB POLFA Warszawa 
75.04793Krzysztof KlufMA12193WKRA Żuromin 
76.09266Paweł KmiecikMA284KB POLFA Warszawa 
77.06682Tadeusz KnapMA2.5107WOSiR Wyszków 
78.06684Stefan KnotheMA7110INTER-MLECZ Warszawa 
79.06689Andrzej KondejaMA12260K2 OLDERSI RaszynII
80.14745Jerzy KopaniaMA0.520WOSiR Wyszków 
81.06693Jacek KorpettaMA13102K2 OLDERSI Raszyn 
82.06408Jarosław KosiorMA2.5142MEDYK Radom 
83.06698Wojciech KostrzewaMA4178INTER-MLECZ Warszawa 
84.12784Paweł KotMA4135KB POLFA Warszawa 
85.12012Jacek KoterMA2.5230SBS BOGORYA Grodzisk Maz. 
86.02921Tadeusz KowalczewskiMA12222DEMEX Radom 
87.06703Sławomir KowalczykMA7190HAND-PROD Warszawa 
88.06707Maciej KowalskiMA7202WKRA Żuromin 
89.11592Wiesław KozłowskiMA2.5119SBS KOZIOŁ Warszawa 
90.06716Anna Kręglewska-WnukMA488BARD13 
91.06410Włodzimierz KrólMA2.597MEDYK Radom 
92.06721Edward KrusiewiczMA792K2 OLDERSI Raszyn 
93.06723Roman KrzemieńMA7188KBS LegionowianinI
94.06335Bolesław KrzewskiMA7214GOK Bielsk 
95.06725Piotr KubalMA117KB POLFA Warszawa 
96.06278Zenon KujawskiMA1.5154WOSiR Wyszków 
97.06734Wojciech KuleszaMA1371KBS Legionowianin 
98.06737Maciej KunkaMA225KB POLFA Warszawa 
99.06414Sławomir KutyłaMA2.5222DEMEX Radom 
100.12424Ekspedyt KuźmiczMA2.571K2 Raszyn 
101.06744Jacek KwiatkowskiMA2.5198GLKS Nadarzyn 
102.09774Krzysztof KwiatkowskiMA2.5141BARD13 
103.07815Lena LeszczyńskaMA4194KB POLFA Warszawa 
104.06750Maciej LeszczyńskiMA1.551KB POLFA Warszawa 
105.14418Sławomir LiberadzkiMA0.5118WKRA Żuromin 
106.06758Tadeusz LuzakMA12300KBS LegionowianinI
107.10894Ryszard ŁabanowMA453BARD13 
108.13622Mirosław ŁopaciukMA2162SBS KOZIOŁ Warszawa 
109.13941Piotr ŁukianiukMA1150AZS UW ROZJAZD Warszawa 
110.06765Piotr ŁyczkowskiMA7240K2 RaszynII
111.06768Maria MacieszczakMA7150Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 
112.15481Grzegorz MaguzaMA0154WOSiR Wyszków 
113.05703Marcin MajakMA2.5170K2 Juniorzy Raszyn 
114.09357Arkadiusz MajcherMA2.5193AZS UW Warszawa 
115.06770Euzebiusz MajewskiMA7104INTER-MLECZ Warszawa 
116.09360Monika MaksymiukMA2.542AZS UW Warszawa 
117.14532Krzysztof MakuchMA2.5186Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 
118.06338Aleksander MarciniakMA4214GOK Bielsk 
119.13438Rafał MarksMA2.5143AZS UW Warszawa 
120.06339Janusz MaruszewskiMA2.5160INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock 
121.08929Jan MazurkiewiczMA7118K2 Juniorzy Raszyn 
122.06797Andrzej MiszewskiMA18178INTER-MLECZ Warszawa 
123.06800Sylwester MłynarczukMA18300KBS LegionowianinI
124.13596Anna MorgielMA2.5182KU AZS UW Warszawa 
125.13412Zuzanna MoszczyńskaMA1.5108KU AZS UW Warszawa 
126.06813Krzysztof NajdaMA4206WKRA Żuromin 
127.14412Maciej NalberciakMA4240K2 RaszynII
128.10928Robert NiedziałkowskiMA4226K. P. IUS Warszawa 
129.10930Zbigniew NiedziałkowskiMA4226K. P. IUS Warszawa 
130.06818Wiesław NiedzielaMA7255K2 OLDERSI RaszynII
131.06820Filip NiziołMA7170KU AZS UW Warszawa 
132.06824Mirosław NowaczyńskiMA7120KS Wesoła Warszawa 
133.06832Teresa OlczykMA4127CK Żyrardów 
134.12893Natalia OleszekMA1150Singleton Warszawa 
135.06835Andrzej OrłowMA7186Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 
136.15463Cezary PacewiczMA017WKRA Żuromin 
137.08417Andrzej PacheckaMA117KB POLFA Warszawa 
138.10063Jerzy PajączekMA4195SBS BOGORYA Grodzisk Maz. 
139.09277Marek PawlikMA2.5190HAND-PROD Warszawa 
140.06423Edward PawlińskiMA245MEDYK Radom 
141.08297Leszek PęcherzewskiMA4206GOK Bielsk 
142.06846Jerzy PęczkowskiMA4226K. P. IUS Warszawa 
143.06848Jerzy PiaseckiMA2.593KB POLFA Warszawa 
144.14749Agnieszka PiesiewiczMA0.555AZS UW Warszawa 
145.12968Andrzej PiesiewiczMA4198GLKS Nadarzyn 
146.13060Dominika PiesiewiczMA214AZS UW ROZJAZD Warszawa 
147.06854Janusz PietrzakMA4203SBS BOGORYA Grodzisk Maz. 
148.05769Lechosław PiotrowskiMA7152CK Żyrardów 
149.06857Marek PohoreckiMA717KB POLFA Warszawa 
150.08945Janusz PołećMA24188KBS LegionowianinI
151.10410Janusz PopiołekMA4129GLKS Nadarzyn 
152.13001Anna PuczyńskaMA2109Singleton Warszawa 
153.06872Kazimierz PuczyńskiMA12174CK Żyrardów 
154.11211Wojciech RaczMA2.593KU AZS UW Warszawa 
155.06876Janusz RadeckiMA18260K2 OLDERSI RaszynII
156.06883Sławomir RokickiMA7210KS Wesoła Warszawa 
157.15368Krzysztof RolfMA041AZS UW ROZJAZD Warszawa 
158.05789Jarosław RomaniukMA7174CK Żyrardów 
159.13436Barbara RosłonMA2178KU AZS UW Warszawa 
160.07061Marek RóżańskiMA7131K2 Juniorzy Raszyn 
161.06891Beata RumińskaMA494KBS Legionowianin 
162.06892Stanisław RumińskiMA794KBS Legionowianin 
163.06900Tomasz RyffaMA4173HAND-PROD Warszawa 
164.06901Paweł RytelewskiMA259KB POLFA Warszawa 
165.08426Robert SadowskiMA4230SBS BOGORYA Grodzisk Maz. 
166.14967Tomasz SadowskiMA014AZS UW Warszawa 
167.10931Robert SerowikMA2127WOSiR Wyszków 
168.06915Andrzej SerwachMA7240K2 RaszynII
169.06917Robert SiedleckiMA4230SBS BOGORYA Grodzisk Maz. 
170.06925Maciej SikoraMA7151AZS UW Warszawa 
171.06436Jerzy SkoczylasMA790MEDYK Radom 
172.06929Ewa SkopińskaMA12158Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 
173.12785Michał SłyszMA2.576KB POLFA Warszawa 
174.12154Mateusz SobczakLD2.523AZS UW Warszawa 
175.06351Piotr SobczakMA4214GOK Bielsk 
176.13683Włodzimierz SobczakMA17SBS KOZIOŁ Warszawa 
177.06476Tomasz SolakMA2.516K. P. IUS Warszawa 
178.06940Sylwester SommerMA4151WKRA Żuromin 
179.09919Bolesław SprawkaMA077MEDYK Radom 
180.07555Stanisław StachlewskiMA771SBS BOGORYA Grodzisk Maz. 
181.11610Paweł StarnawskiMA4162SBS KOZIOŁ Warszawa 
182.13591Konrad StenzelMA2206WKRA Żuromin 
183.12123Mateusz StępińskiMA2.5218AZS UW Warszawa 
184.05830Robert StolińskiMA12152KB POLFA Warszawa 
185.06950Piotr StrzelczykMA4114WOSiR Wyszków 
186.06952Włodzimierz SucheckiMA7198GLKS Nadarzyn 
187.08948Piotr SuchodółMA488BARD13 
188.12920Sławomir SulimaMA4196K2 RaszynII
189.11209Tomasz SułkowskiMA451KS Wesoła Warszawa 
190.13321Zbigniew SzczechowiczMA1.5109WKRA Żuromin 
191.11245Jarosław SzczygiełMA2134INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock 
192.08853Łukasz SznajderMA2.526MEDYK Radom 
193.08619Anna SztyberMA2.585K2 Juniorzy Raszyn 
194.11903Paweł SzymaszczykMA2.5218AZS UW Warszawa 
195.06965Piotr SzymborskiMA7235KBS Legionowianin 
196.09932Arkadiusz SzymielMA2.576CK Żyrardów 
197.02157Paweł SzymonikMA493KB POLFA Warszawa 
198.09931Janusz SzymotMA276CK Żyrardów 
199.10212Andrzej TerszakMA2.514Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 
200.06303Wiesław TofelMA2.5154WOSiR Wyszków 
201.08434Witold TomaszekMA7300KBS LegionowianinI
202.08435Adam TomczyńskiMA2.5226K. P. IUS Warszawa 
203.05852Maciej TurantMA2.5170K2 Juniorzy Raszyn 
204.07867Maria TurantMA2.552K2 Juniorzy Raszyn 
205.06440Piotr TuszyńskiMA7222DEMEX Radom 
206.06441Roman UrbańczykMA7158MEDYK Radom 
207.10022Piotr UrbańskiMA2.5214GOK Bielsk 
208.06982Marcin WalczakMA4104INTER-MLECZ Warszawa 
209.08308Kamil WalczykMA2.5210DEMEX Radom 
210.14974Karolina WalędzikMA014AZS UW Warszawa 
211.11494Ewa WaśkiewiczMA225GOK Bielsk 
212.11279Jan WęcławikMA2.5107Singleton Warszawa 
213.06991Andrzej WielgoszMA2.513INTER-MLECZ Warszawa 
214.13505Adam WierzbickiMA1.582AZS UW ROZJAZD Warszawa 
215.12499Michał WieteskaMA2.5151AZS UW Warszawa 
216.13697Przemysław WiśniewskiMA1.5128INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock 
217.13696Tomasz WiśniewskiMA1.5128INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock 
218.06995Piotr WitkowskiMA7186Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 
219.07000Tomasz WnukMA788BARD13 
220.07066Anna WojtyraMA4158BARD13 
221.15216Romuald WojtyraMA4202BARD13 
222.12423Cezary WolskiMA2.5240K2 RaszynII
223.08893Michał WosikMA2170K2 Juniorzy Raszyn 
224.12698Arkadiusz WoźniakMA2.5222DEMEX Radom 
225.14965Marta WójcikMA0150AZS UW ROZJAZD Warszawa 
226.08439Robert WróblewskiMA0.525KB POLFA Warszawa 
227.07018Włodzimierz WyrzykowskiMA7174CK Żyrardów 
228.07020Jan ZabrockiMA792K2 OLDERSI Raszyn 
229.08582Hanna ZdanowiczMA2.592K2 Juniorzy Raszyn 
230.14090Grzegorz ZgorzelskiMA2165GOK Bielsk 
231.13234Ewelina ZieleniewskaMA0.555Singleton Warszawa 
232.09233Małgorzata ZielińskaMA1139KU AZS UW Warszawa 
233.07871Piotr ZielińskiMA459K2 Juniorzy Raszyn 
234.07039Tadeusz ZiemkiewiczMA4186Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 
235.07042Andrzej ZiomekMA7255K2 OLDERSI RaszynII
236.09286Cezary ŻukowskiMA276KB POLFA Warszawa 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 32816 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl/ligi/IIIliga1011/wyniki/3liga1011rrleaderb.htm

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.18:37:32 (0.5157/250) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.