Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2040/8896 turniej par

szczegóły imprezy

51. Poznański Mityng Brydżowy
o Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich
poniedziałek, 2 maja 2011r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.01223
06717
Cathy Bałdysz
Jolanta Krogulska
LB
MA
12
18
63.0051III
III
2.02966
06972
Stanisław Pająk
Jacek Turczynowicz
SW
MA
12
18
60.3749 
 
3.12999
13364
Adam Krysa
Adam Lonski
MP
PM
4
2.5
59.5346 
 
4.02395
05386
Krzysztof Rogoziński
Paweł Siwiński
LB
LB
12
7
58.4243 
 
5.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
MP
MP
13
2.5
57.9841 
 
6.12450
10217
Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
DS
MA
4
2.5
57.6139 
 
7.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
57.2337 
 
8.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
57.0234 
 
9.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
18
24
56.9432 
 
10.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
56.8330 
 
11.07526
09776
Aleksander Jezioro
Władysław Michalak
SL
KP
19
2.5
56.6227 
 
12.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
18
12
56.4925 
 
13.06780
13910
Anna Mandecka
Lesław Mandecki
MA
MA
7
2
56.4723 
 
14.12075
07633
Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
MP
MP
2.5
12
56.0720 
 
15.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
2.5
4
55.9918 
 
16.13699
 
Zoya Beliankina
Dennis Kruis
PD
NED
2
5
55.1616 
 
17.05264
05314
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
WP
WP
12
13
54.9413 
 
18.05166
08769
Dariusz Kurzawski
Sławomir Piechocki
WP
WP
4
4
54.7011 
 
19.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
13
18
54.3810 
 
20.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
MA
PM
19
2.5
54.3310 
 
21.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
WP
18
18
54.3210 
 
22.09562
13436
Łukasz Gaweł
Barbara Rosłon
DS
MA
4
2
53.769 
 
23.05374
05519
Cezary Serek
Marcin Woźniak
WP
WP
7
4
53.489 
 
24.05023
04813
Paweł Gruszczyński
Wojciech Majchrowski
WP
WP
4
4
52.978 
 
25.04535
04740
Dariusz Bogucki
Piotr Wiankowski
PM
MA
12
12
52.948 
 
26.10937
02843
Jacek Stasica
Andrzej Wilkosz
MP
MP
7
24
52.668 
 
27.03401
01731
Jarosław Ostrowski
Paweł Wittenbeck
WP
DS
7
7
52.627 
 
28.08203
04812
Wojciech Gaweł
Marta Ostrowska
DS
WP
7
4
52.477 
 
29.01831
05856
Marian Kupnicki
Piotr Walczak
WP
WP
13
18
52.046 
 
30.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
51.956 
 
31.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
51.776 
 
32.06815
05822
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
12
12
51.755 
 
33.01318
08158
Stanisław Gołębiowski
Piotr Zatorski
DS
DS
18
12
51.555 
 
34.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
LD
18
18
51.514 
 
35.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
7
51.384 
 
36.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
51.364 
 
37.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
2
50.953 
 
38.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
50.943 
 
39.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
50.672 
 
40.15040
 
Thomas Gotard
Tomasz Gotard
WP
GER
4
5
50.322 
 
41.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
18
12
50.162 
 
42.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
4
50.021 
 
43.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
12
4
50.011 
 
44.09138
10085
Danuta Kazmucha
Justyna Żmuda
WP
MP
7
7
49.99  
 
45.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
MA
13
13
49.64  
 
46.05859
09550
Artur Wasiak
Jakub Wojcieszek
SL
MA
12
7
49.45  
 
47.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
49.35  
 
48.07596
01661
Krzysztof Brudka
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
12
19
49.23  
 
49.04985
05120
Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
WP
WP
7
7
48.99  
 
50.02219
05246
Beata Bojarska
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
4
2.5
48.82  
 
51. 
 
Grzegorz Kowalski
Rafał Liwerski
WP
WP
0
0
48.82  
 
52.05574
05802
Przemysław Błaszczyk
Mirosław Samujłło
LD
LD
12
7
48.70  
 
53.04165
12357
Ihar Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
7
48.67  
 
54.02673
07603
Marek Jaworski
Tomasz Pilch
MP
SL
7
18
48.54  
 
55.06556
10043
Sylwester Cieślak
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
7
4
48.42  
 
56. 
12503
Thierry Pourchet
Wojciech Uszyński
NZ
MA
5
13
48.08  
 
57.02876
06445
Wojciech Arczewski
Ryszard Wójcik
MA
MA
18
2.5
48.03  
 
58.06526
04797
Waldemar Burakowski
Ryszard Konopka
MA
PM
13
12
47.92  
 
59.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
47.84  
 
60.14237
13438
Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
MA
MA
1.5
2.5
47.84  
 
61.12745
13019
Dominik Dudzik
Grzegorz Wadas
MP
MP
1.5
2
47.72  
 
62.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
47.28  
 
63.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
47.12  
 
64.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
46.71  
 
65.04078
08228
Jan Gardocki
Rajmund Wiśniewski
PD
KP
4
2.5
46.60  
 
66.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
1.5
2
46.41  
 
67.05624
05681
Jacek Grzelczak
Tomasz Krysztofiak
LD
WP
7
13
45.84  
 
68.08638
09006
Andrzej Dymek
Adam Peszke
WP
WP
2.5
2.5
45.72  
 
69.05064
05189
Andrzej Janowicz
Wiesław Lisowski
WP
WP
4
4
45.46  
 
70.11803
10234
Agnieszka Chudy
Katarzyna Górniak
PM
MA
2
4
45.41  
 
71.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
13
12
45.25  
 
72.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
2.5
45.23  
 
73.04699
04731
Krzysztof Sikorski
Sylwester Walerowicz
PM
WP
18
12
44.57  
 
74.11834
10171
Jakub Jagodziński
Yan Shpuntou
LU
LB
2.5
2.5
44.48  
 
75.11423
12205
Krzysztof Buzała
Marek Niemir
WP
WP
2
0.5
44.37  
 
76.05089
05298
Łukasz Kaczmarek
Michał Pabich
WP
WP
2.5
2
44.29  
 
77.05353
07854
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Witalis Talar
WP
WP
7
12
44.04  
 
78.02959
05329
Sławomir Olech
Jacek Poletyło
MA
WP
18
18
43.06  
 
79.07642
07725
Witold Stachnik
Grzegorz Superson
MP
MP
4
4
42.83  
 
80.10148
07815
Paulina Klimentowska
Lena Leszczyńska
MA
MA
4
4
42.49  
 
81.05279
02819
Jadwiga Nowak
Halina Święch
WP
MP
7
4
41.77  
 
82.08107
04783
Maciej Bystrzejewski
Michał Górski
PM
PM
7
7
41.19  
 
83.05170
05227
Włodzimierz Kwiatkowski
Roman Mączkowski
WP
WP
12
4
39.68  
 
84.11243
01450
Kazimierz Beyer
Bogdan Leśniak
DS
DS
7
4
36.82  
 
85.11806
13882
Olga Jackiewicz
Agnieszka Sławenta
WP
DS
1.5
1
36.12  
 
86.10142
05464
Marek Błaszkowski
Witold Turant
LD
LD
2.5
18
35.25  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1390 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/wyniki2011/W-pn2.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-15 g.10:19:51 (0.3137/182) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.