Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2066/9429 turniej teamów

szczegóły imprezy

51. Międzynarodowy Kongres Bałtycki
Kongresowy Turniej Teamów (OTT**) Waza Bałtyku
poniedziałek, 25 lipca 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.04250
04662
04451
06973
Bogusław Gierulski
Michał Nowosadzki
Jerzy Skrzypczak
Piotr Tuszyński
WM
MA
WM
MA
19
18
19
24
219.92101I
I
I
I
2. 
 
 
 
Thomas Charlsen
Janet de Botton
Thore Hoftaniska
Artur Malinowski
NOR
GBR
NOR
GBR
5
5
5
5
216.9889 
 
 
 
3.01224
04682
04696
12196
Marek Bałdysz
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
Zbigniew Skibicki
LB
PM
PM
PM
12
12
18
2.5
191.3579II
II
II
I
4.09333
07221
04165
12357
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
Ihar Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
PD
PD
2.5
4
2.5
7
187.3868 
 
 
 
5.08117
08203
05056
04740
07869
Grażyna Brewiak
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Piotr Wiankowski
Sławomir Zawiślak
MA
DS
WP
MA
WP
18
7
18
12
19
186.9458 
 
 
 
 
6.06540
01318
06873
01661
Bartosz Chmurski
Stanisław Gołębiowski
Mariusz Puczyński
Włodzimierz Starkowski
MA
DS
MA
DS
19
18
19
19
183.8348 
 
 
 
7.04109
09822
04111
02806
Łukasz Brede
Zdzisław Ingielewicz
Krzysztof Kotorowicz
Wojciech Strzemecki
MA
MA
MA
MP
12
2.5
19
18
179.6937 
 
 
 
8.07891
04802
01539
07242
Piotr Klimacki
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
MA
PM
PD
PD
18
18
19
7
176.2027 
 
 
 
9.01439
02966
08970
07555
Lech Kurowski
Stanisław Pająk
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
DS
SW
MA
MA
7
12
12
7
173.3220 
 
 
 
10.07190
01952
06837
06921
Paweł Chindelewicz
Andrzej Choniawko
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
ZP
MA
MA
12
12
7
4
170.1218 
 
 
 
11.05069
04665
01726
09550
08158
Paweł Jassem
Kazimierz Omernik
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
Piotr Zatorski
WP
WP
DS
MA
DS
7
18
18
7
12
193.6916 
 
 
 
 
12.04915
02275
05224
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Jarmoliński
Bogusław Matuszewski
Tomasz Wasilewski
WP
LB
WP
WP
4
4
4
4
176.8515 
 
 
 
13.04563
04588
04643
04699
04735
04751
Ireneusz Dzikowski
Sławomir Henclik
Bogdan Małysz
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
Andrzej Zaleski
PM
PM
PM
PM
PM
PM
18
18
18
18
13
4
169.7513 
 
 
 
 
 
14.05059
05170
05446
05504
Stanisław Janik
Włodzimierz Kwiatkowski
Marek Szukała
Andrzej Witkowski
WP
WP
WP
WP
12
12
13
18
161.3711 
 
 
 
15.07775
12127
04531
04602
04626
04707
Piotr Anastaziak
Jarosław Bartosiński
Marek Barylewski
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
Mirosław Szaliński
PM
PM
MA
PM
PM
PM
7
4
18
18
4
12
159.699 
 
 
 
 
 
16.10444
06629
04593
15599
05111
04731
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
Wacław Janicki
Jerzy Jeleń
Wit Klapper
Sylwester Walerowicz
MA
MA
WP
MP
MP
WP
4
13
13
0
19
12
150.158 
 
 
 
 
 
17.07777
01347
07796
06954
 
03960
Ewa Banaszkiewicz
Piotr Ilczuk
Marek Jeleniewski
Adam Suwik
Frank Svindahl
Radosław Szczepański
MA
SL
WP
MA
NOR
KP
13
18
13
18
5
18
114.076 
 
 
 
 
 
18.10142
05691
05464
11428
Marek Błaszkowski
Grzegorz Lewaciak
Witold Turant
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
2.5
18
18
4
111.814 
 
 
 
19.07526
06795
05363
01643
Aleksander Jezioro
Ewa Miszewska
Jerzy Russyan
Ewa Sobolewska
SL
WP
MA
MA
19
18
18
13
110.702 
 
 
 
20.12152
12440
09357
12154
Marcin Bojarski
Maciej Bojarski
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
MP
DS
MA
MA
2.5
2
2.5
2.5
109.84  
 
 
 
21.04535
04632
09012
04684
Dariusz Bogucki
Jacek Lew
Bolesław Ostrowski
Józef Pochroń
PM
PM
PM
PM
12
13
13
18
109.38  
 
 
 
22.06705
06845
06876
06895
Zdzisław Kowalewski
Tomasz Paluchowski
Janusz Radecki
Artur Rutkowski
MA
MA
MA
MA
12
12
18
18
107.89  
 
 
 
23.14027
13617
13697
13696
Łukasz Gałasiński
Marek Makulec
Przemysław Wiśniewski
Tomasz Wiśniewski
LD
LD
MA
MA
0
1
1.5
1.5
107.08  
 
 
 
24. 
08978
09037
 
Nedju Buchlev
Jacek Leśniczak
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
GER
WP
WM
NZ
5
13
7
0
105.94  
 
 
 
25.06551
07052
12450
11305
07409
07114
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
Waldemar Skóra
MA
MA
DS
SL
SL
LD
18
7
4
4
4
7
104.11  
 
 
 
 
 
26.14178
13706
09903
12899
Michał Chudański
Magdalena Niebuda
Michał Witkowski
Michał Wróbel
PK
PM
SL
MA
1.5
1.5
2
2
100.26  
 
 
 
27.06556
13713
06661
06940
Sylwester Cieślak
Rainer Herrmann
Waldemar Kałużyński
Sylwester Sommer
MA
MA
MA
MA
7
2
7
4
98.15  
 
 
 
28.04544
04560
04562
04569
Piotr Buczkowski
Jarosław Drewing
Piotr Dybowski
Krzysztof Firkus
PM
PM
PM
PM
4
4
4
2.5
96.42  
 
 
 
29.10346
02671
08094
12010
Marcin Barański
Ryszard Jaśkiewicz
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
MP
PM
PM
1.5
7
2.5
2.5
91.05  
 
 
 
30.12624
12620
14285
13521
14540
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
Olga Długosz
Grzegorz Skołyszewski
Maciej Superson
PM
PM
MP
MP
MP
2
1.5
2
1.5
2
90.77  
 
 
 
 
31.14862
13074
13518
13520
Krzysztof Cetera
Maciej Grabiec
Piotr Merynda
Przemysław Picheta
MP
MP
MP
MP
1
2.5
1.5
2
89.95  
 
 
 
32.13899
10770
13566
13502
Grzegorz Jędrzejewski
Jan Pędziński
Przemysław Polowczyk
Aleksander Żelazny
WP
WP
WP
WP
1.5
2.5
1.5
1.5
89.65  
 
 
 
33.15190
15198
15183
15184
Michał Frej
Dariusz Jarzębski
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
KP
KP
KP
KP
0.5
0.5
0.5
0.5
89.28  
 
 
 
34.01635
13882
13782
01636
Jolanta Sławenta
Agnieszka Sławenta
Dominika Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
DS
DS
4
1
1
4
88.80  
 
 
 
35.04035
04040
04042
04043
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
PD
PD
4
7
7
7
80.13  
 
 
 
36.02673
07405
02784
02827
Marek Jaworski
Piotr Radzikowski
Robert Różak
Marek Urbański
MP
MP
MP
MP
7
7
2.5
7
78.72  
 
 
 
37.14280
 
14279
 
Ala Khina
Nina Olejnikowa
Dzmitry Prasandzeyeu
Sergij Zabuga
PD
UKR
PD
UKR
2
5
1.5
5
71.36  
 
 
 
38.04144
04078
05996
13316
Adam Chmielewski
Jan Gardocki
Zbigniew Lasocki
Jerzy Żebrowski
PD
PD
ZP
SW
4
4
7
1.5
66.72  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2662 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2011/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-21 g.20:11:09 (0.4172/175) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.