Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2066/9431 turniej par

szczegóły imprezy

51. Międzynarodowy Kongres Bałtycki
V Kongresowy Turniej Par
środa, 27 lipca 2011r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.04593
05366
Wacław Janicki
Jerzy Rymwid
WP
WP
13
12
64.2848III
III
2.01347
06954
Piotr Ilczuk
Adam Suwik
SL
MA
18
18
63.6647 
 
3.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
MP
MP
13
4
63.1545 
 
4.04559
09667
Kazimierz Dominiak
Arkadiusz Górzewski
PM
PM
7
4
60.5143 
 
5.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
7
60.3242 
 
6.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
1.5
7
60.1741 
 
7. 
08978
Nedju Buchlev
Jacek Leśniczak
GER
WP
5
13
59.0239 
 
8.04632
08078
Jacek Lew
Edmund Pinkiewicz
PM
PM
13
12
58.9938 
 
9.04563
04684
Ireneusz Dzikowski
Józef Pochroń
PM
PM
18
18
58.7336 
 
10.05279
04730
Jadwiga Nowak
Zbigniew Walczyński
WP
PM
7
7
58.1835 
 
11.10794
04735
Aleksander Chrenowski
Wacław Wejknis
PM
PM
13
13
58.0834 
 
12.04602
04626
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
18
4
58.0832 
 
13.04643
04696
Bogdan Małysz
Antoni Sękowski
PM
PM
18
18
57.9631 
 
14.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
57.7130 
 
15.06795
06817
Ewa Miszewska
Renata Neronowicz
WP
MA
18
12
57.2428 
 
16.01439
06436
Lech Kurowski
Jerzy Skoczylas
DS
MA
7
7
57.1727 
 
17.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
57.1025 
 
18.04109
08158
Łukasz Brede
Piotr Zatorski
MA
DS
12
12
56.9124 
 
19.13899
14540
Grzegorz Jędrzejewski
Maciej Superson
WP
MP
1.5
2
56.7123 
 
20. 
 
Marilyn Malinowska
Artur Malinowski
GBR
GBR
5
5
56.6421 
 
21.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
MA
MA
18
7
56.6120 
 
22. 
 
Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
UKR
UKR
5
5
56.5619 
 
23.05739
06864
Robert Nowicki
Andrzej Potyński
WP
MA
13
18
56.5517 
 
24.10142
05464
Marek Błaszkowski
Witold Turant
LD
LD
2.5
18
56.3216 
 
25.04783
10996
Michał Górski
Łukasz Nierzwicki
PM
PM
7
2.5
56.0414 
 
26.14032
12154
Loretta Kałwa
Mateusz Sobczak
DS
MA
0
2.5
55.9413 
 
27.11942
06956
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
MA
MA
4
4
55.9212 
 
28.05056
07869
Rafał Jagniewski
Sławomir Zawiślak
WP
WP
18
19
55.6910 
 
29.04584
04660
Andrzej Grynder
Marek Niesłuchowski
PM
PM
7
4
55.5510 
 
30.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
55.5010 
 
31.05174
05226
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
WP
WP
4
7
55.179 
 
32.04760
09778
Antoni Adamiec
Szczepan Chruścicki
PM
PM
4
2.5
54.819 
 
33.07526
05363
Aleksander Jezioro
Jerzy Russyan
SL
MA
19
18
54.569 
 
34.13713
06940
Rainer Herrmann
Sylwester Sommer
MA
MA
2
4
54.529 
 
35.06528
05691
Włodzimierz Buze
Grzegorz Lewaciak
MA
LD
18
18
54.468 
 
36.07891
04802
Piotr Klimacki
Cezary Krzemiński
MA
PM
18
18
54.398 
 
37.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
7
7
54.338 
 
38.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
54.288 
 
39.12680
12681
Michał Wróblewski
Mirosław Wróblewski
PM
PM
1.5
1
54.168 
 
40.05059
05242
Stanisław Janik
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
12
4
54.167 
 
41.02966
08970
Stanisław Pająk
Bogusław Pawszak
SW
MA
12
12
53.637 
 
42.04531
07190
Marek Barylewski
Paweł Chindelewicz
MA
MA
18
12
53.597 
 
43.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
53.337 
 
44. 
 
Janet de Botton
Thore Hoftaniska
GBR
NOR
5
5
53.186 
 
45.01224
05695
Marek Bałdysz
Andrzej Lućko
LB
SW
12
18
52.556 
 
46.07777
 
Ewa Banaszkiewicz
Frank Svindahl
MA
NOR
13
5
52.516 
 
47.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
18
24
52.416 
 
48.04544
11248
Piotr Buczkowski
Radosław Szczepanowski
PM
PM
4
2
52.305 
 
49.12450
02667
Katarzyna Dufrat
Bartłomiej Igła
DS
MP
4
7
52.275 
 
50.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
52.075 
 
51.09142
13502
Tadeusz Miesiąc
Aleksander Żelazny
WP
WP
1.5
1.5
52.025 
 
52.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
51.944 
 
53.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
4
4
51.914 
 
54.03750
03999
Julian Jurski
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
4
51.904 
 
55.01726
09550
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
DS
MA
18
7
51.774 
 
56.06731
10146
Jan Kudelski
Katarzyna Paluchowska
MA
MA
4
1
51.634 
 
57.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
4
51.533 
 
58.11563
05830
Andrzej Popinigis
Robert Stoliński
ZP
MA
2
12
51.333 
 
59.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
1.5
51.303 
 
60.08117
04665
Grażyna Brewiak
Kazimierz Omernik
MA
WP
18
18
51.213 
 
61.14619
12815
Maksymilian Laszczak-Chodacki
Daria Ścibisz
SL
SL
0.5
1
51.192 
 
62.06629
06845
Włodzimierz Ilnicki
Tomasz Paluchowski
MA
MA
13
12
51.052 
 
63.08373
09758
Jan Bagiński
Adam Kozłowski
PM
PM
1.5
1.5
50.982 
 
64.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
50.882 
 
65.11802
04788
Marek Banasiński
Ireneusz Jarosz
PM
PM
12
18
50.801 
 
66.08166
06683
Renata Dancewicz
Jerzy Kniga-Leosz
MA
MA
4
13
50.731 
 
67.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Marek Lewandowski
PM
PM
2
2
50.681 
 
68.12419
15131
Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
DS
DS
0
0
50.651 
 
69.11834
13054
Jakub Jagodziński
Wojciech Mikusek
LU
PM
2.5
1.5
50.51  
 
70.12440
10770
Maciej Bojarski
Jan Pędziński
DS
WP
2
2.5
50.24  
 
71.04535
09012
Dariusz Bogucki
Bolesław Ostrowski
PM
PM
12
13
50.18  
 
72.04675
02119
Sławomir Piekut
Edward Sajkowski
PM
LB
13
2.5
50.15  
 
73.14983
05446
Andrzej Konczak
Marek Szukała
WP
WP
4
13
50.13  
 
74.06556
08271
Sylwester Cieślak
Adam Karczmarz
MA
MA
7
2.5
50.02  
 
75.04670
03987
Mariusz Pater
Piotr Turowski
PM
KP
7
7
49.89  
 
76.02760
12196
Jerzy Pasich
Zbigniew Skibicki
MP
PM
7
2.5
49.74  
 
77.07796
03960
Marek Jeleniewski
Radosław Szczepański
WP
KP
13
18
49.42  
 
78.08125
04566
Michał Armatyński
Krzysztof Eustachiewicz
PM
PM
2.5
7
49.40  
 
79.15599
05111
Jerzy Jeleń
Wit Klapper
MP
MP
0
19
49.39  
 
80.14427
13801
Ryszard Gruda
Jerzy Kubiak
PM
PM
0.5
0.5
49.35  
 
81.15190
15198
Michał Frej
Dariusz Jarzębski
KP
KP
0.5
0.5
48.66  
 
82.09835
11882
Tomasz Kłys
Elżbieta Twardowska
SL
SL
2.5
1
48.35  
 
83.06705
06895
Zdzisław Kowalewski
Artur Rutkowski
MA
MA
12
18
48.34  
 
84.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
48.10  
 
85.06305
06306
Joanna Wielechowska
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
7
7
48.07  
 
86.09357
07409
Arkadiusz Majcher
Anna Pełszyńska
MA
SL
2.5
4
47.94  
 
87.08203
04740
Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
DS
MA
7
12
47.87  
 
88.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
7
2.5
47.56  
 
89.14280
14279
Ala Khina
Dzmitry Prasandzeyeu
PD
PD
2
1.5
47.33  
 
90.11757
04707
Paweł Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
2
12
47.31  
 
91.08129
11573
Edward Bednarczyk
Piotr Kazub
PM
PM
4
2.5
47.12  
 
92.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
47.12  
 
93.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
4
2.5
47.03  
 
94.12158
13882
Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
LD
DS
2
1
46.91  
 
95.04583
08063
Janusz Gruca
Janusz Stefański
PM
PM
12
2
46.91  
 
96.13841
13877
Marek Parol
Andrzej Riss
PM
PM
1.5
1
46.79  
 
97.13651
10032
Roman Kowalewski
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
2.5
2.5
46.70  
 
98.04527
04731
Krzysztof Antas
Sylwester Walerowicz
WP
WP
18
12
46.49  
 
99.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
7
2.5
46.48  
 
100.04601
04751
Witold Kaliński
Andrzej Zaleski
PM
PM
12
4
46.38  
 
101.11246
08087
Aleksander Gruca
Jan Maciejewski
PM
PM
2.5
7
46.38  
 
102.08998
11305
Maurycy Biernat
Łukasz Golder
WP
SL
4
4
46.24  
 
103.14584
02806
Marek Heichel
Wojciech Strzemecki
MP
MP
1
18
46.14  
 
104.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2.5
46.13  
 
105.10782
10591
Joanna Małecka
Joanna Sroka
WP
WP
2
2
45.73  
 
106.04567
11617
Teresa Fabijanowska
Grażyna Juszczak
PM
PM
4
2.5
45.57  
 
107.04165
12357
Ihar Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
7
45.06  
 
108.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
2
1.5
45.06  
 
109.14845
08472
Robert Krawczyk
Andrzej Michałowski
PM
PM
1
2.5
45.03  
 
110.13566
14541
Przemysław Polowczyk
Krzysztof Superson
WP
MP
1.5
1.5
44.58  
 
111.04693
04715
Andrzej Rutkiewicz
Henryk Szwarc
PM
PM
2.5
4
44.40  
 
112.05213
09768
Paweł Małecki
Sebastian Piepióra
WP
PM
7
7
44.35  
 
113.04857
05246
Jan Adamczewski
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
7
2.5
44.24  
 
114.14728
07989
Kamil Nowak
Wiesław Skubisz
SW
LU
1
4
44.12  
 
115.10778
13697
Joanna Kazmucha
Przemysław Wiśniewski
WP
MA
2.5
1.5
43.88  
 
116.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
0
2
43.12  
 
117.05634
11428
Włodzimierz Jakowicki
Paweł Zubiel
LD
LD
7
4
42.72  
 
118.05069
15464
Paweł Jassem
Urszula Kałużna
WP
WP
7
0
42.52  
 
119.04536
04639
Marek Boros
Andrzej Malinowski
PM
PM
4
4
42.40  
 
120.04078
07610
Jan Gardocki
Jan Skąpski
PD
WM
4
2.5
42.32  
 
121.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
42.12  
 
122.14027
13617
Łukasz Gałasiński
Marek Makulec
LD
LD
0
1
41.73  
 
123.15186
15187
Katarzyna Herba
Konrad Iskra
KP
KP
0
0.5
41.59  
 
124.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
41.43  
 
125.14326
12927
Justyna Duszyńska
Adam Waszkiewicz
PM
DS
0.5
2
41.39  
 
126.12152
13696
Marcin Bojarski
Tomasz Wiśniewski
MP
MA
2.5
1.5
41.07  
 
127.05635
11466
Bogusław Jakóbczyk
Tadeusz Laszczak
LD
MA
4
4
40.67  
 
128.11453
14435
Zbigniew Rokicki
Roman Rudnicki
PM
PM
1
0.5
40.63  
 
129.06877
09213
Waldemar Radziak
Grzegorz Witkowski
MA
MA
12
2.5
40.63  
 
130.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
KP
KP
0.5
0.5
40.46  
 
131.14282
 
Mirosław Giełczyński
Czesław Gruszecki
PM
NZ
0
0
40.30  
 
132.14955
04640
Bogdan Malinowski
Brunon Malinowski
MP
PM
2.5
2.5
39.16  
 
133. 
08062
Krzysztof Czapczyk
Zbigniew Stikel
NZ
PM
0
1.5
37.91  
 
134.08565
04755
Lechosław Suszka
Danuta Żabicka
PM
PM
2.5
4
35.52  
 
135.15478
11462
Igor Byckiewicz
Olga Byckiewicz
PD
PD
1
1
32.58  
 
136.04236
14942
Marcin Goliński
Olga Nowakowska
PM
PM
0.5
0
31.67  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2044 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2011/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-21 g.19:33:52 (2.3333/282) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.