Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2000/9477 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Dolnośląski WZBS - III Liga
czwartek, 30 czerwca 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.01219Marcin BajDS240AZS Polit.XII Wrocław 
2.11451Tomasz BajDS2150SBS Impas I Lubin 
3.01222Maciej BałazińskiDS7134KBS Kolejarz II Wrocław 
4.01228Jacek BaranowskiDS770AZS Polit.III Wrocław 
5.01234Kazimierz BednarekDS7155MKS Rokita Brzeg Dolny 
6.11243Kazimierz BeyerDS7109ŚSS Bolko I Świdnica 
7.09549Maciej BielawskiDS4170RAG AZS Polit.V Wrocław 
8.01249Czesław BogusławskiDS7148MKS Rokita Brzeg Dolny 
9.12440Maciej BojarskiDS2170AZS Polit.VIII Wrocław 
10.01264Zbigniew CiereszkoDS7300KS Konfeks I LegnicaI
11.01269Aleksander CzajkaDS7220KBS Kolejarz III Wrocław 
12.01274Marek CzolijDS7200KBS Piast II Lubań 
13.09558Waldemar DębiczakDS4145KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 
14.01283Piotr DobryszyckiDS12230KS Turbo III FlyBack Wrocław 
15.12450Katarzyna DufratDS440AZS Polit.III Wrocław 
16.01290Kazimierz DulasDS4237AZS Polit.VII WrocławII
17.01297Mirosław FechnerDS4260ERBUD AZS Polit.IX WrocławII
18.09562Łukasz GawełDS4240AZS Polit.VII WrocławII
19.08203Wojciech GawełDS7240AZS Polit.VII WrocławII
20.01307Artur GawronDS12164RAG AZS Polit.V Wrocław 
21.01311Jerzy GładyszDS12230KS Turbo III FlyBack Wrocław 
22.01320Andrzej GórzyńskiDS4140RAG AZS Polit.V Wrocław 
23.13126Lesław GrakowiczDS122SBS Impas II Lubin 
24.11533Jan GrocholskiDS1.558SBS Impas II Lubin 
25.01325Maciej GrodzkiDS4220KBS Kolejarz III Wrocław 
26.11388Jan GrzeszczakDS220AZS Polit.VIII Wrocław 
27.08999Stanisław HapelDS279SBS Impas I Lubin 
28.09568Mariusz IlnickiDS4210MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
29.01350Andrzej IwasiówDS272SBS Impas I Lubin 
30.01352Bernard JadczakDS7260ERBUD AZS Polit.IX WrocławII
31.14563Marek JakubowskiDS0.531SBS Impas I Lubin 
32.09569Tadeusz JaneczekDS2.546KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 
33.13775Piotr JanichDS0.5150SBS Impas I Lubin 
34.01361Tomasz JaworskiDS760AZS Polit.III Wrocław 
35.01369Piotr KalinowskiDS7118KBS Kolejarz II Wrocław 
36.14441Maksymilian KarpierzDS0.5130KS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój 
37.01376Marek KędziorDS2.554MKS Pogoń Oleśnica 
38.01381Piotr KlubińskiDS7190MKS Pogoń Oleśnica 
39.01382Ryszard KlukDS4207MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
40.01384Halina KlukowskaDS4149AZS Polit.III Wrocław 
41.12197Michał KlukowskiDS4175AZS Polit.III Wrocław 
42.01385Tomasz KlukowskiDS7175AZS Polit.III Wrocław 
43.01401Piotr KossobudzkiDS460AZS Polit.III Wrocław 
44.01402Lech KosteckiDS4220KBS Kolejarz III Wrocław 
45.01407Zdzisław KowalDS4155MKS Rokita Brzeg Dolny 
46.01408Mariusz KowalczykDS2.5230KS Turbo III FlyBack Wrocław 
47.01416Marek KozłowskiDS2.5210MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
48.01419Piotr KrawczykDS7300KS Konfeks I LegnicaI
49.01427Przemysław KubickiDS2.5260ERBUD AZS Polit.IX WrocławII
50.01436Stanisław KulpaczyńskiDS4110KBS Kolejarz II Wrocław 
51.01437Zdzisław KuncDS7180KS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój 
52.01438Jerzy KurianowiczDS4200KBS Piast II Lubań 
53.12926Jakub KwiecieńDS1.527AZS Polit.VIII Wrocław 
54.07124Ryszard LachowiczDS7207MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
55.01444Ryszard LaskowskiDS7247KS Konfeks I LegnicaI
56.01446Robert LaszkiewiczDS760RAG AZS Polit.V Wrocław 
57.01450Bogdan LeśniakDS4185ŚSS Bolko I Świdnica 
58.08859Krzysztof LewandowskiDS470RAG AZS Polit.V Wrocław 
59.01456Andrzej LitwińskiDS4220KBS Kolejarz III Wrocław 
60.01457Paweł LitwińskiDS7220KBS Kolejarz III Wrocław 
61.13123Andrzej ŁadaDS1.565SBS Impas II Lubin 
62.01470Robert MajorczykDS2.5190MKS Pogoń Oleśnica 
63.01483Adam MarcinowskiDS4175AZS Polit.III Wrocław 
64.01495Ryszard MenzfeldDS4160KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 
65.01498Marek MichalskiDS495KS Konfeks I Legnica 
66.13124Zdzisław MieziankoDS2150SBS Impas I Lubin 
67.01505Grzegorz MłyńczykDS2.5100KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 
68.01506Violetta MłyńczykDS2.5100KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 
69.01511Robert MroczekDS4150KBS Kolejarz II Wrocław 
70.01514Aleksander MurtazajewDS4190MKS Pogoń Oleśnica 
71.09631Bogdan NowakowskiDS2.5153KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 
72.01533Marek NowotarskiDS4118KBS Kolejarz II Wrocław 
73.01536Paweł OfmanDS2.5150SBS Impas I Lubin 
74.01552Bartosz PastuchewiczDS4200KBS Piast II Lubań 
75.01565Jan PisarekDS4113KS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój 
76.01575Wojciech PotocznyDS4110KBS Kolejarz II Wrocław 
77.01577Aleksander PoznyszDS12300KS Konfeks I LegnicaI
78.10584Wiesław PutonDS4185ŚSS Bolko I Świdnica 
79.13125Wiesław PytkaDS222SBS Impas II Lubin 
80.09002Henryk RadekDS462RAG AZS Polit.V Wrocław 
81.01590Piotr RatajskiDS4130MKS Pogoń Oleśnica 
82.01597Michał RobakDS4260ERBUD AZS Polit.IX WrocławII
83.01598Sławek RobelDS4150KBS Kolejarz II Wrocław 
84.01604Jerzy RomańczykDS4160KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 
85.01606Erazm RozwadowskiDS13100RAG AZS Polit.V Wrocław 
86.01608Marek RużyłoDS4155MKS Rokita Brzeg Dolny 
87.01612Dariusz RymaszewskiDS4200KBS Piast II Lubań 
88.01613Marek RzeszutekDS4185ŚSS Bolko I Świdnica 
89.01617Przemysław SalińskiDS4210MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
90.01618Andrzej SawkoDS4155MKS Rokita Brzeg Dolny 
91.01621Wojciech SękowskiDS4300KS Konfeks I LegnicaI
92.01622Bronisław SicińskiDS4153KS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój 
93.01627Waldemar SiudaDS7200KBS Piast II Lubań 
94.01632Aleksander SkorupaDS4133MKS Rokita Brzeg Dolny 
95.08145Dominik SobańskiDS2.5240AZS Polit.VII WrocławII
96.01641Zbigniew SobczykDS12190MKS Pogoń Oleśnica 
97.01649Elżbieta SosulskaDS423KBS Kolejarz III Wrocław 
98.01655Janusz StaniówDS4220KBS Kolejarz III Wrocław 
99.01662Tomasz StruzikDS4150KBS Kolejarz II Wrocław 
100.09652Radosław SurowiakDS2.5138KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 
101.01666Zenon SuszkoDS7185ŚSS Bolko I Świdnica 
102.08135Stanisław SutkowskiDS2107KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 
103.01668Edward SzafraniecDS7200KBS Piast II Lubań 
104.01670Jan SzamkołowiczDS7150KBS Kolejarz II Wrocław 
105.01674Włodzimierz SzczepanikDS7134KBS Kolejarz II Wrocław 
106.08150Jerzy SzudzińskiDS4167KS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój 
107.01679Jacek SzwedDS4190MKS Pogoń Oleśnica 
108.01683Marian SzymonowiczDS7230KS Turbo III FlyBack Wrocław 
109.01686Jan ŚlipekDS7210MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
110.01691Grzegorz TarkaDS4180KS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój 
111.01693Maciej TerpiłowskiDS4169AZS Polit.III Wrocław 
112.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS4175AZS Polit.III Wrocław 
113.12927Adam WaszkiewiczDS220AZS Polit.VIII Wrocław 
114.01715Ewa WdowiakDS4113KS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój 
115.01716Stanisław WdowiakDS4180KS Zdrowie Kudowa Kudowa Zdrój 
116.01718Bogumił WegnerDS7300KS Konfeks I LegnicaI
117.01725Dariusz WincentyDS7189KS Konfeks I Legnica 
118.01730Michał WittenbeckDS7223AZS Polit.VII WrocławII
119.01731Paweł WittenbeckDS7240AZS Polit.VII WrocławII
120.01740Marek WoźniakDS2.5157ERBUD AZS Polit.IX Wrocław 
121.01744Krzysztof WójcikDS4144KS Turbo III FlyBack Wrocław 
122.01747Zdzisław WójcikDS774AZS Polit.VII Wrocław 
123.01751Zofia WróblewskaDS4185ŚSS Bolko I Świdnica 
124.01753Łukasz WysłouchDS2221ERBUD AZS Polit.IX WrocławII
125.01761Małgorzata ZalewskaDS2.5232ERBUD AZS Polit.IX WrocławII
126.08158Piotr ZatorskiDS1240RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław 
127.01770Aleksander ZdybelDS731KB Zabobrze ODK Jelenia Góra 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 20065 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.dzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.19:31:28 (0.2401/137) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.