Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Ekstraklasa I Liga II Liga III Liga Pozostałe szczeble DMP Kluby Archiwum Sezon 2019/2020
 
  
 

Klub Zorro20 Olsztyn
Warmińsko-Mazurski WZBS, sezon 2019/2020

Lista zawodników klubu Lista
lp. PID funkcja imię i nazwisko WZBS WK TK PKL składka
2020
1.04021 Henryk Bałtronowicz WM2MO603tak
2.09415 Marcin Banach WM1.5M137tak
3.09288 Zbigniew Bando WM1Ad169tak
4.13762 Stanisław Baraszkiewicz  WM1Ad80tak
5.01623 Wiesław BartkoWM0D22tak
6.04189 Tadeusz Bastek WM4MK406tak
7.01010 Rena BiedaWM0.5K41tak
8.01317 Adam Birski WM0.5K9tak
9.01056 Grażyna BlechWM1.5M2tak
10.01562 Karol Bojarczuk WM0D9tak
11.02220 Dariusz BrylowskiWM0D1tak
12.04208 Jerzy Bujnowski WM5MK25tak
13.01548 Robert ButaWM0.5K82tak
14.04217 Mikołaj Citko  WM5MK4571tak
15.03007 Maciej Częczek WM0D43tak
16.01629 Donat CzubaWM0D22tak
17.04782 Tadeusz Dąbrowski WM1.5M45tak
18.12778 Piotr Djakowski WM0.5K64tak
19.03008 Jan Drężek WM0D49tak
20.04232 Roman Dulko WM4MK2478tak
21.04233 Andrzej Dzikowski  WM4MK1226tak
22.04235 Marek Falkowski WM4MK147tak
23.04695 Jerzy Górski WM1Ad185tak
24.04791 Andrzej Gumienny WM1Ad40tak
25.04267 Stanisław Hartwig  WM2.5MW777tak
26.01105 Bogdan Jabłoński WM1Ad199tak
27.07215 Giedre Jankunaite WM11MM9411tak
28.04281 Leonard Januszko  WM4MK621tak
29.14397 Anna Jaskowiak WM2MO251tak
30.04284 Leonard Jaskowiak  WM12A13036tak
31.01584 Janusz JaszczakWM0D8tak
32.04167 Tomasz JaworowiczWM2MO707tak
33.10157 Jarosław Jurczenko WM0D49tak
34.01399 Tadeusz Kaczan WM1Ad61tak
35.04304 Jan Kijko WM3MR977tak
36.01492 Michał KlincewiczWM0D29tak
37.01491 Monika KlincewiczWM0D5tak
38.04668 Zbigniew Kolański  WM3MR1456tak
39.04314 Sylwester Kościński  WM11MM4590tak
40.01313 Cezary KozłowskiWM0.5K62tak
41.01507 Waldemar Kozłowski WM0D43tak
42.04325 Lucyna Krutelewicz WM4MK1182tak
43.04326 Zenon Kryński  WM3MR1804tak
44.04327 Józefa Krzemieńska WM5MK881tak
45.04328 Wiesław Krzemieński  WM12A7418tak
46.01140 Andrzej Krzemiński WM0.5K26tak
47.01164 Wojciech KrzyszczakWM1Ad12tak
48.01521 Józef Kuczak WM0D44tak
49.04333 Janina Kulińska WM5MK3685tak
50.04334 Bogdan Kuliński  WM13A7624tak
51.04317 Zdzisław Kurkowski WM1.5M147tak
52.01741 Maria Lipska WM0D0tak
53.01268 Izabela ListewnikWM0.5K81tak
54.01371 Tomasz LubeckiWM0.5K54tak
55.04349 Ryszard Łasowski  WM7MM6487tak
56.07559 Henryk Łęcki  WM1.5M478tak
57.04647 Krystyna MackiewiczWM1Ad124tak
58.20427 Ignacy Makarewicz WM0D0tak
59.08808 Tadeusz Mielko WM1.5M29tak
60.04371 Kazimierz Minkowski WM2.5MW146tak
61.04030 Marek Nasiłowski  WM2.5MW742tak
62.20989 Marcin Nowicki WM0D0tak
63.01420 Elżbieta OlejnikWM0.5K18tak
64.04152 Leszek Ostrowski  WM2MO522tak
65.01143 Zbigniew Pękala WM0.5K36tak
66.01136 Jan Pierzkała WM2MO329tak
67.01538 Bogdan Pietkiewicz WM3MR1141tak
68.04795 Ryszard Piotrowicz  WM1.5M116tak
69.01593 Stefan Piskorski WM3MR662tak
70.04634 Grażyna Piszczek WM1.5M25tak
71.01517 Janusz PreisnerWM0.5K3tak
72.04416 Bernard Pszczoła  WM11MM15037tak
73.04017 Iwona Puczyłowska WM2.5MW462tak
74.04425 Marek Ratkowski WM12A9332tak
75.01494 Jan Reza WM0D20tak
76.09037 Mirosław Roesler  WM11MM3905tak
77.01512 Dariusz RomejkoWM0D46tak
78.01605 Jolanta RucińskaWM0D2tak
79.04608 Bernard Rynkowski WM1Ad30tak
80.03013 Maciej Sarnowski WM0.5K3tak
81.04448 Maria Skibińska WM3MR116tak
82.04450 Władysław Skowroński  WM7MM5544tak
83.01101 Iwona SmilginWM0.5K61tak
84.04458 Edward Sokołowski  WM7MM1061tak
85.14395 Grzegorz Sowul WM1Ad114tak
86.01330 Stanisław Stepnowski WM0D6tak
87.07246 Giedrius Szarkanas WM13A829tak
88.01117 Jerzy Szczepański WM1Ad120tak
89.01218 Andrzej Szyc WM0.5K41tak
90.11761 Krzysztof Tekielski WM2.5MW645tak
91.04491 Ewa Tutaj WM5MK499tak
92.08592 Jerzy Uscki  WM1.5M444tak
93.01616 Roman WalaszkowskiWM1Ad45tak
94.10164 Wojciech Walkiewicz WM3MR43tak
95.04025 Jan Warda WM2MO199tak
96.01510 Roman Waszczuk WM1.5M436tak
97.03036 Ryszard Wieczorek WM1.5M26tak
98.04499 Wiesław Wiśniewski WM2.5MW295tak
99.01708 Józef Wiśnik WM2MO168tak
100.15620 Edward Wojewoda WM2.5MW750tak
101.04171 Czesław Wojniusz WM2.5MW1082tak
102.03022 Krzysztof Wojno WM0D31tak
103.01213 Piotr WojtachaWM0D7tak
104.04506 Regina Wołek WM3MR24tak
105.04508 Tadeusz Wójcik  WM3MR1067tak
106.04511 Lidia Wrzosek WM5MK4505tak
107.04959 Zdzisław Wylonk WM3MR200tak
108.04750 Ewa Wyszomierska WM1.5M283tak
109.04767 Marek Wyszomierski WM1.5M283tak
110.20910 Bogusław ZgołaWM0D1tak
111.04520 Jan Żak WM2.5MW679tak
112.04521 Antoni Żukowski   WM11MM10682tak
113.01754 Ida Żyznowska WM0D0tak
Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, a Twoje uwagi trafią do właściwego administratora bazy danych
Sprawdź, kto jest administratorem w okręgu Warmińsko-Mazurskim
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-06-02 g.08:05:00 (0.1476/8) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.