Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista zawodników zagranicznych

Australia AUS
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18699Piotr Ciszak LD2MO-
2.11936Ervin Otvosi  PM9MM-
Białoruś BY
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16512Katsiaryna AheyevaPD0D-
2.13631Sviatlana Akulich PD1Ad-
3.15376Anastasia Aleinikova PD0D-
4.13630Natallia Andreyeva PD0D-
5.14952Tatyana AnkudinovaPD0D-
6.04163Andrei Arlovich  DS17AEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
7.14707Iryna AzaravaPD1.5M-
8.07164Sviatlana Badrankova PD5MK2SPEKTR Mińsk
9.13687Aksana BakhurPD0D-
10.13689Hlafira Bakhur PD0D-
11.13688Valeryia BakhurPD0D-
12.14987Alesia Bakunovich PD0D-
13.15570Aliaksandr BaranouskiPD0D-
14.16164Vadim BasalygaPD1.5M-
15.13632Palina Beliakovich PD0D-
16.13699Zoya Beliankina PD2.5MW-
17.14651Sergey BelkoPD2MO-
18.14998Pavel BerkovPD0D-
19.12491Jury Bileychik PD3MR-
20.15052Gleb BudzkoPD0.5K-
21.16513Alena BuravaPD0D-
22.16514George Burov PD0D-
23.14711Siarhei Bychkou PD2MO-
24.15000Iryna BychkovaPD0D-
25.15447Aliaksei Bytskevich PD2MO3MB-Transit
26.15478Igor Bytskevich PD2.5MW3MB-Transit
27.15819Lizaveta Bytskevich PD0D-
28.15950Yulija Bytskevich  PD0D-
29.11462Olga Bytskevitch PD2.5MW3MB-Transit
30.14976Tatsiana ChayeuskayaPD0D-
31.14709Andrei ChayeuskiPD2MO-
32.14708Yauheni Chayeuski PD2MO-
33.15526Aliaksandr Chystsiakou PD1.5M-
34.14850Valery DavydouskiPD2MO-
35.14988Pavel DrachukPD0.5K-
36.14726Alexander EgorovPD0D-
37.14150Andrey EgorovPD2.5MW-
38.14703Illia Feranchuk PD2.5MW-
39.14989Sergey FeranchukPD0D-
40.15438Alexandre Fridman PD0D-
41.15439Hanna FrydmanPD0D-
42.14993Angela GodunPD0D-
43.14704Igor GodunPD3MR2SPEKTR Mińsk
44.14994Matvey Godun PD0D-
45.13933Oleg GradovskiPD4MK-
46.16504Alena HallakhPD0D-
47.14011Ulyana HaponavaPD2.5MW-
48.14710Yauheni Hardzei PD2.5MW-
49.20129Andrei HryharukPD0D-
50.15672Aleh HryntsevichPD1.5M-
51.16510Margareta KaboPD0D-
52.13704Vitali KalesnikauPD0D-
53.13705Volha Kalesnikava PD0D-
54.14650Dmitry KamlyukPD2MO-
55.14992Ekaterina KamlyukPD0D-
56.13474Valery Kanstantsinau PD4MK-
57.04164Alexandr Karbanovich PD7MM-
58.13686Iryna KarbanovichPD0D-
59.11469Stanislau Karbanovich PD2MO3MB-Transit
60.16505Arkadzi KastsiukevichPD1Ad-
61.16511Sviatlana KastsiukevichPD0D-
62.07221Andrei Kavalenka WM7MM3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
63.11655Timour Khachtchevatsky PD2MO-
64.15440Maxim KhadjiiantsPD0D-
65.14147Grygoriy KhayutinPD2MO-
66.17547Maryia KhayutsinaPD0D-
67.14280Ala KhinaPD2.5MW-
68.14953Margaryta KhinaPD1Ad-
69.13698Dmitry Khodkov PD2.5MW-
70.14276Pavel Klebanovich PD5MK2SPEKTR Mińsk
71.15527Iryna KlimkovichPD0D-
72.16453Maryna KliukaPD0D-
73.15669Galina KorolevaPD1.5M-
74.09333Aliaksandr Korzun PD4MK-
75.15441Andrey KoshcheyevPD0D-
76.14847Nataliya KoshcheyevaPD1.5M-
77.15670Aliaksandr Kotau PD1.5M-
78.11653Igor Kravchenko PD7MM-
79.13935Andrey KrukPD0D-
80.16507Tatsiana KuliashovaPD0D-
81.14991Halina KurachkinaPD0D-
82.14275Yauhen KutsukPD1.5M-
83.17591Valentina KuznetsovaPD0D-
84.13628Larysa KuzniatsovaPD2.5MW-
85.11513Dmitriy LarinPD1.5M-
86.14949Irina LazarevaPD0D-
87.15065Alena LazavenkaPD0D-
88.15668Natallia LepiashkevichPD2.5MW-
89.15525Anna LeschinskayaPD0D-
90.14705Viktar LipnitskiPD3MR-
91.14652Aliaksei MalaichukPD0D-
92.14648Dzmitry MalashenkaPD0D-
93.14846Mikita Malashenka PD0D-
94.14649Yauheniya MalashenkaPD0D-
95.15001Anastasia MaletsPD0D-
96.15088Raisa MaletsPD0D-
97.15063Maksim MalyshauPD0D-
98.14950Vadzim MarkauPD0D-
99.15667Valiantsina MatsveikaPD2MO-
100.15666Henadzi MedusheuskiPD3MR-
101.16509Alena MikhailovichPD0D-
102.16515Kiryl Mikhailovich PD0D-
103.14647Alena MinkevichPD0D-
104.14646Aliaksei MinkevichPD0D-
105.15377Dmitry MitsuraPD2MO-
106.15885Vadzim Murashka PD0D-
107.15886Viktoryia MurashkaPD0D-
108.14951Andrei NaginPD0D-
109.11652Alexander Nekhoroshev PD7MM-
110.14990Liudmila NestsiaronakPD0D-
111.15442Zoya NestsiaronakPD0D-
112.14975Alena NeviadomskayaPD0D-
113.11463Uladzimir NeviadomskiPD2MO-
114.16508Alena Pahuda PD0D-
115.16489Vadzim PatseikaPD0D-
116.16129Halina PeradziryiPD0D-
117.16128Pavel PeradziryiPD3MR-
118.16328Elena Petrik PD0D-
119.16327Igor Petrik PD0D-
120.15448Alexandra PetrovaPD0D-
121.16329Aleksy Petryk  PD0D-
122.15820Ihar Poludzen PD0.5K-
123.07277Aliaksandr Prakapenka PD4MK2SPEKTR Mińsk
124.14279Dzmitry PrasandzeyeuPD2.5MW-
125.15443Veranika PrementPD0D-
126.14706Vadim PtushkinPD2MO-
127.04165Ihar Radziukevich PD7MM2SPEKTR Mińsk
128.14999Volha RahalevichPD0D-
129.15884Sviatlana RamanchukPD0D-
130.14954Valery RamanchukPD0D-
131.15444Sviataslau RamanouskiPD0D-
132.15050Natallia RamanovichPD1Ad-
133.15049Siarhei RamanovichPD2.5MW3MB-Transit
134.15103Aleh RomanchukPD0D-
135.15102Katsiaryna RomanchukPD0D-
136.15859Andrei Rozau PD0D-
137.15861Dzmitry Rozau PD0D-
138.15862Uladzimir RozauPD0D-
139.15860Tatsiana RozavaPD0D-
140.13627Andrei Ruski PD1.5M-
141.14277Valery Seviaryn PD0D-
142.14488Alena ShahoikaPD0D-
143.15671Mikhail Sharstniou PD0D-
144.15378Anton Shataniuk PD0D-
145.16516Tatiana ShimkevichPD0D-
146.11656Elena Shokhan PD7MM2SPEKTR Mińsk
147.15066Nadezhda ShtanyukPD0D-
148.17727Valery ShveikusPD1Ad-
149.14278Mikhail SiarebranyPD1.5M-
150.14948Valiantsina SidortsavaPD1Ad-
151.14849Weronika SimborskayaPD2MO-
152.07249Ewgenij SivtzewPD0.5K-
153.15817Ihar Skibitski PD0.5K-
154.15665Andrei SotnikauPD4MK-
155.09334Andrey Sotnikow PD1.5M-
156.14644Mikalai SpirynPD0D-
157.14645Hanna SpirynaPD0D-
158.14995Sergey Sukneov PD1Ad-
159.20024Siarhei Suslau PD0D-
160.14148Ihar TamilinPD1.5M-
161.16361Vohla TatarintsavaPD0D-
162.16155Uladzimir TataryntsauPD0D-
163.12357Aleh Tsimakhovich PD11MM-
164.16506Liudmila VadukovaPD0D-
165.14151Uladzimir VashkevichPD2MO-
166.13626Aliaksandr Vasyukevich PD2MO-
167.15445Ivan VerenichPD0D-
168.15051Vadzim VialikiPD1.5M-
169.14908Larysa VladzimiravaPD0D-
170.14727Tatsiana YahoravaPD0D-
171.14851Maryna YakutsikPD0D-
172.13700Volha YankouskayaPD0D-
173.13701Vitali YankouskiPD0D-
174.15446Viachaslau Yanushka PD0D-
175.15528Dzmitry YaskevichPD2MO-
176.13702Andrey ZeleninPD0D-
177.13703Olga ZeleninaPD0D-
178.10238Alexander Zhukov PD9MM2SPEKTR Mińsk
179.15641Larisa ZhuravelPD0D-
180.04162Valentin Zhuravel PD12A2SPEKTR Mińsk
181.16503Maksim ZhylianinPD0D-
182.17698Pavel ZhylkoPD0D-
183.17699Tatsiana ZhylkoPD0D-
184.14997Vera ZhylkoPD0D-
185.14996Vitali Zhylko PD0.5K-
186.15064Siarhei ZimirauPD0D-
187.11654Sergey Zlobich PD5MK-
188.14844Tatiana Zlobich PD0D-
Bułgaria BG
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18890Vasil Valchev SL5MK1TBS MAGMA Zawiercie
Czechy CZ
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10254Zdenek Frabsa SL1.5M-
2.11858Milan Franz SL0.5K-
3.10929Stepan GalbavySL1Ad-
4.10927Zdenek Grosman SL1Ad-
5.10926Tatjana GrosmanovaSL1Ad-
6.10253Roman HlavacSL1.5M-
7.11859Daniela HnatovaSL0D-
8.11763Maria JelinkovaMP1Ad-
9.12442Rostislav KrhutOP0D-
10.11860Milan MacuraSL1.5M-
11.11861Jan Martynek SL0.5K-
12.11862Josef Minaricek SL0D-
13.10934Peter Nesvadba SL1.5M-
14.12319Anna NovotnaOP2MO-
15.07381Josef Novotny OP3MR-
16.11863Vladimir NulicekSL1.5M-
17.12227Tomas RubacSL0D-
18.10932Miron TegzeSL1Ad-
19.10933Zdena TomcikovaSL0.5K-
Francja F
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16368Stanislaw Holtyn MA2.5MW3PIK Zajazd Oaza Sierpc
2.20031Marek Nowak  WP1Ad-
3.15574Thierry Pourchet WP0D-
4.12145Joanna Raczyńska-Neve-Żochowska MA19AM-
5.10938Wojciech Rozwadowski DS7MM1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
6.14984Renata Saporta MP7MM-
7.12206Jerzy Sobkowicz WP0D-
8.12503Wojciech Uszynski  MA13A-
Holandia NL
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.20157Barbara Schiere MP0D-
2.20158Jan Schiere  MP0D-
Izrael IL
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17285Lotan Fisher  WP24AS-
2.18812Julian Frydrich  WP19AM-
3.12143Jurek Orzech WP0D-
4.17286Ron Schwartz  WP24AS-
5.10252Salek Zeligman  MA9MM-
Litwa LT
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12758Mindaugas BernotasPD1.5M-
2.13849Liepa BikulcienePD1Ad-
3.13353Marius BudrysPD0D-
4.14187Justas CeponkusPD1Ad-
5.14676Valentinas Cesunas PD1Ad-
6.12759Vytautas CiegisPD3MR-
7.12762Paulius GrigaliunasPD0.5K-
8.14186Ramunas GrigoraitisPD3MR2SUDOVIA International
9.13616Arunas JankauskasPD4MK-
10.12760Vaclovas Kucinskas PD2.5MW-
11.20111Povilas LukinskasMA0.5K-
12.20110Andrius MichailovasMA0.5K-
13.14440Valdemaras MinkusPD1Ad-
14.14184Żaneta PisarskienePD1.5M-
15.15462Andrius RiepsasPD1.5M-
16.14159Jurgita RotomskienePD1Ad-
17.14158Juste RotomskytePD1.5M-
18.12761Arturas SalaseviciusPD3MR-
19.14157Sonata SimanaitienePD4MK2SUDOVIA International
20.14156Gintaras SimanaitisPD2MO2SUDOVIA International
21.14677Arturas SiniusPD0.5K-
22.12494Saulius SinkeviciusPD1Ad-
23.14146Tomas StakenasPD2MO-
24.15951Albertas Tyla PD1Ad-
25.12757Geraldas UrbonasPD2.5MW-
26.12763Eugenijus VaicekauskasPD1Ad-
27.10370Erikas Vainikonis  DS13AEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
28.07242Vytautas Vainikonis   WM17AEESBS VITAS Elbląg
Niemcy D
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19985Florian Alter DS0.5K-
2.18828Ryszard Barabasz LB3MR-
3.19987Raffael BraunDS0D-
4.19373Daniel BuseLB0D-
5.16135Marie Eggeling WP3MR-
6.15614Bernd Gahntz LB0.5K-
7.15324Henryk GaynyDS2MOOZKBS I Zgorzelec
8.15040Thomas Gotard WP5MK-
9.15621Tomasz Gotard  PM19AMEGTB ANDRZEJKI Gdańsk
10.13713Rainer Herrmann MA2MO-
11.15610Janko Katerbau LB3MR-
12.11573Piotr Kazub LD4MK-
13.09573Ralf Kleine-SchonepauckDS0.5K-
14.14983Andrzej Kończak  LD5MK-
15.18829Gerhard Langenmayr LB0.5K-
16.08978Jacek Leśniczak   LB15A1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
17.19374Christian LoewensteinLB0D-
18.17251Stefan MaeßWP1Ad-
19.15615Waldemar Pietrasiewicz LB2.5MW-
20.18802Gertraud RadeckDS0D-
21.15618Adam RduchLB0D-
22.14366Michael Schroeder DS2MO-
23.17252Manfred SchuhmannWP1Ad-
24.10599Heiko Schwierz DS0.5K-
25.15617Matthias Stenneken LB1Ad-
26.19986Sibrand van Oosten DS0D-
27.18695Andreas VisettiLD1Ad-
28.15616Ralf Wollenberg LB1Ad-
Norwegia N
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16146Frank Svindahl MA7MM-
Rosja RUS
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.13139Aleksander Dubinin  MA24AS-
2.13140Andriej Gromow  MA24AS-
Stany Zjednoczone Ameryki USA
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04664Gen GeigerWM0D-
2.10948Aleksandra JankowskaPM0D-
3.10251Wiktor Melman MA7MM-
4.12978Leszek Rabiega  DS7MM-
Szwajcaria CH
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14981Uschi HustenWP1Ad-
2.20138Mariusz KraszewskiZG0D-
Szwecja S
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19815Viktor AndreassonWP0.5K-PAB Poznań
2.12266Marek Drukier  LD5MK2Intra Łódź
3.19778Christer Edlund WP1Ad-PAB Poznań
4.15105Waldemar Folbrycht  ZP2MO3ŚMIAŁY Police
Turcja TR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18041Orhan Aker MP7MM-
2.18183Ozgur Sakrak MP7MM-
Ukraina UA
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17346Roman Babiy LU1Ad-
2.17348Andrii Bulyk LU1.5M-
3.17766Julij ChumakPD3MR-
4.14448Oleg Chustoczka LU0.5K-
5.13835Zoriana DanyliukLU0.5K-
6.13836Oleh Danylyuk  LU2MO-
7.14403Yaroslav DmytrotsaLU0D-
8.18832Vołodymyr Dragan LU1.5M3BoB Kijów
9.15874Andrii Garbar LU2MO3KOMBI TARNOPOL
10.13837Yaroslav Golda  LU1.5M-
11.13813Volodymyr Gulyk LU1.5M-
12.16851Ivan Hapa LU0D-
13.13875Orest Kadykalo  LU1.5M-
14.19417Petro Karlykov LU0D-
15.20160Ivan KaterynchukLU0D3KOMBI TARNOPOL
16.11228Oleh Khyrivskij  LU1.5M-
17.20126Serhii KoliadenkoLU0D-
18.15360Yaroslav Kostyk  LU1.5M3KOMBI TARNOPOL
19.20125Rodion KovalchukLU0D-
20.18363Roman KovalchukLU0.5K-
21.20161Serhii KrasheninnikovLU0D3KOMBI TARNOPOL
22.19540Myroslav KregelLU0D-
23.16850Yaroslav Kryvko LU2MO-
24.19416Yury LukkeLU0D3ŻÓŁTY SŁOŃ Kijów
25.18337Dmytro Manankin LU1.5M3BoB Kijów
26.15912Oksana ManzhosWP0D-
27.18967Yakiv Mykhailovskyi LU1Ad-
28.19002Liudmyla MylaLU0D-
29.19003Żlata Myla LU0D-
30.17349Denis Mylyi LU1.5M-
31.11229Mihal Panchyshyn PK0.5K-
32.11230Stefan Panchyshyn PK0D-
33.19264Sergei Parshin LU0D-
34.15875Volodymyr Plakushchenko LU1.5M-
35.19150Volodymyr PorkhunLU0.5K-
36.18833Oleg Rovyshyn LU1.5M3BoB Kijów
37.19151Genadii RybnikovLU0D-
38.17347Volodymiyr SheremetLU0.5K-
39.18971Aleksandr Shobutynsky LU1.5M3BoB Kijów
40.18834Borys Shukhmeister LU0D3BoB Kijów
41.11227Andrej SkopPK0D-
42.11225Igor Turchyn  LU1Ad-
43.13811Nadia TurchynLU0D-
44.13812Svitlana TurchynLU0D-
45.11226Wiktor TurchynLU0D-
46.15359Yaroslav Verbovskyy  LU1.5M-
47.13876Georgii Veselyi  LU1.5M-
48.19541Viacheslav Yasnov  LU0.5K3KOMBI TARNOPOL
49.13838Yuriy Zhmur  LU2MO-
50.19415Vitalii ZubanLU0D-
51.18970Viktoriia ŻhukovskaLU1Ad3ŻÓŁTY SŁOŃ Kijów
52.18969Aleksei Żhukovskii LU1.5M3ŻÓŁTY SŁOŃ Kijów
Węgry H
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12204Laszlo Bartha WP0D-
Wielka Brytania GB
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19120David Bakhshi WP19AM-
2.17299Roger Bryant  DS7MMEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
3.14373Rita ChandraWP0D-
4.13988Keith Cornish PD0.5K-
5.18063Robert GrisdalePM1Ad-
6.18836Colin Haldenby MP0D-
7.18837Maria HaldenbyMP0D-
8.17298Rob Helle DS7MMEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
9.19121Artur Malinowski WP19AM-
10.20139Sławomir Pawłowski PM0DOKBS Gdańsk_Siedlce
Włochy I
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16767Norberto Bocchi  MA24AS-
2.01254Leonardo Burgay DS0D-
3.17180Giorgio Duboin  MA24AS-

Łącznie 362 zawodników.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-19 g.20:17:08 (0.3045/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.