Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista zawodników zagranicznych

Białoruś BY
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16512Katsiaryna AheyevaPD0D-
2.13631Sviatlana Akulich PD1Ad-
3.15376Anastasia Aleinikova PD0D-
4.13630Natallia Andreyeva PD0D-
5.14952Tatyana AnkudinovaPD0D-
6.04163Andrei Arlovich PD15A-
7.14707Iryna AzaravaPD1.5M3Amatary
8.07164Sviatlana Badrankova PD5MK2SPEKTR Mińsk
9.13687Aksana BakhurPD0D-
10.13689Hlafira Bakhur PD0D-
11.13688Valeryia Bakhur PD0D-
12.14987Alesia Bakunovich PD0D-
13.15570Aliaksandr BaranouskiPD0D-
14.16164Vadim BasalygaPD1.5M-
15.13632Palina Beliakovich PD0D-
16.13699Zoya Beliankina PD2.5MW-
17.14651Sergey BelkoPD1.5M3Pagonya Mińsk
18.14998Pavel BerkovPD0D-
19.12491Jury Bileychik PD3MR3MB-Transit
20.15052Gleb BudzkoPD0.5K-
21.16513Alena BuravaPD0D-
22.16514George Burov PD0D-
23.14711Siarhei BychkouPD2MO-
24.15000Iryna BychkovaPD0D-
25.15447Aliaksei Bytskevich PD2MO3MB-Transit
26.15478Igor Bytskevich PD2MO3MB-Transit
27.15819Lizaveta Bytskevich PD0D-
28.15950Yulija Bytskevich  PD0D-
29.11462Olga Bytskevitch PD2MO3MB-Transit
30.14976Tatsiana ChayeuskayaPD0D-
31.14709Andrei ChayeuskiPD2MO-
32.14708Yauheni Chayeuski PD2MO-
33.15526Aliaksandr Chystsiakou PD1.5M3Extreme Białoruś
34.14850Valery DavydouskiPD1.5M3Extreme Białoruś
35.14988Pavel DrachukPD0.5K-
36.14726Alexander EgorovPD0D-
37.14150Andrey EgorovPD2.5MW3Pagonya Mińsk
38.14703Illia Feranchuk PD2.5MW-
39.14989Sergey FeranchukPD0D-
40.15438Alexandre Fridman PD0D-
41.15439Hanna FrydmanPD0D-
42.14993Angela GodunPD0D-
43.14704Igor GodunPD3MR2Enigma Mińsk
44.14994Matvey Godun PD0D-
45.13933Oleg GradovskiPD4MK2Enigma Mińsk
46.16504Alena HallakhPD0D3Extreme Białoruś
47.14011Ulyana HaponavaPD2.5MW-
48.14710Yauheni Hardzei PD2.5MW3Extreme Białoruś
49.15672Aleh HryntsevichPD1.5M-
50.16510Margareta Kabo PD0D-
51.13704Vitali KalesnikauPD0D-
52.13705Volha Kalesnikava PD0D-
53.14650Dmitry KamlyukPD1.5M3Pagonya Mińsk
54.14992Ekaterina KamlyukPD0D-
55.13474Valery Kanstantsinau PD4MK-
56.04164Alexandr Karbanovich PD7MM-
57.13686Iryna KarbanovichPD0D-
58.11469Stanislau Karbanovich  PD1Ad3MB-Transit
59.16505Arkadzi KastsiukevichPD1Ad-
60.16511Sviatlana KastsiukevichPD0D-
61.07221Andrei Kavalenka PD5MK2Enigma Mińsk
62.11655Timour Khachtchevatsky PD2MO-
63.15440Maxim KhadjiiantsPD0D-
64.14147Grygoriy KhayutinPD2MO-
65.17547Maryia KhayutsinaPD0D-
66.14280Ala KhinaPD2.5MW-
67.14953Margaryta KhinaPD1Ad-
68.13698Dmitry Khodkov PD2.5MW-
69.14276Pavel Klebanovich PD4MK2SPEKTR Mińsk
70.15527Iryna KlimkovichPD0D-
71.16453Maryna KliukaPD0D-
72.15669Galina KorolevaPD1Ad3Amatary
73.09333Aliaksandr Korzun PD4MK-
74.15441Andrey Koshcheyev PD0D3Pagonya Mińsk
75.14847Nataliya KoshcheyevaPD1.5M3Pagonya Mińsk
76.15670Aliaksandr Kotau PD1.5M-
77.11653Igor Kravchenko PD5MK-
78.13935Andrey KrukPD0D-
79.16507Tatsiana KuliashovaPD0D-
80.14991Halina KurachkinaPD0D-
81.14275Yauhen KutsukPD1.5M-
82.17591Valentina KuznetsovaPD0D-
83.13628Larysa KuzniatsovaPD2.5MW-
84.11513Dmitriy LarinPD1.5M-
85.14949Irina LazarevaPD0D-
86.15065Alena LazavenkaPD0D-
87.15668Natallia LepiashkevichPD2MO3MB-Transit
88.15525Anna LeschinskayaPD0D-
89.14705Viktar LipnitskiPD2.5MW2SPEKTR Mińsk
90.14652Aliaksei MalaichukPD0D-
91.14648Dzmitry MalashenkaPD0D-
92.14846Mikita Malashenka PD0D-
93.14649Yauheniya MalashenkaPD0D-
94.15001Anastasia MaletsPD0D-
95.15088Raisa MaletsPD0D-
96.15063Maksim MalyshauPD0D-
97.14950Vadzim MarkauPD0D-
98.15667Valiantsina MatsveikaPD1.5M3MB-Transit
99.15666Henadzi MedusheuskiPD2.5MW2Enigma Mińsk
100.16509Alena MikhailovichPD0D-
101.16515Kiryl Mikhailovich PD0D-
102.14647Alena MinkevichPD0D-
103.14646Aliaksei MinkevichPD0D-
104.15377Dmitry MitsuraPD2MO3Amatary
105.15885Vadzim Murashka PD0D-
106.15886Viktoryia MurashkaPD0D-
107.14951Andrei NaginPD0D-
108.11652Alexander Nekhoroshev PD5MK2SPEKTR Mińsk
109.14990Liudmila NestsiaronakPD0D-
110.15442Zoya NestsiaronakPD0D-
111.14975Alena NeviadomskayaPD0D-
112.11463Uladzimir NeviadomskiPD2MO-
113.16508Alena Pahuda PD0D-
114.16489Vadzim PatseikaPD0D-
115.16129Halina PeradziryiPD0D-
116.16128Pavel PeradziryiPD2.5MW3Extreme Białoruś
117.16328Elena Petrik PD0D-
118.16327Igor Petrik PD0D-
119.15448Alexandra PetrovaPD0D-
120.16329Aleksy Petryk  PD0D-
121.15820Ihar Poludzen PD0.5K-
122.07277Aliaksandr Prakapenka PD3MR2SPEKTR Mińsk
123.14279Dzmitry PrasandzeyeuPD2.5MW3Amatary
124.15443Veranika PrementPD0D-
125.14706Vadim PtushkinPD1.5M3Pagonya Mińsk
126.04165Ihar Radziukevich PD7MM2Enigma Mińsk
127.14999Volha RahalevichPD0D-
128.15884Sviatlana RamanchukPD0D-
129.14954Valery RamanchukPD0D-
130.15444Sviataslau RamanouskiPD0D-
131.15050Natallia RamanovichPD1Ad-
132.15049Siarhei RamanovichPD2MO3MB-Transit
133.15103Aleh RomanchukPD0D-
134.15102Katsiaryna RomanchukPD0D-
135.15859Andrei Rozau PD0D-
136.15861Dzmitry Rozau PD0D-
137.15862Uladzimir RozauPD0D-
138.15860Tatsiana RozavaPD0D-
139.13627Andrei Ruski PD1.5M-
140.14277Valery Seviaryn PD0D-
141.14488Alena ShahoikaPD0D-
142.15671Mikhail Sharstniou PD0D-
143.15378Anton Shataniuk PD0D-
144.16516Tatiana ShimkevichPD0D-
145.11656Elena Shokhan PD7MM2SPEKTR Mińsk
146.15066Nadezhda ShtanyukPD0D-
147.17727Valery ShveikusPD1Ad3Extreme Białoruś
148.14278Mikhail SiarebranyPD1.5M3Amatary
149.14948Valiantsina SidortsavaPD1Ad-
150.14849Weronika SimborskayaPD2MO3Extreme Białoruś
151.07249Ewgenij SivtzewPD0.5K-
152.15817Ihar Skibitski PD0.5K-
153.15665Andrei SotnikauPD4MK2Enigma Mińsk
154.09334Andrey Sotnikow PD1.5M-
155.14644Mikalai SpirynPD0D-
156.14645Hanna SpirynaPD0D-
157.14995Sergey Sukneov PD1Ad-
158.14148Ihar TamilinPD1.5M3Pagonya Mińsk
159.16361Vohla TatarintsavaPD0D-
160.16155Uladzimir TataryntsauPD0D-
161.12357Aleh Tsimakhovich PD11MM-
162.16506Liudmila VadukovaPD0D-
163.14151Uladzimir VashkevichPD2MO3Pagonya Mińsk
164.13626Aliaksandr Vasyukevich PD2MO-
165.15445Ivan VerenichPD0D-
166.15051Vadzim VialikiPD1.5M-
167.14908Larysa VladzimiravaPD0D-
168.14727Tatsiana YahoravaPD0D3Pagonya Mińsk
169.14851Maryna YakutsikPD0D-
170.13700Volha YankouskayaPD0D-
171.13701Vitali YankouskiPD0D-
172.15446Viachaslau Yanushka PD0D-
173.15528Dzmitry YaskevichPD1.5M3MB-Transit
174.13702Andrey ZeleninPD0D-
175.13703Olga ZeleninaPD0D-
176.10238Alexander Zhukov PD9MM-
177.15641Larisa ZhuravelPD0D-
178.04162Valentin Zhuravel PD12A2Enigma Mińsk
179.16503Maksim ZhylianinPD0D-
180.17698Pavel ZhylkoPD0D-
181.17699Tatsiana ZhylkoPD0D-
182.14997Vera ZhylkoPD0D-
183.14996Vitali Zhylko PD0D-
184.15064Siarhei ZimirauPD0D-
185.11654Sergey Zlobich PD5MK-
186.14844Tatiana Zlobich PD0D-
Czechy CZ
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10254Zdenek Frabsa SL1.5M-
2.11858Milan Franz SL0.5K-
3.10929Stepan GalbavySL1Ad-
4.10927Zdenek Grosman SL1Ad-
5.10926Tatjana GrosmanovaSL1Ad-
6.10253Roman HlavacSL1.5M-
7.11859Daniela HnatovaSL0D-
8.11763Maria JelinkovaMP1Ad-
9.12442Rostislav KrhutOP0D-
10.11860Milan MacuraSL1.5M-
11.11861Jan Martynek SL0.5K-
12.11862Josef Minaricek SL0D-
13.10934Peter Nesvadba SL1.5M-
14.12319Anna NovotnaOP2MO-
15.07381Josef Novotny OP3MR-
16.11863Vladimir NulicekSL1.5M-
17.12227Tomas RubacSL0D-
18.10932Miron TegzeSL1Ad-
19.10933Zdena TomcikovaSL0.5K-
Francja F
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16368Stanislaw Holtyn MA2MO3SMART Altkom Akademia
2.15574Thierry Pourchet WP0D-
3.12145Joanna Raczyńska-Neve-Żochowska MA19AM-
4.10938Wojciech Rozwadowski DS5MK2VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR
5.14984Renata Saporta MP7MM-
6.12206Jerzy Sobkowicz WP0D-
7.12503Wojciech Uszynski  MA13A-
Izrael IL
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17285Lotan Fisher  WP24AS-
2.12143Jurek Orzech WP0D-
3.17286Ron Schwartz  WP24AS-
4.10252Salek Zeligman  MA9MM-
Litwa LT
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12758Mindaugas BernotasPD1.5M-
2.13849Liepa BikulcienePD1Ad-
3.13353Marius BudrysPD0D-
4.14187Justas Ceponkus PD1Ad-
5.14676Valentinas Cesunas PD1Ad-
6.12759Vytautas CiegisPD3MR-
7.12762Paulius GrigaliunasPD0.5K-
8.14186Ramunas Grigoraitis PD2MO3BC SUDOVIA INTERNATIONAL
9.13616Arunas JankauskasPD4MK3BC SUDOVIA INTERNATIONAL
10.12760Vaclovas Kucinskas PD2.5MW-
11.14440Valdemaras MinkusPD1Ad-
12.14184Żaneta PisarskienePD1.5M3BC SUDOVIA INTERNATIONAL
13.15462Andrius RiepsasPD1.5M-
14.14159Jurgita RotomskienePD1Ad-
15.14158Juste RotomskytePD1.5M-
16.12761Arturas SalaseviciusPD3MR-
17.14157Sonata SimanaitienePD2.5MW3BC SUDOVIA INTERNATIONAL
18.14156Gintaras SimanaitisPD2MO3BC SUDOVIA INTERNATIONAL
19.14677Arturas SiniusPD0.5K-
20.12494Saulius SinkeviciusPD1Ad-
21.14146Tomas StakenasPD2MO-
22.15951Albertas Tyla PD1Ad-
23.12757Geraldas UrbonasPD2.5MW-
24.12763Eugenijus VaicekauskasPD1Ad-
25.10370Erikas Vainikonis PD11MM-
26.07242Vytautas Vainikonis WP15AERAL Poznań
Niemcy D
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16135Marie Eggeling WP3MR-
2.15614Bernd Gahntz LB0.5K-
3.15324Henryk GaynyDS1.5MOZKBS II Zgorzelec
4.15040Thomas Gotard WP5MK-
5.15621Tomasz Gotard  PM19AMEANDRZEJKI Gdańsk
6.13713Rainer Herrmann MA2MO-
7.15610Janko Katerbau LB3MR1KART-EL Gorzów Wlkp.
8.11573Piotr Kazub LD4MK-
9.09573Ralf Kleine-SchonepauckDS0.5K-
10.14983Andrzej Konczak  LD4MK-
11.08978Jacek Leśniczak   LB15A1KART-EL Gorzów Wlkp.
12.17251Stefan MaeßWP1AdOWełna Skoki
13.15615Waldemar Pietrasiewicz LB2MO-
14.15618Adam RduchLB0D-
15.14366Michael Schroeder DS2MO-KS AZS Wratislavia WR
16.17252Manfred SchuhmannWP1AdOWełna Skoki
17.10599Heiko Schwierz DS0.5K-
18.15617Matthias Stenneken LB1Ad-
19.18695Andreas VisettiLD0D-
20.15616Ralf Wollenberg LB1Ad-
Norwegia N
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16146Frank Svindahl MA7MM-Singleton Warszawa
Rosja RUS
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.13139Aleksander Dubinin  MA24AS-
2.13140Andriej Gromow  MA24AS-
Stany Zjednoczone Ameryki USA
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04664Gen GeigerWM0D-
2.10948Aleksandra JankowskaPM0D-
3.10251Wiktor Melman MA7MM-
4.12978Leszek Rabiega  DS7MM-
Szwajcaria CH
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14981Uschi HustenWP1Ad-
Szwecja S
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12266Marek Drukier  WP4MK-PAB Poznań
2.15105Waldemar Folbrycht  ZP1.5MOŚMIAŁY Police
Turcja TR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18041Orhan Aker MP7MM-
2.18183Ozgur Sakrak MP7MM-
Ukraina UA
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17346Roman Babiy LU1Ad3KOMBI Ternopol
2.17348Andrii Bulyk LU1.5M3KOMBI Ternopol
3.17766Julij ChumakPD2MO3BC SUDOVIA INTERNATIONAL
4.14448Oleg Chustoczka LU0.5K-
5.13835Zoriana DanyliukLU0.5K-
6.13836Oleh Danylyuk  LU2MO-
7.14403Yaroslav DmytrotsaLU0D-
8.15874Andrii Garbar LU1.5M3KOMBI Ternopol
9.13837Yaroslav Golda  LU1.5M-
10.13813Volodymyr Gulyk LU1.5M-
11.16851Ivan Hapa LU0D-
12.13875Orest Kadykalo  LU1.5M-SINGLETON Lublin
13.11228Oleh Khyrivskij  LU1.5M-SINGLETON Lublin
14.15360Yaroslav Kostyk  LU1.5M3KOMBI Ternopol
15.18363Roman KovalczukLU0D3KOMBI Ternopol
16.16850Yaroslav Kryvko LU1.5M3KOMBI Ternopol
17.18337Dmytro Manankin LU0D3KOMBI Ternopol
18.15912Oksana ManzhosWP0D-
19.17349Denis Mylyi LU0.5K3KOMBI Ternopol
20.11229Mihal Panchyshyn PK0.5K-
21.11230Stefan Panchyshyn PK0D-
22.15875Volodymyr Plakushchenko LU1.5M-
23.17347Volodymiyr SheremetLU0.5K-
24.11227Andrej SkopPK0D-
25.11225Igor Turchyn  LU1Ad-
26.13811Nadia TurchynLU0D-
27.13812Svitlana TurchynLU0D-
28.11226Wiktor TurchynLU0D-
29.15359Yaroslav Verbovskyy  LU1.5M-SINGLETON Lublin
30.13876Georgii Veselyi  LU1.5M-SINGLETON Lublin
31.13838Yuriy Zhmur  LU2MO-
Węgry H
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12204Laszlo Bartha WP0D-
Wielka Brytania GB
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17299Roger Bryant  DS7MM2Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
2.14373Rita ChandraWP0D-
3.13988Keith Cornish PD0.5K-
4.18063Robert GrisdalePM0.5KOGALERIA Kartuzy
5.17298Rob Helle DS7MM2Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
Włochy I
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16767Norberto Bocchi  MA24AS-
2.01254Leonardo Burgay DS0D-
3.17180Giorgio Duboin  MA24AS-

Łącznie 314 zawodników.

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-03-26 g.18:54:20 (0.2166/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.