Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista polskich zawodników
z tytułami WGM, WLM i WIM (w kategorii OPEN)
World Bridge Federation

Lista przedstawia polskich zawodników, którzy uzyskali w kategorii OPEN tytuły World Grand Master (WGM), World Life Master (WLM)
oraz World International Master (WIM) przyznawane przez World Bridge Federation (WBF).

Ostatnia aktualizacja: październik 2019r.

World Grand Master (w kategorii OPEN) WGM
lp. PID imię i nazwisko Rok uzyskania WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01221Cezary Balicki   2000DS24AS-
2.16767Norberto Bocchi  2001MA24AS-
3.07291Krzysztof Buras  2019MA24ASEAGENA Development Bridge24.pl
4.17180Giorgio Duboin  2001MA24AS-
5.08513Piotr Gawryś   1994DS24ASEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
6.08979Krzysztof Jassem  2014DS24ASEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
7.06658Jacek Kalita  2015SW24ASESPS CONSTRUCTION Kielce
8.12197Michał Klukowski   2015PM24ASESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
9.05176Michał Kwiecień   2001PM24ASESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
10.06751Marcin Leśniewski   2005MP24AS-
11.16768Agustin Madala  2013MA24AS-
12.01115Krzysztof Martens   1991WP24AS-
13.03844Marcin Mazurkiewicz  2015KP24ASELKS Kasztelan Konkret Chełmno
14.06341Grzegorz Narkiewicz  2019MA24ASEAGENA Development Bridge24.pl
15.04662Michał Nowosadzki  2016SW24ASESPS CONSTRUCTION Kielce
16.05341Jacek Pszczoła  2001SW24ASESPS CONSTRUCTION Kielce
17.06973Piotr Tuszyński   2000DS24ASEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
18.01776Adam Żmudziński   2000DS24AS-
World Life Master (w kategorii OPEN) WLM
lp. PID imię i nazwisko Rok uzyskania WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.06540Bartosz Chmurski  2019MA24ASEBridge24.pl 2.
2.13139Aleksander Dubinin  2008MA24AS-
3.17285Lotan Fisher  2011WP24AS-
4.00542 Marian Frenkiel   1978MA24AS-
5.01318Stanisław Gołębiowski  2014DS24ASEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
6.13140Andrey Gromov  2008LU24AS-
7.06680 Julian Klukowski    1989WP24AS-
8.06706Apolinary Kowalski   1994WM24ASEESBS VITAS Elbląg
9.10117Krzysztof Lasocki   1994WP24AS-
10.00597 Andrzej Macieszczak   1978MA24AS-
11.08945Janusz Połeć   1978MA24AS-
12.11934Tomasz Przybora   1984MA24AS-
13.06887Jacek Romański   1984WM24ASEESBS VITAS Elbląg
14.17286Ron Schwartz  2011WP24AS-
15.01661Włodzimierz Starkowski   2014PM24ASESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
16.06963Marek Szymanowski   1994LD24AS1Inwit Pabianice
17.09146Piotr Tuczyński  2019MA24ASEAGENA Development Bridge24.pl
18.02843 Andrzej Wilkosz    1978MP24AS-
19.00668 Henryk Wolny   1984PM24AS-
World International Master (w kategorii OPEN) WIM
lp. PID imię i nazwisko Rok uzyskania WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04762Konrad Araszkiewicz  2006SW21AMESPS CONSTRUCTION Kielce
2.04163Andrei Arlovich  2018DS17AEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
3.19120David Bakhshi 2017WP19AM-
4.08312Piotr Bizoń   2002SL21AM-
5.14619Maksymilian Chodacki  2018MA9MMEAkademia Brydża AZS UW Warszawa
6.15922Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko  2016MA7MM-
7.05611Dominik Filipowicz  2014DS21AM1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
8.01305Grzegorz Gardynik   1996MA19AM-
9.08203Wojciech Gaweł  2014MA19AMEAGENA Development Bridge24.pl
10.04250Bogusław Gierulski   2007WM21AMEESBS VITAS Elbląg
11.15621Tomasz Gotard  2004PM19AMEGTB ANDRZEJKI Gdańsk
12.05056Rafał Jagniewski  2016MA21AMEAGENA Development Bridge24.pl
13.04108Przemysław Janiszewski  2014SW21AMESPS CONSTRUCTION Kielce
14.05069Paweł Jassem  2014WP17A1DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
15.07526Aleksander Jezioro   1982MP21AM-
16.10570Wojciech Kaźmierczak  2016MA13AEAkademia Brydża AZS UW Warszawa
17.18197Andrzej Knap  2016PK5MK-
18.04111Krzysztof Kotorowicz  2008SW21AMESPS CONSTRUCTION Kielce
19.08195Dariusz Kowalski  2002SW21AM-
20.07811Marcin Krupowicz  2014LU21AMESYNERGIA ILANKA
21.13491Marek Kudła   1981WP19AM-
22.08978Jacek Leśniczak   2007LB15A1Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
23.19121Artur Malinowski 2017WP19AM-
24.05248Andrzej Milde    1981WP19AM-
25.18256Krzysztof Moszczyński   1989MA19AM-
26.06815Piotr Nawrocki  2016MA19AMEAGENA Development Bridge24.pl
27.01539Wojciech Olański   2014WM21AMEESBS VITAS Elbląg
28.05310Bogusław Pazur  2008SL21AMETB Silesia I Gliwice
29.06873Mariusz Puczyński  2004WP21AM-
30.04451Jerzy Skrzypczak  2007WM21AMEESBS VITAS Elbląg
31.02806Wojciech Strzemecki  2014SW21AM1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
32.07849Bogdan Szulejewski  2016KP21AMELKS Kasztelan Konkret Chełmno
33.10370Erikas Vainikonis  2018DS13AEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
34.07242Vytautas Vainikonis   2018WM17AEESBS VITAS Elbląg
35.05856Piotr Walczak   2011SW21AM1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
36.13037Artur Wasik 2016PK11MM-
37.04740Piotr Wiankowski  2016MA21AMEAGENA Development Bridge24.pl
38.07025Jerzy Zaremba   1998LD21AM1Inwit Pabianice
39.08158Piotr Zatorski  2019PM21AMESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
40.11319Przemysław Zawada  2018SW19AM1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
41.07869Sławomir Zawiślak   2008SL21AMETB Silesia I Gliwice
42.07044Piotr Żak   2012LD19AM1Inwit Pabianice

Łącznie 79 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-30 g.00:27:44 (0.2017/10) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.