Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista Instruktorów i Trenerów PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Trener I. Klasy T1
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.06274Ryszard Kiełczewski   SL18AM1/t1/2009
2.01486Marek Markowski WP12A19/t2/2013
3.06835Andrzej Orłow   MA7MM 
4.05881Antoni Zdzienicki  LD13A 
Trener II. Klasy T2
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.01781Andrzej Aleksandrzak  WP13A7/t2/2011
2.07271Adrian Bakalarz SL5MK12/t2/2011
3.12268Zbigniew Bednarek MA3MR 
4.03060Henryk Bieniasz SL4MK 
5.10057Wilhelm Boczar  PK4MK 
6.02601Rudolf Borusiewicz   MA4MK 
7.06543Jan Chodorowski  LU18AM 
8.05583Henryk Chojnacki  LD4MK14/t2/2013
9.18302Jerzy Danielewicz MA4MK 
10.06580Piotr Dybicz MA11MM15/t2/2013
11.07393Leszek Gabriel  MP7MM 
12.01054Tadeusz Garbacik  MP12A 
13.04250Bogusław Gierulski  WP21AM8/t2/2012
14.05025Jan Grygier  WP4MK 
15.05045Przemysław Hauser  WP9MM 
16.06630Władysław Izdebski   MA13A 
17.14961Krzysztof Jamka DS4MK 
18.08282Mieczysław Kicior MA5MK 
19.06673Radosław Kiełbasiński WP3MR 
20.08326Leszek Konieczny  ZP5MK 
21.02694Krzysztof Korosadowicz   MP7MM 
22.02695Łukasz KostekMP3MR 
23.02580Agata Kowal MP7MM9/t2/2012
24.05680Włodzimierz Krysztofczyk  LD9MM2/t2/2009
25.06723Roman Krzemień  WP9MM 
26.02712Marcin Kuflowski MP4MK16/t2/2013
27.10953Dariusz KurysPM3MR17/t2/2013
28.05176Michał Kwiecień   DS24AS25/t2/2016
29.01455Roland Lippik DS5MK18/t2/2013
30.06764Marian Łukasiak  MA5MK 
31.05708Janusz Makaruk WP17A 
32.01115Krzysztof Martens   WP24AS6/t2/2010
33.11384Grzegorz Matula MA13A 
34.03339Jerzy Matura SL3MR11/t2/2013
35.08785Grzegorz Merynda MP5MK20/t2/2013
36.05718Jerzy Michałek  SL21AM4/t2/2009
37.03356Katarzyna Michałek SL7MM3/t2/2009
38.05259Maciej Młynarczyk WP5MK 
39.05732Paweł Niedzielski  WP18AM 
40.02752Leszek Nowak  MP7MM1/t2/2009
41.01539Wojciech Olański  WP21AM 
42.07058Jerzy Orzeł  MA7MM 
43.10533Ryszard Pałasz  DS9MM 
44.01556Jan Pawlikaniec  LB5MK 
45.03416Jarosław PawlińskiMP2MO13/t2/2013
46.08057Zbigniew Pinkiewicz  PM13A 
47.06067Julian Pisarek  ZP13A 
48.07626Zdzisław Reczek  MP12A 
49.06892Stanisław Rumiński  MA11MM 
50.02786Janusz Rżewski  MP5MK5/t2/2009
51.05376Jan Sibilski  WP5MK 
52.05401Józef Sobolewski   WP11MM 
53.10331Krzysztof Sokołowski  LD11MM 
54.10937Jacek Stasica  MP13A 
55.02424Eugeniusz Szczepański  LB9MM 
56.04719Artur ToeplitzPM5MK23/t2/2013
57.05859Artur Wasiak WP12A 
58.02837Jacek Wąsowicz  MP4MK 
59.07505Marian Woźniak  LD3MR10/t2/2013
60.05520Marek Wójcicki  SL19AM22/t2/2013
61.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM 
62.07025Jerzy Zaremba   WP21AM 
63.07039Tadeusz Ziemkiewicz  MA5MK 
64.01772Sławomir Zimniak DS5MK21/t2/2013
65.01776Adam Żmudziński   DS24AS 
Instruktor I. Klasy I1
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.10289Zygmunt Gąska PK0D 
2.06615Jerzy Greś  MA9MM1/ib/2009
3.06631Eugeniusz Jagiełło   MA12A 
4.06776Janusz Maliszewski  WM9MM20/ib/2009
5.01493Bohdan Mazur  DS13A 
6.01522Jerzy Neter   DS5MK 
7.05329Jacek Poletyło  SW19AM 
8.11431Zdzisław Reszka  LD4MK 
9.06891Beata Rumińska MA5MK 
10.04444Stanisław Sienkiewicz  WM7MM 
11.15213Grzegorz Szulc  MA3MR41/ib/1014
Instruktor II. Klasy I2
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.14142Ryhor Abramovich SW1.5M 
2.04179Paweł Abramski  WM5MK 
3.09956Kazimierz Adamski LD2.5MW 
4.17317Zbigniew ArmataDS2MO 
5.10017Paweł Babecki LD4MK 
6.14307Jadwiga BakalarskaSL1.5M34/ib/2011
7.11086Jarosław BakalarskiSL2MO 
8.13992Mariusz BakalarskiSL1.5M 
9.02207Edward Bargiel  LB5MK 
10.04531Marek Barylewski WP18AM 
11.01007Zygmunt Bącal  PK7MM 
12.02595Stanisław Bednarczyk  PM5MK 
13.05568Zdzisław Beling  WP18AM 
14.06503Jacek Berkowski MA2.5MW 
15.04067Tomasz BlińskiPD7MM 
16.11637Andrzej Błachno  PD4MK 
17.01938Henryk Bogucki  LB4MK 
18.09217Piotr Bojanowski LU5MK 
19.12575Wojciech Bondarewicz ZP3MR 
20.10851Stanisław Borowiecki LD4MK 
21.04046Eugeniusz Borowski PD1Ad 
22.04916Beata Buczkowska-Linke WP3MR 
23.11371Maciej Chrobot ZP3MR 
24.18061Andrzej Chyliński MA1Ad 
25.04212Mirosław Cichocki WM19AM18/ib/2009
26.06551Jacek Ciechomski SW19AM 
27.07577Marek Cielecki WM5MK 
28.02233Andrzej Ciesielski LB7MM 
29.03104Kazimierz Cios  SL11MM 
30.06090Robert Cylwik ZP5MK 
31.06562Maciej Czajkowski MA4MK48/ib/2016
32.01032Jacek Czaykowski  PK12A 
33.01035Elżbieta Ćwierz-Superson PK5MK 
34.04223Arkadiusz Ćwirko WM3MR 
35.03681Mariusz Daszkowski KP3MR 
36.07514Andrzej Dąbrowski SW1.5M 
37.04038Józef Demiańczuk  PD4MK 
38.04229Mirosław Doroszuk  WM9MM 
39.12450Katarzyna Dufrat MA13A52/ib/2016
40.17282Stanisław Dyderski OP1.5M 
41.04772Bogusław Dyk  PM12A 
42.06178Adam Ejnik MA5MK 
43.09226Tomasz ErbelSW2MO 
44.04969Piotr Ertel  LB5MK 
45.03693Jerzy Erwiński KP9MM 
46.03694Krzysztof Estkowski KP3MR 
47.04566Krzysztof Eustachiewicz  PM9MM 
48.04568Rafał FabrykiewiczPM4MK 
49.03131Stanisław Fangor SL13A35/ib/2011
50.14703Illia Feranchuk PD2.5MW 
51.08988Paweł Gałązka MA3MR 
52.02902Krzysztof Gałda  SW12A 
53.06599Waldemar Gałek LD4MK 
54.04078Jan Gardocki  PD7MM 
55.01305Grzegorz Gardynik   MA19AM 
56.02904Janusz Gawęcki SW18AM 
57.08343Andrzej Gil  ZP4MK 
58.01312Ryszard Głośnicki DS3MR 
59.10105Robert Głowacki MA13A 
60.04040Jerzy Gober  PD9MM 
61.01314Gerard Godlewski DS7MM 
62.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS19/ib/2009
63.15399Leszek Gozdek KP2MO 
64.15398Lucyna Gozdek KP1.5M 
65.08383Dariusz Góralski KP3MR 
66.10674Grzegorz Górecki MA4MK 
67.04261Lech Grabski  WM7MM 
68.13933Oleg GradovskiPD4MK 
69.16787Justyna Graniczny KP2MO 
70.16268Marta Grodzka LU2.5MW 
71.05026Zuzanna Grygier-Brzoska WP2MO 
72.09818Henryk Grządziel SL13A36/ib/2011
73.05939Stanisław Grzyb ZP5MK 
74.05038Jerzy Gurzęda  WP7MM 
75.10286Jacek GuzikMP0.5K 
76.05627Mirosław Hajduk LD5MK 
77.04269Eugeniusz Haśko  WM7MM 
78.03724Leszek Hejne KP7MM 
79.04588Sławomir Henclik PM18AM 
80.03195Mariusz HerwichSL4MK 
81.04271Danuta Hocheker WM13A 
82.07084Stanisław Hoffmann  LD7MM 
83.06629Włodzimierz Ilnicki  MA17A 
84.16278Janusz JabłońskiSL2MO 
85.02908Ryszard JabłońskiSW4MK 
86.05947Stefan Jadowski ZP3MR 
87.07572Ireneusz Jagielski MA7MM 
88.03206Maciej JaneczkoOP7MM10/ib/2009
89.05059Stanisław Janik LB13A 
90.12647Paweł Jasiński WP0D 
91.15042Paweł Jasiński  LD1Ad54/ib/2017
92.08613Maciej JaworskiLD0.5K 
93.09701Małgorzata Jeleniewska MA11MM 
94.11617Grażyna Juszczak PM4MK 
95.02489Jarosław Kaczorowski LU12A 
96.03757Jerzy Kadukowski  KP3MR 
97.06657Bogdan Kakietek  MA5MK 
98.03232Grzegorz Kaleta SL7MM7/ib/2009
99.03231Halina Kaleta SL7MM6/ib/2009
100.06661Waldemar Kałużyński MA9MM 
101.06402Sławomir Kamiński  MA5MK 
102.03761Waldemar Kamiński  KP7MM 
103.07801Michał Kania ZP11MM 
104.05654Dariusz Kardas LD11MM 
105.09571Jerzy Karolkiewicz  DS3MR 
106.04054Janusz Karpowicz PD3MR 
107.02491Jacek Karwowski  LU9MM 
108.04603Jakub Kasprzak PM11MM 
109.10136Robert Kicior  MA2.5MW 
110.00570Bogusław Kieszek DS7MM 
111.03249Ryszard Kłosiński LD7MM 
112.12252Małgorzata KmiecikSL0D 
113.05242Ewa Knapik WP5MK 
114.07687Mirosław Kołton MP9MM 
115.07809Piotr Kołuda LU15A 
116.12328Zygmunt Kondyjowski ZP3MR 
117.15824Tomasz Kopka MA2.5MW44/ib/2015
118.02497Dariusz Koproń LU15A 
119.09333Aliaksandr Korzun PD4MK 
120.06697Jarosław Kostrzewa PD9MM8/ib/2009
121.04111Krzysztof Kotorowicz  ZP21AM30/ib/2010
122.01409Jarosław KowalikDS5MK 
123.05670Andrzej Kozikowski LD13A3/ib/2009
124.13646Marzena KoźlakMA0.5K 
125.07209Krzysztof Krajewski PD7MM 
126.03788Eugeniusz Krawczyk  KP9MM 
127.03790Andrzej Kretkowski  MA3MR 
128.02303Krzysztof Król LB4MK 
129.07811Marcin Krupowicz  LB21AM 
130.06722Piotr Kruszewski MA7MM25/ib/2010
131.09345Norbert Krzystanek SW3MR 
132.03288Paweł Krzyżanowski LD5MK 
133.01095Jerzy Kubiński  PK4MK 
134.11455Andrzej Kubrycht KP1Ad 
135.04332Kazimierz Kulas  WM7MM 
136.01831Marian Kupnicki  WP17A 
137.13007Jan Kurzyk PM4MK 
138.02314Ireneusz Lachowicz LB5MK13/ib/2009
139.03805Włodzimierz Langer KP7MM 
140.10247Grzegorz Lasocki  WM7MM 
141.02512Krzysztof Latus LU7MM2/ib/2009
142.07900Andrzej Leśniak LB3MR 
143.06751Marcin Leśniewski   KP24AS 
144.03814Alojzy Lewandowski  WP4MK 
145.05180Stanisław Lewandowski WM2MO 
146.05181Jan LinkeWP4MK 
147.14705Viktar LipnitskiPD2.5MW 
148.05185Kazimierz Lis  WP5MK 
149.04345Tomasz Lisica WM7MM 
150.06281Benedykt Liszewski  MA7MM 
151.07165Jan Lubiniecki OP4MK 
152.12490Małgorzata Ludwikowska MP2.5MW53/ib/2017
153.09466Piotr Ludwikowski MP5MK45/ib/2016
154.04347Henryk Łakomski  WM12A 
155.09416Sławomir Łojewski MA5MK 
156.04353Krzysztof Łukaszewicz WM13A 
157.13303Ewa Machnik SW2MO 
158.13546Damian Machura  SL2MO 
159.05203Sławomir Maciejewski WP5MK 
160.16434Beata MadejOP2.5MW 
161.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A 
162.04813Wojciech Majchrowski PM4MK 
163.16369Jarosław Malarski LD2MO 
164.03332Zdzisław Małek  SL9MM 
165.04643Bogdan Małysz  PM18AM 
166.06782Halina Marczakowska-ŁukasiakMA0D 
167.14834Roman Marczewski ZP5MK 
168.01845Jerzy Marszałkowski OP5MK 
169.06215Piotr MarudzińskiMA5MK 
170.05221Tadeusz Masłowski  WP7MM 
171.04644Bogusław Matuszkiewicz  PM12A 
172.03340Jerzy Matyjaszek SL1.5M 
173.15666Henadzi MedusheuskiPD2.5MW 
174.16183Zofia Miechowicz LB3MR 
175.03360Grzegorz MierzejewskiSL4MK 
176.03850Zbigniew Mikołajczak  KP5MK 
177.06467Antoni Mikołajczuk  LU3MR 
178.05248Andrzej Milde    WP19AM 
179.14440Valdemaras MinkusPD1Ad 
180.06805Dariusz Morawski LB5MK 
181.13412Zuzanna Moszczyńska  WP4MK 
182.03861Leszek Moszczyński KP7MM 
183.03864Bogdan Najmrodzki  KP9MM 
184.04126Wacław Nazaruk  PD5MK 
185.12041Tadeusz NiegowskiMP0D 
186.12205Marek Niemir  KP1.5M46/ib/2016
187.15514Przemysław Nitek MA2.5MW55/ib/2017
188.09111Sebastian Nowak WP3MR 
189.10056Piotr Nowicki LD5MK 
190.17692Anna NożyńskaMA1.5M 
191.05740Marcin OborskiLD3MR26/ib/2010
192.06223Jan Okumski MA4MK 
193.05750Grzegorz Owczarek LD3MR 
194.05751Roman Owsiak LD5MK 
195.07906Andrzej Parmonik LB5MK 
196.04670Mariusz Pater PM11MM49/ib/2016
197.17221Halina Perkowska PD0.5K 
198.13033Andrzej Pertkiewicz  LU4MK 
199.02968Jarosław Piasecki SW7MM 
200.07313Jerzy PietruszaMP4MK 
201.15120Agnieszka PietrzykOP5MK 
202.06426Jan Pijanowski  MA7MM 
203.04405Krzysztof Pikus WM19AM 
204.14000Łukasz Pląder  MP3MR 
205.06857Marek Pohorecki MA9MM 
206.09483Grzegorz Posyniak LU2.5MW 
207.04063Andrzej Prasalski  PD7MM 
208.04411Zbigniew Prasek  PM5MK 
209.02775Małgorzata Praszałowicz MP5MK 
210.05340Janusz Przybysz  KP9MM 
211.05341Jacek Pszczoła  MA24AS 
212.07686Tomasz Radko MP5MK51/ib/2016
213.10318Barbara Radomska DS3MR40/ib/2013
214.11519Bożena RakuzyDS2.5MW 
215.01873Jan Ratajczak OP4MK 
216.06881Krzysztof Roguski  MA9MM 
217.00628Jerzy Romanowski DS7MM 
218.06898Włodzimierz Rutkowski  MA4MK 
219.06079Grzegorz Rybacki ZP5MK 
220.05367Zbigniew Sabała  WP12A 
221.06904Lech Sadoś  MA12A 
222.06080Jerzy Sadowski  ZP12A 
223.02119Edward Sajkowski  LB3MR 
224.02121Ryszard Sakowicz LB17A 
225.08841Mirosław Sankiewicz  ZP5MK 
226.12419Iwona Sarkowska DS1.5M 
227.06911Andrzej Sasin  MA3MR43/ib/2016
228.06474Eustachy Semczyszyn MA4MK 
229.14926Jolanta Simińska LD0.5K 
230.02793Paweł Skałacki MP7MM 
231.01636Józef Sławenta  DS5MK39/ib/2012
232.03504Witold SmętekSL4MK 
233.04146Ryszard Socha WM3MR 
234.06940Sylwester Sommer MA5MK 
235.15312Mirosława StachuraDS0.5K42/ib/2016
236.02986Wojciech Stanula SW5MK 
237.04133Henryk Stecewicz PD3MR 
238.02143Mieczysław Stefański  LB7MM 
239.10150Jerzy Stepka WP3MR 
240.06101Paweł Stężała ZP5MK 
241.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AM 
242.15949Tadeusz StodulskiLD1Ad 
243.05830Robert Stoliński LD15A 
244.14541Krzysztof Superson  MP4MK 
245.02811Tadeusz Szczałba  MP5MK 
246.05836Piotr Szczeciński LD3MR 
247.08432Kamila Szczepańska LD13A23/ib/2010
248.01889Stanisław Szczepański  OP5MK 
249.08747Waldemar Szczepański SL2MO 
250.10084Agnieszka Szczypczyk MP4MK 
251.08619Anna Sztyber MA4MK24/ib/2010
252.01892Leszek SzymaniecOP5MK 
253.14250Marcin Szymański  WP4MK 
254.14325Czesław Szypuła PK5MK 
255.03546Krzysztof Śliwoń  SL13A 
256.03274Joanna Taczewska SL12A31/ib/2010
257.03549Mikołaj Taczewski SL15A32/ib/2010
258.07854Witalis Talar MA13A 
259.01185Zbigniew Tarabański PK3MR 
260.11959Andrzej Trybalski SL0D 
261.06973Piotr Tuszyński   LB24AS 
262.13626Aliaksandr Vasyukevich PD2MO 
263.05470Andrzej Wachowski   WP3MR 
264.02439Stefan Waga  LB3MR 
265.11382Marek Walczak MA9MM 
266.05856Piotr Walczak   WP21AM17/ib/2009
267.08308Kamil Walczyk SW5MK 
268.13650Marcin Wasłowicz PM2MO 
269.11494Ewa Waśkiewicz LB3MR 
270.06131Marek Wawrzyniak ZP5MK 
271.02839Maciej Wieczorek MP3MR22/ib/2009
272.05492Marian Wierszycki  WP4MK 
273.02180Lidia Wilczak LB4MK 
274.07545Aleksander Wład LD4MK 
275.01905Andrzej Wojnarowski OP7MM 
276.04012Andrzej Wojnowski KP2.5MW 
277.03598Jan Wołodkiewicz SL4MK37/ib/2011
278.07004Piotr Wowkonowicz  WP11MM 
279.10876Roman Woźniak  KP5MK 
280.02185Damian Wroński ZP11MM 
281.12899Michał Wróbel OP5MK 
282.07401Janusz Wrześniak MP3MR 
283.07021Jerzy Zagrodzki  MA5MK 
284.03616Rudolf Zając SL11MM 
285.07070Wilga Zakrzewska MA13A 
286.06447Jan Zalewski MA7MM 
287.07029Stanisław ZarzeckiMA3MR 
288.01770Aleksander Zdybel  DS9MM 
289.12243Jerzy Ziemba MP0.5K 
290.02862Krzysztof Ziewacz MP5MK21/ib/2009
291.01206Jacek Znamirowski PK15A 
292.07044Piotr Żak   WP19AM 
293.10085Justyna Żmuda MA15A47/ib/2016
294.10557Zdzisław Żuber PK3MR 
295.04521Antoni Żukowski   WM11MM 
296.16152Andrzej Żurek  MP13A 
297.14478Waldemar ŻytomskiLU3MR 
Instruktor Sportu IS
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.04559Kazimierz Dominiak  PM9MM 
2.01416Marek Kozłowski DS4MK 
3.10549Jerzy Małożewski  MA9MM 

Łącznie 380 osób.

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-05-26 g.15:16:12 (0.2081/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.