Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista zawodników odznaczonych Odznakami PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Złota Odznaka PZBS Z
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK rok przyznania
1.04179Paweł Abramski  WM5MK1987
2.05561Włodzimierz Andrejew   LD11MM2000
3.01782Piotr Andres  OP5MK2006
4.01001Andrzej Ankiersztejn  PK4MK2016
5.06160Mirosław Art  MA7MM2006
6.02462Jacek Baka  LU11MM2018
7.02877Adam Bartosik  SW3MR2019
8.01007Zygmunt Bącal  PK7MM2016
9.01236Jan Bełtowski  DS2.5MW1982
10.06506Stefan Berwid   MA4MK2006
11.05572Bogdan Białoszyński  WP5MK2015
12.03061Andrzej Biernacki  SL4MK1987
13.01243Jan Biniewski  DS5MK1997
14.02213Tadeusz Birecki  LB5MK2019
15.05900Lechosław Błaziński  ZP12A2006
16.01246Bohdan Błęcki DS11MM1992
17.10057Wilhelm Boczar  PK4MK1987
18.04900Paweł Bodoń WP5MK1996
19.09340Grzegorz BogdanowiczPD2MO2019
20.01938Henryk Bogucki  LB4MK2013
21.08162Edward Boguta DS4MK2013
22.04157Sławomir Bolesta PD9MM2019
23.06516Andrzej Borewicz  MA11MM2006
24.02601Rudolf Borusiewicz   MA5MK2004
25.01014Zenon Borys PK5MK1987
26.04543Stanisław Brzozowski  PM7MM2004
27.08163Stanisław Brzozowski DS3MR1985
28.04545Roman Budzik   PM13A1986
29.06526Waldemar Burakowski  MA15A2012
30.04209Edmund Burzyński  WM5MK2011
31.09168Hanna ChałupnikOP3MR2016
32.01020Lesław Chmiel  PK5MK2007
33.06542Irena Chodorowska MA18AM2012
34.06543Jan Chodorowski  MA19AM2006
35.05582Włodzimierz Choinkowski   LD7MM2006
36.05583Henryk Chojnacki  LD4MK2016
37.05911Mirosław Chwalko  ZP2.5MW2012
38.04212Mirosław Cichocki  WM19AM2006
39.01025Roman Cieśla PK9MM2007
40.03104Kazimierz Cios  SL11MM1987
41.01027Stanisław Cisek  PK5MK2003
42.05593Jan Czaplicki  LD13A1981
43.11729Leszek Czarnecki  PM4MK2018
44.08005Jan Czarniecki LU4MK2005
45.01032Jacek Czaykowski  PK12A1997
46.01035Elżbieta Ćwierz-Superson PK5MK2006
47.10298Henryk Dedo  PM3MR2018
48.04038Józef Demiańczuk  PD4MK2003
49.06571Kazimierz Dobrosz MA2.5MW2001
50.01285Wojciech Domaradzki DS3MR1985
51.01287Marek Drecki  DS7MM2002
52.01037Stanisław Drobot PK9MM2016
53.04232Roman Dulko  MA5MK2003
54.06577Zygmunt Dumała  MA5MK1994
55.06580Piotr Dybicz MA13A2012
56.04772Bogusław Dyk  PM12A2008
57.05605Stanisław Dyl  WP5MK2006
58.06322Kazimierz Falkowski  MA5MK2006
59.07079Zbigniew Frank  LD5MK2016
60.07393Leszek Gabriel  MP7MM1988
61.02902Krzysztof Gałda  SW12A1993
62.02904Janusz Gawęcki  SW18AM2013
63.04143Stanisław Gawryszczak  PD7MM2021
64.08513Piotr Gawryś   MA24AS2012
65.04250Bogusław Gierulski   WM21AM2014
66.13709Grzegorz Głasek SW13A2019
67.04039Andrzej Głowacki PD5MK2020
68.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS1992
69.04580Krzysztof Górczyński  PM1.5M2016
70.01803Stanisław Górski  OP5MK2011
71.03172Zbigniew Górski SL5MK2011
72.05935Longin Graczkowski  WP5MK2016
73.05936Wincenty Grela   ZP4MK1987
74.05021Tadeusz Grobys WP5MK2017
75.05025Jan Grygier   WP5MK2006
76.06266Tadeusz Gumkowski  MA7MM2006
77.05045Przemysław Hauser   WP9MM2006
78.01062Marek Hocaniuk  PK5MK2016
79.07519Marcin Horodyski  SW3MR2006
80.02268Lesław Hugiel  LB9MM1997
81.02666Andrzej Hycnar  PK13A2006
82.06630Władysław Izdebski   MA13A1994
83.14175Andrzej Jabłoński  ZP5MK2018
84.04060Wojciech JabłońskiPD5MK2021
85.04279Jan Janiak  WM9MM2000
86.05642Barbara Jarota-Romaniuk MA9MM2006
87.04282Paweł Jarząbek WM4MK2014
88.08979Krzysztof Jassem  DS24AS2016
89.02283Zbigniew Józefiak  LB5MK2023
90.05079Rafał Junik WP7MM2023
91.01823Antoni Jurkun OP5MK2011
92.09829Piotr Kabus  SL4MK1987
93.02489Jarosław Kaczorowski  LU12A2018
94.01071Jan Kadula  PK12A2000
95.05097Janusz Kalida  WP7MM2012
96.05652Cezary Kanar   LD5MK2010
97.05968Aleksander Kaźmierski  ZP11MM2018
98.08282Mieczysław Kicior MA5MK1986
99.12228Adam Kielichowski LD3MR 
100.06673Radosław Kiełbasiński  LU3MR2004
101.06274Ryszard Kiełczewski   SL18AM2006
102.05971Stanisław Kietrys  ZP7MM2012
103.07122Piotr Klichta  MA4MK2011
104.01825Adam Klimala   OP11MM1988
105.04609Roman Kmieciak  PM5MK2004
106.02496Cezary Komajda LU12A2013
107.04613Tadeusz Koronowski PM3MR2018
108.01402Lech Kostecki DS5MK2004
109.08609Edward Kowalczyk  PD4MK2016
110.06704Edward Kowalewski MA4MK2001
111.04042Janusz Kowalewski PD12A2014
112.06705Zdzisław Kowalewski  MA13A2006
113.01409Jarosław KowalikDS5MK2007
114.06706Apolinary Kowalski   WM24AS1991
115.02926Robert Kowalski SW12A2005
116.08521Andrzej Kozłowski MA4MK1985
117.04319Dariusz Kozłowski  WM12A2016
118.01090Bogusław Kruczek  PK11MM2021
119.01091Janusz Kruk PK5MK1985
120.04326Zenon Kryński  WM3MR2003
121.05680Włodzimierz Krysztofczyk   LD9MM2006
122.06723Roman Krzemień  MA9MM2016
123.02047Jerzy Kubiak   LB5MK1995
124.05156Roman Kujawski  WP12A1999
125.05988Stanisław Kulesza  ZP12A2018
126.02310Zdzisław Kulesza  LB9MM2004
127.04334Bogdan Kuliński  WM13A1982
128.06735Krzysztof Kulka  MA7MM2000
129.01436Stanisław Kulpaczyński DS5MK2002
130.01097Dariusz Kulpiński PK9MM2021
131.01438Jerzy Kurianowicz DS5MK2016
132.04806Jan Lange PM4MK2012
133.07060Sławomir Latała  MA12A2004
134.06000Romuald Leoniewski  ZP5MK2006
135.01455Roland Lippik DS5MK2020
136.05185Kazimierz Lis  WP5MK2016
137.05189Wiesław Lisowski  WP7MM2007
138.06281Benedykt Liszewski  MA7MM1985
139.04043Mirosław Liszewski PD11MM2021
140.04636Janusz Liwosz  PM5MK2010
141.01458Wojciech Lubas  DS5MK1997
142.06756Radosław Lula MA5MK2012
143.06758Tadeusz Luzak  MA12A2006
144.03322Ryszard Łazikiewicz  SL7MM2022
145.02729Adam Łączny  MP5MK2018
146.01462Tadeusz Łukasiewicz DS4MK2004
147.01464Leon Łukaszewicz DS5MK1998
148.06766Wiesław Maciejczuk  MA13A1994
149.08087Jan Maciejewski PM9MM2010
150.02946Andrzej Majcher SW9MM2013
151.01840Leszek Majdański  WP15A2006
152.05208Andrzej Malenta  WP5MK2012
153.07975Jerzy Maludziński  SW11MM2013
154.03332Zdzisław Małek   SL9MM2006
155.04642Marek Małysa   PM7MM2016
156.04643Bogdan Małysz  PM18AM2018
157.02337Tadeusz Marcinkowski  LB3MR2019
158.01844Feliks Marciszewski OP5MK2006
159.01484Dariusz Marczak  DS5MK2017
160.01115Krzysztof Martens   WM24AS1992
161.01114Władysław Martens  PK9MM2006
162.04816Józef Maruszak PM7MM1986
163.06021Witold Mateńko  ZP4MK2004
164.07976Stanisław Matusz  LU5MK2008
165.03340Jerzy Matyjaszek SL1.5M2022
166.01493Bohdan Mazur  DS13A1987
167.04650Mirosław Męcik  PM4MK2004
168.02952Ireneusz Michalski SW9MM2013
169.01498Marek Michalski DS5MK2007
170.06028Ewa Mikucka ZP11MM2012
171.06030Waldemar Mikucki  ZP9MM2016
172.05248Andrzej Milde    WP19AM1984
173.01508Jarosław Molenda DS9MM2013
174.01516Karol Mykietyn  DS18AM1992
175.01518Aleksander Nagler DS3MR2002
176.03864Bogdan Najmrodzki  KP9MM1995
177.06036Piotr Neimann  ZP2MO2016
178.01523Jan Niebudek DS3MR2021
179.02525Tadeusz Niedźwiadek LU7MM2008
180.05279Jadwiga Nowak  WP11MM2000
181.01530Grzegorz Nowakowski  DS5MK2004
182.06829Ryszard Odoliński  MA7MM2001
183.05289Jerzy Ofierski  DS4MK2015
184.01128Roman Opaliński PK18AM2007
185.06835Andrzej Orłow   MA7MM1981
186.06049Krzysztof Orzechowski  ZP5MK2000
187.11298Ryszard Ostrówka  PK2MO2006
188.05751Roman Owsiak LD5MK2006
189.03884Wiesław Paczkowski  KP7MM2015
190.02966Stanisław Pająk  SW15A2005
191.07906Andrzej Parmonik LB7MM2018
192.04670Mariusz Pater  PM11MM2018
193.01556Jan Pawlikaniec   DS7MM2007
194.01134Zbigniew Pelc PK5MK2006
195.13033Andrzej Pertkiewicz  LU5MK2018
196.05314Marcin Pędziński WP15A2012
197.02968Jarosław Piasecki SW7MM1993
198.01138Marek Pietraszek  PK18AM2006
199.07322Andrzej Pietrucha  MP7MM1997
200.04404Wiesław Pietrzak  WM7MM2003
201.08057Zbigniew Pinkiewicz  PM13A2018
202.05769Lechosław Piotrowski  MA7MM1997
203.06066Ludwik Piotrowski  ZP9MM2017
204.02105Grzegorz Pogodziński LB5MK2004
205.06069Waldemar Pomorski  ZP5MK2004
206.08280Witold Prażmo MA5MK1981
207.01580Jerzy Prokosz DS4MK1997
208.05335Stefan Pruszyński  WP3MR2017
209.05340Janusz Przybysz  WP9MM1995
210.06872Kazimierz Puczyński  MA13A2006
211.03449Jan Pustelnik  SL7MM1994
212.04097Andrzej Raczkowski PD7MM2020
213.06876Janusz Radecki  MA18AM2006
214.05349Andrzej Richter  WP4MK2006
215.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP13A2012
216.04430Jan Rogowski   WM18AM1994
217.06881Krzysztof Roguski  MA9MM1995
218.03920Grzegorz Rojewski KP13A2015
219.01154Bogdan Rojkowicz  LU5MK2006
220.05354Zdzisław Romaniszyn  WP7MM2006
221.02398Sławomir Rutecki  LB7MM2017
222.06898Włodzimierz Rutkowski  MA4MK2001
223.02400Roman Ryś  LB5MK2017
224.06080Jerzy Sadowski  ZP12A2006
225.02787Zbigniew Sagan   MP9MM2018
226.06911Andrzej Sasin  MA3MR2006
227.01619Jadwiga SchererDS3MR2002
228.01167Kazimierz Schmidt PK2.5MW2003
229.06474Eustachy Semczyszyn MA4MK1987
230.04696Antoni Sękowski  PM18AM2018
231.05376Jan Sibilski  WP5MK2012
232.04444Stanisław Sienkiewicz  WM7MM1982
233.05381Leszek Sikora  WP7MM2002
234.01626Henryk Sitkiewicz DS4MK2004
235.10119Mirosława Siwek  MA5MK2006
236.06093Marian Siwy  ZP11MM1998
237.06927Waldemar Składanowski  MA5MK2006
238.06929Ewa Skopińska MA12A1991
239.01171Stefan Skowron  PK12A2007
240.01636Józef Sławenta  DS5MK2016
241.01641Zbigniew Sobczyk  DS12A1997
242.05401Józef Sobolewski   WP11MM1984
243.07454Stefan Sowa SL4MK1987
244.07642Witold Stachnik MP9MM2021
245.02986Wojciech Stanula SW5MK1997
246.04463Jan Stańczak  WM11MM2014
247.06097Jerzy Stańczyk  ZP5MK2016
248.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AM1981
249.04475Zdzisław Suski  WM9MM2003
250.01668Edward Szafraniec DS11MM2020
251.01670Jan Szamkołowicz  DS7MM2007
252.01182Wilhelm Szczepanek  PK4MK2003
253.10111Henryk Szlauer MA4MK1994
254.05841Jerzy Szubiga LD5MK2019
255.05446Marek Szukała  WP19AM2016
256.01680Kazimierz Szwed DS4MK1987
257.01683Marian Szymonowicz DS12A1991
258.01684Jacek Szymura DS4MK1992
259.07414Stefan Śliz SL3MR1994
260.05454Bogdan Świątek  WP13A2018
261.02158Zdzisław Świątek  WP13A2006
262.05851Wojciech Todynek SW4MK1994
263.04848Maria Tomczewska PM7MM2016
264.01703Jan Tur  DS7MM2017
265.01189Tadeusz Urbanek  PK7MM2016
266.05470Andrzej Wachowski   WP3MR1981
267.03004Marek Waglewski  SW5MK2001
268.02831Włodzimierz Wala   MP21AM2018
269.05856Piotr Walczak   WP21AM2016
270.05476Andrzej Waligórski  WP4MK2012
271.03576Andrzej Wandzik SL3MR2022
272.06129Piotr Wasylko WP12A2018
273.09468Adam Waśko  MP5MK2018
274.06987Krzysztof Waśniewski  MA7MM2001
275.05485Jan Weber  WP5MK2000
276.01718Bogumił Wegner LB12A2021
277.11191Dariusz Węgrowicz  MA5MK2020
278.05492Marian Wierszycki  WP5MK1991
279.02180Lidia Wilczak LB4MK2017
280.02443Wiesław Wiśniewski  LB5MK2015
281.07004Piotr Wowkonowicz  MA11MM2016
282.05520Marek Wójcicki  SL21AM2006
283.01744Krzysztof Wójcik  DS7MM2004
284.05522Leszek Wójcik  WP11MM1994
285.01747Zdzisław Wójcik DS11MM2004
286.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM1987
287.01200Józef Wrona  PK5MK2003
288.10335Sławomir Wrzosek  WM11MM1996
289.03616Rudolf Zając  SL11MM2006
290.03020Grzegorz Zakrzewski SW11MM2019
291.04751Andrzej Zaleski   PM11MM2010
292.01763Jarosław ZalewskiDS2.5MW1992
293.04514Bogdan Zarożny  WM5MK2011
294.01912Franciszek Zarzecki  DS15A1992
295.01769Jerzy Zatylny  DS5MK2016
296.02189Grzegorz Zdanowicz  LB5MK2004
297.07871Piotr Zieliński MA7MM2023
298.02862Krzysztof Ziewacz SL5MK2018
299.01772Sławomir Zimniak DS7MM2020
300.06157Marek Żakowicz ZP12A2010
301.01208Adam Żarnowski  PK12A2016
302.02199Wiesław Żegilewicz  LB12A2001
Srebrna Odznaka PZBS S
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK rok przyznania
1.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15A2006
2.08520Tomasz Bajorek  PK9MM2021
3.06366Stanisław Bajson  MA5MK1981
4.02461Tadeusz Bajson  LU4MK2013
5.01927Janusz Barabas LB2MO1983
6.08593Marcin Bartoszewski WM9MM2014
7.01006Zdzisław Baryła  PK5MK2016
8.05893Jacek Batóg ZP7MM2014
9.01234Kazimierz Bednarek DS9MM2020
10.06503Jacek Berkowski MA2.5MW2006
11.04890Ryszard Białkiewicz  WP5MK2012
12.02878Jerzy Biegalski  SW4MK1997
13.01787Piotr Bielecki  OP5MK2016
14.01933Wiesław Bieniek LB4MK2006
15.02883Antoni Błaszczykowski SW3MR1993
16.02884Janusz Bober SW1.5M2005
17.05901Ryszard Bober  ZP3MR1999
18.07712Aleksander Bobko  PK5MK2016
19.07704Ilona Bobko PK5MK2016
20.04197Wojciech Bobrek  WM12A2007
21.03068Michał Bojanowski SL9MM1981
22.09217Piotr Bojanowski  LU5MK1999
23.04061Jan Bojaryn  PD7MM2020
24.04046Eugeniusz Borowski PD1Ad1994
25.03651Dariusz Borysow  KP5MK1997
26.11213Edmund Budka  DS2.5MW2020
27.01016Marian Budziar PK3MR2006
28.04208Jerzy Bujnowski WM5MK2007
29.04547Andrzej Bunikowski PM18AM2012
30.04922Piotr Busse WP19AM2011
31.06527Wanda Buszkowska MA4MK2016
32.01019Andrzej Byzdra  PK7MM2016
33.14420Igor Chalupec MA7MM2022
34.11633Zdzisław Cherek PM3MR2018
35.04144Adam Chmielewski  PD7MM1994
36.08341Jan Chmielewski  ZP7MM2020
37.07290Jacek Cholewik  SL9MM1987
38.01952Andrzej Choniawko  LB13A1994
39.06550Arkadiusz Ciechomski MA5MK2012
40.06551Jacek Ciechomski LU19AM2012
41.12007Henryk Cieśla  ZP4MK2018
42.08301Adam Cybulski MA7MM1995
43.01030Marek Cyrkiel PK12A2021
44.05915Krzysztof Cywiński ZP3MR2011
45.01270Grzegorz Czapulak  DS5MK2021
46.04037Wiktor Czara PD3MR2010
47.02618Zofia CzarneckaPM2.5MW2006
48.04768Bronisław Czarnecki PM5MK2004
49.04552Leszek Czarnobaj  PM4MK2010
50.07052Edmund Czubak  MA12A2012
51.01275Henryk Czywczyński DS3MR1998
52.06567Czesław Czyżkowski  MA13A2006
53.10617Maria CzyżowiczMP0D1981
54.09299Leszek Ćwil LU2.5MW2013
55.08166Renata Dancewicz MA7MM2023
56.18561Jerzy Daniel SW5MK1981
57.07514Andrzej Dąbrowski SW1.5M2005
58.05916Zenon DecykZP2.5MW2018
59.02896Jarosław Dębicki SW5MK2019
60.02242Marian Dobak  LB4MK2006
61.01283Piotr Dobryszycki DS12A1992
62.06574Lech Drela MA4MK2001
63.04774Zdzisław Drewniak PM4MK1992
64.04775Karina Drobiniak-CałkaPM5MK2018
65.01288Janusz Drozdowski  DS12A2017
66.04961Stanisław Drzymała  WP5MK2017
67.06587Jan Dzierżko MA3MR2001
68.01976Zygfryd Dzięcioł LB2.5MW2001
69.01041Stanisław Dziki  PK7MM2006
70.04563Ireneusz Dzikowski  PM18AM2018
71.05611Dominik Filipowicz  DS21AM2016
72.06323Krzysztof Fleming MA7MM1987
73.07534Stanisław Foszcz  MP5MK1990
74.10709Piotr Frankowski MA5MK2018
75.01051Hieronim Furman  PK9MM1985
76.07315Andrzej Gałęza  MP5MK1990
77.04573Michał Gapa  PM5MK2012
78.01053Leszek Garbacik  PK7MM2003
79.03704Henryk Gaura KP3MR1988
80.05614Jerzy Gaworczyk  LD5MK1988
81.10289Zygmunt Gąska PK0D1988
82.09025Andrzej Gelberg  MA9MM2006
83.01057Edward Gonet PK2.5MW1988
84.06612Jerzy Góralczyk  PK5MK2021
85.06990Urszula Górecka-Wideryńska MA3MR2012
86.10674Grzegorz Górecki  MA5MK2016
87.01058Marian Górecki PK5MK2021
88.09355Mariusz Grabowski  KP9MM2015
89.10462Zbigniew Gralewski LD3MR 
90.01807Roman Grzelak OP15A2011
91.05941Tadeusz Gutowski  ZP2.5MW2011
92.07590Jerzy Guzowski  WP5MK2020
93.04160Mirosław Hanusz  PD9MM2014
94.02907Waldemar Haponiuk SW7MM2019
95.07965Zdzisław Herbut MA5MK2018
96.05051Adam Hoffmann  WP3MR2000
97.02265Jarosław Hołowiak LB4MK2015
98.01064Krzysztof Hul  PK3MR2003
99.09822Zdzisław Ingielewicz  MA9MM2016
100.08283Andrzej Iwański  SW13A1986
101.02908Ryszard Jabłoński SW4MK2001
102.02909Wojciech Jadczyk SW4MK2013
103.05637Marian Jakubowski  LD4MK2024
104.11892Jan Jancewicz MA0D2006
105.01066Andrzej Janda  PK5MK2021
106.05059Stanisław Janik  WP13A2008
107.05064Andrzej Janowicz  WP7MM2012
108.04788Ireneusz Jarosz  PM18AM2010
109.04789Romuald Jaruga PM2.5MW2018
110.01068Janusz Jarząbek  PK5MK2016
111.08989Katarzyna Jażdrzyk MA3MR2006
112.07797Piotr Jędrzejewski  MA3MR2006
113.06646Jerzy Jodełka  MA5MK2012
114.02676Jarosław Jurkiewicz MP13A2006
115.10043Łukasz Kalbarczyk MA7MM2016
116.05096Jan Kalicki WP4MK2014
117.04601Witold Kaliński  PM12A2018
118.05961Stanisław Kamiński  ZP5MK2011
119.11731Zbigniew Kamiński  PM3MR2018
120.06405Jerzy Kazubski  MA7MM2016
121.05967Sabina Kaźmierska ZP9MM2023
122.10297Adam Kęsik PM4MK1992
123.02681Mariusz Kita PK12A2006
124.06276Andrzej Kiwerski   MA9MM2007
125.02918Sławomir KlimczakSW9MM2006
126.02919Aleksander Knawa  SW13A2001
127.01387Zdzisław Kogut DS3MR2007
128.15824Tomasz Kopka MA3MR2016
129.02033Jan Korzeniowski  LB2.5MW2001
130.06697Jarosław Kostrzewa MA11MM2012
131.04314Sylwester Kościński  WM11MM1988
132.05666Jerzy Kowalczyk LD3MR2003
133.02923Ireneusz KowalikSW9MM2006
134.02924Hanna Kowalska SW5MK2005
135.02501Mariusz Kowalski SW15A2013
136.12573Zdzisław Koza  PM4MK2016
137.13763Tadeusz Krajewski WM3MR2016
138.05145Lechosław Krawczyk  WP3MR2016
139.02303Krzysztof Król LB4MK2006
140.04325Lucyna Krutelewicz LD4MK2007
141.07320Adam Kryplewski  MP7MM1987
142.02933Piotr Kucharski SW18AM2019
143.02049Kazimierz Kuczyński LB5MK2006
144.07812Zygmunt Kuczyński  MA11MM2012
145.01096Aleksander Kudasik  PK5MK1987
146.02712Marcin Kuflowski MP5MK2018
147.02713Marek Kukla MP3MR2006
148.06734Wojciech Kulesza  MA13A1987
149.05989Jerzy Kullass ZP9MM2018
150.09674Marek Kulpa PM3MR2018
151.02717Tomasz Kutek MP3MR2022
152.05176Michał Kwiecień   MA24AS2008
153.12376Dorota Kwintkiewicz DS4MK2020
154.05996Zbigniew Lasocki  ZP12A2006
155.07095Marian Lasoń  LD3MR2008
156.06746Zdzisław Laszczak  MA15A2012
157.06001Tadeusz Leszczyński  ZP5MK2012
158.05691Grzegorz Lewaciak  LD18AM1985
159.03814Alojzy Lewandowski  WP4MK2010
160.05180Stanisław Lewandowski WM2MO1996
161.02054Waldemar Lewandowski LB12A1983
162.04809Wojciech Lewandowski  PM5MK2016
163.05181Jan LinkeWP4MK2006
164.11198Krzysztof LipowskiZP7MM2018
165.05182Marek Lis WP4MK2007
166.09600Ewa Lis-Nazaruk DS5MK2022
167.04345Tomasz Lisica WM7MM2002
168.06280Tomasz Liszewski MA3MR1999
169.02515Piotr Lutek LU11MM2018
170.02941Andrzej Łepkowski SW5MK1985
171.07559Henryk Łęcki  WM1.5M2007
172.05203Sławomir Maciejewski WP5MK2017
173.09593Bernard Maciński DS4MK1997
174.09011Maciej MacurPM2.5MW2016
175.09735Czesław Majewski ZP4MK1998
176.04360Mirosław Makatrewicz WM13A2011
177.04639Andrzej Malinowski  PM5MK2018
178.10382Aleksander Małachowski WM3MR1988
179.05211Andrzej Małdziński  WP5MK2023
180.06337Jerzy Manecki  MA5MK2007
181.11490Mieczysław Manik  ZP3MR2018
182.01486Marek Markowski WP12A2017
183.01116Wojciech MaryniakPK1.5M1994
184.05225Jan Matuszewski  WP5MK2006
185.10555Wojciech Micek  PK4MK2016
186.01497Ryszard Michalczyk DS3MR1988
187.07483Artur MichalskiSW1.5M2005
188.03356Katarzyna Michałek MP7MM2006
189.06788Piotr MichałowskiMA4MK2001
190.12738Tadeusz Miedziak LD2.5MW2022
191.02081Stanisław Migdał  LB5MK1983
192.12050Hanka MorysonWP0D2012
193.02523Ludwik Murat  LU5MK2013
194.02524Józef Myć LU9MM2013
195.06289Henryk Nadaj MA3MR1994
196.04377Józef Naróć  WM4MK1988
197.04378Adam Nelkowski  WM3MR2006
198.01126Bogusław Nidecki PK5MK2007
199.03874Alfred Nowak  KP5MK2018
200.06042Zbigniew Nowak  ZP5MK2016
201.02088Lech Nowakowski LB7MM2001
202.04384Stanisław Nowotka  WM5MK2002
203.01537Wiesław Ogrodnik  DS5MK2002
204.06045Zbigniew Ogrodnik  ZP9MM2000
205.06048Roman Olszewski  ZP3MR2018
206.06837Marek Osiecki  MA11MM2012
207.08563Andrzej Osiński  PM4MK2012
208.04050Bogdan PacPD1.5M2019
209.10882Marek Paradowski  LU2.5MW2012
210.12374Zdzisław Patreuha DS5MK2020
211.04134Janusz Pawluczuk PD5MK1987
212.02533Tomasz Pawluk LU7MM2018
213.05312Paweł Perz WP3MR2012
214.10118Jarosław PęskiPM5MK2018
215.04682Jacek Piotrowski  PM12A2012
216.16092Adam PiszczekWP2.5MW2023
217.08141Jerzy Piwko DS2.5MW1999
218.04101Stanisław Pochodowicz  PD5MK2017
219.01142Jan Porada  PK5MK2016
220.09684Zbigniew Porębiak PM3MR1993
221.09483Grzegorz Posyniak LU3MR2013
222.02775Małgorzata Praszałowicz MP5MK2018
223.02545Adam Pruszkowski  LU5MK2013
224.01145Stanisław Pruś  PK5MK1996
225.01147Tadeusz Przybyło  PK9MM2006
226.04686Janusz Przybyszewski  PM11MM2010
227.01873Jan Ratajczak  OP5MK2011
228.01592Ryszard Rączkowski DS5MK2015
229.05785Krzysztof Robaszek  LD5MK2024
230.11471Maciej Rodzaj MP9MM2018
231.12562Krystyna RogalaPM2.5MW2016
232.01155Małgorzata Rojkowicz PK7MM2021
233.04435Jan Romot  WM11MM2016
234.07043Sandra Różańska MA4MK2016
235.19679Marek Różycki ZG2MO1994
236.07263Bolesław Rudnicki  MP3MR1987
237.08072Stanisław Rudny PM2MO2006
238.05795Ryszard Rumiński LD3MR2003
239.10586Marek Rusek  PK3MR2021
240.08839Jan Rusin  ZP3MR2011
241.06895Artur Rutkowski  MA19AM2016
242.13653Leszek Rutkowski PD5MK2016
243.01608Marek Rużyło  DS5MK2017
244.06079Grzegorz Rybacki ZP7MM2000
245.05367Zbigniew Sabała  WP12A2016
246.06907Kazimierz Samoder MA4MK2005
247.05371Grzegorz Samol WP5MK2018
248.04442Marek Sapiński WM3MR2003
249.04823Małgorzata Sawicka ZP18AM2006
250.08044Marta SekułaLU0.5K2008
251.09304Eleonora SemczyszynMA3MR1995
252.05374Cezary Serek WP17A2018
253.01170Mieczysław Sipowicz  PK5MK1987
254.04448Maria Skibińska WM3MR2007
255.01632Aleksander Skorupa  DS5MK2020
256.08610Jan Skorupski PD1Ad2007
257.04451Jerzy Skrzypczak  WM21AM2011
258.07989Wiesław Skubisz  LU9MM2001
259.01645Bogdan Sokół DS5MK2007
260.05403Piotr Solecki WP7MM2023
261.05825Mariusz Stańczyk  LD4MK2006
262.01661Włodzimierz Starkowski   MA