Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2017

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Arcymistrz (WK=17) A17
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09550Jakub Wojcieszek SW17A1SPS CONSTRUCTION KIELCE.
Mistrz Międzynarodowy (WK=9) MM9
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.08769Sławomir Piechocki LB9MM1KART-EL Gorzów Wlkp.
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12176Aneta Buze ZP5MK3ZZBS-GENESIS Szczecin
2.09238Sławomir Dytkowski WM5MK3WILGA Trans Olsztyn
3.04275Mirosław Grodzki  WM5MK3INEX Giżycko
4.13828Kamila KukułaDS5MK2Termet KS AZS Wratislavia VIII WR
5.08549Anna Maduzia  MA5MKEAZS UW Warszawa
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04548Andrzej Burczyk PM4MK3MDK ALFA Rumia
2.05585Stanisław Ciach  OP4MK2WIELUNSKI DOM KULTURY
3.14565Daniel Fira ZP4MK3ZZBS-GENESIS Szczecin
4.05636Paweł JakubickiLD4MK3BOK Rondo Łódź
5.03744Andrzej Jarmużek  KP4MKOKJ Plast Bydgoszcz
6.15511Kacper Kopka  MA4MK3Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
7.11356Janusz LinkiewiczZP4MK3ZIELONI Stargard
8.08532Mieczysław Madej SL4MKOBIESY Czechowice-Dziedzice
9.06026Eugeniusz Meyer  ZP4MK3ZZBS-MEC-KPPD Szczecinek
10.04399Tomasz Patalan WM4MK3SEWIL Olsztyn
11.14226Zbigniew Przeginiak  MP4MK-
12.15344Adam Ziętek  SL4MK3IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
13.04034Tadeusz Żurek  KP4MKOMLKS Solec Kujawski
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.03635Dariusz Bartoś KP3MRORoka Kcynia
2.16070Krystian Bączek  MA3MR3Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
3.09534Ryszard Chruścicki LD3MR3BOK Rondo Łódź
4.15633Bogusław Drozd ZP3MR3Dom Kultury Kolejarza Stargard
5.04298Dariusz KasperowiczWM3MR3Ostródzianka Ostróda
6.10397Barbara SzydłowskaWM3MR3BSBS 2 Bartoszyve
7.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW3MR2Kamienna Ostrowiec
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14145Katarzyna Abratkiewicz ZP2.5MW3ZZBS-ENTUZJAŚCI Szczecin
2.15081Jarosław Baran ZP2.5MW3ZZBS-ASKO-TECH Szczecin
3.16898Maciej Kędzierski  MP2.5MW3CKiS Skawina
4.12835Wacław Opacki LD2.5MW3PTC - PAFANA I Pabianice
5.17083Paweł Płocki MA2.5MW3Czwórka Warszawa
6.15195Wiesław Podlecki  WM2.5MW3SEWIL Olsztyn
7.15913Adam Rydz SW2.5MW3REKONTRA KIELCE
8.17625Honorata SobolewskaMA2.5MW3INTER BLOCK Warszawa
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04183Janina Biała WM2MOOWarmia i Mazury Olsztyn
2.16787Justyna Graniczny KP2MO-Singleton KPZBS
3.16235Jadwiga JeziorskaPM2MOOKSN START Gdynia
4.16879Piotr KopkoMA2MO3Hefajstos Otwock
5.16476Marek KrowickiMA2MOOPIK Zajazd Oaza Sierpc
6.15082Krzysztof Lubkowski ZP2MO3ZZBS-ENTUZJAŚCI Szczecin
7.04592Paweł Łata WM2MO3MAGIC Olsztyn
8.04030Marek Nasiłowski WM2MOOSEWIL-2 Olsztyn
9.01578Marcin PreisnerLB2MO1KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
10.14692Zbyszek Ratajczak LD2MO3KDK3 Kutno
11.16655Tadeusz Szczepański  LD2MO3Olimpia Chąśno
12.08436Ireneusz WojdaMA2MO-Singleton Warszawa
13.17610Tytus Żurawski  PM2MO2AZS PJATK Gdańsk
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.15062Sviatlana Aleinikova SW1.5M3Bristol ART & Medical SPA
2.17230Krzysztof Bonowicz KP1.5MOSplinter Toruń
3.17336Jan Cieśliński  WP1.5MODąbrówka Taxi Poznań
4.17274Marcin Dziembor  ZP1.5M3ZZBS-GENESIS Szczecin
5.17517Hieronim Dzieślewski  MP1.5MOII LO Sobieski Kraków
6.17544Łukasz Kasperczyk  MP1.5MOCKiS Skawina II
7.17231Stanisław Król WM1.5M3OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński
8.18011Filip ParolMA1.5MOAZS UW Warszawa V
9.03638Kamil PuczyłowskiWM1.5M3SEWIL Olsztyn
10.17023Krzysztof RutkowskiZP1.5M3KB KONTRA II Koszalin
11.15653Barbara SpethWP1.5M-PAB Poznań
12.17655Janusz WieczorekMA1.5MOKAM BEK Warszawa
13.17819Zbigniew Witt KP1.5MOKJ Plast Bydgoszcz
14.13086Ewelina Wowkonowicz WP1.5M1SPÓJNIA CONSUS Kalisz
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17334Maria Banaszkiewicz WP1AdODąbrówka anaX Poznań
2.17911Łukasz Baniak MP1AdOJust Bridge AGH 2
3.17721Jakub Bazyluk MA1AdOAZS UW Warszawa VII
4.17877Szymon Ciosek  MP1AdOUKS Olimpia Dwójka II
5.18318Ewa Fijołek MA1AdOAZS UW Warszawa V
6.18186Irena KacaMA1AdOPiast III Feliksów
7.18171Wiesław Kaca MA1AdOPiast III Feliksów
8.17491Renata KielarPK1Ad3TG Sokół Łańcut
9.18065Lech Kobajło  KP1Ad-Singleton KPZBS
10.17947Eugeniusz Kozak ZP1Ad-ZZBS Szczecin
11.16708Agata NowiczPM1Ad-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
12.18182Marek Świniarski LD1Ad3ZDROWIE Piast Sieradz
13.17895Tomasz Ustrzycki  MP1AdOUKS Olimpia Dwójka II
14.17857Lidia WarzechaMP1AdOPTG Sokół Gorlice II
15.17858Zbigniew Warzecha MP1AdOPTG Sokół Gorlice II
16.17899Bartosz Żbik  MP1AdOUKS Olimpia Dwójka II
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18204Krzysztof BarskiZP0.5K3ZZBS-WKBS Choszczno
2.18605Krzysztof Bekalarek MA0.5K-Singleton Warszawa
3.18347Lidia Chłąd PM0.5K-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
4.17076Joanna GąsiorMA0.5K-Singleton Warszawa
5.18473Małgorzata GostyńskaDS0.5KOKB Zabobrze Jelenia Góra
6.18251Elżbieta Lis DS0.5KOKB Zabobrze Jelenia Góra
7.17832Bartosz Macioł DS0.5K-BKB Bolesławiec
8.18149Karolina Melkonyan MA0.5K-Singleton Warszawa
9.17888Stanisław Ochoński  MP0.5KOUKS Olimpia Dwójka II
10.18340Ryszard Ostrogórski MP0.5KOTSU Falcon Skawina
11.17934Szymon Ostrowski DS0.5KOKS AZS Wratislavia XIV WR
12.18463Danuta ParzychPM0.5K-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
13.17891Mateusz Rogala  MP0.5KOUKS Olimpia Dwójka II
14.18172Marek Skonieczny  KP0.5K-Singleton KPZBS
15.17787Tymoteusz Zaborowski DS0.5K-KBS Miłkowice Miłkowice

Łącznie 93 osoby.

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-03-26 g.18:54:10 (0.1582/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.