Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2020

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Arcymistrz (WK=17) A17
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.05374Cezary Serek WP17A-PAB Poznań
Arcymistrz (WK=15) A15
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.07114Waldemar SkóraLD15A-Singleton LD
Mistrz Międzynarodowy (WK=9) MM9
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.05606Grzegorz DziębowskiLD9MM2Zdrowie Piast Sieradz
2.02642Przemysław Gałek MP9MM2Sfora Cibora MindLab Kraków
3.01483Adam Marcinowski DS9MM2KS Gwardia V Strachota WR
4.03529Jacek Szczerbowski SL9MM1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04944Andrzej Czepnik  WP7MM-NZBS Piła
2.10217Urszula KędzierskaMA7MM3BATMIX Warszawa
3.07054Sławomir Kolarz MA7MMEBridge24.pl 2.
4.13828Kamila KukułaDS7MM1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
5.01599Maciej Rochowicz DS7MM1Invenio Szlem Dzierżoniów
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.11637Andrzej Błachno  PD5MK3MAJS Białystok
2.10104Ryszard Gaca  ZP5MKOMDK Międzyzdroje
3.09332Janusz Galewski PD5MK3MAJS Białystok
4.08343Andrzej Gil  ZP5MK3ŚMIAŁY Police
5.01069Tomasz Jędrzejek PK5MK3Atut Łańcut
6.03799Bogumił Kupczyk  KP5MKOUKS Gol Brodnica
7.01480Eugeniusz Małecki  DS5MK-BKB Bolesławiec
8.09736Adam MotykaLD5MK3Wtórmex Radomsko
9.01533Marek Nowotarski DS5MK3KBS Kolejarz II Wrocław
10.05292Jan Olkowicz  WP5MK3Credo Piła
11.11000Jerzy Pala SL5MK3IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
12.04399Tomasz Patalan WM5MK1ETB Ełk
13.04422Zdzisław Ratajczak  WM5MK3WARMIA i MAZURY Olsztyn
14.10495Łukasz RokitaDS5MK3BKS Miles Milicz
15.09702Sławomir Sierocki MA5MK1Gambling Ciechanów
16.05422Piotr Stefański KP5MK3Forta Żnin
17.06121Bogdan Trun ZP5MKOSZLEMIK Mielno
18.05870Piotr Wnuk LD5MK3Ekolog Łódź
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.05564Paweł Banacki LD4MK3Veolia Łódź
2.01247Zbigniew Bobak DS4MK3ZKBS II Zgorzelec
3.11371Maciej Chrobot ZP4MK3AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI I Szczecin
4.12007Henryk Cieśla  ZP4MK3BLOTKA Goleniów
5.04223Arkadiusz Ćwirko WM4MK3SEWIL Olsztyn
6.15217Zofia Diakowska DS4MK-BKB Bolesławiec
7.11506Beata Golec LB4MK2Fundacja I Love Bridge /Zielbruk
8.05067Mariusz Jarecki  WP4MK3IOR I Sokoły Poznań
9.10356Agnieszka Jonczyk MA4MKOWTS DeSki
10.12328Zygmunt Kondyjowski ZP4MKOSSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
11.01079Grzegorz Kornak PK4MK3Fundacja Kolbuszowa
12.12779Jacek Kufel WP4MK3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
13.09600Ewa Lis-Nazaruk DS4MK3ZKBS II Zgorzelec
14.14694Jan Łubkowski LD4MK3Rondo Łódź
15.14401Mirosław Makuch WM4MK3N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
16.09679Krzysztof MeyerPM4MK3PIANPUR Sierakowice
17.09283Maciej Mizerka WP4MK-PAB Poznań
18.05289Jerzy Ofierski  DS4MK3OKBS Progress Ostrzeszów
19.05298Michał Pabich WP4MK3Fikot Trefl Poznań
20.12317Grzegorz Proniewicz WP4MK3Fikot Trefl Poznań
21.16230Andrzej Rywocki KP4MK3MOSiR Rypin
22.07750Wiesław SierzchułaWP4MK3Wełna Skoki
23.11400Piotr StanikowskiWP4MK3Fikot Trefl Poznań
24.05420Alicja Stefanowska WP4MK3IOR II Poznań
25.07656Jerzy Stypiński  WP4MK3Credo Piła
26.12277Łukasz Szczełkun ZP4MK3FLOTA II Świnoujście
27.14006Andrzej Tarlecki  MA4MK3MIM UW Warszawa
28.08969Jerzy Włoch  PK4MK3RKS RAGLOT Rzeszów
29.13767Robert Zaciura ZP4MK3AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI I Szczecin
30.17030Anna Zaręba  MA4MK3BATMIX Warszawa
31.04032Włodzimierz Żurawicz  KP4MKOMax Expert Team
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17294Marek Bałabuch  KP3MR2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
2.08636Mirosław Derengowski  WP3MR3Stokrotka Poznań
3.17984Krzysztof Galubiński  WP3MR3Stokrotka Poznań
4.15906Dariusz Głowiński ZP3MR3KONTRA II Koszalin
5.05019Mirosław Grobelkiewicz  WP3MR3Credo Piła
6.16495Marek Janota  MA3MROFormacja Adekwatna Singleton Warszawa
7.17411Lech Jaworski LB3MR3SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
8.02012Mirosław Jedynak LB3MR3Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
9.17254Krzysztof Jordan WP3MR3System Poznań
10.15107Jerzy Kamiński  WP3MR3IOR II Poznań
11.10861Michał Klichowicz LD3MR3Huncwot Łódź
12.11401Robert Komar WP3MR3Fikot Trefl Poznań
13.10447Mikołaj KomorowskiMA3MR3SAMOVOLKA SMART
14.06003Robert Lewandowski ZP3MROFREE Drawno
15.10457Zdzisław Majer  LD3MR3KDK III Kutno
16.15643Rafał Mikołajczak WP3MR3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
17.01523Jan Niebudek DS3MR3KS Konfeks I Legnica
18.12835Wacław Opacki LD3MR3Rondo Łódź
19.04808Krzysztof Pękała WM3MR3WCK Vęgoria-2
20.13089Henryk Semeniuk  ZP3MR3MEC-KPPD Szczecinek
21.15084Mirosław Stelmaszyk ZP3MR3PIONIER ENTUZJAŚCI Szczecin
22.15714Jan Szafraniec  MP3MR-Singleton Kraków
23.16707Piotr Trębski MA3MRO13 Sochaczew
24.10164Wojciech Walkiewicz WM3MR-Zorro20 Olsztyn
25.11595Dariusz WojnaMA3MR3SAMOVOLKA SMART
26.04506Regina Wołek WM3MR-Zorro20 Olsztyn
27.08851Edmund Zarzycki  ZP3MROAD2 Szczecin
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04183Janina Biała WM2.5MW3WARMIA i MAZURY Olsztyn
2.15769Piotr BirowskiDS2.5MWOKKS Ren But Złotoryja
3.18284Aleks Bukat  DS2.5MWOKBS Miłkowice Miłkowice
4.15447Aliaksei Bytskevich PD2.5MW3MB-Transit
5.16787Justyna Graniczny KP2.5MW2TKB Hurtownia Sportowa PAAK Bydgoszcz
6.07575Marian Grzyb WM2.5MW3WCK Vęgoria-2
7.13775Piotr Janich DS2.5MW3SBS Impas Lubin
8.17447Ryszard Karwat MA2.5MWOSMART 3
9.16412Jerzy Kudlik LD2.5MW3KDK III Kutno
10.07665Bernard Kurasz WP2.5MW3Stokrotka Poznań
11.03636Mieczysław Lebiecki  WM2.5MW3INEX Giżycko
12.06749Jacek Leszczyłowski  LD2.5MW-Singleton LD
13.13123Andrzej Łada DS2.5MW3SBS Impas Lubin
14.03858Józef Molczyński  KP2.5MWOWKB Wąbrzeźno
15.16775Elżbieta Niewiadomska DS2.5MW3KS Gwardia I Wrocław
16.15660Mirosław NosPD2.5MW3GCK Gródek
17.12861Maciej Operlejn KP2.5MWOMax Expert Team
18.11810Stefan Pawlęty PM2.5MW-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
19.17049Michał SametPM2.5MW3GTB Makabi Gdańsk
20.17493Adam Seichter KP2.5MW3Bemix Grom Więcbork
21.16139Dorota Sosinowicz ZP2.5MWOPIĄTEK Szczecin
22.13913Damian Trojnara MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
23.18260Tomasz Wolfke MA2.5MW-Singleton Warszawa
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17498Stefan Andrejas MA2MO-Singleton Warszawa
2.18895Kacper Błasiak DS2MO3KS AZS Wratislavia VII WR
3.18925Andrzej BojdaDS2MO3KS Gwardia III Wrocław
4.15679Paweł BorowikPD2MO3KBS Hajnówka
5.18880Roman Chmielecki  ZP2MOOSSBPB DAMA PIK Białogard
6.19630Mieczysław Hauswirt MA2MO-Singleton Warszawa
7.18869Dominik Hołyś DS2MO3KBS Piast I Lubań
8.19157Grażyna JaskulskaMA2MOOWTS DeSki
9.15227Piotr Kalinowski ZP2MOOMŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
10.14441Maksymilian KarpierzDS2MOOStow.Szlem Dzierżoniów
11.18742Andrzej Kocurek SL2MOOGeostan Bielsko-Biała
12.18743Tomasz KocurekSL2MOOGeostan Bielsko-Biała
13.18501Jacek Kostrzewski KP2MOOInwit Toruń
14.18897Kornel Krawiec DS2MO3KS AZS Wratislavia VII WR
15.19676Marek KrupickiMA2MOOWIST 2 Pomiechówek
16.16217Patrycja Krupnik  DS2MO3KS AZS Wratislavia V WR
17.17845Grzegorz Kujszczyk  MA2MOOSM Górczewska
18.19176Tomasz KuśLD2MO3Piast II Sieradz
19.17873Adam Kutszyński  MP2MOOALF-2 Nowy Sącz
20.18879Zbigniew Lange ZP2MOOSSBPB DAMA PIK Białogard
21.03030Zbigniew Listewnik WM2MO3ESBS-2 Elbląg
22.18189Marcin MarcinkowskiDS2MO3MKS Zakrzów Wrocław
23.18795Małgorzata MaruszkinMA2MOOTEAM Natolin Warszawa
24.18028Andrzej Mazur  MA2MOOMKS II Przasnysz
25.19475Mariola MiklaszewskaMA2MOOFormacja Adekwatna Singleton Warszawa
26.18433Marcin Miller LD2MO3Ekolog Łódź
27.15625Maryla Nakoneczna ZP2MOOKLUB PICWICKA II Szczecin
28.12318Jacek NawrockiWP2MOOVeolia Energia Poznań
29.18647Jakub Nawrocki WP2MOODąbrówka VII LO Poznań
30.17250Grzegorz Olejnik  KP2MO-Singleton KPZBS
31.13749Wiesław Piskozub  OP2MOODAMA KIER Opole
32.18862Dariusz PłoszajMA2MO-Singleton Warszawa
33.03309Hanna RohdeWM2MO3SEWIL Olsztyn
34.03311Krzysztof Rohde WM2MO3SEWIL Olsztyn
35.14466Aleksandra Różańska KP2MO3Splinter Toruń
36.18965Jerzy Rudziński KP2MOOUKS Gol Brodnica
37.09461Zbigniew Samborski WM2MO3ESBS-2 Elbląg
38.13860Zdzisław SarnackiLB2MO3Sokół Żary
39.18265Ewa SokolińskaDS2MOOBKB II Bolesławiec
40.19705Jan Syska  MA2MOOTEAM Natolin Warszawa
41.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA2MOOKADRa+
42.08574Mariusz SzumskiDS2MO3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
43.10651Eligiusz Śmieja  ZP2MOOPIĄTEK Szczecin
44.05850Janusz Tańcula LD2MO3Ares Piotrków Tryb.
45.19124Ireneusz TurykPD2MO3Miejski Białostocki Klub Brydżowy
46.10413Stanisław Wańkiewicz WP2MOOMCK Czarnków
47.15492Kamil Wszędybył LD2MO3Huncwot Łódź
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18846Ewa BargłowskaZP1.5MOMŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
2.20000Wojciech Bartnik MA1.5M-Singleton Warszawa
3.16781Jerzy Brachmański OP1.5MORSB II RACIBÓRZ
4.18943Witold Chmarzyński KP1.5M3Pastel Bydgoszcz
5.02008Danuta CieniewskaWM1.5M3SEWIL Olsztyn
6.19346Andrzej Dachtera WP1.5MOIdealny Dach Poznań
7.04782Tadeusz Dąbrowski WM1.5M-Zorro20 Olsztyn
8.01230Witold Deorocki WM1.5M3ESBS-2 Elbląg
9.19480Krzysztof DobrzenieckiMA1.5MOSM Górczewska
10.19350Robert Dominkiewicz PD1.5M-
11.19433Mariusz Drewniak ZP1.5M3CKM SZLEMIK Mielno
12.19581Stanisław Fiedkiewicz  ZP1.5MOSSBPB DAMA PIK II Białogard
13.19197Jakub Gawron  MP1.5MOCM Jordan Kraków
14.19432Andrzej Gierczyński ZP1.5M3CKM SZLEMIK Mielno
15.20066Jerzy Głowiński DS1.5M-KS Gwardia Wrocław
16.19445Kajetan Granops WP1.5M3Credo Piła
17.18882Wiesław Jarmułowicz  ZP1.5MOSSBPB DAMA PIK II Białogard
18.16997Joanna KlamczyńskaMA1.5MOSpójnia - Warszawa
19.16996Marek KlamczyńskiMA1.5MOSpójnia - Warszawa
20.18850Patryk Klim  PD1.5M3Miejski Białostocki Klub Brydżowy
21.19579Kazimierz Kłys  ZP1.5MOSSBPB DAMA PIK II Białogard
22.19722Michał Korwek PD1.5M3ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
23.15412Bogdan Kościelny  MA1.5M-Singleton Warszawa
24.19404Maria KowalWP1.5MOJardob Murowana Goślina
25.19753Ireneusz Kwiatosz DS1.5MOKB Zabobrze Jelenia Góra
26.13786Iwona Leszczewska LB1.5M2CKiR Wschowa
27.19578Marek Leś  ZP1.5MOSSBPB DAMA PIK II Białogard
28.20025Andrzej Lewandowski MA1.5M3KBS Legionowianin 2
29.20033Dominik Magryś  PK1.5M3RAGLOT - Talent Rzeszów
30.19132Jadwiga NyczMA1.5MOKADRa+
31.09324Ireneusz Owsianny ZP1.5M3KONTRA II Koszalin
32.18761Grażyna Ożóg MA1.5M-Singleton Warszawa
33.04634Grażyna Piszczek WM1.5M-Zorro20 Olsztyn
34.17435Zbigniew Porębski PM1.5MOMarek Auto Rumia
35.17686Wiesław Rakowski  WP1.5M-PAB Poznań
36.18421Jan Ratter MA1.5MOTRASER SMART
37.18830Stanisław Rękas MA1.5MOTeam Kajakowa
38.19723Adam Rogowski  PD1.5M3ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
39.03023Teresa Roszkowska-Śliź MA1.5MOFormacja Adekwatna Singleton Warszawa
40.19178Mirosław RumakLD1.5M3Piast II Sieradz
41.01169Waldemar Sadurski WM1.5M3WCK Vęgoria-2
42.14926Jolanta Simińska LD1.5M3Margo Łódź
43.18852Wiktor Skiepko  PD1.5M3Miejski Białostocki Klub Brydżowy
44.11208Stanisław Sołtys PK1.5M3RKS RAGLOT Rzeszów
45.02413Janusz Starke  LB1.5M3GSBS DK Góra
46.19518Bolesław Studziński MA1.5MOSpójnia - Warszawa
47.11195Tadeusz Sum PK1.5M3RAGLOT - Mix Rzeszów
48.16173Beata Szczepańska ZP1.5MOPIĄTEK Szczecin
49.18921Bolesław Szkodziński DS1.5M3SBS Impas Lubin
50.19189Zofia Trojan DS1.5M3KS AZS Wratislavia VII WR
51.19534Zdzisław Tylko  MA1.5MOSMART 3
52.19663Ewa WawrowskaMA1.5M-Singleton Warszawa
53.03036Ryszard Wieczorek WM1.5M-Zorro20 Olsztyn
54.19725Jakub Wierzbowski PD1.5M3ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
55.19087Tomasz Wiśniewski ZP1.5MOAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
56.16823Jan Włoszek ZP1.5MOKLUB PICWICKA II Szczecin
57.19144Grzegorz WoskowiczMP1.5MOMPEC Tarnów
58.19931Janusz Zajączkowski DS1.5M3SBS Impas Lubin
59.19100Tomasz ZalewskiPD1.5M-
60.19400Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski  ZP1.5MOMIXTYRIANIE Szczecin
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04863Marek Andrykowski WP1Ad-PAB Poznań
2.13762Stanisław Baraszkiewicz  WM1Ad-Zorro20 Olsztyn
3.19830Wojciech Bąk MA1Ad-Singleton Warszawa
4.20049Jerzy Bielanik SL1Ad-
5.17709Alicja Bigosińska  MP1AdOCM Jordan Kraków
6.01005Andrzej Biliński DS1Ad3FAMA KS Lotnik Wrocław
7.18873Piotr Błaszkiewicz ZP1AdOMŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
8.20052Marian Błoński MA1Ad-Singleton Warszawa
9.20053Roman Błoński MA1Ad-Singleton Warszawa
10.19380Marek BorkowskiPM1Ad-GTB Gdańsk
11.19574Marcin Borowski MP1Ad3Just Bridge III AZS AGH Kraków
12.19981Robert Brak PK1Ad3RAGLOT - Talent Rzeszów
13.19017Józef Brancewicz PM1AdOSeniorzy Gdynia
14.01282Adrian BrzuzyWM1Ad3Szczytno
15.20120Artur Buciak ZP1AdOMŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
16.10719Katarzyna Chmielewska MA1AdOSMART 3
17.20223Piotr Cieśliński WP1Ad-PAB Poznań
18.07882Zbigniew ĆwiertniakLB1Ad3GSBS DK Góra
19.18195Anna DawiecSW1Ad3ŚKB DAMA KIER Kielce
20.18020Andrzej Dec PK1Ad3RAGLOT - Senior Rzeszów
21.19600Krzysztof Dembek KP1AdOEurobac II Nakło
22.20039Natalia Domalewska PD1Ad3ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
23.19423Danuta DudzikZP1Ad-ZZBS Szczecin
24.02202Anna DworakowskaWM1Ad3ESBS-2 Elbląg
25.20209Marcin Dziuba PK1Ad3RAGLOT - Amator Rzeszów
26.18874Juliusz Engelhardt  ZP1AdOMŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
27.19810Bartłomiej Gala MA1Ad-Piast Feliksów
28.20590Roman Galik PK1Ad-Singleton podkarpacki
29.19362Maciej Godlewski MA1Ad-Piast Feliksów
30.10899Janusz Gorczyński KP1AdOGeochemia Toruń
31.19840Małgorzata GrzybekWP1Ad-PAB Poznań
32.19685Marek Gutkowski MA1AdOWTS DeSki
33.20211Piotr HomaPK1Ad3RAGLOT - Amator Rzeszów
34.19398Ewa Hryć ZP1AdOMIXTYRIANIE Szczecin
35.18685Małgorzata Janik PK1Ad3RKS RAGLOT Rzeszów
36.20214Marcin JaniukPD1Ad3KBS Hajnówka
37.17295Mirosław Jankowski WP1Ad-PAB Poznań
38.19571Ryszard Jucha DS1AdOZKBS I Zgorzelec
39.03751Ludwik Jurzysta KP1AdOKS Krobia
40.19745Wacław Kaczmarek LB1AdOMOSiR III Kostrzyn nad Odrą
41.19421Jacek KalickiZP1AdOAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II Szczecin
42.20203Kazimierz Kawa PK1Ad3RAGLOT - Mix Rzeszów
43.19721Kacper Kisielewski  MP1Ad-CKiS Skawina
44.19899Milena Klimiuk MP1Ad-CKiS Skawina
45.19730Jakub Korzeniowski  MP1AdOCM Jordan Kraków
46.19718Ignacy Kotewicz MP1Ad-CKiS Skawina
47.19405Roman Kowal WP1AdOJardob Murowana Goślina
48.01164Wojciech KrzyszczakWM1Ad-Zorro20 Olsztyn
49.19408Marek Kubicki DS1AdOKS Gwardia IV Wrocław
50.19395Rafał Łazarczyk  PD1Ad3Miejski Białostocki Klub Brydżowy
51.19912Jan Łuczeczko PM1Ad-GTB Gdańsk
52.19755Marek ŁukaszewskiLD1AdODK Lokator II Zduńska Wola
53.18800Bogusław Malinka PK1Ad3RAGLOT - Mix Rzeszów
54.18803Iwona Malinka PK1Ad3RAGLOT - Mix Rzeszów
55.18536Jakub Marekwica SL1Ad-Olimpijczyk Bielsko-Biała
56.18838Tadeusz Marut PK1Ad3RAGLOT - Senior Rzeszów
57.19572Zbigniew Matyjaszczuk DS1AdOZKBS I Zgorzelec
58.11534Marek MazurekDS1Ad3SBS Impas Lubin
59.20076Marek NazarkoPD1Ad3GCK Gródek
60.20204Tomasz NiemiecPK1Ad3RAGLOT - Amator Rzeszów
61.01309Andrzej OlszewikWM1Ad3Ostródzianka Ostróda
62.18936Witold Orzeszko KP1AdOSCPP Toruń
63.19673Andrzej Pawlik LB1AdOUTW GOrzów Wlkp.
64.17656Stanisław Petrykowski MA1Ad-Singleton Warszawa
65.20206Andrzej PietrzakPK1Ad3RAGLOT - Amator Rzeszów
66.20613Teresa PiotrowskaMA1Ad-Singleton Warszawa
67.19971Leszek Piwowarski MA1Ad-Singleton Warszawa
68.20303Tadeusz Prokopowicz ZP1AdOSSBPB DAMA PIK II Białogard
69.17848Jerzy Przybylski MA1AdOSM Górczewska
70.19980Dominik Puchała  PK1Ad3RAGLOT - Talent Rzeszów
71.20230Wojciech Składowski LD1Ad3Brydż Quartet Tomaszów Maz.
72.18839Janusz SłoninaPK1Ad3RAGLOT - Senior Rzeszów
73.19770Martyna Smoleń PM1Ad-GTB Gdańsk
74.20294Radosław SokołowskiZP1Ad3MEC-KPPD Szczecinek
75.20212Lucjan Stach PK1Ad3RAGLOT - Amator Rzeszów
76.20155Krzysztof StupakPK1Ad3MOSiR OLDBOYS Lubaczów
77.20210Krystyna SumPK1Ad3RAGLOT - Mix Rzeszów
78.19762Franciszek Szklennik WP1Ad3Wełna Skoki
79.15460Ryszard Tosiek  ZP1AdOKLUB PICWICKA II Szczecin
80.19843Jan Trojak MP1Ad-CKiS Skawina
81.18498Iwona Wawrzyniak-Chechłowska KP1AdOInwit Toruń
82.18893Stanisław Wiktorski LD1Ad3KDK III Kutno
83.20118Bogdan Wiliński ZP1AdOSSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
84.20131Marian WojtasińskiLD1Ad3Veolia Łódź
85.15461Ireneusz Wojtyniak ZP1AdOKLUB PICWICKA II Szczecin
86.19720Antoni Wójtowicz MP1Ad-CKiS Skawina
87.20048Danuta Zalewska-BielanikSL1Ad-
88.20075Jarosław ŻołyniakWP1Ad3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.20205Adrianna BajdaPK0.5K3RAGLOT - Amator Rzeszów
2.20208Katarzyna Bąk  PK0.5K3RAGLOT - Talent Rzeszów
3.19455Piotr BireckiLD0.5KOMały Huncwot Łódź
4.01317Adam Birski WM0.5K-Zorro20 Olsztyn
5.19804Tymoteusz Bodzioch MA0.5K-Piast Feliksów
6.20114Jakub Burzyński  PD0.5K3Miejski Białostocki Klub Brydżowy
7.01548Robert ButaWM0.5K-Zorro20 Olsztyn
8.20003Katarzyna Cantwell ZP0.5KOMIXTYRIANIE Szczecin
9.19113Anna Cisek PK0.5K3RAGLOT - Talent Rzeszów
10.20799Andrzej Czabański  ZP0.5K-ZZBS Szczecin
11.19119Robert Czeryna MP0.5K-Singleton Kraków
12.20399Paweł CzeszelPD0.5K-
13.01364Grażyna ĆwiekWM0.5K-WCK Vęgoria
14.19798Joanna Dąbrowska MA0.5K-Piast Feliksów
15.20260Anna Diakun DS0.5KOSwoje Bez Czterech KS AZS Wratisł XII WR
16.20068Alina Dobosz-SztubaWP0.5K-PAB Poznań
17.19280Kryspin Donder SL0.5K3BUKS MDK MOSM II Bytom
18.20102Martyna Dorszewska KP0.5KOUKS Gol Brodnica
19.20165Elżbieta Fedorowicz ZP0.5KOSSBPB DAMA PIK II Białogard
20.20425Bożena Fularz-JędruchPK0.5K3RAGLOT - Mix Rzeszów
21.20424Alicja FurmanPK0.5K3RAGLOT - Mix Rzeszów
22.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA0.5KOWTS DeSki
23.19920Svetlana GudkovaMA0.5K-Singleton Warszawa
24.20149Ireneusz Hebdowski OP0.5KORSB I RACIBÓRZ
25.20862Janusz Iłowski DS0.5K3KS AZS Wratislavia V WR
26.19146Alicja JanaszekMA0.5K-Singleton Warszawa
27.20168Bogusław JaroszSL0.5K2BSBS II Bielsko-Biała
28.13943Marian Jednoróg MA0.5K-Singleton Warszawa
29.20202Wanda KawaPK0.5K3RAGLOT - Mix Rzeszów
30.20010Aneta KlaczyńskaWP0.5K-Polski Trefl Fanklub Poznań
31.20293Roman Kliś SL0.5K-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
32.20897Anna KołłątajZP0.5K-ZZBS Szczecin
33.20115Wiktoria Kondraszow  PD0.5K3Miejski Białostocki Klub Brydżowy
34.01313Cezary KozłowskiWM0.5K-Zorro20 Olsztyn
35.20041Sławomir KrajewskiMA0.5KOGEOEXPRES PŁOCK
36.20792Jolanta KuflowskaMP0.5K-
37.19807Szymon Kujawa MA0.5K-Piast Feliksów
38.20207Seweryn Kulec  PK0.5K3RAGLOT - Talent Rzeszów
39.20148Jan Kurianowicz OP0.5KORSB I RACIBÓRZ
40.20045Renata LachowskaWP0.5K-Polski Trefl Fanklub Poznań
41.20046Witold Lachowski  WP0.5K-Polski Trefl Fanklub Poznań
42.20107Paweł Laskowski KP0.5KOUKS Gol Brodnica
43.20655Dominika Lucka SL0.5K-Olimpijczyk Bielsko-Biała
44.01333Krystyna ŁąkaWM0.5K-WCK Vęgoria
45.19074Marian Matusiewicz DS0.5KOKBS Kolejarz I Wrocław
46.19456Michał MiądlikowskiLD0.5KOMały Huncwot Łódź
47.20201Piotr MizakKP0.5KOImpas Toruń
48.19035Paulina Mrozińska DS0.5K-BKB Bolesławiec
49.19454Tomasz Okurowski  PD0.5K3Miejski Białostocki Klub Brydżowy
50.19921Małgorzata OlborskaMA0.5K-Singleton Warszawa
51.01420Elżbieta OlejnikWM0.5K-Zorro20 Olsztyn
52.20737Mirosław Owczarek LD0.5K-Singleton LD
53.17208Marian Pająk SL0.5KOUTW ATH Bielsko-Biała
54.20193Elżbieta PaluczekWP0.5K-PAB Poznań
55.20164Lech Pietroń  ZP0.5KOSSBPB DAMA PIK II Białogard
56.20099Paweł Pietrzykowski KP0.5KOUKS Gol Brodnica
57.08727Tadeusz Plewa MP0.5K-
58.20216Zygmunt Połeć DS0.5K3SBS Impas Lubin
59.19118Elżbieta Powązka MP0.5K-Singleton Kraków
60.01517Janusz PreisnerWM0.5K-Zorro20 Olsztyn
61.20903Wiesław Radziwanowski  ZP0.5KOSSBPB DAMA PIK Białogard
62.19703Małgorzata RosińskaSL0.5K-UTW Chorzów
63.03013Maciej Sarnowski WM0.5K-Zorro20 Olsztyn
64.20014Oliwia Siczek DS0.5K-KS Konfeks Legnica
65.19393Teresa Siedlecka-WójcikowskaMA0.5K-Singleton Warszawa
66.20213Adam SiwakPK0.5K3RAGLOT - Amator Rzeszów
67.09121Marek Smuszkiewicz WP0.5K3Credo Piła
68.01045Jacek SroczyńskiDS0.5K3FAMA KS Lotnik Wrocław
69.20261Roger SzarekDS0.5KOSwoje Bez Czterech KS AZS Wratisł XII WR
70.20920Danuta SzczepanikSL0.5K-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
71.20781Marek Wróblewski MA0.5K-Singleton Warszawa
72.18979Dominik Zenka DS0.5KOKBS Miłkowice Miłkowice
73.20824Marek Zgorzałek MA0.5K-Singleton Warszawa
74.19644Katarzyna Żabicka-Bajon WP0.5K-Polski Trefl Fanklub Poznań
75.01339Władysław Żygadło WM0.5K-WCK Vęgoria

Łącznie 380 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-10 g.12:31:52 (0.2261/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.