Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2024

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Arcymistrz Światowy (WK=24) AS
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.21439Sabine Auken  OP24ASEGroup One Team
2.21517Simon de Wijs  DS24ASEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
3.21440Roy Welland  OP24ASEGroup One Team
4.23206Pierre Zimmermann  MA24ASEZIMMERMANN AZS UW
Arcymistrz Międzynarodowy (WK=21) AM21
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.05520Marek Wójcicki  SL21AMETB Silesia I Gliwice
Arcymistrz Międzynarodowy (WK=19) AM19
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.07809Piotr Kołuda LU19AM1GROUND FROST SYNERGIA Lublin
2.07827Lech Ohrysko  SL19AMETB Silesia I Gliwice
3.01865Andrzej Pawlak  SW19AM1Hotel SENATOR Starachowice
4.04431Zbigniew Rogowski  WM19AM1OSiR Dworek Króla Stanisława Lidz. Warm.
Arcymistrz (WK=17) A17
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.06621Sabina Grzejdziak WM17AEŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
2.01840Leszek Majdański  WP17A1PARK TENISOWY Poznań
3.12154Mateusz Sobczak  DS17AEMagma Bridge for Business KS AZS Wrat. I
Arcymistrz (WK=15) A15
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01250Andrzej Bondarewicz DS15A1KS AZS Wratislavia VI WR
2.12999Adam Krysa DS15AEMagma Bridge for Business KS AZS Wrat. I
Arcymistrz (WK=13) A13
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.13709Grzegorz Głasek SW13AESPS CONSTRUCTION Kielce
2.05654Dariusz Kardas  LD13A1Inwit - Petrolan Pabianice
3.04793Krzysztof Kluf PM13A2Festiwal STB Słupsk
4.03787Adam Kozłowski KP13A2TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz
5.02703Marcin Krawczyk MP13AEAgilero Piast Skawina
6.07591Aleksander Nowakowski  WP13A2KS UNIA Leszno
7.14782Jakub Patreuha   MA13AEODMET Fundacja Bridge24.pl
Arcymistrz (WK=12) A12
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01617Przemysław SalińskiDS12A1Invenio Szlem Dzierżoniów
Mistrz Międzynarodowy (WK=11) MM11
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01286Maciej Dorabiała DS11MM1KS AZS Wratislavia VI WR
2.07687Mirosław Kołton PK11MM2REWERS JOKER Rzeszów
3.03293Patryk Kuczera-Dyga SL11MM1TB Silesia II - BUKS Bytom
4.02519Bartosz Matras WM11MM1OSiR Dworek Króla Stanisława Lidz. Warm.
5.14234Jakub Zawada PK11MMEELEKTROMONTAŻ JOKER Rzeszów
Mistrz Międzynarodowy (WK=9) MM9
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17299Roger Bryant  DS9MMEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
2.12846Andrzej Hermansdorfer SL9MM3CKS Czeladź
3.02678Jacek Kalinowski  MP9MM2J&J Kraków
4.16317Marian Krasowski  PD9MM3KONTRI MBKB
5.12006Danuta Krupnik MA9MM1Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
6.09303Jarosław Łaszczuk WP9MM1Taurus PAB
7.02524Józef Myć LU9MM1FREEECO Chemik Puławy
8.06923Jacek Sikora PM9MMEGTB ANDRZEJKI Gdańsk
9.02131Ryszard Smejda LB9MM1MOSIR Kostrzyn nad Odrą
10.02157Paweł Szymonik LU9MM1SPS EKO - RÓŻANKA
11.18890Vasil Valchev LU9MM1SPS EKO - RÓŻANKA
12.16829Tomasz ZaleskiPD9MM1Fundacja Mała Ojczyzna
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17155Sławomir Bąk  MA7MM1Autostrada Eksploatacja & 2S Media
2.03191Jacek HałatSL7MM2O-Rety Team Mikołów
3.05950Tadeusz Janczurewicz  WP7MM2KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
4.14481Kacper Kacperski MP7MMEAgilero Piast Skawina
5.05242Ewa Knapik WP7MM3Chaos Poznań
6.04329Zbigniew Krzepkowski WM7MM3Zatoka Braniewo
7.18032Maciej Kulikowski MA7MM2BATMIX ESKOM Warszawa
8.11198Krzysztof LipowskiZP7MM2PIONIER Entuzjaści Szczecin
9.15023Rafał Łangowski MA7MM3AKS Polonia Warszawa
10.05210Przemysław Maliszewski WP7MM2KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
11.07644Piotr Markiewicz MP7MM-
12.15032Rafał Maszenda MA7MM2GOK Bielsk
13.08785Grzegorz Merynda MP7MM2CKiS Piast Skawina
14.04404Wiesław Pietrzak  WM7MM2Vęgoria-2 WCK Węgorzewo
15.06348Tomasz Radwański LD7MM2PKB Piotrków Trybunalski
16.16456Sylwester Sokół LD7MM2KDK I Kutno - Bridge For Business
17.05405Paweł Sosnowski WP7MM2KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA
18.16140Andrzej Szepczyński PK7MMEELEKTROMONTAŻ JOKER Rzeszów
19.08994Jacek Szkup  LD7MM2PKB Piotrków Trybunalski
20.12854Rafał ŚmiałekMP7MM2J&J Kraków
21.07937Michał Świdziński LU7MM2FORTA BIŁGORAJ
22.06121Bogdan Trun ZP7MM2PIONIER Entuzjaści Szczecin
23.09785Tomasz Twaróg PK7MMEELEKTROMONTAŻ JOKER Rzeszów
24.04494Zenon Wawer  WM7MM2Vęgoria-2 WCK Węgorzewo
25.10403Andrzej Wielowieyski  ZP7MM1Elbud Szczecin
26.03588Maciej Wilkoszewski SL7MM-Singleton Katowice
27.08043Piotr Zawiślak LU7MM2FORTA BIŁGORAJ
28.13174Ryszard ZwolakSL7MM1BSBS Konstanta Bielsko-Biała
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10455Mirosław Andrzejczak LD5MK2KDK I Kutno - Bridge For Business
2.17294Marek Bałabuch  KP5MK2TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz
3.04890Ryszard Białkiewicz  WP5MKOKOPERNIK LEMURY Poznań
4.01936Władysław Biernat LB5MK3INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
5.13492Roman Borkowski  LU5MK3OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy
6.18284Aleks Bukat  DS5MK2Blueref.pl KS AZS Wratislavia II
7.15988Ryszard Cieślik MP5MK2Piast II Skawina
8.14971Bartosz Ćwiek MA5MK2AZS UW Orły Warszawa
9.04958Tomasz DorobekDS5MK3Progress Ostrzeszów
10.09807Piotr DrągSL5MK3TB Silesia IV Gliwice
11.04232Roman Dulko  MA5MKOBez Limitów
12.13970Leszek Faber  MP5MK-
13.17984Krzysztof Galubiński  WP5MK3PKB NA DOBREj
14.06599Waldemar Gałek LD5MK3PTC Pabianice
15.08802Robert Grad WM5MK3Zatoka Braniewo
16.18378Steve Green  DS5MKEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
17.17301Arkadiusz Jaranowski LB5MK2INSTALKO SBS1. Międzyrzecz
18.17411Lech Jaworski LB5MK3CKiR Wschowa
19.12046Przemysław Kacprzak KP5MKOMAKOMA Włocławek
20.12327Anna Kondyjowska ZP5MKOSSMBS Brydż-Star 1
21.07695Czesław Kościelak  WP5MK3PROSNA Kalisz
22.08251Adam Kozłowski  KP5MK3BEMIX Więcbork
23.15582Tomasz Kozłowski MA5MKOAltMan TRASER SMART
24.05983Marian Kryger  ZP5MK3LKS POMORZANIN Nowogard
25.17545Franciszek Kurlit  MP5MK1SFORA Eskom CKiS Skawina
26.09600Ewa Lis-Nazaruk DS5MKOZKBS GOK Zgorzelec
27.14167Dariusz Lisiecki WP5MK3Platan Pleszew
28.14694Jan Łubkowski LD5MK3Rondo Bzura Red Łódź
29.14401Mirosław Makuch WM5MK3OKS Warmia i Mazury Olsztyn
30.13249Krzysztof Małolepszy  ZP5MK3MDK Międzyzdroje
31.07620Leszek Matusik  MP5MKOBocheńskie Towarzystwo Brydżowe
32.09679Krzysztof MeyerPM5MK3PIANPUR Sierakowice
33.13387Benedykt Mieszczak  KP5MK3BEMIX Więcbork
34.07486Grzegorz Niestój  SW5MK3Dream Team Kielce
35.16716Lena OstrowskaMA5MK2BATMIX ESKOM Warszawa
36.13520Przemysław Picheta MP5MK2CKiS Piast Skawina
37.16793Jacek Pióro PD5MK2ŁABS Dolina Narwi Łomża
38.08854Joanna Przytycka MA5MK2ABNEGAT WZBS Warszawa
39.06898Włodzimierz Rutkowski  MA5MKOŹródło
40.17493Adam Seichter KP5MK2JANTAR Toruń
41.04441Marek Słowikowski WM5MK3INEX Giżycko
42.01645Bogdan Sokół DS5MK3KBS Kolejarz III Wrocław
43.07656Jerzy Stypiński  WP5MK3MCK Czarnków
44.05836Piotr Szczeciński LD5MK3Rondo Bzura Blue Łódź
45.10503Bronisław Tabisz  DS5MK3BKB II POGROM Bolesławiec
46.16069Łukasz Trendak MA5MK2AZS UW Orły Warszawa
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.21367Jakub Bereza MA4MK3Akademia Brydża AZS UW II
2.15769Piotr BirowskiDS4MK3KBS Miłkowice 1
3.18354Małgorzata Buduła MA4MK2AZS UW Orły Warszawa
4.07624Jerzy Bursztyn  MP4MKOBocheńskie Towarzystwo Brydżowe
5.18222Konrad Ciborowski  MP4MK1SFORA Eskom CKiS Skawina
6.17434Sławomir DmowskiMA4MK2Reaktywacja K2 Alfa WZBS
7.14626Mateusz Dominik MP4MK2J&J Kraków
8.05603Kazimierz Dróżdż LD4MK3PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
9.14973Piotr Duszak MA4MK2AZS UW Orły Warszawa
10.03155Mariusz GawłowskiSL4MK-Singleton Katowice
11.16989Kazimierz GłowackiMA4MKOKlub Seniora Ciechanów
12.14165Sylwester GołdynDS4MKOZKBS GOK Zgorzelec
13.01814Przemysław Hreczański OP4MK3M-GKOiS Praszka
14.12331Włodzimierz Jachalski  WP4MKOKopernik Poznań
15.18859Sławomir JamkaZP4MKOCKM SZLEMIK Mielno III
16.15721Henryk Jeliński  KP4MK-
17.14539Bronisław Kamiński MA4MK-Singleton Warszawa
18.15107Jerzy Kamiński  WP4MK3IOR Poznań
19.09094Paweł KierszkaWP4MK3Ziemowit Złotów
20.19899Milena Klimiuk  MP4MK3CKiS Piast II Skawina
21.14444Edward Kończak WM4MK3Zatoka Braniewo
22.18501Jacek Kostrzewski KP4MK3LAMBDA II Toruń
23.08694Roman Kościelny  SL4MK3DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE
24.07479Lech Kubik SW4MK3Szlem Skarżysko Kościelne
25.18901Grzegorz KujawińskiPM4MKOArcymisie Gdańsk
26.15870Andrzej Kulasa PK4MK3GENPLAST Rzeszów
27.15649Janusz Kuśmierczyk  OP4MK3WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
28.09179Barbara Larysz OP4MK3RSB Racibórz
29.11447Paweł Lasota MA4MK3KBS Elektroosmoza Legionowo
30.04633Adam Lewandowski PM4MK3SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
31.18251Elżbieta Lis DS4MK3Klub Brydżowy ZABOBRZE I
32.03030Zbigniew Listewnik  WM4MK3ESBS Elbląg
33.02336Iwona MarciniecLB4MK3KBS Dawid Nowa Sól
34.12093Jarosław MarczewskiWP4MK3Poznański Klub Brydżowy
35.10343Waldemar MarczyńskiLB4MK2K.U AZS Uniwersytet Zielonogórski
36.07153Andrzej MazurekOP4MK3Zawsze Razem Kluczbork
37.11503Mirosława MiętkiewskaWP4MK3PAB BIG Brydż
38.04358Jakub MilkamanowiczWM4MK3OKS Warmia i Mazury Olsztyn
39.01124Stanisław Nagaś  PK4MK3Fundacja Kolbuszowa
40.04030Marek Nasiłowski  WM4MK3DAMY i WALETY Olsztyn
41.12958Przemysław Nowakowski WP4MKODK Stokrotka Poznań
42.14528Marek Palubiński MA4MKOAltMan TRASER SMART
43.01559Sławomir PękalskiDS4MK3AZS XI Wratislavia
44.01538Bogdan Pietkiewicz WM4MK-Singl 24
45.16936Bolesław Radko LU4MK3FAZOKLUB Lublin
46.05358Zbigniew Roth WP4MKOWełna Skoki
47.18826Wiesław Sirman ZP4MKOCKM SZLEMIK Mielno III
48.13339Jan Siwczyński  KP4MKOCentrum Planowania Przygód II Toruń
49.19714Andrzej Skrzydło LB4MK3INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
50.10301Andrzej Sobina  DS4MK3NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
51.15688Barbara SorokoLB4MK-
52.14655Arkadiusz Stanisławski KP4MK3MLKS Solec Kujawski
53.04704Maciej Stasiński PM4MKOThunderstorm STB Słupsk
54.10352Krzysztof StaśkiewiczWP4MK3Poznański Klub Brydżowy
55.10094Karol Suchoń MP4MK2Piast II Skawina
56.07736Maciej Szczepański WP4MK3KB Gniezno
57.07166Tomasz Tapper OP4MK3RSB Racibórz
58.08951Janusz Tchórzewski  WM4MK3ESBS Elbląg
59.08518Jan Tokarczyk  PK4MK-Singleton Podkarpacki
60.11235Sławomir Wojtyłko  ZP4MK-ZZBS Szczecin
61.18482Piotr Zalcman KP4MK2TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz
62.17837Mirosław Zawiślak MA4MKOTURBO_BI
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12382Zygmunt Adamski DS3MRONORMAZET MKS Zakrzów Wrocław II
2.19063Małgorzata Bajerska-WasiliusKP3MR3MLKS Solec Kujawski
3.01005Andrzej Biliński DS3MR3KBS Kolejarz III Wrocław
4.17951Jakub Bojanowski MA3MROMIM UW AZS
5.18925Andrzej Bojda DS3MR3NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
6.18788Adam Brodowski  MP3MR3OJK Santos Kraków
7.21731Marek BroschDS3MR3NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
8.16817Kazimierz Buchalski  KP3MR-
9.18943Witold Chmarzyński KP3MR3MiD Brydż Bydgoszcz
10.14586Magdalena ChmielewskaPK3MR2Przyjaciele Rzeszów
11.20178Marian Chrzanowski DS3MROPiast I PONAR LKB Lubań
12.15394Milan Chyliński LD3MR3Rondo Bzura Blue Łódź
13.20124Janina Czaja-Kozioł OP3MR3M-GKOiS Praszka
14.15656Piotr Czarnecki  WP3MROOctopus Poznań
15.20260Anna Diakun DS3MR2TURBO FLY BACK Wrocław
16.07886Mariusz Dul LB3MR3SOKÓŁ Żary
17.15324Henryk Gayny DS3MROPiast I PONAR LKB Lubań
18.07302Marek GlibowskiMP3MROAlf 1 Nowy Sącz
19.16161Mirosław Gluba  WP3MR-KS Tęcza Szczecinek
20.18778Robert Głodowski MA3MREESKOM Warszawa
21.01324Stanisław Greszta  DS3MRONORMAZET MKS Zakrzów Wrocław II
22.04267Stanisław Hartwig  WM3MR-Singl 24
23.19630Mieczysław Hauswirt MA3MROSSBS Bemowo
24.19345Bożena JacuchMA3MROKajakowa
25.18933Tomasz Jaworski KP3MR3Centrum Planowania Przygód Toruń
26.20898Bogusław Jóźwiak MA3MROCicha Woda
27.20787Tomasz Kalinowski SW3MR3WawaBrydż SPS Construction Kielce
28.19579Kazimierz Kłys  ZP3MR3SSPBP Dama Pik
29.05662Tadeusz Kołat LD3MR3PKB Jakbud Piotrków Trybunalski
30.16879Piotr Kopko MA3MR3KADIMEX Warszawa
31.20259Jan Kot MA3MROAkademia Brydża AZS UW Podstawówka
32.18436Bogusław Kozakiewicz PD3MR3KONTRI PLUS
33.13179Janusz Kozioł DS3MROBKB III Bolesławiec
34.11615Katarzyna Kumela MA3MROKoźmiński Bridge Team
35.17869Andrzej KwiatkowskiSW3MR3Szlem Skarżysko Kościelne
36.01833Andrzej LamlaOP3MR3Zawsze Razem Kluczbork
37.04631Łukasz LedóchowskiPM3MR3SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
38.20025Andrzej Lewandowski MA3MR3FORSING Warszawa
39.20655Dominika Lucka SL3MR1BSBS Konstanta Bielsko-Biała
40.17508Maciej Masłowski  WP3MROIOR 3
41.20706Jakub Michalski  MP3MR3CKiS Piast II Skawina
42.15203Adam MielczarekMA3MR3DRIM TIM
43.16370Jerzy Mierzejewski  LD3MR3KDK II Kutno
44.18842Rafał MilinkiewiczWP3MR2Idealny Dach PAB Poznań
45.18433Marcin Miller LD3MR3Ekolog Łódź
46.09110Jarosław Nowak WP3MR-PAB Poznań
47.12861Maciej Operlejn KP3MROMAKOMA Włocławek
48.07701Leszek Patuła WP3MRODK Stokrotka Poznań
49.14371Leszek Piechocki  ZP3MR3ŚMIAŁY Police
50.19422Jerzy PieszczuchDS3MR2Szlem Dzierżoniów
51.19085Zdzisław Pietruszewski  MA3MROSzlemik GT
52.18298Ryszard Pietrzak MA3MROSzlemik GT
53.16789Janusz Piwoński  KP3MROMAKOMA Włocławek
54.18505Tomasz PrzegalińskiMA3MROKajakowa
55.14466Aleksandra Różańska KP3MR3SPLINTER Toruń
56.01169Waldemar Sadurski WM3MR2Vęgoria-2 WCK Węgorzewo
57.09462Marek Serdyński WM3MR-Singl 24
58.21060Katarzyna Stachowiak WP3MR3Swing Team Poznań
59.15814Piotr Stefanów MP3MR-
60.20672Natalia Suszanowicz SL3MR1BSBS Konstanta Bielsko-Biała
61.20261Roger SzarekDS3MR2TURBO FLY BACK Wrocław
62.17273Janusz Sztolc  OP3MR3FENIKS Opole
63.13607Jan Sztuba  WP3MROIOR 3
64.13718Marek Szumowicz  WP3MR-KS Tęcza Szczecinek
65.08574Mariusz SzumskiDS3MR2ŚWSBS Chełmiec I Termet WB
66.17281Marek ŚliwkaOP3MR3WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
67.17051Jan Wadowski  MA3MR-Singleton Warszawa
68.01900Krzysztof WidockiOP3MR3BPEC PIAST BRZEG
69.08115Mirosław WiśniewskiPM3MR3GTB ATUT Rumia
70.06140Franciszek Wnęk ZP3MROCKM SZLEMIK Mielno III
71.19122Anna ZalewskaMA3MROMisfit Warszawa
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.21982Jakub Adamczak MA2.5MWOAkademia Brydża AZS UW V
2.18877Bolesław Aleksandrowicz  ZP2.5MWODAMA PIK II
3.18398Artur AntoniakMA2.5MW3FOTO-SOWA Puławy
4.09622Andrzej BajkoMA2.5MWOZAP Akumulatory
5.13796Marzena BanachPM2.5MW3Czarny Kier
6.20000Wojciech Bartnik MA2.5MWOSSBS Bemowo
7.04008Aniela Bocheńska WM2.5MW3BSBS Bartoszyce
8.20881Krzysztof Borowik LB2.5MW3GSBS Dom Kultury Góra
9.22210Michał Brzozowski MA2.5MWOAkademia Brydża AZS UW V
10.19470Tamara CesarzMA2.5MWOWTS DeSki
11.15917Jacek Chojnacki MA2.5MW3FOTO-SOWA Puławy
12.19346Andrzej Dachtera WP2.5MW2Idealny Dach PAB Poznań
13.21666Piotr DimitriuDS2.5MWOZKBS GOK Zgorzelec
14.19105Piotr DziedzicMP2.5MW2PikAsy Kraków
15.19169Paweł Gacek MA2.5MW-
16.19604Tadeusz Górnicki MA2.5MWOSzlemik GT
17.05027Janusz Grys LB2.5MW3CKiR Wschowa
18.21536Milena Gryzło SL2.5MW2BSBS Bielsko-Biała
19.17388Halina GrześkowiakLB2.5MW3STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
20.01105Bogdan Jabłoński WM2.5MW3ESBS Elbląg
21.11806Olga JackiewiczPM2.5MWOEMATO STB Słupsk
22.18238Jerzy Jankowski  KP2.5MWOKS Krobia
23.19571Ryszard Jucha DS2.5MWOZKBS GOK Zgorzelec
24.21533Magdalena Kapała SL2.5MW2BSBS Bielsko-Biała
25.18926Mirosław Kawecki DS2.5MWONORMAZET MKS Zakrzów Wrocław II
26.22169Romuald Kąkiel PD2.5MW3MOK Mońki
27.17693Tadeusz Kempko  LD2.5MW3Kenez Łódź
28.16997Joanna Klamczyńska MA2.5MWOCicha Woda
29.16996Marek Klamczyński MA2.5MWOCicha Woda
30.19722Michał Korwek MA2.5MW3WawaBrydż Warszawa
31.15075Jerzy Kotowski  MA2.5MW-Singleton Warszawa
32.15756Joanna KotwicaDS2.5MW3AZS XI Wratislavia
33.18380Piotr Kowalewski PM2.5MW-GTB Gdańsk
34.17828Anna KrasińskaPM2.5MW3Czarny Kier
35.16217Patrycja Krupnik PD2.5MW2ŁABS Dolina Narwi Łomża
36.12561Beata KrystkiewiczPM2.5MWOKONTRA Krokowa
37.19123Grzegorz Kryszeń PD2.5MW3ATU Kleosin
38.18403Tadeusz Kuc ZP2.5MW3MDK Międzyzdroje
39.19780Tomasz KuchtaWP2.5MW-KS Tęcza Szczecinek
40.03802Mariusz Kuś KP2.5MW-
41.19753Ireneusz Kwiatosz DS2.5MWOKlub Brydżowy Zabobrze II Jelenia Góra
42.03656Marian Lemecha  WM2.5MW-Vęgoria - R
43.21338Patryk Leszczak PK2.5MW3AZS UR Pod Palmą Team Rzeszów
44.16469Wioletta LichodziejewskaMA2.5MWOŹródło
45.21538Jan Luber SL2.5MW-BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała
46.21181Piotr ŁagodaWP2.5MWOCzwarty Walet Poznań
47.19755Marek ŁukaszewskiLD2.5MW3Lokator Zduńska Wola
48.18387Michał MaciołekLD2.5MW3PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice
49.15710Jarosław Mackiewicz PM2.5MWOKOCIEWIE Senior Team Starogard Gdański
50.11386Anna Makuch SL2.5MW3CKS Czeladź
51.19572Zbigniew Matyjaszczuk DS2.5MWOZKBS GOK Zgorzelec
52.17841Barbara MiśMP2.5MWOJaworzyna Krynica
53.21658Andrzej Nasierowski KP2.5MW3LAMBDA II Toruń
54.05293Bartosz Onisk WP2.5MW3Kopernik PAB Poznań
55.20193Elżbieta PaluczekWP2.5MW3Cytrynka Poznań
56.20192Ryszard Paluczek WP2.5MW3Cytrynka Poznań
57.12676Bartłomiej Pałubicki KP2.5MWOEUROBAC II Nakło
58.19727Waldemar PaternogaWP2.5MW3PKB NA DOBREj
59.17791Tomasz PawłowskiWP2.5MWOPil-Building Piła
60.23406Selena PepicPM2.5MWEBridgescanner Szlem Gdańsk
61.09115Arkadiusz Pohl WP2.5MWOWełna Skoki
62.19938Miłosz Polak MA2.5MWOKS Spójnia Warszawa - AsBrydż
63.03023Teresa Roszkowska-Śliź MA2.5MWOSzlemik GT
64.19984Mirosław Rożek MA2.5MWOMisfit Warszawa
65.22574Wojciech Sadowski DS2.5MW3NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
66.15141Marcin SmyczyńskiPM2.5MWOPEKABEX Gdańsk
67.17278Bogdan Smykowski WP2.5MWOSM Wągrowiec
68.18265Ewa SokolińskaDS2.5MWOBKB III Bolesławiec
69.18762Ewa Sokół-Nawalny LD2.5MW3Rondo Bzura Blue Łódź
70.21558Radosław SpychalskiWP2.5MW2Idealny Dach PAB Poznań
71.20919Leszek Supera LD2.5MW3PTC Pabianice
72.21144Krzysztof Szufnara MA2.5MWOKAM BEK Warszawa
73.15176Szczepan Szumielewicz SW2.5MW3Szlem Skarżysko Kościelne
74.19474Agnieszka TokarczykMA2.5MW1Panattoni WawaBrydż
75.03555Sebastian TrojanPM2.5MWOWCK Wejherowo
76.23208Tomasz Tupalski KP2.5MWOCentrum Planowania Przygód II Toruń
77.18382Jakub UrbanowiczWP2.5MW3Kopernik PAB Poznań
78.21582David VozabalPM2.5MWEBridgescanner Szlem Gdańsk
79.10413Stanisław Wańkiewicz WP2.5MW3MCK Czarnków
80.08259Andrzej Wardziński MA2.5MW-
81.19988Henryk Wiciński LB2.5MW3SOKÓŁ Żary
82.21769Wojciech Wnuk MA2.5MW3Akademia Brydża AZS UW Vyceska
83.17480Wojciech Woźniak MA2.5MW3ROZBS Radom
84.04750Ewa Wyszomierska WM2.5MW3DAMY i WALETY Olsztyn
85.04767Marek Wyszomierski WM2.5MW3DAMY i WALETY Olsztyn
86.17350Janusz Zagała SL2.5MW3TB Silesia V Gliwice
87.20048Danuta Zalewska-BielanikSL2.5MW-Singleton Katowice
88.14106Ryszard Zawadowicz PM2.5MW-GTB Gdańsk
89.22882Giorgi Zedginidze MP2.5MW-
90.20817Maciej Zych  PK2.5MW3Fundacja RAGLOT Rzeszów
91.16742Piotr Żmudzki ZP2.5MW3PIĄTEK Szczecin
92.19352Benon Żukowski PD2.5MW3ATU Kleosin
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.22262Ewa Bagrowska MA2MO3Akademia Brydża AZS UW Vyceska
2.09623Zenon BanachPM2MOOThunderstorm STB Słupsk
3.21893Nadia Berut  KP2MO3Centrum Planowania Przygód Toruń
4.21132Sabina BlitekMA2MOOZAKRĘCENI
5.19981Robert Brak PK2MO3AZS UR Pod Palmą Team Rzeszów
6.21471Matylda Brzyzka MA2MO3Akademia Brydża AZS UW Vyceska
7.20120Artur Buciak ZP2MOOAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
8.21351Elżbieta ChmielowskaMA2MOOZAKRĘCENI
9.01954Marek CichońLB2MO-Fundacja Brydż Kostrzyn nad Odrą
10.21222Barbara CzarneckaDS2MOOPiast I PONAR LKB Lubań
11.19127Elżbieta Czwartosz-MarcinkowskaSW2MO3DAMA KIER
12.13152Alina Dąbrowska LU2MO-SINGLETON Lublin
13.22099Witold DobroszekLD2MO3Zdrowie Piast Sieradz
14.21850Wojciech Duda MA2MO3WawaBrydż Warszawa
15.17265Darek DworzyńskiDS2MOOZKBS Sulików
16.07672Piotr Dymny WP2MOOPIK Puszczykowo
17.20209Marcin Dziuba PK2MO3A-KIER RAGLOT Rzeszów
18.07700Tomasz DziubatyDS2MOOPromost I AZS Wratislavia XXI
19.19327Tomasz Fedak LB2MO3KBS Dawid Nowa Sól
20.21465Wiktoria Foryś MA2MOOAkademia Brydża AZS UW V
21.22258Marcin GosławskiZP2MOOAMATORKI I AMATORZY II
22.21420Tomasz GruszkaMP2MO3OJK Santos Kraków
23.21756Stanisław Heimrath WP2MO3Dąbrówka VII LO Poznań
24.21979Michał Hołowacz MA2MOOAkademia Brydża AZS UW STASZIC
25.20298Jan Izwantowski MA2MOOAkademia Brydża AZS UW IV
26.21129Marta JakubisiakMA2MOOESKOM IV
27.18958Andrzej Janaszek WP2MOOPIK Puszczykowo
28.21704Jakub Jaworski MA2MO3WawaBrydż Warszawa
29.17912Alicja Kaczmarek WP2MOODąbrówka Old Boy i Przyjaciele
30.20001Zofia KandulskaWP2MOOGrunwald
31.14022Adam KarpińskiPM2MO3SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
32.20203Kazimierz Kawa  PK2MO3A-KIER RAGLOT Rzeszów
33.20202Wanda Kawa PK2MO3A-KIER RAGLOT Rzeszów
34.07890Zenon Kinowski LB2MO-Fundacja Brydż Kostrzyn nad Odrą
35.16818Cezary KlepaczSW2MO3Odlewnie Polskie Starachowice
36.06686Adam Kolipiński MA2MOOMIM UW AZS
37.20897Anna KołłątajZP2MOOAMATORKI i AMATORZY I
38.21851Zbigniew KopećSW2MO3Dream Team Kielce
39.12535Leszek Korzeb MA2MOOSSBS Bemowo
40.21528Marek KowalskiLB2MO3Wastaafu Gorzów Wlkp.
41.22794Wojciech KozłowskiPD2MO3ŁABS Dolina Narwi Łomża II
42.21443Stanisław Kraszewski MA2MO3KBS Elektroosmoza Legionowo
43.22119Antoni Krawiecki WP2MO3Dąbrówka VII LO Poznań
44.19200Grzegorz KrysińskiWP2MOOPAB Jedna lepiej
45.07625Andrzej Kular  MP2MOOBocheńskie Towarzystwo Brydżowe
46.18477Zbigniew Kulas PM2MO-GTB Gdańsk
47.17266Edward Kurjański DS2MOOZKBS Sulików
48.19399Bogumiła Kuryj ZP2MOOAMATORKI I AMATORZY II
49.21404Marek KwaśniakDS2MOOBKB III Bolesławiec
50.20045Renata LachowskaWP2MOODK Stokrotka 2
51.20046Witold Lachowski  WP2MOODK Stokrotka 2
52.20914Marta LewandowskaWP2MO3Swing Team Poznań
53.21046Szymon ŁobaczewskiWP2MOOCzwarty Walet Poznań
54.05198Maciej Łuczewski WP2MOOGrunwald
55.18838Tadeusz Marut PK2MO3AZS UR Pod Palmą Team Rzeszów
56.07484Marek MiernikSW2MO3Szlem Skarżysko Kościelne
57.21048Adam Nagórny  PM2MOOPRIMUS Juszkowo
58.21889Małgorzata Niedzielska KP2MOOEUROBAC II Nakło
59.21888Tomasz Niedzielski KP2MOOEUROBAC II Nakło
60.18636Andrzej Nierobisz  MA2MOOKajakowa
61.20268Paweł Odrzywół DS2MO-Klub Logiczny Piechowice
62.19323Mikołaj Paluczek WP2MO3Cytrynka Poznań
63.22579Piotr Pawełkiewicz  KP2MO3MiD Brydż Bydgoszcz
64.17611Jakub PilachowskiPM2MO3AZS PJATK Gdańsk
65.21958Janusz Piłat ZP2MO-ZZBS Szczecin
66.09267Ewa PiotrowskaMA2MOOHutnik Warszawa
67.12478Stanisława Piotrowska PD2MO3MOK Mońki
68.22370Bogdan Podgajny  KP2MO-
69.21124Katarzyna PogłódMA2MO3ESKOM II
70.17386Wojciech Potapczyk DS2MO-Klub Logiczny Piechowice
71.22567Serhii PoznanskyiWP2MOOCzwarty Walet Poznań
72.19555Stefan Rajkowski PM2MOOKOCIEWIE Senior Team Starogard Gdański
73.17590Aleksandra RekowskaPM2MOOHotel Amber Gdańsk
74.11453Zbigniew Rokicki PM2MO3Czarny Kier
75.21478Katarzyna RzepkaWP2MOOOctopus Poznań
76.21591Szczepan SkibińskiSW2MO3Dream Team Kielce
77.14767Mariusz SkrzypczakPM2MO3PIANPUR Sierakowice
78.18839Janusz SłoninaPK2MO3AZS UR Pod Palmą Team Rzeszów
79.20736Marlena Smoleń  PM2MOOPRIMUS Juszkowo
80.20294Radosław Sokołowski WP2MO-KS Tęcza Szczecinek
81.14682Andrzej Sołtysiak MA2MO3ROZBS Radom
82.15704Eugeniusz Somogyi  MP2MO-
83.22618Wiktor Stasiński  PM2MOOThunderstorm STB Słupsk
84.20308Marek Stawujak  WP2MOOGrunwald
85.10973Jerzy StępieńLB2MO3ZIELBRUK Zielona Góra
86.10999Krzysztof Stodólny  KP2MOOPOGOŃ Mogilno
87.19599Włodzimierz Suchodolski  KP2MOOEUROBAC II Nakło
88.20770Maksymilian Szczurowski MA2MOOAkademia Brydża AZS UW III
89.21510Kamil Szewczyk  SL2MO-SBS BLUE CLUB CHORZÓW
90.15597Józef Szymulski  LD2MO-Singleton LD
91.19001Józef Trybuła LU2MO2TĘCZA RYCHO Kraśnik
92.01616Roman Walaszkowski WM2MO3OKS Warmia i Mazury Olsztyn
93.19234Krzysztof WawrzyniakWP2MOOPAB Jedna lepiej
94.18324Jan Wiązek  LD2MO3Lokator Zduńska Wola
95.21178Łucja WinogrodzkaWP2MOOCzwarty Walet Poznań
96.21179Piotr Winogrodzki WP2MOOCzwarty Walet Poznań
97.21723Armin Wład MA2MOOESKOM WawaBrydż Junior
98.16823Jan Włoszek ZP2MOOAMATORKI i AMATORZY I
99.13654Mirosław WłukaMP2MO-
100.18306Adam WojciechowskiDS2MOOPromost I AZS Wratislavia XXI
101.20274Stanisław WojtuńWP2MO3Ziemowit Złotów
102.21501Kazimierz WolińskiWP2MOOOctopus Poznań
103.19544Andrzej Zawada MP2MOOBocheńskie Towarzystwo Brydżowe
104.21182Jarosław ZdanowskiWP2MOOCzwarty Walet Poznań
105.20824Marek Zgorzałek MA2MO-Singleton Warszawa
106.23405Jovana ZoranovicPM2MOEBridgescanner Szlem Gdańsk
107.19065Jacek Zubiel LD2MO-Singleton LD
108.19400Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski  ZP2MOOAMATORKI I AMATORZY II
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.21645Krzysztof Adamczyk MA1.5MOSSBS Bemowo
2.19231Henryk Adamski  KP1.5M-
3.21004Romuald Alaborski LB1.5M3REBID 1 Grodzisk Wielkpolski
4.23339Gabriela Banaś  SL1.5M-SBS BLUE CLUB CHORZÓW
5.22313Marzena BartelWP1.5MOBLACKWOOD NAUKA BRYDŻA
6.21724Eugeniusz Bienias WP1.5MODK Stokrotka 2
7.23162Małgorzata Borowiak-KoppeWP1.5M-Poznański Klub Brydżowy
8.22326Szymon BraniaDS1.5MODrużyna Szeryfa KBS Miłkowice III
9.20966Anna BrukwickaLB1.5M3Rebid 2 Grodzisk Wlkp.
10.22496Janusz Budzyński LD1.5M-Singleton LD
11.21122Ewa CieślaMA1.5MOESKOM IV
12.20799Andrzej Czabański  ZP1.5M-ZZBS Szczecin
13.19056Antoni Czapliński MP1.5MOMOKiC Grybów
14.07673Bronisław Czapliński WP1.5MOPIK Puszczykowo
15.22136Marek CzaplińskiWM1.5M-Singl 24
16.03007Maciej Częczek PM1.5MOAZS PG Gdańsk
17.21821Antoni Danek WP1.5MODąbrówka Old Boy i Przyjaciele
18.22844Wojciech Dańczak WP1.5MODąbrówka Old Boy i Przyjaciele
19.01434Krystyna DawcewiczWM1.5M3INEX Giżycko
20.22038Krzysztof Deberny DS1.5MOBKB III Bolesławiec
21.21585Franciszek Dettlaff PM1.5MOSZKUTY Brydż Kosakowo
22.22249Zenon Dobroński PD1.5M3ATU Kleosin 2
23.22667Andrzej Doliński ZP1.5M-ZZBS Szczecin
24.19280Kryspin Donder SL1.5M-BUKS MDK MOSM II Bytom
25.08816Andrzej Duda ZP1.5MOAMATORKI i AMATORZY I
26.19174Roman Duma SW1.5M3SPARTA Dwikozy
27.22889Teresa DutkiewiczWP1.5MOPKB Koziegłowy
28.22443Leszek Dziudziel WP1.5MOGramwbrydża Uśmiech
29.12965Krzysztof Fabijański MA1.5M-Singleton Warszawa
30.13603Paweł GalubaDS1.5M3Progress Ostrzeszów
31.22115Agata Gaweł PM1.5MOPRIMUS Juszkowo
32.22072Remigiusz GawełPM1.5MOArcymisie Gdańsk
33.22358Andrzej GilukMA1.5MOZAP Akumulatory
34.21752Wiktoria Glura-Karasiewicz WP1.5MODĄBRÓWKA MALINA
35.22188Renata GodlewskaMA1.5MOMisie Warszawa
36.18892Sławomir GomulakLD1.5M3KDK II Kutno
37.21743Anna Gorwa WP1.5MODĄBRÓWKA MALINA
38.19152Stanisław Gorzelak LB1.5M-Fundacja Brydż Kostrzyn nad Odrą
39.23054Władysława GrzegorczykZP1.5MOCKM SZLEMIK Mielno II
40.19057Stanisław Grzesiak MP1.5MOMOKiC Grybów
41.22495Marta HaszkiewiczLB1.5M3Ilanka Rzepin
42.22012Piotr JakubczakMA1.5M3FOTO-SOWA Puławy
43.21215Bożena JakubowiczWP1.5MOCHECKBACK NAUKA BRYDŻA
44.18973Kryspin Jankowiak DS1.5MOKBS Miłkowice II
45.20896Aniela JarnutowskaZP1.5