Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista Sędziów PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Sędzia Międzynarodowy M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.02610Kazimierz Chłobowski   MP11MMtak 
2.04603Jakub Kasprzak PM11MMtak4
3.07060Sławomir Latała  MA12Atak2
4.06756Radosław Lula MA5MKtak 
5.05710Jacek Marciniak LD9MMtak 
6.15976Stanisław Mączka  MA4MKtak7
7.04650Mirosław Męcik  PM4MKtak 
8.04662Michał Nowosadzki  MA24AStak 
9.02787Zbigniew Sagan  MP9MMtak3
10.05470Andrzej Wachowski   WP3MRtak2
11.13650Marcin Wasłowicz PM2MOtak13
Sędzia Państwowy P
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.04179Paweł Abramski  WM5MKtak 
2.11451Tomasz Baj DS4MKtak11
3.02462Jacek Baka  LU11MMtak 
4.06506Stefan Berwid  MA3MRtak 
5.04198Adolf Bocheński  WM13Atak 
6.07782Piotr Butryn LU13A  
7.03096Konrad Ciborowski MP11MM  
8.06550Arkadiusz Ciechomski MA5MKtak31
9.01025Roman Cieśla PK9MMtak 
10.06562Maciej Czajkowski MA4MKtak30
11.18302Jerzy Danielewicz MA4MK  
12.06580Piotr Dybicz MA11MMtak 
13.05611Dominik Filipowicz DS21AMtak1
14.02646Wacław Gąssowski  MP12Atak 
15.04250Bogusław Gierulski   WP21AMtak 
16.04578Józef Gnaciński   PM5MKtak 
17.06615Jerzy Greś  MA9MMtak25
18.01347Piotr Ilczuk LU18AMtak 
19.02911Ryszard Jankowski  SW9MM  
20.07749Łukasz Jasiński WP2.5MWtak 
21.10043Łukasz Kalbarczyk MA5MKtak3
22.02288Krzysztof Kapturkiewicz  LB5MKtak 
23.10778Joanna Kazmucha WP3MRtak 
24.05971Stanisław Kietrys  ZP7MMtak 
25.02681Mariusz Kita MP12Atak 
26.10861Michał Klichowicz LD2.5MWtak27
27.03249Ryszard Kłosiński LD7MMtak 
28.04609Roman Kmieciak  PM5MKtak7
29.07689Jarosław Kołton MP7MMtak 
30.07687Mirosław Kołton MP9MMtak 
31.02694Krzysztof Korosadowicz   MP7MMtak 
32.02926Robert Kowalski SW12Atak 
33.05670Andrzej Kozikowski LD13Atak 
34.11358Aleksander Krych MA7MMtak77
35.05678Adam Krysiak LD5MK  
36.05680Włodzimierz Krysztofczyk  LD9MMtak 
37.02933Piotr Kucharski SW18AMtak6
38.02310Zdzisław Kulesza  LB9MMtak 
39.10328Ewa Kwolek PK1.5Mtak 
40.04636Janusz Liwosz  PM4MKtak1
41.09466Piotr Ludwikowski MP5MKtak 
42.03820Jarosław Łakomy KP7MMtak 
43.03322Ryszard Łazikiewicz  SL7MMtak 
44.06764Marian Łukasiak  MA5MKtak 
45.02326Janusz Łunis  LB13A  
46.04816Józef Maruszak PM7MMtak 
47.03337Andrzej Maszczyszyn  SL11MMtak 
48.05741Mirosław Oczkowski LD5MKtak 
49.03398Tadeusz Olenderek  SL4MKtak 
50.02373Feliks Patrak  LB4MKtak 
51.05312Paweł Perz WP3MRtak 
52.02105Grzegorz Pogodziński LB5MKtak21
53.04416Bernard Pszczoła  WM11MMtak 
54.07686Tomasz Radko MP5MKtak2
55.05346Włodzimierz Ratajczak  WP11MMtak 
56.07626Zdzisław Reczek  MP12Atak 
57.11431Zdzisław Reszka  LD4MK  
58.07043Sandra Różańska MA3MRtak10
59.05797Karol Ruszkiewicz LD5MKtak 
60.06898Włodzimierz Rutkowski  MA4MKtak1
61.04444Stanisław Sienkiewicz  WM7MMtak 
62.06925Maciej Sikora MA11MM  
63.02793Paweł Skałacki MP7MMtak 
64.02801Michał Stefanów MP7MM  
65.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AMtak 
66.01182Wilhelm Szczepanek  PK4MKtak 
67.11903Paweł Szymaszczyk MA9MMtak10
68.10260Piotr Śmieliński WP3MRtak10
69.04848Maria Tomczewska PM7MMtak6
70.02824Tadeusz Tunajek   MP7MMtak 
71.03004Marek Waglewski  SW5MKtak 
72.05859Artur Wasiak LD12Atak6
73.09148Michał Wojciechowski WP3MRtak 
74.05519Marcin Woźniak WP9MMtak3
75.01747Zdzisław Wójcik DS11MMtak 
76.14283Piotr Wzorek  MP3MRtak11
77.03020Grzegorz Zakrzewski SW9MM  
78.07871Piotr Zieliński MA5MKtak 
79.01772Sławomir Zimniak DS5MKtak1
80.11457Michał Zimniewicz WP3MRtak 
81.08440Jerzy Żabierek  MA0.5K  
82.04521Antoni Żukowski   WM11MMtak 
83.04033Mariusz Żurek KP3MRtak2
Sędzia Regionalny R
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.08392Mikołaj Albrycht MA3MR  
2.16380Jakub Andruszkiewicz  MA4MKtak 
3.03052Janis Bendiks SL7MMtak 
4.08396Andrzej Bernatowicz MA5MK  
5.07779Jan Betley MA9MMtak 
6.02601Rudolf Borusiewicz   MA4MKtak 
7.08163Stanisław Brzozowski DS3MR  
8.01287Marek Drecki  DS7MMtak 
9.02898Zbigniew Dymiński  SW7MM  
10.02637Marek Filipowski  MP12A  
11.03143Edmund Gabryś SL5MKtak 
12.08988Paweł Gałązka MA3MRtak 
13.03162Krzysztof GindaLD5MK  
14.11506Beata Golec LB3MR  
15.05620Bogumił Górecki  LD7MMtak 
16.10674Grzegorz Górecki MA4MKtak 
17.10779Michał Hoffmann WP2MOtak 
18.10317Krzysztof Kędzbok SL2MO  
19.04311Janusz Koniuszek WM5MKtak 
20.17214Karol Konopko  MA2.5MW  
21.13111Grażyna Kościelny MA0.5Ktak1
22.01409Jarosław KowalikDS5MKtak 
23.04332Kazimierz Kulas  WM7MMtak 
24.02314Ireneusz Lachowicz  LB5MKtak 
25.04807Tomasz Lasota PM4MKtak 
26.17001Jakub Lenkiewicz  MP2.5MW  
27.06000Romuald Leoniewski  ZP5MK  
28.02723Bogusław Lesiecki MP12Atak 
29.01455Roland Lippik DS5MKtak 
30.05185Kazimierz Lis  WP5MKtak 
31.06281Benedykt Liszewski  MA7MM  
32.03819Leszek Lubaszewski KP3MRtak 
33.06758Tadeusz Luzak  MA12Atak 
34.08293Maciej MajewskiMA7MMtak 
35.03332Zdzisław Małek  SL9MMtak 
36.06337Jerzy Manecki  MA4MKtak 
37.06782Halina Marczakowska-ŁukasiakMA0Dtak 
38.01488Henryk Masłowski DS5MKtak 
39.08471Krzysztof Matuszczyk PM3MRtak 
40.05718Jerzy Michałek  SL21AMtak 
41.09105Andrzej Miktus MA4MKtak 
42.01522Jerzy Neter   DS5MKtak 
43.02752Leszek Nowak  MP7MMtak 
44.01527Ryszard Nowak  DS13A  
45.05280Waldemar Nowak WP4MKtak 
46.02961Waldemar OlewińskiSW5MK  
47.01544Hubert OpaczewskiDS1.5Mtak 
48.11174Kazimierz Osiński MA4MK  
49.05751Roman Owsiak LD5MKtak 
50.15143Marcin Pastudzki DS2.5MW  
51.01134Zbigniew Pelc PK5MKtak 
52.02539Piotr Pikuta LU3MRtak 
53.08057Zbigniew Pinkiewicz  PM13Atak 
54.04682Jacek Piotrowski  PM12Atak 
55.05776Jakub Przerembski LD5MK  
56.10586Marek Rusek PK3MRtak 
57.02121Ryszard Sakowicz LB17Atak 
58.04451Jerzy Skrzypczak  WP21AM  
59.03502Wiesław Smaza  SL7MMtak 
60.07631Mieczysław Sobol   MP4MKtak 
61.15665Andrei SotnikauPD4MK  
62.05822Tomasz Spodenkiewicz LD13A  
63.12123Mateusz Stępiński MA7MM  
64.06101Paweł Stężała ZP5MKtak6
65.02803Adam Stono  MP11MM  
66.06103Wacław Stupnicki  ZP4MKtak 
67.03964Piotr Szczuka  KP9MMtak 
68.10787Paweł Szczygieł WP2.5MWtak 
69.08619Anna Sztyber MA5MKtak 
70.14473Piotr Szubarga KP2MOtak 
71.06118Jerzy Świderski  ZP7MMtak 
72.03554Krzysztof TomsiaSL9MMtak 
73.02439Stefan Waga  LB4MKtak 
74.02837Jacek Wąsowicz  MP4MK  
75.04098Wiesław Wilk  PD3MRtak 
76.03616Rudolf Zając SL11MMtak 
77.04128Grzegorz Zalewski  PD5MKtak 
78.01770Aleksander Zdybel  DS9MMtak 
79.13721Michał Zimpel  WP2MOtak7
80.03024Maciej Ziomek SW3MR  
81.07045Witold Żarowski MA12A  
82.05557Stefan Żuberek  WP4MKtak 
Sędzia Okręgowy O
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.09961Jerzy Adamczak  WP4MKtak 
2.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15Atak 
3.05561Włodzimierz Andrejew   LD11MM  
4.07232Grzegorz Andrzejowski MP5MK  
5.09164Marek Anyż OP3MRtak 
6.06160Mirosław Art  MA7MMtak 
7.07271Adrian Bakalarz SL7MMtak 
8.04186Janina Bakuła WM5MK  
9.02877Adam Bartosik  SW3MR  
10.01007Zygmunt Bącal  PK7MM  
11.05568Zdzisław Beling  WP18AM  
12.04890Ryszard Białkiewicz  WP4MKtak 
13.03060Henryk Bieniasz SL4MKtak 
14.11359Magdalena Błaszczyk SL0.5K  
15.10057Wilhelm Boczar  PK4MKtak 
16.04900Paweł Bodoń WP5MKtak 
17.12152Marcin Bojarski MP7MM  
18.10886Ziemowit Brzykcy KP4MKtak 
19.14862Krzysztof Cetera  MP3MR  
20.04144Adam Chmielewski  PD7MMtak 
21.05907Roman ChmielnickiZP3MR  
22.06543Jan Chodorowski  MA18AM  
23.15779Gabriel Chrabąszcz  MP1.5Mtak 
24.05586Bolesław Cichocki LD7MMtak 
25.04217Mikołaj Citko  WM5MKtak 
26.01032Jacek Czaykowski  PK12Atak 
27.09393Damian Ćwirko ZP5MK  
28.15235Marek Dąbek MP2.5MW  
29.05916Zenon DecykZP2.5MWtak 
30.10298Henryk Dedo  PM3MR  
31.04038Józef Demiańczuk  PD4MKtak 
32.07295Emil Distel  SL3MRtak 
33.06175Kazimierz DobrzynieckiMA5MKtak 
34.09131Karolina Dostatnia WP2.5MWtak 
35.12888Andrzej Drgas LB2.5MWtak 
36.09170Aleksander Dudek  OP3MRtak 
37.07531Tadeusz Dziurzyński MP3MR  
38.06178Adam Ejnik MA5MK  
39.04969Piotr Ertel  LB5MKtak 
40.01799Kazimierz Fabijański OP3MRtak 
41.04125Mariusz Faliński  MA5MKtak 
42.06322Kazimierz Falkowski  MA5MKtak 
43.12979Marcin Feliniak  LD1.5M  
44.01044Bogusław Ferenc   PK11MM  
45.04112Marek Freitag PD13Atak 
46.04242Andrzej Fronczak  WM18AMtak 
47.01051Hieronim Furman  PK9MM  
48.07393Leszek Gabriel  MP7MM  
49.02902Krzysztof Gałda  SW12A  
50.02642Przemysław Gałek MP7MMtak 
51.01054Tadeusz Garbacik  MP12A  
52.12444Krzysztof Gawor MP3MR  
53.02254Wiesław Gębka LB3MRtak 
54.01310Andrzej Gierczak DS4MK  
55.01314Gerard Godlewski DS7MM  
56.04236Marcin GolińskiPM0.5K  
57.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AStak 
58.08383Dariusz Góralski KP3MR  
59.01803Stanisław Górski  OP5MKtak 
60.05021Tadeusz Grobys WP4MK  
61.14070Wiktoria Hałas  SL1.5M  
62.05045Przemysław Hauser  WP9MM  
63.01811Leszek Herman OP7MM  
64.01812Stanisław Herman  OP9MM  
65.01343Karol Horniczan  DS2.5MWtak 
66.02666Andrzej Hycnar  PK13Atak 
67.05632Rafał ImielaLD4MK  
68.15561Patryk Iwaniuk PM2MOtak 
69.06630Władysław Izdebski   MA13A  
70.02003Tomasz Jagła LB2.5MW  
71.11834Jakub Jagodziński LU5MK  
72.14237Dominik Jastrzębski MA3MRtak 
73.08408Bogdan Kaczyński  MA4MKtak 
74.01071Jan Kadula  PK12Atak 
75.08282Mieczysław Kicior MA5MK  
76.06673Radosław Kiełbasiński  WP3MRtak 
77.06274Ryszard Kiełczewski   SL18AMtak 
78.04303Roman Kierznowski  WM21AMtak 
79.07122Piotr Klichta  OP4MKtak 
80.01825Adam Klimala   OP11MMtak 
81.11545Krzysztof KołodziejczykDS0Dtak 
82.12328Zygmunt Kondyjowski ZP3MRtak 
83.02031Stanisław Koniuszkiewicz  LB7MMtak 
84.15824Tomasz Kopka MA3MRtak 
85.09333Aliaksandr Korzun PD4MK  
86.17969Anna KosiorekMA2MO  
87.11237Łukasz Kosma LD3MR  
88.08453Grzegorz KostrzewaOP4MK  
89.02580Agata Kowal MP7MM  
90.08609Edward Kowalczyk  PD3MRtak 
91.15855Roman Kowalewicz MA2.5MWtak2
92.13651Roman Kowalewski KP4MK  
93.06277Janusz Kowalówka  WM5MKtak 
94.04319Dariusz Kozłowski  WM12Atak 
95.01416Marek Kozłowski DS4MKtak 
96.14855Arkadiusz Kras  MP2MO  
97.11653Igor Kravchenko PD5MK  
98.08018Andrzej Kremski LU2MOtak 
99.04326Zenon Kryński  WM3MRtak 
100.03279Andrzej Krysa SL4MK  
101.06723Roman Krzemień  MA9MM  
102.01095Jerzy Kubiński  PK4MK  
103.09418Piotr Kuc-Dzierżawski MP7MM  
104.05156Roman Kujawski  WP12Atak 
105.05988Stanisław Kulesza  ZP11MMtak 
106.05989Jerzy Kullass ZP7MM  
107.05176Michał Kwiecień   MP24AS  
108.09341Piotr Latała  PD4MKtak 
109.11044Angelika Lechowska LD3MRtak 
110.04809Wojciech Lewandowski  PM4MKtak 
111.06282Wiesław Lubański  MA4MKtak 
112.01458Wojciech Lubas  DS5MKtak 
113.02729Adam Łączny  MP5MK  
114.08528Mariusz Macherzyński MP3MR  
115.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A  
116.05708Janusz Makaruk  WP17A  
117.13617Marek Makulec LD2MOtak 
118.05208Andrzej Malenta  WP5MKtak 
119.06214Jan Malinowski MA5MKtak 
120.04049Mieczysław Małkowski PD3MRtak 
121.01484Dariusz Marczak  DS5MKtak 
122.01486Marek Markowski WP12Atak9
123.13438Rafał Marks MA9MM  
124.01115Krzysztof Martens   WP24AS  
125.05225Jan Matuszewski  WP5MKtak 
126.01493Bohdan Mazur  DS13A  
127.04161Bartosz Mer MA3MR  
128.09951Jacek MichalskiSL3MR  
129.03356Katarzyna Michałek MP7MM  
130.11809Krzysztof Mielnik PM7MM  
131.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AMtak 
132.05259Maciej Młynarczyk WP5MK  
133.12276Lech Mokrzycki  ZP4MK  
134.06806Zbigniew Mordasewicz MA4MK  
135.07378Mateusz Mroczkowski DS7MMtak 
136.12783Robert Mrukowski KP5MKtak 
137.06036Piotr Neimann  ZP2MO  
138.04378Adam Nelkowski  WM3MR  
139.05732Paweł Niedzielski  WP18AMtak 
140.02525Tadeusz Niedźwiadek LU7MMtak 
141.12205Marek Niemir  KP1.5Mtak 
142.10996Łukasz Nierzwicki PM4MK  
143.06218Andrzej Niewiadomski MA5MKtak 
144.01539Wojciech Olański  WP21AM  
145.07101Kajetan OlewiczSL7MMtak 
146.06048Roman Olszewski  ZP3MR  
147.05746Wiktor Olszewski LD4MK  
148.06835Andrzej Orłow   MA7MMtak 
149.07058Jerzy Orzeł  MA7MM  
150.16068Konrad Paluszek  MA2MO  
151.04131Józef Pankiewicz PD3MRtak 
152.07759Marcin PaplaczykWP2MOtak 
153.01556Jan Pawlikaniec  DS5MKtak 
154.07322Andrzej Pietrucha  MP7MM  
155.02768Adam Pilawski MP5MK  
156.09452Maciej Pilecki DS3MRtak 
157.06066Ludwik Piotrowski  ZP9MMtak 
158.06067Julian Pisarek  ZP13A  
159.08052Bohdan Pliszka KP7MMtak 
160.05774Maciej PotzLD3MR  
161.16699Arkadiusz Poziemski DS2.5MWtak1
162.02775Małgorzata Praszałowicz MP5MKtak 
163.11811Jędrzej Przeździęk PM2MO  
164.09607Henryk Przybysławski  MA5MKtak 
165.10318Barbara Radomska DS4MKtak 
166.07183Tadeusz Ralko OP19AM  
167.04430Jan Rogowski  WM18AMtak 
168.07109Jerzy Ronke  WP13A  
169.06892Stanisław Rumiński  MA11MM  
170.02786Janusz Rżewski  MP5MK  
171.05367Zbigniew Sabała  WP12Atak 
172.10793Natalia Sakowska LU15A  
173.06911Andrzej Sasin  MA3MR  
174.10862Kamil Sawwa PD4MKtak 
175.06474Eustachy Semczyszyn MA4MKtak 
176.01879Jerzy Serafin OP5MKtak 
177.13615Krzysztof Siemczonek PM4MKtak 
178.06093Marian Siwy  ZP11MM  
179.01882Andrzej SkotnicznyOP9MM  
180.07915Wiesław Skowron  LB4MKtak 
181.01636Józef Sławenta  DS5MKtak 
182.03504Witold SmętekSL4MKtak 
183.07936Zbigniew Smółko LU3MR  
184.12154Mateusz Sobczak  DS9MM  
185.01641Zbigniew Sobczyk  DS12Atak 
186.05401Józef Sobolewski   WP11MM  
187.09481Krzysztof Sokołowski  LU3MR  
188.05403Piotr Solecki WP7MM  
189.01648Zbigniew Sosna  DS4MKtak 
190.07642Witold Stachnik MA7MMtak 
191.11110Wojciech Stachnik MP5MKtak 
192.02986Wojciech Stanula SW5MKtak 
193.05825Mariusz Stańczyk  LD4MKtak41
194.02988Tadeusz Stasiak SW3MRtak 
195.15814Piotr Stefanów MP2MOtak 
196.06099Wacław Stefluk  ZP4MKtak 
197.05830Robert Stoliński ZP15Atak 
198.04474Andrzej Sulima WM11MM  
199.02152Wiesław Szafraniec  LB4MKtak 
200.01888Jan Szagała OP5MKtak 
201.02811Tadeusz Szczałba  MP5MKtak 
202.05836Piotr Szczeciński LD3MRtak1
203.08035Jerzy Szczerba  LU1Adtak 
204.08366Zenon Szczygliński  WM2.5MW  
205.15226Ryszard SzkwarekLB2MO  
206.03971Karol Szwenkel KP7MM  
207.03274Joanna Taczewska SL12Atak 
208.07166Tomasz Tapper OP2.5MWtak 
209.16069Łukasz Trendak  MA3MRtak 
210.05461Marek Truszkowski  WP3MRtak 
211.11382Marek Walczak MA9MM  
212.05476Andrzej Waligórski WP4MKtak 
213.06355Lech Warwocki  LD9MMtak 
214.09468Adam Waśko  MP5MKtak 
215.15866Roman Wąchała  OP2MO  
216.05492Marian Wierszycki  WP4MK  
217.02178Ireneusz Wilczak LB2MO  
218.06136Kazimierz Wiliński  ZP7MM  
219.01905Andrzej Wojnarowski OP7MM  
220.07505Marian Woźniak  LD3MRtak 
221.01742Jerzy Woźniczko DS5MKtak 
222.05520Marek Wójcicki  SL19AM  
223.05522Leszek Wójcik  WP11MMtak 
224.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM  
225.08379Zdzisław Zachwieja  KP3MRtak 
226.02572Paweł Zaleski LU4MK  
227.01765Paweł ZałuskiDS3MRtak 
228.07025Jerzy Zaremba   WP21AM  
229.01912Franciszek Zarzecki  DS13A  
230.02454Henryk Zawadzki  LB4MKtak 
231.08582Hanna Zdanowicz MA3MR  
232.05881Antoni Zdzienicki  LD13A  
233.04515Zbigniew Zemanowicz  WM9MMtak 
234.07039Tadeusz Ziemkiewicz  MA5MK  
235.13436Barbara Zimniewicz WP3MR  
236.08930Maja Żabierek SW4MK  
237.01776Adam Żmudziński   DS24AS  
238.02200Cezary Żuchowski LB3MR  
239.12003Jarosław Żurawski KP4MKtak 
Sędzia Klubowy L
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.02873Jacek Adamczyk  SW7MMtak6
2.10385Wiesław Adamowicz  ZP2MO  
3.01782Piotr Andres  OP5MK  
4.17931Szymon Armata DS1Ad  
5.01216Andrzej Augustyniak  DS5MKtak 
6.04184Tadeusz Augustynowicz  WM4MK  
7.11086Jarosław BakalarskiSL2MO  
8.08454Dariusz Banaś  SW4MK  
9.08881Ryszard Banaś PK0D  
10.15380Dawid Barzyk MA2MO  
11.16064Anna Basaj  MA0.5K  
12.14715Szymon Batóg  ZP0.5K  
13.11311Janusz BednarowiczPD1.5M  
14.16296Jerzy BejmaMA2.5MWtak 
15.06503Jacek Berkowski MA2.5MW  
16.02878Jerzy Biegalski  SW4MKtak 
17.09409Andrzej Bieganowski  PK2.5MW  
18.01787Piotr Bielecki  OP5MKtak 
19.13003Mariusz Bielski KP4MK  
20.10181Andrzej Biernat  MP4MK  
21.11092Tytus Bisping  MP5MK  
22.13281Krystian Blaut  MP2.5MW  
23.08161Włodzimierz Bludnik  DS2MO  
24.05901Ryszard Bober  ZP3MR  
25.09340Grzegorz BogdanowiczPD2MO  
26.01938Henryk Bogucki  LB4MK  
27.09217Piotr Bojanowski LU5MKtak 
28.15933Krystian Bojeczko PM1.5M  
29.01250Andrzej Bondarewicz DS13Atak 
30.06516Andrzej Borewicz  MA11MM  
31.10851Stanisław Borowiecki LD4MK  
32.07286Henryk Borowiński SL4MK  
33.04906Jan Borychowski  WP12A  
34.16157Łukasz Bożykowski ZP1Ad  
35.07051Edward Branicki  MA5MK  
36.02603Andrzej Broda  MP12A  
37.15089Paweł BruzdaDS1Ad  
38.03081Stanisław Bujdo SL3MR  
39.14522Aleksandra Byra  MP2.5MW  
40.09741Wiktor Cała  MA4MK  
41.11633Zdzisław CherekPM2.5MW  
42.01259Bogusław Chmielewski DS4MKtak 
43.05583Henryk Chojnacki  LD4MK  
44.05584Piotr ChojnackiLD3MR  
45.14030Paulina ChojnickaDS1Ad  
46.11371Maciej Chrobot ZP3MR  
47.14270Filip ChudyDS1Ad  
48.04212Mirosław Cichocki WM19AM  
49.04934Mariusz CichowiczWP2.5MW  
50.17161Krzysztof Cichy  MA4MK  
51.05587Tadeusz Ciechanowski LD5MK  
52.04215Paweł Ciesieński WM3MR  
53.13993Grzegorz Cieślak LU4MKtak 
54.01027Stanisław Cisek  PK5MK  
55.14691Henryk Cybulski LD1.5M  
56.06090Robert Cylwik ZP5MK  
57.06559Tadeusz Cymbalista  DS4MK  
58.13228Jacek Cymerman SL1.5M  
59.16053Filip Czaplicki  MA2MO  
60.04551Robert CzarneckiPM5MK  
61.01033Sławomir Czekała  PK2.5MW  
62.01273Janusz CzerniawskiDS4MKtak 
63.02619Marek CzerwonkaMP4MK  
64.14971Bartosz Ćwiek  MA2.5MW  
65.01035Elżbieta Ćwierz-Superson PK5MK  
66.09299Leszek Ćwil LU2.5MWtak 
67.04223Arkadiusz Ćwirko WM3MR  
68.05959Jan Dajerling  ZP0.5K  
69.03681Mariusz Daszkowski KP3MR  
70.10060Andrzej Dąbrowski MA0.5K  
71.07514Andrzej Dąbrowski SW1.5M  
72.08476Grzegorz Debita DS3MRtak 
73.13939Zbigniew Dembiński  MA2.5MW  
74.06571Kazimierz Dobrosz MA2.5MW  
75.14885Marcin Dobrowolski WP7MM  
76.04559Kazimierz Dominiak  PM9MM  
77.11221Robert DomińczakZP2.5MW  
78.04957Marcin DornaWP2.5MW  
79.04958Tomasz DorobekDS3MR  
80.04229Mirosław Doroszuk  WM9MM  
81.11928Krystian DowolskiMA4MK  
82.12450Katarzyna Dufrat MP15Atak 
83.07737Kazimierz Dujs WP4MK  
84.04232Roman Dulko ZP4MK  
85.06177