Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista Sędziów PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Sędzia Międzynarodowy M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.04603Jakub Kasprzak PM11MMtak174
2.10861Michał Klichowicz LD3MRtak135
3.11358Aleksander Krych MA7MMtak754
4.07060Sławomir Latała  MA12Atak25
5.06756Radosław Lula MA5MKtak 
6.05710Jacek Marciniak MA9MMtak1
7.15976Stanisław Mączka MA5MKtak129
8.04650Mirosław Męcik  PM4MKtak 
9.04662Michał Nowosadzki  MA24AStak 
10.07686Tomasz Radko MP5MKtak41
11.02787Zbigniew Sagan   MP9MMtak56
12.05470Andrzej Wachowski   WP3MRtak2
13.05859Artur Wasiak MA13Atak54
14.13650Marcin Wasłowicz PM2MOtak16
Sędzia Państwowy P
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.04179Paweł Abramski  WM5MKtak 
2.16380Jakub Andruszkiewicz MA5MKtak 
3.11451Tomasz Baj DS4MKtak17
4.02462Jacek Baka  LU11MMtak1
5.06506Stefan Berwid   MA4MKtak 
6.04198Adolf Bocheński  WM15Atak 
7.18925Andrzej Bojda DS3MRtak23
8.07782Piotr Butryn MA15A  
9.03096Konrad Ciborowski MP12A  
10.06550Arkadiusz Ciechomski MA5MKtak189
11.01025Roman Cieśla PK9MMtak16
12.06562Maciej Czajkowski MA5MKtak400
13.18302Jerzy Danielewicz MA4MK  
14.06580Piotr Dybicz MA13Atak 
15.18932Krzysztof Dzierżak KP3MRtak18
16.05611Dominik Filipowicz  DS21AMtak1
17.02646Wacław Gąssowski  MP12Atak 
18.04250Bogusław Gierulski   WM21AMtak 
19.01347Piotr Ilczuk LU19AMtak 
20.07749Łukasz Jasiński WP2.5MWtak 
21.10043Łukasz Kalbarczyk MA7MMtak53
22.10778Joanna Kazmucha WP3MRtak3
23.17167Tomasz Kiełbasa  MA9MM  
24.05971Stanisław Kietrys  ZP7MMtak89
25.02681Mariusz Kita PK12Atak 
26.03249Ryszard Kłosiński LD7MMtak 
27.04609Roman Kmieciak  PM5MKtak13
28.07689Jarosław Kołton MP7MMtak 
29.07687Mirosław Kołton PK9MMtak 
30.17214Karol Konopko MA3MRtak12
31.17969Anna KosiorekMA2.5MWtak36
32.02926Robert Kowalski SW12Atak 
33.17537Jakub Kozak  WP1.5Mtak15
34.05670Andrzej Kozikowski LD15Atak 
35.05678Adam Krysiak LD7MM  
36.05680Włodzimierz Krysztofczyk   LD9MMtak 
37.02933Piotr Kucharski SW18AMtak63
38.02310Zdzisław Kulesza  LB9MMtak 
39.10328Ewa Kwolek PK1.5Mtak 
40.17001Jakub Lenkiewicz MP3MRtak64
41.04636Janusz Liwosz  PM5MKtak32
42.09466Piotr Ludwikowski  MP5MKtak 
43.03820Jarosław Łakomy KP7MMtak2
44.03322Ryszard Łazikiewicz  SL7MMtak11
45.17328Karol Maćkowiak  WP2.5MWtak36
46.04816Józef Maruszak PM7MMtak 
47.03337Andrzej Maszczyszyn  SL11MMtak5
48.18763Maria Mączka MA1.5Mtak61
49.05741Mirosław Oczkowski LD5MKtak 
50.03398Tadeusz Olenderek  SL4MKtak 
51.05312Paweł Perz WP3MRtak 
52.08769Sławomir Piechocki WP13A  
53.02105Grzegorz Pogodziński LB5MKtak242
54.16699Arkadiusz PoziemskiDS5MKtak55
55.04416Bernard Pszczoła  WM11MMtak4
56.07043Sandra Różańska MA4MKtak46
57.05797Karol Ruszkiewicz SL7MMtak5
58.06898Włodzimierz Rutkowski  MA4MKtak41
59.04444Stanisław Sienkiewicz  WM7MMtak 
60.06925Maciej Sikora MA11MM  
61.02793Paweł Skałacki MP7MMtak 
62.02801Michał Stefanów MP7MM  
63.12123Mateusz Stępiński MA11MMtak55
64.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AMtak 
65.01182Wilhelm Szczepanek  PK4MKtak6
66.11903Paweł Szymaszczyk SW11MMtak192
67.10260Piotr Śmieliński WP3MRtak107
68.04848Maria Tomczewska PM7MMtak87
69.03554Krzysztof Tomsia SL11MMtak16
70.03004Marek Waglewski  SW5MKtak 
71.06251Andrzej Wądołowski  MA5MKtak7
72.09148Michał Wojciechowski WP3MRtak 
73.05519Marcin Woźniak WP9MMtak58
74.01747Zdzisław Wójcik DS11MMtak 
75.14283Piotr Wzorek MP4MKtak83
76.03020Grzegorz Zakrzewski SW11MM  
77.07871Piotr Zieliński MA7MMtak 
78.01772Sławomir Zimniak DS7MMtak78
79.11457Michał Zimniewicz WP3MRtak 
80.08440Jerzy Żabierek  MA0.5K  
81.04033Mariusz Żurek KP4MKtak34
Sędzia Regionalny R
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.08392Mikołaj Albrycht MA3MR  
2.16296Jerzy Bejma  MA4MKtak38
3.08396Andrzej Bernatowicz MA5MK  
4.07779Jan Betley MA9MMtak 
5.02601Rudolf Borusiewicz   MA5MKtak 
6.08163Stanisław Brzozowski DS3MR  
7.16213Dariusz BudnikDS4MKtak 
8.14885Marcin Dobrowolski WP11MM  
9.01287Marek Drecki  DS7MMtak 
10.02898Zbigniew Dymiński  SW7MM  
11.02637Marek Filipowski  MP12A  
12.04778Piotr FraniewskiPM5MK  
13.03143Edmund Gabryś SL7MMtak 
14.08988Paweł Gałązka MA4MKtak 
15.03162Krzysztof GindaLD5MK  
16.11506Beata Golec LB4MK  
17.10674Grzegorz Górecki  MA5MKtak 
18.10779Michał Hoffmann WP2MOtak 
19.13111Grażyna Kościelny MA2MOtak3
20.01409Jarosław KowalikDS5MKtak 
21.04332Kazimierz Kulas  WM7MMtak 
22.02314Ireneusz Lachowicz  LB5MKtak 
23.04807Tomasz Lasota PM4MKtak 
24.06000Romuald Leoniewski  ZP5MK  
25.02723Bogusław Lesiecki PK12Atak 
26.01455Roland Lippik DS5MKtak1
27.05185Kazimierz Lis  WP5MKtak 
28.06281Benedykt Liszewski  MA7MM  
29.03819Leszek Lubaszewski KP3MRtak 
30.06758Tadeusz Luzak  MA12Atak 
31.08549Anna Maduzia WP11MMtak3
32.08293Maciej Majewski MA7MMtak 
33.03332Zdzisław Małek   SL9MMtak 
34.06337Jerzy Manecki  MA5MKtak 
35.06782Halina Marczakowska-ŁukasiakMA0Dtak 
36.01488Henryk Masłowski DS5MKtak 
37.08471Krzysztof Matuszczyk PM3MRtak 
38.17033Jeremiasz Mazur  MA2MO  
39.09105Andrzej Miktus MA4MKtak 
40.05280Waldemar Nowak WP5MKtak 
41.02961Waldemar Olewiński SW5MK  
42.01544Hubert OpaczewskiDS1.5Mtak 
43.11174Kazimierz Osiński MA4MK  
44.05751Roman Owsiak LD5MKtak 
45.15143Marcin Pastudzki MA3MR  
46.01134Zbigniew Pelc PK5MKtak 
47.02539Piotr Pikuta LU3MRtak 
48.08057Zbigniew Pinkiewicz  PM13Atak 
49.04682Jacek Piotrowski  PM12Atak6
50.05776Jakub Przerembski LD5MK  
51.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP13Atak48
52.19723Adam Rogowski  MA2.5MW  
53.10586Marek Rusek  PK3MRtak9
54.02121Ryszard Sakowicz MA19AMtak7
55.04451Jerzy Skrzypczak  WM21AM  
56.03502Wiesław Smaza  SL7MMtak 
57.05403Piotr Solecki WP7MM  
58.15665Andrei SotnikauPD4MK  
59.05822Tomasz Spodenkiewicz LD13A  
60.06101Paweł Stężała ZP7MMtak12
61.06103Wacław Stupnicki  WP4MKtak 
62.03964Piotr Szczuka  KP9MMtak 
63.10787Paweł Szczygieł WP2.5MWtak 
64.08619Anna Sztyber MA5MKtak 
65.14473Piotr Szubarga KP2MOtak 
66.02439Stefan Waga  LB4MKtak 
67.02837Jacek Wąsowicz  MP4MK  
68.18724Piotr Wierzbicki  MA1.5Mtak15
69.03616Rudolf Zając  SL11MMtak 
70.01770Aleksander Zdybel  LB9MMtak 
71.13721Michał Zimpel  WP2.5MWtak11
72.03024Maciej Ziomek SW3MR  
73.07045Witold Żarowski MA12A  
Sędzia Okręgowy O
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.09961Jerzy Adamczak  LB4MKtak 
2.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15Atak 
3.05561Włodzimierz Andrejew   LD11MM  
4.17967Rita AndruszkiewiczMA2.5MW  
5.07232Grzegorz Andrzejowski MP5MK  
6.09164Marek Anyż OP3MRtak 
7.06160Mirosław Art  MA7MMtak 
8.07271Adrian Bakalarz SL9MMtak 
9.02877Adam Bartosik  SW3MR  
10.01007Zygmunt Bącal  PK7MM  
11.05568Zdzisław Beling  WM18AM  
12.04890Ryszard Białkiewicz  WP5MKtak1
13.11359Magdalena Błaszczyk SL0.5K  
14.10057Wilhelm Boczar  PK4MKtak 
15.04900Paweł Bodoń WP5MKtak 
16.12152Marcin Bojarski MP7MM  
17.15645Marcin BonawenturczakWP2.5MWtak13
18.10886Ziemowit Brzykcy KP5MKtak 
19.02891Bartosz Ceglarski SW9MMtak 
20.14862Krzysztof Cetera MP4MK  
21.19163Wiktor Chałupniczak WP2.5MWtak5
22.04144Adam Chmielewski  PD7MMtak 
23.05907Roman ChmielnickiZP3MR  
24.06543Jan Chodorowski  MA19AM  
25.15779Gabriel Chrabąszcz MP1.5Mtak 
26.05586Bolesław Cichocki LD7MMtak 
27.17413Paweł Cichoś  LD2MOtak 
28.17161Krzysztof Cichy  MA7MM  
29.15644Robert CiesielskiWP3MRtak7
30.04223Arkadiusz Cwirko WM4MK  
31.01032Jacek Czaykowski  PK12Atak 
32.09393Damian Ćwirko ZP5MK  
33.15235Marek Dąbek  MP3MR  
34.05916Zenon DecykZP2.5MWtak 
35.10298Henryk Dedo  PM3MR  
36.04038Józef Demiańczuk  PD4MKtak 
37.06175Kazimierz DobrzynieckiMA7MMtak 
38.09131Karolina Dostatnia WP2.5MWtak 
39.12888Andrzej Drgas  LB3MRtak 
40.09170Aleksander Dudek  OP3MRtak 
41.07531Tadeusz Dziurzyński MP3MR  
42.06178Adam Ejnik MA5MK  
43.04969Piotr Ertel  LB5MKtak 
44.01799Kazimierz Fabijański OP3MRtak 
45.04125Mariusz Faliński  MA5MKtak 
46.06322Kazimierz Falkowski  MA5MKtak 
47.12979Marcin Feliniak LD2MO  
48.18896Jakub Franczak DS3MRtak2
49.10709Piotr Frankowski MA5MK  
50.04112Marek Freitag PD13Atak 
51.04242Andrzej Fronczak  PM18AMtak 
52.01051Hieronim Furman  PK9MM  
53.07393Leszek Gabriel  MP7MM  
54.14027Łukasz Gałasiński LD2MO  
55.02902Krzysztof Gałda  SW12A  
56.02642Przemysław Gałek MP9MMtak 
57.01054Tadeusz Garbacik  MP15A  
58.12444Krzysztof Gawor MP3MR  
59.02254Wiesław Gębka LB3MRtak 
60.01310Andrzej Gierczak DS4MK  
61.01314Gerard Godlewski DS7MM  
62.04236Marcin GolińskiPM0.5K  
63.07053Krzysztof Gołaś  MA7MMtak6
64.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AStak 
65.08383Dariusz Góralski KP3MR  
66.01803Stanisław Górski  OP5MKtak 
67.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA2MOtak9
68.05021Tadeusz Grobys WP5MK  
69.14070Wiktoria Hałas SL1.5M  
70.05045Przemysław Hauser   WP9MM  
71.01811Leszek Herman WP7MM  
72.01812Stanisław Herman  DS9MM  
73.01343Karol Horniczan  DS2.5MWtak 
74.17169Paweł Hulanicki  MA2.5MWtak14
75.02666Andrzej Hycnar  PK13Atak 
76.05632Rafał ImielaLD5MKtak5
77.15561Patryk IwaniukPM2MOtak 
78.06630Władysław Izdebski   MA13A  
79.02003Tomasz Jagła LB2.5MW  
80.11834Jakub Jagodziński LU7MMtak12
81.13065Anna Jankowska DS5MK  
82.02914Marek Jaskólski  SW4MKtak 
83.14237Dominik Jastrzębski MA3MRtak 
84.01071Jan Kadula  PK12Atak 
85.16736Paweł Kańduła LB2MOtak50
86.16898Maciej Kędzierski  LU7MM  
87.08282Mieczysław Kicior MA5MK  
88.06673Radosław Kiełbasiński  LU3MRtak 
89.06274Ryszard Kiełczewski   SL18AMtak 
90.04303Roman Kierznowski  WM21AMtak 
91.07122Piotr Klichta  MA4MKtak 
92.01825Adam Klimala   OP11MMtak 
93.16256Paul KokotDS1.5M  
94.11545Krzysztof KołodziejczykDS0Dtak 
95.12328Zygmunt Kondyjowski  ZP4MKtak5
96.02031Stanisław Koniuszkiewicz  LB7MMtak 
97.15511Kacper Kopka  MA9MM  
98.15824Tomasz Kopka MA3MRtak 
99.09333Aliaksandr Korzun PD4MK  
100.11237Łukasz Kosma LD3MR  
101.08453Grzegorz KostrzewaOP4MK  
102.02580Agata Kowal MP7MM  
103.08609Edward Kowalczyk  PD4MKtak 
104.15855Roman Kowalewicz  MA2.5MWtak25
105.13651Roman Kowalewski KP4MK  
106.04319Dariusz Kozłowski  WM12Atak 
107.01416Marek Kozłowski DS5MKtak 
108.14855Arkadiusz Kras MP2MO  
109.11653Igor Kravchenko WM7MM  
110.14685Grzegorz Krawczyk LU2.5MW  
111.14845Robert KrawczykPM7MM  
112.08018Andrzej Kremski WM2MOtak 
113.04326Zenon Kryński  WM3MRtak 
114.12999Adam Krysa DS13A  
115.03279Andrzej Krysa SL4MK  
116.17572Michalina Krysiak  MA2MOtak 
117.06723Roman Krzemień  MA9MM  
118.01095Jerzy Kubiński  PK4MK  
119.09418Piotr Kuc-Dzierżawski MP9MM  
120.12208Krzysztof Kudokas  MA2MOtak 
121.05156Roman Kujawski  WP12Atak 
122.17845Grzegorz Kujszczyk  MA2.5MWtak 
123.05988Stanisław Kulesza  ZP12Atak 
124.05989Jerzy Kullass ZP9MM  
125.05176Michał Kwiecień   MA24AS  
126.11044Angelika Lechowska LD3MRtak 
127.04809Wojciech Lewandowski  PM5MKtak 
128.06282Wiesław Lubański  MA4MKtak 
129.01458Wojciech Lubas  DS5MKtak 
130.02729Adam Łączny  MP5MK  
131.08528Mariusz Macherzyński MP3MR  
132.05701Marta Maj-Rudnicka WP13A  
133.05708Janusz Makaruk  ZP18AM  
134.19970Krzysztof MakiełaMP2MO  
135.09360Monika Maksymiuk MA3MR  
136.13617Marek Makulec LD2.5MWtak 
137.05208Andrzej Malenta  WP5MKtak 
138.01484Dariusz Marczak  DS5MKtak 
139.01486Marek Markowski WP12Atak51
140.13438Rafał Marks MA15A  
141.01115Krzysztof Martens   WM24AS  
142.05225Jan Matuszewski  WP5MKtak 
143.01493Bohdan Mazur  DS13A  
144.04161Bartosz Mer MA5MK  
145.09951Jacek MichalskiSL4MK  
146.03356Katarzyna Michałek MP7MM  
147.11809Krzysztof Mielnik PM11MM  
148.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AMtak 
149.05259Maciej Młynarczyk WP5MK  
150.06806Zbigniew Mordasewicz MA4MK  
151.07378Mateusz Mroczkowski DS7MMtak 
152.12783Robert Mrukowski KP7MMtak8
153.06036Piotr Neimann  ZP2MO  
154.04378Adam Nelkowski  WM3MR  
155.18224Marek Nicewicz KP2.5MWtak1
156.02525Tadeusz Niedźwiadek LU7MMtak 
157.12205Marek Niemir  KP2MOtak 
158.10996Łukasz Nierzwicki PM4MK  
159.15414Wojciech Okuniewski LU5MKtak 
160.01539Wojciech Olański   WM21AM  
161.07101Kajetan OlewiczOP7MMtak 
162.06048Roman Olszewski  ZP3MR  
163.05746Wiktor Olszewski LD4MK  
164.06835Andrzej Orłow   MA7MMtak 
165.16716Lena OstrowskaMA4MK  
166.16068Konrad PaluszekMA3MR  
167.04131Józef Pankiewicz PD3MRtak 
168.07759Marcin PaplaczykDS3MRtak 
169.01556Jan Pawlikaniec   DS7MMtak 
170.15122Wojciech PeisertDS3MR  
171.07322Andrzej Pietrucha  MP7MM  
172.02768Adam Pilawski MP5MK  
173.09452Maciej Pilecki DS3MRtak 
174.06066Ludwik Piotrowski  ZP9MMtak 
175.08052Bohdan Pliszka KP7MMtak 
176.05774Maciej PotzLD4MK  
177.17643Michał PowałkaMA2MO  
178.02775Małgorzata Praszałowicz MP5MKtak 
179.18505Tomasz PrzegalińskiMA2.5MW  
180.11811Jędrzej Przeździęk PM2MO  
181.09607Henryk Przybysławski  MA5MKtak 
182.11233Marcin Radwański MP2.5MW  
183.07183Tadeusz Ralko OP19AM  
184.06073Igor Reguła LD3MRtak 
185.04430Jan Rogowski   WM18AMtak 
186.07109Jerzy Ronke  LD13A  
187.06892Stanisław Rumiński  MA11MM  
188.05367Zbigniew Sabała  WP12Atak 
189.10793Natalia Sakowska MA15A  
190.06911Andrzej Sasin  MA3MRtak 
191.10862Kamil Sawwa PD5MKtak 
192.06474Eustachy Semczyszyn MA4MKtak 
193.01879Jerzy Serafin OP7MMtak 
194.13615Krzysztof Siemczonek PM4MKtak 
195.06093Marian Siwy  ZP11MM  
196.01882Andrzej Skotniczny OP9MM  
197.01636Józef Sławenta  DS5MKtak2
198.03504Witold SmętekSL4MKtak 
199.16071Adam Smolik MP2MOtak 
200.07936Zbigniew Smółko LU3MR  
201.20446Aleksandra Sobańska WP1.5M  
202.12154Mateusz Sobczak  DS15A  
203.01641Zbigniew Sobczyk  DS12Atak 
204.05401Józef Sobolewski   WP11MM  
205.09481Krzysztof Sokołowski  LU3MR  
206.01648Zbigniew Sosna  DS5MKtak 
207.07642Witold Stachnik MP9MMtak 
208.11110Wojciech Stachnik MP5MKtak 
209.02986Wojciech Stanula SW5MKtak 
210.05825Mariusz Stańczyk  LD4MKtak115
211.15814Piotr Stefanów MP3MRtak 
212.06099Wacław Stefluk  ZP4MKtak23
213.04103Dariusz Sterniczuk PD5MKtak 
214.05830Robert Stoliński LD15Atak 
215.04474Andrzej Sulima  WM11MM  
216.02152Wiesław Szafraniec  LB4MKtak 
217.01888Jan Szagała OP5MKtak 
218.02811Tadeusz Szczałba  MP5MKtak 
219.05836Piotr Szczeciński LD5MKtak4
220.07736Maciej Szczepański WP4MKtak 
221.20770Maksymilian Szczurowski MA1.5Mtak13
222.08366Zenon Szczygliński  WM2.5MW  
223.15226Ryszard Szkwarek LB3MRtak41
224.15189Paweł Szubarga KP2MOtak4
225.03971Karol Szwenkel KP9MM  
226.03274Joanna Taczewska SL12Atak1
227.07166Tomasz Tapper OP4MKtak 
228.16069Łukasz Trendak MA5MKtak 
229.05461Marek Truszkowski  WP3MRtak 
230.11382Marek Walczak  MA9MM  
231.05476Andrzej Waligórski  WP4MKtak 
232.06355Lech Warwocki  LD9MMtak 
233.09468Adam Waśko  MP5MKtak 
234.15866Roman Wąchała  OP2.5MWtak 
235.01720Ryszard Wiącek DS2.5MWtak 
236.17655Janusz Wieczorek MA3MR  
237.05492Marian Wierszycki  WP5MK  
238.02178Ireneusz Wilczak LB2MO  
239.06136Kazimierz Wiliński  ZP7MM  
240.01905Andrzej Wojnarowski OP7MM  
241.15480Krystian Woliński MA1.5Mtak 
242.07505Marian Woźniak  LD3MRtak 
243.05520Marek Wójcicki  SL19AM  
244.05522Leszek Wójcik  WP11MMtak 
245.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM  
246.15492Kamil Wszędybył LD2MO  
247.08379Zdzisław Zachwieja  KP4MKtak5
248.02572Paweł Zaleski LU5MK  
249.16829Tomasz ZaleskiPD7MM  
250.19122Anna ZalewskaMA2.5MWtak 
251.19100Tomasz ZalewskiPD1.5Mtak 
252.01765Paweł ZałuskiDS3MRtak 
253.07025Jerzy Zaremba   LD21AM  
254.01912Franciszek Zarzecki  DS15A  
255.08582Hanna Zdanowicz MA3MR  
256.05881Antoni Zdzienicki  LD13A  
257.07039Tadeusz Ziemkiewicz  MA5MK  
258.13436Barbara Zimniewicz WP3MR  
259.08930Maja Żabierek MA7MM  
260.01776Adam Żmudziński   DS24AS  
261.02200Cezary Żuchowski  LB4MK  
262.12003Jarosław Żurawski KP5MKtak 
Sędzia Klubowy L
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.21645Krzysztof Adamczyk MA1Ad  
2.10385Wiesław Adamowicz  ZP5MK  
3.17907Lech Adamus MP2.5MW  
4.01292Jerzy Anderszewski WM2MO  
5.01782Piotr Andres  OP5MK  
6.15294Aleksandra Andrzejowska MP2.5MW  
7.17931Szymon Armata DS2MO  
8.01216Andrzej Augustyniak  DS5MKtak 
9.04184Tadeusz Augustynowicz  WM4MK  
10.09622Andrzej BajkoMA2.5MW  
11.11086Jarosław BakalarskiSL2MO  
12.01224Marek Bałdysz  DS13A  
13.12320Sophia Bałdysz DS11MM  
14.08454Dariusz Banaś  SW4MK  
15.08881Ryszard Banaś PK0D  
16.17911Łukasz BaniakMP3MR  
17.17641Renata BaranLB1.5M  
18.19488Aleksander BarylakMP2MO  
19.15380Dawid BarzykMA2MO  
20.16064Anna BasajMA0.5K  
21.14715Szymon Batóg ZP0.5K  
22.11311Janusz BednarowiczPD1.5M  
23.21367Jakub Bereza MA4MK  
24.06503Jacek Berkowski MA2.5MW  
25.21893Nadia Berut  KP2MOtak 
26.02878Jerzy Biegalski  SW4MKtak 
27.09409Andrzej Bieganowski  PK2.5MW  
28.01787Piotr Bielecki  OP5MKtak 
29.13003Mariusz Bielski KP5MK  
30.11092Tytus Bisping  MP7MM  
31.13281Krystian Blaut  MP2.5MW  
32.08161Włodzimierz Bludnik  DS2MO  
33.11637Andrzej Błachno  PD5MK  
34.05901Ryszard Bober  ZP3MR  
35.09340Grzegorz BogdanowiczPD2MO  
36.01938Henryk Bogucki  LB4MK  
37.17876Mikołaj Bogucki  MP1.5Mtak30
38.09217Piotr Bojanowski  LU5MKtak 
39.20150Marta BojdaDS2MOtak 
40.15933Krystian BojeczkoPM1.5M  
41.01250Andrzej Bondarewicz DS13Atak 
42.06516Andrzej Borewicz  MA11MM  
43.10851Stanisław Borowiecki LD4MK  
44.07286Henryk Borowiński SL4MK  
45.04906Jan Borychowski  WP13A  
46.16157Łukasz Bożykowski ZP1Ad  
47.07051Edward Branicki  MA5MK  
48.18788Adam Brodowski  MP3MR  
49.16039Dominik Brożyna  PK2MO  
50.15089Paweł BruzdaDS1Ad  
51.17327Stanisław Brzuska WP1Ad  
52.20120Artur Buciak ZP2MO  
53.11213Edmund Budka  DS2.5MWtak 
54.03081Stanisław Bujdo SL3MR  
55.13170Wojciech Burek PK2.5MW  
56.14522Aleksandra Byra MP3MR  
57.09741Wiktor Cała  MA5MK  
58.16134Dominik Caus  MP2.5MW  
59.11633Zdzisław Cherek PM3MR  
60.01259Bogusław Chmielewski DS4MKtak 
61.19833Jan Chmura LU2MOtak 
62.05583Henryk Chojnacki  LD4MK  
63.05584Piotr ChojnackiLD3MR  
64.14030Paulina ChojnickaDS1Ad  
65.11371Maciej Chrobot ZP4MK  
66.14270Filip ChudyDS1Ad  
67.18061Andrzej Chyliński  MA2.5MWtak 
68.04212Mirosław Cichocki  WM19AM  
69.04934Mariusz Cichowicz WP2.5MW