Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2019)

Brydżysta Roku 2020 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2020 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2020.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Świętokrzyski (SW)

« poprzednia 1 2 3 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2020
liga klub / drużyna
1.02966Stanisław Pająk  SW15A832
(617+215)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
2.09755Łukasz Witkowski SW15A620
(315+305)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
3.04108Przemysław Janiszewski  SW21AM600
(300+300)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
4.03003Hubert Urban SW7MM578
(538+40)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
5.08930Maja Żabierek SW5MK568
(539+29)
3FOTO-SOWA Puławy
6.02891Bartosz Ceglarski SW7MM485
(434+51)
1POMTECH Zwoleń
7.02904Janusz Gawęcki  SW18AM439
(317+122)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
8.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AM413
(398+15)
-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
9.02919Aleksander Knawa  SW13A345
(261+84)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
10.02977Mirosław Rafalski  SW18AM334
(180+154)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
11.02913Edmund Jas  SW7MM313
(296+17)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
12.07491Tadeusz Sobota  SW7MM312
(294+18)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
13.02902Krzysztof Gałda  SW12A294
(279+15)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
14.02954Włodzimierz Niedolaz SW7MM291
(235+56)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
15.02926Robert Kowalski SW12A279
(276+3)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
16.07494Artur Więckowski SW4MK268
(170+98)
3SZLEM Skarżysko Kościelne
17.02504Janusz Krawczyński SW9MM243
(231+12)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
18.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW4MK224
(213+11)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
19.02917Paweł KitaSW5MK221
(221+0)
-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
20.02907Waldemar Haponiuk SW7MM212
(201+11)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
 09322Mirosław Kotowski  SW5MK212
(196+16)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
22.08283Andrzej Iwański  SW13A206
(120+86)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
23.14609Piotr Szczygieł  SW4MK205
(186+19)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
24.09367Stanisław Skrzypczak  SW5MK203
(116+87)
-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
25.02946Andrzej Majcher SW9MM202
(150+52)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
26.03005Piotr Waluszewski SW5MK198
(194+4)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
27.03064Michał Błach SW7MM182
(107+75)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
28.02933Piotr Kucharski SW18AM180
(180+0)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
29.07975Jerzy Maludziński  SW11MM163
(143+20)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
30.02918Sławomir KlimczakSW9MM156
(100+56)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
31.02958Dariusz NowekSW5MK151
(149+2)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
32.04111Krzysztof Kotorowicz  SW21AM150
(75+75)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
33.02998Marcin Terelak SW5MK149
(109+40)
-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
34.03020Grzegorz Zakrzewski SW9MM135
(95+40)
1POMTECH Zwoleń
35.05856Piotr Walczak   SW21AM134
(79+55)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
36.02924Hanna Kowalska SW5MK127
(115+12)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
37.07849Bogdan Szulejewski  SW21AM122
(96+26)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
38.08288Grzegorz BachanekSW4MK114
(91+23)
1POMTECH Zwoleń
 18561Jerzy Daniel SW5MK114
(84+30)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
40.05695Andrzej Lućko  SW18AM111
(98+13)
-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
41.13709Grzegorz Głasek SW9MM94
(72+22)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
42.02937Nikander Kuszewski  SW11MM92
(84+8)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
43.06414Sławomir KutyłaSW5MK88
(65+23)
1POMTECH Zwoleń
44.14446Ryszard Korba  SW2MO76
(76+0)
3Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
45.19497Andrzej Gintrowicz  SW2MO74
(73+1)
3ŚKB DREAM-TEAM Kielce
46.08308Kamil Walczyk SW7MM73
(72+1)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
47.02928Marek Kozdrach  SW5MK72
(71+1)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
48.02940Robert Łataś SW4MK69
(66+3)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
49.15913Adam Rydz SW3MR68
(68+0)
3ŚKB DAMA KIER Kielce
50.17036Małgorzata Golec SW2.5MW62
(58+4)
3ŚKB DREAM-TEAM Kielce
« poprzednia 1 2 3 następna »

Łącznie 134 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-09 g.05:58:29 (0.2017/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.