Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2019)

Brydżysta Roku 2020 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2020 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2020.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Dolnośląski (DS)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2020
liga klub / drużyna
1.08513Piotr Gawryś   DS24AS4 000
(2000+2000)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
2.12154Mateusz Sobczak DS11MM809
(530+279)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
3.06554Jarosław Cieślak DS19AM715
(419+296)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
4.12374Zdzisław Patreuha DS5MK684
(684+0)
3BKB I Bolesławiec
5.01711Lech Warężak  DS11MM659
(632+27)
3BKB I Bolesławiec
6.01705Małgorzata Turska-Marcinowska DS9MM624
(431+193)
2KS Gwardia V Strachota WR
7.01483Adam Marcinowski DS9MM598
(405+193)
2KS Gwardia V Strachota WR
8.01613Marek RzeszutekDS7MM573
(549+24)
3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
9.10479Krzysztof ObłójDS5MK572
(562+10)
3MKS Rokita Brzeg Dolny
10.01727Artur Winkler DS9MM560
(560+0)
3BKB I Bolesławiec
11.14783Patryk Patreuha  DS7MM515
(322+193)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
12.01641Zbigniew Sobczyk  DS12A505
(502+3)
3BKB I Bolesławiec
13.01608Marek Rużyło  DS5MK502
(501+1)
3MKS Rokita Brzeg Dolny
14.01215 Dariusz Artmański DS5MK500
(483+17)
3KS Gwardia III Wrocław
15.01381Piotr Klubiński  DS9MM486
(471+15)
1Invenio Szlem Dzierżoniów
16.01269Aleksander Czajka  DS7MM484
(480+4)
3KS Gwardia I Wrocław
17.01402Lech Kostecki DS5MK478
(475+3)
3MKS Zakrzów Wrocław
18.05611Dominik Filipowicz  DS21AM454
(238+216)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
19.14782Jakub Patreuha  DS5MK453
(260+193)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
20.01508Jarosław Molenda DS9MM449
(449+0)
3BKB I Bolesławiec
21.01772Sławomir Zimniak DS7MM435
(435+0)
3BKB I Bolesławiec
22.01577Aleksander Poznysz  DS12A415
(412+3)
1Invenio Szlem Dzierżoniów
23.01744Krzysztof Wójcik  DS7MM389
(365+24)
3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
24.16776Szymon Niewiadomski DS3MR380
(362+18)
3KS Gwardia I Wrocław
25.01311Jerzy Gładysz  DS12A373
(283+90)
2KS Turbo FLY BACK Wrocław
26.01631Wojciech Skonieczny DS5MK365
(355+10)
3KS Gwardia III Wrocław
27.08165Marek CzerniawskiDS4MK364
(364+0)
3KS Konfeks I Legnica
28.01668Edward Szafraniec DS11MM359
(359+0)
3KBS Piast I Lubań
29.18869Dominik Hołyś DS2MO350
(350+0)
3KBS Piast I Lubań
30.01523Jan Niebudek DS3MR347
(288+59)
3KS Konfeks I Legnica
31.01369Piotr Kalinowski DS7MM333
(333+0)
3KBS Kolejarz II Wrocław
32.11550Piotr Marcinowski DS11MM332
(233+99)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
33.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AM329
(328+1)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
 01674Włodzimierz Szczepanik DS11MM329
(329+0)
3KBS Kolejarz II Wrocław
35.01416Marek Kozłowski DS4MK327
(294+33)
-KS AZS Wratislavia WR
 09654Lilianna Szatańska DS3MR327
(320+7)
3KS Gwardia III Wrocław
37.01274Marek CzolijDS9MM320
(320+0)
3KBS Piast I Lubań
38.06973Piotr Tuszyński   DS24AS317
(243+74)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
39.01621Wojciech SękowskiDS5MK315
(314+1)
3KS Konfeks I Legnica
40.01450Bogdan Leśniak DS5MK314
(314+0)
3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
41.01234Kazimierz Bednarek DS9MM310
(291+19)
3MKS Zakrzów Wrocław
42.13911Zbigniew Skórecki  DS4MK306
(306+0)
OKB Zabobrze Jelenia Góra
43.01277Krzysztof Ćwik  DS5MK305
(305+0)
3KS Gwardia III Wrocław
 09595Jan Marcinkowski DS5MK305
(286+19)
3MKS Zakrzów Wrocław
45.10584Wiesław Puton DS5MK301
(301+0)
3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
46.15143Marcin Pastudzki DS3MR298
(298+0)
3KS Gwardia I Wrocław
47.01615Jan Sadowski DS4MK294
(293+1)
3KS Gwardia III Wrocław
48.07759Marcin PaplaczykDS2MO289
(289+0)
3KS Gwardia I Wrocław
49.01478Zdzisław Malkiewicz  DS4MK287
(285+2)
3KS Gwardia I Wrocław
50.01670Jan Szamkołowicz  DS7MM284
(284+0)
3KBS Kolejarz II Wrocław
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Łącznie 449 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-08 g.14:03:52 (0.1850/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.