Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3553/19771 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT** Dzwon Zygmunta
Otwarte Mistrzostwa Małopolski Teamów
sobota, 25 marca 2017r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07710
01054
02727
02823
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
Andrzej Trygar
MP
MP
MP
MP
12
12
13
12
63.00137I
I
I
I
2.03345
05718
03497
07475
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
Jerzy Skwark
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
SL
SL
18
21
13
12
65.00118II
II
II
II
3.01019
04212
07283
03464
07431
Andrzej Byzdra
Mirosław Cichocki
Jarosław Figlus
Adam Robak
Marek Witek
PK
WM
SL
SL
PK
5
19
13
13
21
66.00101II
II
II
II
II
4.05606
05670
09303
05876
Grzegorz Dziębowski
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
LD
LD
7
13
5
5
66.0085 
 
 
 
5.02650
02928
15120
03562
Krzysztof Góra
Marek Kozdrach
Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
OP
OP
OP
OP
7
4
4
12
62.0068 
 
 
 
6.14885
02673
01437
08549
Marcin Dobrowolski
Marek Jaworski
Zdzisław Kunc
Anna Maduzia
MA
MP
DS
MA
5
12
11
5
61.0051 
 
 
 
7.06551
13709
01347
05856
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
SW
SW
WP
WP
19
7
18
21
58.0035 
 
 
 
8.11092
13660
07526
12854
Tytus Bisping
Jarosław Duda
Aleksander Jezioro
Rafał Śmiałek
MP
MP
MP
MP
5
4
21
4
55.0026 
 
 
 
9.02597
02678
18187
02807
Tadeusz Biernat
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
Reginald Sukiennik
MP
MP
MP
MP
12
7
4
12
53.0023 
 
 
 
10.13619
01467
02775
02793
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
Małgorzata Praszałowicz
Paweł Skałacki
MP
MP
MP
MP
2
3
5
7
52.0020 
 
 
 
11.07232
02580
02698
08785
Grzegorz Andrzejowski
Agata Kowal
Jakub Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
MP
MP
5
7
12
5
52.0018 
 
 
 
12.05624
11573
05691
11428
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
11
4
18
7
51.0015 
 
 
 
13.02460
02683
07646
02833
Marek Atalski
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
Edward Warząchowski
LU
MP
MP
MP
13
12
12
12
51.0012 
 
 
 
14.16645
14286
15802
17610
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
MA
MP
PM
PM
3
5
3
2
51.009 
 
 
 
15.08979
12197
01661
08158
Krzysztof Jassem
Michał Klukowski
Włodzimierz Starkowski
Piotr Zatorski
KP
DS
DS
DS
24
24
24
19
50.006 
 
 
 
16.02676
12999
11550
12154
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
PK
MP
DS
DS
12
9
7
7
49.003 
 
 
 
17.02703
09418
02804
11769
Marcin Krawczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
Piotr Stopa
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
12
5
13
7
48.00  
 
 
 
18.07341
03266
10219
06994
Ireneusz Kowalczyk
Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
SL
SL
21
18
4
13
47.00  
 
 
 
19.07809
12272
08434
02827
Piotr Kołuda
Anna Makarewicz
Witold Tomaszek
Marek Urbański
LU
DS
MA
LB
15
3
11
12
45.00  
 
 
 
20.18410
18411
 
 
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
Maciej Pszonka
Leszek Sosnowski
MP
MP
-
-
0
0
0
0
45.00  
 
 
 
21.04535
03184
04360
03960
Dariusz Bogucki
Artur Guła
Mirosław Makatrewicz
Radosław Szczepański
PM
SL
WM
LB
13
15
13
18
44.00  
 
 
 
22.17176
15757
07401
02872
Dariusz Motyl
Marcin Wilczyński
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
MP
MP
MP
MP
0.5
4
3
4
43.00  
 
 
 
23.16380
15976
16875
16069
Jakub Andruszkiewicz
Stanisław Mączka
Edward Sucharda
Łukasz Trendak
MA
MA
MA
MA
3
4
3
3
42.00  
 
 
 
24.09667
06822
15803
13028
Arkadiusz Górzewski
Anna Nosalska
Monika Suchodolska
Piotr Suchodolski
PM
PM
PM
PM
5
7
2.5
4
42.00  
 
 
 
25.03347
07405
02784
03624
Maciej Mąka
Piotr Radzikowski
Robert Różak
Piotr Zięba
MP
MP
MP
MP
5
9
5
5
40.00  
 
 
 
26.13420
12444
14584
07968
Adam Cichoń
Krzysztof Gawor
Marek Heichel
Marek Kowalski
MP
MP
MP
MP
2
3
3
3
40.00  
 
 
 
27.03405
16807
03512
03618
Janusz Paliwoda
Dariusz Sołtysik
Wojciech Sołtysik
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
SL
SL
4
1.5
4
7
40.00  
 
 
 
28.02489
02495
02519
02524
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
Józef Myć
LU
LU
LU
LU
12
9
5
7
39.00  
 
 
 
29.03085
03168
09951
03593
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
Jacek Michalski
Grzegorz Wodecki
OP
OP
SL
SL
7
5
3
5
34.00  
 
 
 
30.06629
10563
07090
07544
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Klapper
Anna Kowalska
Marek Tyran
MA
SL
LD
LD
17
4
13
11
31.00  
 
 
 
31.15059
16268
16269
08098
Agata Chojnicka
Marta Grodzka
Dariusz Grodzki
Michał Okoński
PM
LU
LU
PM
2.5
2.5
2.5
2
26.00  
 
 
 
32.02671
16259
07729
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Maciej Kliś
Wojciech Paszko
Ryszard Woliński
MP
MP
PK
MP
11
3
7
12
25.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3009 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:56:41 (0.3126/139) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.