Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3835/20021 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Turniej Ziemi Radomskiej-Memoriał Mariana Kucharskiego
Memoriał Mariana Kucharskiego
niedziela, 7 maja 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.16544
11550
Hanna Ciuńczyk
Piotr Marcinowski
MA
DS
2
7
60.02100II
II
2.01019
08415
Andrzej Byzdra
Piotr Lisowski
PK
MA
5
4
59.9093III
III
3.06380
06445
Stanisław Dąbrowski
Ryszard Wójcik
MA
MA
3
4
59.6087III
III
4.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
4
5
57.7382 
 
5.06526
06629
Waldemar Burakowski
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
15
17
57.6276 
 
6.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
11
9
57.2870 
 
7.08288
06403
Grzegorz Bachanek
Eugeniusz Karski
MA
SW
3
7
57.2465 
 
8.09345
03005
Norbert Krzystanek
Piotr Waluszewski
SW
SW
3
4
56.6159 
 
9.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
12
13
56.4654 
 
10.10687
13492
Lech Adach
Roman Borkowski
LU
LD
5
3
56.2748 
 
11.02937
02954
Nikander Kuszewski
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
11
7
55.8943 
 
12.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
55.6837 
 
13.08284
14679
Janusz Dzierżanowski
Mirosław Kaczor
MA
MA
7
3
55.2132 
 
14.02919
02928
Aleksander Knawa
Marek Kozdrach
SW
OP
13
4
54.9626 
 
15.02891
02990
Bartosz Ceglarski
Adam Strzelecki
SW
SW
7
7
54.1820 
 
16.11932
16859
Marek Borewicz
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
9
2.5
54.0420 
 
17.02912
03020
Jacek Janowski
Grzegorz Zakrzewski
MP
SW
18
9
53.8719 
 
18.11660
07490
Paweł Łysek
Rafał Siewior
SW
SW
2.5
2.5
53.7918 
 
19.06556
06797
Sylwester Cieślak
Andrzej Miszewski
MA
MA
12
18
53.6817 
 
20.02873
02940
Jacek Adamczyk
Robert Łataś
SW
SW
7
4
53.1816 
 
21.11836
09493
Jerzy Karwacki
Grzegorz Walczak
LU
LU
3
3
53.1415 
 
22.09607
12264
Henryk Przybysławski
Paweł Rokoszyński
MA
MA
5
4
53.0414 
 
23.06724
07859
Paweł Kubacki
Maciej Urbaniak
MA
MA
5
2.5
53.0113 
 
24.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
52.9212 
 
25.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0.5
0.5
52.5211 
 
26.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
52.2710 
 
27.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
52.229 
 
28.06396
06434
Bogusław Janeczek
Andrzej Sadowski
MA
MA
4
4
51.908 
 
29.11991
06404
Andrzej Gajda
Aleksander Karsznia
MA
MA
2.5
5
51.767 
 
30.02888
02952
Zbigniew Borkowski
Ireneusz Michalski
SW
SW
11
7
51.756 
 
31.10105
12263
Robert Głowacki
Anna Jaguszewska
MA
MA
13
4
51.565 
 
32.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
51.344 
 
33.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
4
4
51.213 
 
34.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
51.122 
 
35.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
50.511 
 
36.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
50.03  
 
37.07967
07946
Andrzej Kossowski
Edward Witan
LU
MA
0.5
4
49.79  
 
38.07555
17363
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
9
2
49.68  
 
39.02977
08308
Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
SW
SW
18
5
49.52  
 
40.07190
06921
Paweł Chindelewicz
Dariusz Sierocki
PM
MA
12
7
49.43  
 
41.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
3
1.5
49.17  
 
42.06385
06447
Zygmunt Figura
Jan Zalewski
MA
MA
7
7
48.59  
 
43.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
1.5
3
48.53  
 
44.06367
18399
Andrzej Bator
Piotr Mazurek
MA
MA
3
0
48.04  
 
45.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
47.90  
 
46.18398
15357
Artur Antoniak
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
0
2
47.88  
 
47.06370
02921
Jacek Bors
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
4
12
47.84  
 
48.17167
15976
Tomasz Kiełbasa
Stanisław Mączka
MA
MA
2.5
4
47.72  
 
49.06904
06950
Lech Sadoś
Piotr Strzelczyk
MA
MA
12
5
47.70  
 
50.02902
07491
Krzysztof Gałda
Tadeusz Sobota
SW
SW
12
5
47.19  
 
51.06845
06872
Tomasz Paluchowski
Kazimierz Puczyński
MA
MA
13
13
46.97  
 
52.18128
11828
Wojciech Kurkowski
Edward Wójcik
LU
LU
1
4
46.95  
 
53.06426
06430
Jan Pijanowski
Henryk Pysiak
MA
MA
7
4
46.80  
 
54.06369
06425
Arkadiusz Bębenek
Jerzy Piela
MA
MA
3
4
45.91  
 
55.06376
15913
Witold Czarniawski
Adam Rydz
MA
SW
4
2.5
45.65  
 
56.08393
06373
Janusz Anczakowski
Jerzy Buchacz
MA
MA
5
5
45.59  
 
57. 
13379
Radosław Rozman
Włodzimierz Urbanowicz
-
MA
0
4
45.01  
 
58.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
3
5
44.95  
 
59. 
06405
Krzysztof Fijałkowski
Jerzy Kazubski
-
MA
0
7
44.61  
 
60.06371
15914
Jan Bors
Leszek Popiel
MA
MA
2.5
1.5
44.19  
 
61.17585
02988
Ryszard Adamczuk
Tadeusz Stasiak
SW
SW
1.5
3
43.93  
 
62.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
LU
LU
18
18
43.65  
 
63.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2
43.54  
 
64.09322
15916
Mirosław Kotowski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
3
42.49  
 
65.17036
17392
Małgorzata Golec
Urszula Stefaniak
SW
SW
1.5
1.5
42.09  
 
66.15150
07840
Andrzej Cylwik
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
1.5
2
41.88  
 
67.08285
17480
Czesław Popiel
Wojciech Woźniak
MA
MA
3
1
40.07  
 
68.08281
08310
Edward Nowomiejski
Tadeusz Sagan
MA
MA
9
4
39.68  
 
69.15919
06402
Andrzej Czubak
Sławomir Kamiński
MA
MA
1.5
5
37.97  
 
70. 
15356
Ewa Jabłonka
Marian Jabłonka
-
MA
0
1.5
36.07  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2204 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2017/170507Ku/W-kuch.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:23:29 (0.3264/150) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.