Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3905/21624 turniej par

szczegóły imprezy

21. Mityng Żuławski
4. Kongresowy TP
sobota, 3 marca 2018r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
72.0256
2.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
61.9354
3.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
60.7051
4.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
60.3849
5.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
2.5
60.0647
6.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
17
21
60.0446
7.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
60.0444
8.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
ZP
LB
18
18
59.6642
9.12220
 
Kazimierz Konefał
Sashko Romanov
WM
-
4
6
59.1540
10.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
11
24
59.0938
11.04108
02121
Przemysław Janiszewski
Ryszard Sakowicz
MA
LB
21
17
58.2836
12.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
58.0434
13.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
57.6932
14.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
PK
SW
9
21
57.0930
15.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
56.9028
16.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
56.5426
17.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
56.3824
18.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2.5
5
56.3322
19.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
56.2320
20.04279
04303
Jan Janiak
Roman Kierznowski
WM
WM
7
21
55.3818
21.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
55.2416
22.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
54.8314
23.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
9
4
54.7712
24. 
04455
Jerzy Kwoczek
Mieczysław Sokołowski
-
WM
0
0.5
54.5611
25.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2
3
54.4011
26.17361
03847
Marta Makarewicz
Jarosław Michałowski
MA
KP
3
18
54.2411
27.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
54.2310
28.06526
06556
Waldemar Burakowski
Sylwester Cieślak
MA
MA
15
12
54.2310
29.16645
17167
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
4
54.1910
30.06562
06898
Maciej Czajkowski
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
4
4
54.039
31.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
53.919
32.07190
05111
Paweł Chindelewicz
Wit Klapper
PM
SL
12
21
53.669
33.17083
06950
Paweł Płocki
Piotr Strzelczyk
MA
MA
2.5
5
53.308
34.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
5
18
53.138
35.07052
17625
Edmund Czubak
Honorata Sobolewska
MA
MA
11
2.5
53.118
36.07811
06336
Marcin Krupowicz
Piotr Lutostański
SL
LB
21
18
52.687
37.08316
08069
Krzysztof Nagielski
Józef Sidor
WM
KP
9
4
52.237
38.15802
13028
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
PM
PM
3
5
52.107
39.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
51.996
40.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
51.946
41.16537
03724
Marek Bytof
Leszek Hejne
MA
KP
2.5
7
51.706
42.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
2.5
4
51.655
43.03881
11600
Tomasz Osiński
Jarosław Stach
KP
OP
12
7
51.585
44. 
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
-
WM
0
2.5
51.535
45.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
51.394
46.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
51.314
47.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
2.5
7
51.294
48.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
2
1.5
51.213
49.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
SL
15
21
51.033
50.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
17
51.023
51.09461
09462
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
WM
WM
1.5
1.5
50.832
52.05314
08769
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
WP
LB
15
9
50.792
53.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
50.762
54.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
50.491
55.04109
01556
Łukasz Brede
Jan Pawlikaniec
WP
DS
17
5
50.321
56.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
PM
ZP
19
19
50.301
57.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
50.21 
58.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
5
5
50.18 
59.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
3
2
50.13 
60.10798
08951
Kazimierz Gierulski
Janusz Tchórzewski
PM
WM
3
2
50.06 
61.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
5
50.06 
62.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
5
18
49.96 
63.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
9
49.73 
64.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
MA
4
11
49.66 
65. 
 
Remigiujus Mackus
Laimutis Zuromskas
LTU
LTU
6
6
49.57 
66.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
49.38 
67.15621
04751
Tomasz Gotard
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
9
49.38 
68.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
7
49.14 
69.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
12
19
49.06 
70.16850
17349
Yaroslav Kryvko
Denis Mylyi
LU
LU
1.5
1
48.96 
71.06904
04741
Lech Sadoś
Jan Wieczorek
MA
PM
12
9
48.80 
72.01807
06887
Roman Grzelak
Jacek Romański
DS
DS
15
24
48.62 
73.11092
02793
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
48.17 
74.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
48.16 
75.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
47.72 
76. 
 
Aivar Tammel
Marko Tenn
-
EST
6
6
47.66 
77.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
47.41 
78.11681
04402
Ziemowit Nowak
Ryszard Pichla
PM
WM
5
7
47.26 
79.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
7
19
47.20 
80.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
3
4
46.95 
81.04440
 
Michał Rynkiewicz
Leszek Skarżycki
WM
-
0
0
46.62 
82.04797
11809
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
PM
PM
12
7
46.19 
83.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
46.09 
84.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
46.06 
85.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
4
46.05 
86.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
12
9
45.83 
87.02519
11296
Bartosz Matras
Artur Pomarański
LU
ZP
7
5
45.78 
88.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
45.49 
89.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
12
44.79 
90.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
44.62 
91.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MA
12
7
44.26 
92. 
 
Janusz Ciszak
Jerzy Litwinko
-
-
0
0
44.25 
93.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
44.21 
94.08294
15595
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
SW
OP
17
7
43.51 
95.08805
07559
Roman Błoński
Henryk Łęcki
WM
WM
2.5
1.5
42.60 
96.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
42.55 
97.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
42.39 
98.08129
12452
Edward Bednarczyk
Andrzej Dobkowicz
PM
PM
5
3
41.94 
99.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
41.83 
100.08950
01054
Iwona Czajka
Tadeusz Garbacik
MA
MP
7
12
41.70 
101.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
41.35 
102.11466
04360
Tadeusz Laszczak
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
7
13
41.29 
103.17294
18482
Marek Bałabuch
Piotr Zalcman
KP
KP
2
0.5
40.96 
104.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
40.65 
105.10799
10821
Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
PM
PM
3
4
40.51 
106.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
39.37 
107. 
 
Gelena Jazvinska
Dalia Pileckiene
LTU
LTU
6
6
39.08 
108. 
 
Irek Dyjeta
Roman Kozłowski
-
-
0
0
37.62 
109.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2
37.53 
110.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2.5
37.45 
111. 
 
Crister Johansson
Hasse Thorell
SWE
SWE
6
6
30.71 
112.12450
01726
Katarzyna Dufrat
Tomasz Winciorek
MP
SW
15
18
28.19 

Łącznie 1954 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/06elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:16:30 (0.4438/234) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.