Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3923/21737 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa
Barometr
sobota, 24 marca 2018r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
61.3453
2.08312
06963
Piotr Bizoń
Marek Szymanowski
MP
LD
21
24
60.8151
3.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
59.9648
4.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
19
17
59.6446
5.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
59.2544
6.01220
05611
Grzegorz Bajek
Dominik Filipowicz
DS
DS
11
21
58.8842
7.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
58.1939
8.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
13
13
57.9337
9.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
5
57.8335
10.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
7
7
57.6133
11.06554
01749
Jarosław Cieślak
Maciej Wręczycki
DS
DS
17
15
57.5831
12.17843
16637
Mariana Hernandez
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
1.5
57.3829
13.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
17
19
57.2927
14.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
MP
9
5
57.0524
15.03389
10219
Leszek Niemiec
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
4
56.8122
16.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
56.1920
17.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
55.9818
18.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
55.8616
19.13660
09785
Jarosław Duda
Tomasz Twaróg
MP
MP
4
4
55.2214
20.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
3
4
54.7212
21.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
54.3811
22.10563
05111
Paweł Klapper
Wit Klapper
SL
SL
4
21
54.3710
23.07687
09466
Mirosław Kołton
Piotr Ludwikowski
MP
MP
9
5
54.2210
24.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
54.0210
25.02672
07313
Stanisław Jaśkiewicz
Jerzy Pietrusza
MP
MP
7
4
53.839
26.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
53.659
27.04198
07431
Adolf Bocheński
Marek Witek
WM
SL
12
21
53.189
28.11770
11766
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
MP
MP
4
4
53.188
29. 
 
Oleg Sirotin
Marko Tenn
-
-
0
0
52.988
30.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
52.897
31.15595
09138
Maciej Dąbrowski
Danuta Kazmucha
OP
WM
7
15
52.817
32.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
52.637
33.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
4
7
52.516
34.03464
03593
Adam Robak
Grzegorz Wodecki
SL
MP
13
5
52.516
35.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
52.496
36.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
3
21
52.365
37.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.315
38.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
52.235
39.02977
08308
Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
SW
SW
18
7
52.224
40.02741
16709
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
MP
MP
7
3
52.164
41.18222
16544
Konrad Ciborowski
Hanna Ciuńczyk
MP
MA
1
2.5
52.123
42.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2
2
51.453
43.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
3
51.113
44.11471
03529
Maciej Rodzaj
Jacek Szczerbowski
MP
SL
7
7
51.113
45.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
7
21
50.992
46.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
OP
7
9
50.522
47.11296
12362
Artur Pomarański
Justyna Stachowiak-Kluz
ZP
WP
5
7
50.511
48.08294
12272
Mariusz Bartkowski
Anna Makarewicz
SW
DS
17
4
50.271
49.05718
02831
Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
SL
MP
21
19
50.26 
50.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
SW
11
18
50.19 
51.13941
18011
Piotr Łukianiuk
Filip Parol
MA
MA
2
2
50.17 
52.18410
18411
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
MP
1
1
49.96 
53.05097
10534
Janusz Kalida
Waldemar Sroczyński
WP
LB
7
9
49.90 
54.09303
05760
Jarosław Łaszczuk
Grzegorz Pawłowski
LD
LD
5
2
49.83 
55.11550
01502
Piotr Marcinowski
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
9
19
49.74 
56.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
5
18
49.51 
57.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
49.31 
58.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
48.94 
59.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
48.87 
60.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
3
48.86 
61.17721
16585
Jakub Bazyluk
Adam Pigulski
MA
DS
1.5
2.5
48.82 
62.10956
10961
Rita Duda
Marek Morawiec
MP
SL
2
2
48.65 
63.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
48.52 
64.17528
17409
Dominik Rajtar
Rafał Skalny
MP
MP
2
0.5
48.37 
65.02819
02826
Halina Święch
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
47.97 
66.09549
09424
Maciej Bielawski
Stefan Szenberg
DS
DS
11
13
47.94 
67.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
13
15
47.81 
68.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2.5
7
47.72 
69.13661
02703
Adam Harasimowicz
Marcin Krawczyk
MP
MP
4
12
47.52 
70.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
47.06 
71.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
46.70 
72.14233
15704
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
MP
MP
2
1.5
46.48 
73.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
7
46.06 
74.02590
09501
Józef Barczyk
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
45.54 
75.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
3
13
45.03 
76.16926
18760
Oskar Tokarczuk
Joanna Zalewska
DS
MA
1.5
1.5
44.97 
77.10978
08203
Natalia Gaweł
Wojciech Gaweł
MP
MA
4
19
44.58 
78.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
17
43.99 
79.10220
04074
Agnieszka Kurpeta
Tomasz Pietruczuk
PD
PD
2
3
43.71 
80.13619
11732
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Andrzej Majkowski
MP
PM
2
1
43.51 
81.12536
17907
Dawid Adamski
Lech Adamus
MP
MP
0
1
43.25 
82.07526
14226
Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
21
4
43.13 
83.15988
02669
Ryszard Cieślik
Stanisław Jaros
MP
MP
2.5
5
42.82 
84.12006
08797
Danuta Krupnik
Michał Tuszyński
WM
MP
7
4
42.79 
85.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
42.67 
86.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
42.15 
87.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
42.11 
88.18284
18221
Aleks Bukat
Łucja Ciborowska
DS
MP
1
1
41.44 
89.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
41.43 
90.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
40.98 
91.15989
16294
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
MP
MP
2
2
40.53 
92.02928
03027
Marek Kozdrach
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
5
19
40.40 
93.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
39.69 
94.18508
05830
Monika Kowner
Robert Stoliński
LD
ZP
0.5
15
38.72 
95.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
38.09 
96.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1.5
1
36.53 

Łącznie 1610 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/kwb/W-bar_kwb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:40:30 (0.4171/202) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.