Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/22393 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
II liga, grupa SW
miejsca 1-8
piątek, 31 maja 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.03049Tomasz BednarekSL76734BUKS MDK MOSM I Bytom 
2.01250Andrzej BondarewiczDS13490245VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR 
3.01286Maciej DorabiałaDS9490245VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR 
4.09594Ewa DziekańskaDS9493247Invenio Bona Fide Świebodzice 
5.01291Krzysztof DziekańskiDS12670335Invenio Bona Fide ŚwiebodziceII
6.05606Grzegorz DziębowskiLD7550275LKS Piast Sieradz 
7.03131Stanisław FangorSL1317085DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
8.01297Mirosław FechnerDS7530265Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
9.03153Krzysztof GawełSL7510255DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
10.09562Łukasz GawełDS7530265Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
11.12439Arkadiusz GotwaldLD3496248PKB BINŻ Bełchatów 
12.14714Krzysztof HanLD3550275LKS Piast Sieradz 
13.12846Andrzej HermansdorferSL7400200BUKS MDK MOSM I Bytom 
14.01345Maciej HutyraDS7490245VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR 
15.09568Mariusz IlnickiDS7670335Invenio Bona Fide ŚwiebodziceII
16.01352Bernard JadczakDS9530265Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
17.13411Michał KaletaSL4700350BUKS MDK MOSM I BytomI
18.05654Dariusz KardasLD11570285PKB BINŻ Bełchatów 
19.06332Michał KilanowskiMA4620310KS BARD13 FranciszkówII
20.01381Piotr KlubińskiDS9493247Invenio Bona Fide Świebodzice 
21.05672Andrzej KrakowiakLD5570285PKB BINŻ Bełchatów 
22.05678Adam KrysiakLD5550275LKS Piast Sieradz 
23.01427Przemysław KubickiDS5404202Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
24.03293Patryk Kuczera-DygaSL7700350BUKS MDK MOSM I BytomI
25.03300Tomasz KuśSL7454227DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
26.09774Krzysztof KwiatkowskiMA4620310KS BARD13 FranciszkówII
27.01446Robert LaszkiewiczDS78744VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR 
28.09303Jarosław ŁaszczukLD7550275LKS Piast Sieradz 
29.05696Igor ŁobodzińskiLD5521261PKB BINŻ Bełchatów 
30.05713Mirosław MarszałLD5422211PKB BINŻ Bełchatów 
31.03337Andrzej MaszczyszynSL11510255DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
32.03387Tadeusz NędziSL7454227DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
33.03422Andrzej PiecuchSL9667334BUKS MDK MOSM I BytomI
34.03430Janusz PisarekSL7284142DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
35.01577Aleksander PoznyszDS12629315Invenio Bona Fide ŚwiebodziceII
36.15153Teresa PudelewiczLD5570285PKB BINŻ Bełchatów 
37.03455Jerzy RadomskiSL12510255DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
38.11942Bogdan RadwańskiMA5460230KS BARD13 Franciszków 
39.06348Tomasz RadwańskiLD5550275LKS Piast Sieradz 
40.01597Michał RobakDS55126Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
41.10938Wojciech RozwadowskiDS7490245VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR 
42.05794Michał RudnickiLD4447224PKB BINŻ Bełchatów 
43.05797Karol RuszkiewiczSL5397199DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
44.08426Robert SadowskiMA5620310KS BARD13 FranciszkówII
45.01617Przemysław SalińskiDS9670335Invenio Bona Fide ŚwiebodziceII
46.06917Robert SiedleckiMA5620310KS BARD13 FranciszkówII
47.03496Marek SkulimowskiSL7700350BUKS MDK MOSM I BytomI
48.06940Sylwester SommerMA5620310KS BARD13 FranciszkówII
49.05822Tomasz SpodenkiewiczLD1316181LKS Piast Sieradz 
50.13591Konrad StenzelMA4620310KS BARD13 FranciszkówII
51.05845Zbigniew SzymczykLD5570285PKB BINŻ Bełchatów 
52.03546Krzysztof ŚliwońSL13700350BUKS MDK MOSM I BytomI
53.12927Adam WaszkiewiczDS4530265Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
54.01713Stanisław WawszczykDS5602301Invenio Bona Fide ŚwiebodziceIII
55.01736Jacek WojnarowiczDS11462231VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR 
56.01739Rafał WolańskiDS7490245VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR 
57.01740Marek WoźniakDS4505253Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
58.07018Włodzimierz WyrzykowskiMA9460230KS BARD13 Franciszków 
59.01753Łukasz WysłouchDS4253127Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
60.03621Krzysztof ZielińskiSL7284142DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
61.03620Mirosław ZielińskiSL13667334BUKS MDK MOSM I BytomI

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 30450 punktów PKL, w tym 15232 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-24 g.01:16:32 (0.2311/71) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.