Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3971/22443 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

55. Mityng Łuczniczka OTP***
55. turniej par "Łuczniczka"
niedziela, 29 lipca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
13
7
62.19200I
I
2.04405
03939
Krzysztof Pikus
Aleksander Skop
KP
KP
19
13
59.96189II
II
3.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
13
9
59.63178II
II
4.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
59.24169III
III
5.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
58.82160III
III
6.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
58.70151III
III
7.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
1
12
58.46142 
 
8.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
15
17
58.45133 
 
9.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
58.01124 
 
10.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
57.29115 
 
11.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
57.28106 
 
12.03644
04250
Adam Błachnio
Bogusław Gierulski
KP
WP
13
21
56.9797 
 
13.04922
05264
Piotr Busse
Jerzy Mścisz
SL
WP
19
13
55.9288 
 
14.03750
03785
Julian Jurski
Roman Kowalkowski
KP
KP
11
5
55.4378 
 
15.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2
54.7669 
 
16.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2
2
54.7360 
 
17.04660
12010
Marek Niesłuchowski
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
4
54.5451 
 
18.10533
03933
Ryszard Pałasz
Eugeniusz Seichter
DS
KP
9
11
53.8442 
 
19.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
2.5
4
53.7039 
 
20.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
3
7
53.5638 
 
21.03712
08075
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
KP
KP
5
13
53.4336 
 
22.05352
05856
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
53.4035 
 
23.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
53.3133 
 
24.03954
04848
Maciej Sukniak
Maria Tomczewska
KP
PM
3
7
52.8932 
 
25.08370
13270
Bartłomiej Kamelski
Dominik Kaszowski
KP
KP
7
3
52.5230 
 
26.06822
15803
Anna Nosalska
Monika Suchodolska
PM
PM
7
3
52.3628 
 
27.09355
03867
Mariusz Grabowski
Jan Nawrocki
KP
KP
9
9
52.2627 
 
28.04535
18890
Dariusz Bogucki
Vasil Valchev
PM
ZP
13
2.5
52.1025 
 
29.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
LD
LD
7
7
51.8124 
 
30.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
DS
WP
9
12
51.6222 
 
31.18497
18981
Krzysztof Chechłowski
Paweł Piasecki
KP
KP
1.5
1
51.5921 
 
32.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
51.4819 
 
33.06909
10534
Anna Sarniak
Waldemar Sroczyński
WM
LB
19
11
51.3918 
 
34.03780
11800
Rafał Konieczny
Mariusz Krakowiak
KP
KP
12
5
51.3616 
 
35.12006
15032
Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
WM
MA
7
3
51.1614 
 
36.03708
09764
Robert Górny
Bogusz Nalazek
KP
KP
5
7
51.0513 
 
37.09385
06066
Wojciech Morawski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
51.0311 
 
38.18253
18459
Bogumił Drews
Ewa Kubiak
KP
KP
1
0
50.7010 
 
39.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
50.408 
 
40.02121
03960
Ryszard Sakowicz
Radosław Szczepański
LB
PK
17
18
50.377 
 
41.09520
06348
Marek Przybyła
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
50.115 
 
42.17213
 
Grzegorz Drażba
Michał Redmann
KP
KP
0
0
50.064 
 
43.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
50.012 
 
44.05059
05386
Stanisław Janik
Paweł Siwiński
LB
LB
13
12
49.97  
 
45.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
49.86  
 
46.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
5
5
49.79  
 
47.19212
 
Piotr Jaszak
Bolesław Radko
MA
-
0
0
49.74  
 
48.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
49.71  
 
49.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
1.5
49.53  
 
50.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
3
5
49.26  
 
51.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
49.14  
 
52.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
48.67  
 
53.18172
18992
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
KP
KP
1.5
1
48.55  
 
54.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
5
48.50  
 
55.03635
09259
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
KP
KP
3
5
48.18  
 
56.03401
05353
Jarosław Ostrowski
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
15
11
48.01  
 
57. 
03948
Edward Lewosiński
Maciej Stanek
KP
KP
4
7
47.89  
 
58.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
SL
15
21
47.68  
 
59.16787
12860
Justyna Graniczny
Elżbieta Zalewska
KP
KP
2
2.5
47.62  
 
60.10401
02161
Marek Szabałowski
Marcin Tarasiewicz
ZP
ZP
2.5
2.5
47.60  
 
61. 
10465
Andrzej Ciechacki
Mieczysław Korzeniowski
KP
KP
0
4
47.44  
 
62.12278
16815
Michał Dolny
Zbigniew Pełka
KP
KP
2.5
2
47.39  
 
63.04078
03999
Jan Gardocki
Tadeusz Wasilewski
PD
KP
7
5
47.02  
 
64.09455
18224
Henryk Komodziński
Marek Nicewicz
KP
KP
0
1.5
46.98  
 
65.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
46.86  
 
66.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
4
46.83  
 
67.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
46.72  
 
68.17230
17228
Krzysztof Bonowicz
Mirosław Derwojed
KP
KP
1.5
1.5
45.90  
 
69.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
45.34  
 
70.08383
12046
Dariusz Góralski
Przemysław Kacprzak
KP
KP
3
4
45.13  
 
71.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2
3
44.88  
 
72.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
44.14  
 
73.13592
18164
Jerzy Jankowiak
Elżbieta Więch
WP
WP
2
1
44.09  
 
74.03864
03911
Bogdan Najmrodzki
Jan Rdesiński
KP
KP
9
5
43.94  
 
75.17294
18481
Marek Bałabuch
Piotr Centek
KP
KP
2
1.5
43.45  
 
76.19063
15721
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Henryk Jeliński
KP
KP
0.5
2.5
43.08  
 
77.03823
03884
Stanisław Łański
Wiesław Paczkowski
KP
KP
9
5
42.73  
 
78.15134
12872
Jolanta Bartczak
Stefan Samól
KP
WP
2.5
3
42.52  
 
79.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
4
42.23  
 
80.13339
17157
Jan Siwczyński
Marek Wyżlic
KP
KP
2
1.5
42.02  
 
81.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
1
2
41.81  
 
82.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
4
3
40.92  
 
83.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
40.87  
 
84.16336
 
Włodzimierz Maćkowski
Bogdan Podgajny
KP
KP
2
0
40.40  
 
85.16853
15722
Zbigniew Mossakowski
Karol Nowak
KP
KP
3
2.5
40.09  
 
86.18932
18933
Krzysztof Dzierżak
Tomasz Jaworski
KP
KP
1
1
39.36  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5338 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-27 g.13:54:04 (0.2758/182) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.