Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4034/22505 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

58. Kongres Bałtycki
58th Bridge Baltic Congress
XI Kongresowy Turniej Par
sobota, 11 sierpnia 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
OP
ZP
15
2.5
66.34145II
II
2.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
62.70139III
III
3.06706
12503
Apolinary Kowalski
Wojciech Uszynski
WP
MA
24
13
61.69132III
III
4.03266
05534
Stefan Kowalczyk
Stanisław Zakrzewski
SL
WP
18
17
60.67127 
 
5.04535
03847
Dariusz Bogucki
Jarosław Michałowski
PM
KP
13
18
59.17122 
 
6.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
58.68117 
 
7.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
MA
PD
7
11
58.07112 
 
8.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
57.91107 
 
9.06556
04780
Sylwester Cieślak
Grzegorz Gan
MA
PM
12
3
57.81102 
 
10.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
MA
SW
21
13
57.7597 
 
11.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
56.9791 
 
12.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
56.8286 
 
13.04242
04427
Andrzej Fronczak
Edmund Reczuga
WM
WM
18
7
56.6081 
 
14.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
56.3876 
 
15.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
55.9671 
 
16.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
55.7466 
 
17.01726
09550
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
SW
MA
18
17
55.4561 
 
18.04802
01539
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
WP
WP
18
21
55.4456 
 
19.07190
04707
Paweł Chindelewicz
Mirosław Szaliński
PM
PM
12
12
55.4151 
 
20.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
55.3146 
 
21.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
ZP
PM
19
19
55.3041 
 
22.17231
 
Stanisław Król
Bruno Rubenis
WM
LAT
1.5
6
55.0936 
 
23.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
54.9431 
 
24.05574
04588
Przemysław Błaszczyk
Sławomir Henclik
LD
PM
15
18
54.8629 
 
25.04621
04653
Marek Kryniewski
Edmund Monkiewicz
PM
PM
5
5
54.7328 
 
26.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
54.4727 
 
27.04712
12680
Leszek Szkudlarek
Michał Wróblewski
PM
PM
9
3
54.3526 
 
28.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
7
9
54.3225 
 
29.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
53.8824 
 
30. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRL
IRL
6
6
53.8524 
 
31.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
53.6123 
 
32.16719
13877
Janina Buszman
Andrzej Riss
PM
PM
2
2.5
53.6022 
 
33.15599
02831
Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
MP
MP
2.5
19
53.4221 
 
34.04531
01347
Marek Barylewski
Piotr Ilczuk
WP
LU
18
18
53.3120 
 
35.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
52.6819 
 
36.13474
11652
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PM
PD
4
5
52.5818 
 
37.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
52.4317 
 
38.04527
10794
Krzysztof Antas
Aleksander Chrenowski
PM
PM
19
13
52.4017 
 
39.12263
12272
Anna Jaguszewska
Anna Makarewicz
MA
DS
4
4
51.9416 
 
40. 
 
Ekatirina Dobrushina
Igor Milman
RUS
USA
6
6
51.8115 
 
41.04593
08078
Wacław Janicki
Edmund Pinkiewicz
WP
PM
17
12
51.5814 
 
42.13617
13595
Marek Makulec
Mateusz Wilamowski
LD
PM
2
2
51.4813 
 
43.02676
02794
Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
PK
MA
13
12
51.4712 
 
44.04559
04751
Kazimierz Dominiak
Andrzej Zaleski
PM
PM
9
9
50.8711 
 
45.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
50.8111 
 
46. 
11296
Eugeniusz Pogodziński
Artur Pomarański
-
ZP
0
5
50.7810 
 
47.12575
11371
Wojciech Bondarewicz
Maciej Chrobot
ZP
ZP
3
3
50.699 
 
48.04601
08057
Witold Kaliński
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
12
13
50.578 
 
49.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
7
50.467 
 
50.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
50.286 
 
51.18764
18494
Piotr Stankiewicz
Jakub Wieleba
LU
LU
1
1
50.105 
 
52.09778
17499
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
PM
PM
4
1.5
50.074 
 
53.10148
04829
Paulina Klimentowska
Marek Pietrzak
PM
PM
7
4
49.984 
 
54.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
49.933 
 
55.04547
08314
Andrzej Bunikowski
Krzysztof Bunikowski
PM
PM
18
5
49.892 
 
56.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.781 
 
57.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
49.64  
 
58.05670
09520
Andrzej Kozikowski
Marek Przybyła
LD
LD
13
5
49.64  
 
59.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
49.55  
 
60.13580
04659
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
PM
PM
2
5
49.34  
 
61.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
3
4
49.17  
 
62.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
4
49.16  
 
63.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
48.90  
 
64.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
48.85  
 
65.08129
04198
Edward Bednarczyk
Adolf Bocheński
PM
WM
5
13
48.82  
 
66.03696
04696
Leszek Falkowski
Antoni Sękowski
KP
PM
13
18
48.82  
 
67.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
4
48.66  
 
68.07794
06822
Marta Janeczek
Anna Nosalska
PM
PM
9
7
48.57  
 
69.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
3
48.56  
 
70.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MA
13
9
48.27  
 
71.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
48.08  
 
72.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
MA
19
19
48.06  
 
73.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
5
48.02  
 
74.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
47.88  
 
75.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
47.66  
 
76.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
SL
12
21
47.40  
 
77.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
15
15
47.22  
 
78.13706
04719
Magdalena Niebuda
Artur Toeplitz
PM
PM
2
5
47.21  
 
79.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
4
18
47.17  
 
80.04233
04563
Andrzej Dzikowski
Ireneusz Dzikowski
WM
PM
4
18
46.89  
 
81.09213
14965
Grzegorz Witkowski
Marta Wójcik
MA
MA
4
3
46.69  
 
82.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
3
11
46.66  
 
83.08166
03960
Renata Dancewicz
Radosław Szczepański
MA
PK
5
18
46.64  
 
84.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
46.61  
 
85.04573
05279
Michał Gapa
Jadwiga Nowak
PM
WP
5
11
46.41  
 
86.04660
12196
Marek Niesłuchowski
Zbigniew Skibicki
PM
MA
5
5
46.30  
 
87.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
45.54  
 
88. 
 
Anne Daly
George Daly
IRL
IRL
6
6
45.47  
 
89.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
45.35  
 
90.01272
05739
Marek Czerepak
Robert Nowicki
DS
WP
12
15
45.03  
 
91.04078
02382
Jan Gardocki
Sławomir Polak
PD
WP
7
5
44.80  
 
92.16478
15708
Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
PM
PM
0
1.5
44.69  
 
93.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
44.55  
 
94.10799
11681
Michał Gutowski
Ziemowit Nowak
PM
PM
4
5
44.48  
 
95.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
44.26  
 
96.10386
16810
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
ZP
ZP
3
0.5
44.07  
 
97.02760
14609
Jerzy Pasich
Piotr Szczygieł
MP
SW
7
4
44.04  
 
98. 
 
Lars Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
6
6
43.92  
 
99.15701
04745
Sławomir Hennig
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
1.5
4
43.83  
 
100.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
43.77  
 
101.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
43.70  
 
102.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
43.60  
 
103. 
 
Maurice O Leary
Blathnaid Trayer
IRL
IRL
6
6
43.56  
 
104.04562
11248
Piotr Dybowski
Radosław Szczepanowski
PM
PM
5
3
43.52  
 
105.18849
17210
Andrzej Piwakowski
Olgierd Zieliński
PM
PM
0
0.5
42.41  
 
106.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
42.09  
 
107.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
41.98  
 
108.08109
08565
Krzysztof Borkowski
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
40.68  
 
109.04555
11721
Adam Derwiński
Bogdan Frydrychowicz
PM
PM
3
3
38.77  
 
110.19326
17572
Marianna Jędrych
Michalina Krysiak
PM
PM
0
0.5
36.66  
 
111.15803
16457
Monika Suchodolska
Sylwia Suchodolska
PM
PM
3
1
35.95  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4968 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:25:29 (0.4362/232) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.