Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4039/22563 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

46. Grand Prix Warszawy
46th Grand Prix of Warsaw
I Kongresowy Turniej Par - Miksty*
piątek, 24 sierpnia 2018r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
64.395427III
III
2.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
MP
MP
24
17
63.205226III
III
3.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
62.325025 
 
4.06706
06817
Apolinary Kowalski
Renata Neronowicz
WP
MA
24
12
62.054824 
 
5.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
60.934623 
 
6.05654
15153
Dariusz Kardas
Teresa Pudelewicz
LD
LD
11
4
60.654422 
 
7.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
7
60.444221 
 
8.06661
10119
Waldemar Kałużyński
Mirosława Siwek
MA
MA
9
5
60.384020 
 
9.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
60.353920 
 
10.08950
02666
Iwona Czajka
Andrzej Hycnar
MA
PK
7
13
60.093719 
 
11.06577
12263
Zygmunt Dumała
Anna Jaguszewska
MA
MA
5
4
59.463518 
 
12.04250
04848
Bogusław Gierulski
Maria Tomczewska
WP
PM
21
7
59.383317 
 
13.17029
11291
Joanna Dziekańska
Przemysław Ohrysko
MA
MA
2
2.5
59.073116 
 
14.07809
12362
Piotr Kołuda
Justyna Stachowiak-Kluz
LU
WP
17
7
58.062915 
 
15.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
57.142814 
 
16.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
SL
15
21
56.582613 
 
17.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
19
19
56.372412 
 
18.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
WP
MA
19
2
56.112211 
 
19.09138
06973
Danuta Kazmucha
Piotr Tuszyński
WM
LB
15
24
55.972010 
 
20.17361
02806
Marta Makarewicz
Wojciech Strzemecki
MA
MA
3
21
55.91189 
 
21.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
4
55.88168 
 
22.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
55.85158 
 
23.03221
07817
Paweł Jończyk
Ewa Łukowska
SL
MA
4
2.5
55.41137 
 
24.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
55.40116 
 
25.08428
06944
Krzysztof Sokół
Helena Stasiewicz
MA
MA
4
9
55.31116 
 
26.05634
10895
Włodzimierz Jakowicki
Beata Pietrzak
WP
LD
7
2.5
55.19116 
 
27.06689
07069
Andrzej Kondeja
Grażyna Wyczółkowska
MA
MA
13
5
54.95105 
 
28.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
54.61105 
 
29.17625
05856
Honorata Sobolewska
Piotr Walczak
MA
WP
2.5
21
54.58105 
 
30.12272
05423
Anna Makarewicz
Jeremi Stępiński
DS
OP
4
19
54.4195 
 
31.05611
14965
Dominik Filipowicz
Marta Wójcik
DS
MA
21
3
54.0295 
 
32.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
2.5
2.5
53.5995 
 
33.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
LU
MA
18
7
53.2684 
 
34.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
53.1284 
 
35.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
53.0484 
 
36.17969
14417
Anna Kosiorek
Maciej Mosakowski
MA
MA
2
2
52.9174 
 
37.18508
05830
Monika Kowner
Robert Stoliński
LD
ZP
1
15
52.8374 
 
38.07052
10357
Edmund Czubak
Agnieszka Lalik
MA
MA
11
1.5
52.5574 
 
39.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
0
0
52.1163 
 
40.09357
17030
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
PK
MA
9
2.5
52.0163 
 
41.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
51.9663 
 
42.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
51.7163 
 
43.11775
16903
Magdalena Madej
Roman Madej
MP
MP
2
2.5
51.5353 
 
44.08929
14749
Jan Mazurkiewicz
Agnieszka Piesiewicz
MA
MA
7
2
51.4953 
 
45.16070
17843
Krystian Bączek
Mariana Hernandez
MA
MA
3
2
51.2153 
 
46.15156
13463
Hanna Probola
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
2
3
51.1842 
 
47.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
5
7
51.1742 
 
48.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
51.1342 
 
49.08294
16716
Mariusz Bartkowski
Lena Ostrowska
SW
MA
17
3
51.0232 
 
50.12108
13438
Aleksandra Jarosz
Rafał Marks
MA
MA
5
9
50.9832 
 
51.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
1.5
50.9532 
 
52.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
50.8421 
 
53.09020
16637
Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
4
2
50.7221 
 
54.14481
13060
Kacper Kacperski
Dominika Ogłoblin
MA
WP
5
4
50.6921 
 
55.15032
14974
Rafał Maszenda
Karolina Walędzik
MA
MA
3
2
50.5611 
 
56.10356
07020
Agnieszka Jonczyk
Jan Zabrocki
MA
MA
3
7
50.5511 
 
57.06716
06336
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
MA
LB
7
18
50.4811 
 
58.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
50.30   
 
59.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
50.22   
 
60.16470
06080
Agata Pyclik-Chojenka
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
2
12
49.94   
 
61.16647
19331
Małgorzata Kopania
Michał Szołucha
MA
MA
1.5
0
49.56   
 
62. 
 
Patrycja Górska-Zarzecka
Dariusz Kuśmider
-
-
0
0
49.45   
 
63.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
49.21   
 
64.18149
18011
Karolina Melkonyan
Filip Parol
MA
MA
1.5
2.5
49.16   
 
65.04198
04491
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
WM
WM
13
4
49.00   
 
66.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
48.75   
 
67.08166
09491
Renata Dancewicz
Rafał Niedzielski
MA
LU
5
7
48.66   
 
68.07777
10938
Ewa Banaszkiewicz
Wojciech Rozwadowski
MA
DS
15
7
48.59   
 
69.05242
01726
Ewa Knapik
Tomasz Winciorek
WP
SW
5
18
48.44   
 
70.18996
09213
Natalia Węgleńska
Grzegorz Witkowski
MA
MA
0.5
4
48.08   
 
71.18037
06956
Marzena Landowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1
7
48.04   
 
72.15803
14234
Monika Suchodolska
Jakub Zawada
PM
PK
3
7
48.02   
 
73.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
PM
17
7
47.89   
 
74.06681
06549
Agnieszka Ciborowska
Igor Ciborowski
MA
MA
3
4
47.85   
 
75.07051
15264
Edward Branicki
Alina Filipkowska
MA
MA
5
0.5
47.81   
 
76.06530
06959
Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
MA
MA
3
3
47.66   
 
77.06822
09696
Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
5
47.63   
 
78.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
47.61   
 
79.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
SW
4
18
47.28   
 
80.17155
06990
Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
4
3
47.22   
 
81.06591
06711
Grzegorz Fijałkowski
Hanna Koziorowska
MA
MA
9
5
47.03   
 
82.14535
14536
Lesław Klader
Dorota Mosakowska
MA
MA
4
1.5
46.98   
 
83.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1
1
46.97   
 
84.09360
11550
Monika Maksymiuk
Piotr Marcinowski
MA
DS
3
9
46.93   
 
85. 
 
Ekatirina Dobrushina
Viktor Unzgakov
RUS
RUS
6
6
46.58   
 
86.17684
17683
Waldemar Miłoszewski
Darla Szywalska
MA
MA
0
0
45.70   
 
87.14112
17167
Magda Budzyńska
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
2.5
4
45.44   
 
88.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
45.40   
 
89.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
7
45.31   
 
90.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
45.30   
 
91.18419
18603
Tomasz Gellert
Mirosława Swoboda
MA
MA
1
1
45.19   
 
92.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
4
5
45.11   
 
93.10720
06710
Maria Düm
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
2
3
45.00   
 
94.16495
18831
Marek Janota
Janina Orłowska
MA
MA
2.5
1
44.89   
 
95.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
1.5
2
44.58   
 
96.17658
07946
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Edward Witan
MA
MA
1
4
44.45   
 
97.16469
18076
Wioletta Lichodziejewska
Wiesław Olszewski
MA
MA
1.5
1.5
44.25   
 
98.19157
06721
Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
MA
MA
0.5
7
43.16   
 
99. 
14156
Gelena Jazvinska
Gintaras Simanaitis
LTU
PD
6
2
43.16   
 
100.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2
3
42.19   
 
101.06752
17998
Jacek Lipiński
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
1.5
42.00   
 
102. 
 
Jerzy Kwoczek
Iwona Smilgin
-
-
0
0
41.55   
 
103.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
41.51   
 
104.06811
18774
Jacek Musiał
Ewa Orłowska
MA
MA
3
1
41.38   
 
105.16445
18160
Piotr Godlewski
Maria Socha
MA
MA
2.5
0.5
40.42   
 
106.17076
17077
Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
MA
MA
0.5
0.5
40.23   
 
107.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
0
0
40.04   
 
108. 
 
Magda Linkiewicz
Felix Schadendorf
-
-
0
0
40.00   
 
109.06754
06797
Hanna Loth-Nowak
Andrzej Miszewski
MA
MA
0
18
39.31   
 
110.18856
18857
Mariola Oleszyńska
Tomasz Rochowicz
MA
MA
0
0
38.79   
 
111.19071
 
Wojciech Gajzler
Urszula Staniszewska
MA
-
0
0
36.81   
 
112.17657
17233
Krystyna Frąckiewicz
Jan Kosieradzki
MA
MA
1
1
36.45   
 
113.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
33.47   
 
114.19230
18371
Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
MA
MA
0
0
30.68   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1932 punkty PKL, w tym 992 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2018/gp2018.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-26 g.16:40:59 (0.4581/238) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.