Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4274/23567 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2019
Pomorski WZBS
Okręgowe Słupsk

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.04772Bogusław DykPM1237
2.04820Wiesław MączkowskiPM1220
3.04797Ryszard KonopkaPM1219
4.11802Marek BanasińskiPM1210
5.04798Mirosław KopowskiPM129
6.10809Ryszard LeśniewskiPM920
7.11809Krzysztof MielnikPM719
8.04848Maria TomczewskaPM714
9. Marcin RudzińskiIRL79
10.06131Marek WawrzyniakZP76
11.08341Jan ChmielewskiZP72
12.04775Karina DrobiniakPM526
13.04829Marek PietrzakPM510
14.10983Grzegorz ZborowskiPM52
15.08855Janusz WieruckiZP52
16.04760Antoni AdamiecPM47
17.04806Jan LangePM44
18.04813Wojciech MajchrowskiPM43
19.04809Wojciech LewandowskiPM43
20.04833Andrzej PrusińskiPM41
21.02094Romuald PaszkowskiZP41
22.14175Andrzej JabłońskiZP41
23.10798Kazimierz GierulskiPM41
24.04776Barbara FalkowskaPM41
25.04765Stanisław BubkaPM313
26.12802Mariusz PankiewiczPM311
27.09679Krzysztof MeyerPM38
28.04825Małgorzata PawelecPM38
29.09385Wojciech MorawskiZP36
30.08541Mirosław CałkaPM34
31.11812Grzegorz RybakPM33
32.04780Grzegorz GanPM33
33.12262Radosław KmiecikPM32
34.08821Wojciech HarasimowiczZP31
35.04789Romuald JarugaPM2.510
36. Zdzisław KrawczykPM2.51
37.15906Dariusz GłowińskiZP2.51
38.05921Paweł DickertZP2.51
39.04818Krzysztof MaterekPM2.51
40. Czesław SzymanekZP2.51
41.18826Wiesław SirmanZP22
42.11810Stefan PawlętyPM22
43.18827Wiesław LangeZP22
44.17023Krzysztof RutkowskiZP21
45.13358Łukasz GackowskiPM1.513
46.13359Dominika GierczyńskaZP1.510
47. Zbigniew RychłyPM1.58
48.09441Przemysław SzczepańskiKP1.56
49. Leszek DuniaPM1.51
50.18859Sławomir JamkaZP1.51
51.12610Łukasz ŻmiejkoZP0.56
52.15850Stefan LipińskiPM0.51
53.18913Wojciech PaszkowskiPM0.51
54.18625Krzysztof BoniekPM07
55. Jarek RomańskiZP06
56. Jerzy SzulcPM02
57. Elżbieta LonskaPM02
58.19817Jerzy SzczygiełZP01
59. Lech LewandowskiZP01
60. Izabela SorokaPM01
61. Leszek KmiecikZP01
62. Jan FranasZP01
63. Kazimierz CzęścikZP01
64. Henryk CzarnuchZP01
65. Wojciech ChileckiPM01
66. Daniel WojniakZP01
67. Zdzisław ŻalejkoZP01
68. Andrzej DolińskiZP01
69. Antoni GórskiPM01
70. Grzegorz ŁukomskiZP01
71. Alina MusielZP01
72. Stanisław OchocińskiZP01
73.04811Albina ŁomnickaPM01
74. Marian KozeraZP01
75. Izabella KozeraZP01
76.15852Jacek PolakPM01
77. Bogdan KiełpińskiZP01
78. Jolanta KędzierskaZP01
79. Aniela JarnutowskaZP01
80. Genowefa GrenikZP01
81. Andrzej PodlasiewskiZP01

Łącznie 396 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzslupski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-14 g.21:13:20 (0.4160/91) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.