Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4351/23669 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Turniej Ziemi Radomskiej-Memoriał Mariana Kucharskiego
Memoriał Mariana Kucharskiego
sobota, 16 marca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06385
06447
Zygmunt Figura
Jan Zalewski
SW
SW
7
7
58.88100II
II
2.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
58.8492III
III
3.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
58.4585III
III
4.06410
08310
Włodzimierz Król
Tadeusz Sagan
MA
MA
4
4
57.8076 
 
5.11591
06526
Tadeusz Bożek
Waldemar Burakowski
MA
MA
5
15
57.8076 
 
6.07691
15757
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
57.2466 
 
7.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
57.0359 
 
8.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MA
7
21
56.9453 
 
9.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2
56.9046 
 
10.18398
15357
Artur Antoniak
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
1.5
2.5
56.8140 
 
11.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
56.7233 
 
12.09322
02954
Mirosław Kotowski
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
4
7
56.4727 
 
13.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
3
5
56.3420 
 
14.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
55.5619 
 
15.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
55.4318 
 
16.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
55.1317 
 
17.06539
06797
Robert Chmielak
Andrzej Miszewski
MA
MA
7
18
54.7016 
 
18.06436
07492
Jerzy Skoczylas
Krzysztof Sztompke
MA
MA
9
12
54.4815 
 
19.02977
08308
Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
SW
SW
18
7
53.9214 
 
20.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
53.7113 
 
21.07053
16461
Krzysztof Gołaś
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
2.5
53.5812 
 
22.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2
3
53.1910 
 
23.06380
08285
Stanisław Dąbrowski
Czesław Popiel
MA
MA
4
3
52.809 
 
24.07810
12012
Waldemar Kostrzewa
Jacek Koter
MA
MA
4
5
52.809 
 
25.09956
06599
Kazimierz Adamski
Waldemar Gałek
LD
LD
2.5
4
52.117 
 
26.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
51.476 
 
27.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
51.215 
 
28.06403
17480
Eugeniusz Karski
Wojciech Woźniak
MA
MA
7
1.5
51.124 
 
29.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
4
4
50.823 
 
30.02504
15916
Janusz Krawczyński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
50.392 
 
31.08284
06427
Janusz Dzierżanowski
Jerzy Podkański
MA
MA
7
7
50.001 
 
32.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
49.311 
 
33.08393
06373
Janusz Anczakowski
Jerzy Buchacz
MA
MA
5
5
48.921 
 
34.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
48.581 
 
35.13492
11828
Roman Borkowski
Edward Wójcik
LD
LU
4
4
48.021 
 
36.15917
15356
Jacek Chojnacki
Marian Jabłonka
MA
MA
2
2
47.721 
 
37.10687
02522
Lech Adach
Leszek Młodziński
LU
LU
5
4
47.331 
 
38.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
47.071 
 
39.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2.5
11
46.811 
 
40.13247
17292
Dariusz Kępa
Janusz Kucharski
LU
LU
2
2
46.771 
 
41.08415
06443
Piotr Lisowski
Stanisław Woźniak
MA
MA
4
5
46.681 
 
42.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
46.591 
 
43.17233
 
Jan Kosieradzki
Dariusz Wasilewski
MA
MA
1
0
46.471 
 
44.18399
06430
Piotr Mazurek
Henryk Pysiak
MA
MA
1.5
4
46.081 
 
45.15919
06402
Andrzej Czubak
Sławomir Kamiński
MA
MA
2
5
45.951 
 
46.11836
07935
Jerzy Karwacki
Stanisław Wieczorek
LU
LU
3
3
45.731 
 
47.18801
13379
Radosław Rozman
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
1.5
4
45.091 
 
48.02873
02940
Jacek Adamczyk
Robert Łataś
SW
MA
7
4
45.041 
 
49.06367
03002
Andrzej Bator
Marian Tyrcz
MA
MA
3
11
45.001 
 
50.18419
18603
Tomasz Gellert
Mirosława Swoboda
MA
MA
1.5
1.5
44.481 
 
51.02913
02928
Edmund Jas
Marek Kozdrach
SW
SW
7
5
43.881 
 
52.17036
07480
Małgorzata Golec
Zdzisław Madej
SW
SW
2
3
43.281 
 
53.14289
15014
Zdzisław Jarosz
Zdzisław Witesik
LU
LU
0.5
2.5
42.801 
 
54.06376
09210
Witold Czarniawski
Tatiana Verkhos
MA
MA
4
3
41.681 
 
55.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
3
2.5
41.681 
 
56. 
14682
Leszek Piwowarski
Andrzej Sołtysiak
MA
MA
0
1.5
41.551 
 
57.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2
3
41.121 
 
58.07928
06904
Mariusz Łasiewicki
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
40.731 
 
59.06407
06445
Andrzej Kosikowski
Ryszard Wójcik
SW
SW
5
4
40.301 
 
60.11991
06404
Andrzej Gajda
Aleksander Karsznia
MA
MA
2.5
5
36.721 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1964 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-21 g.13:51:45 (0.2563/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.