Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4297/23701 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Dzwon Zygmunta GPPT 2018/19 (5)
GPPT
sobota, 23 marca 2019r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06540
12450
09138
05374
09146
Bartosz Chmurski
Katarzyna Dufrat
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
Piotr Tuczyński
MA
MP
WM
WP
MA
21
15
17
15
17
7064.00347I
I
I
I
I
2.05691
10533
01617
07544
Grzegorz Lewaciak
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
Marek Tyran
LD
WP
DS
LD
18
9
9
13
6064.00308II
II
II
II
3.02460
11834
02495
02976
Marek Atalski
Jakub Jagodziński
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
LU
LU
13
5
9
12
5063.00276II
II
II
II
4.03206
03434
03529
13174
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
MP
MP
SL
SL
7
7
7
4
4059.00243 
 
 
 
5.01318
04108
02934
11319
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
DS
MA
SL
MA
24
21
19
19
3064.00211 
 
 
 
6.01032
02894
12999
01171
12154
07722
Jacek Czaykowski
Krzysztof Czul
Adam Krysa
Stefan Skowron
Mateusz Sobczak
Janusz Wesołowski
PK
PK
PK
PK
DS
PK
12
18
11
12
9
13
2062.00179 
 
 
 
 
 
7.07526
07687
16315
07405
02804
01770
Aleksander Jezioro
Mirosław Kołton
Łukasz Lebioda
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
Aleksander Zdybel
MP
MP
MP
MP
MP
MP
21
9
19
9
13
9
1060.00147 
 
 
 
 
 
8.07283
03170
03464
05856
Jarosław Figlus
Cezary Góra
Adam Robak
Piotr Walczak
SL
SL
SL
WP
13
7
13
21
59.00115 
 
 
 
9.02666
07341
12634
03960
Andrzej Hycnar
Ireneusz Kowalczyk
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
PK
SL
KP
KP
13
21
5
18
58.0083 
 
 
 
10.01347
07796
07809
13438
07827
11903
Piotr Ilczuk
Marek Jeleniewski
Piotr Kołuda
Rafał Marks
Lech Ohrysko
Paweł Szymaszczyk
LU
SW
LU
SL
SW
MA
18
18
17
11
17
9
57.0067 
 
 
 
 
 
11.04535
05023
07725
15477
Dariusz Bogucki
Paweł Gruszczyński
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
ZP
WP
MP
MP
13
7
12
5
55.0061 
 
 
 
12.06551
13709
08979
07431
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
Marek Witek
SW
SW
DS
SL
19
9
24
21
54.0056 
 
 
 
13.03184
05310
03423
07603
03549
05520
Artur Guła
Bogusław Pazur
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
Mikołaj Taczewski
Marek Wójcicki
SL
SL
SL
SL
SL
SL
15
21
11
19
15
19
54.0050 
 
 
 
 
 
14.02672
02820
02836
02846
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
MP
MP
MP
MP
7
7
9
12
54.0045 
 
 
 
15.02489
18128
02519
07542
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
Marek Tekieli
LU
LU
LU
LU
12
4
7
7
54.0039 
 
 
 
16.04198
10450
06795
05830
Adolf Bocheński
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Robert Stoliński
WM
OP
WP
WP
13
13
19
15
52.0034 
 
 
 
17.04163
09549
11104
10370
Andrei Arlovich
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
Erikas Vainikonis
DS
DS
MA
DS
17
11
12
13
51.0028 
 
 
 
18.16537
04793
09734
06813
Marek Bytof
Krzysztof Kluf
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
MA
MA
2.5
12
4
5
50.0023 
 
 
 
19.03266
03523
09424
02831
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
Stefan Szenberg
Włodzimierz Wala
SL
SL
DS
MP
18
18
13
19
50.0017 
 
 
 
20.02644
02642
02698
02809
Grzegorz Gawron
Przemysław Gałek
Jakub Kowal
Rafał Synowiec
MP
MP
MP
MP
12
7
12
9
50.0012 
 
 
 
21.06621
06620
09550
14965
Sabina Grzejdziak
Igor Grzejdziak
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LU
LU
LB
MA
13
15
17
3
49.006 
 
 
 
22.07646
12362
07849
01726
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MP
WP
SW
MA
12
7
21
18
49.001 
 
 
 
23.15595
15120
12899
18760
Maciej Dąbrowski
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
Joanna Zalewska
OP
SL
SL
MA
9
7
7
2.5
47.001 
 
 
 
24.05670
05675
05730
07543
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
Wiesław Niciński
Przemysław Teleszyński
LD
LD
LD
LD
13
9
13
13
47.001 
 
 
 
25.02683
02727
02774
02833
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
Edward Warząchowski
MP
MP
MP
MP
12
13
12
12
47.001 
 
 
 
26.03096
16898
16903
17935
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
MP
MP
DS
11
4
2.5
2
45.001 
 
 
 
27.12272
06765
06845
06915
Anna Makarewicz
Piotr Łyczkowski
Tomasz Paluchowski
Andrzej Serwach
MA
MA
MA
MA
4
11
13
11
44.001 
 
 
 
28. 
 
07277
 
J Aasmae
V Lipnickiy
Aliaksandr Prakapenka
Marko Tenn
EST
-
PD
EST
6
6
4
6
44.001 
 
 
 
29.01030
01128
01138
01206
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
12
18
18
15
44.001 
 
 
 
30.14885
02673
08549
10534
06973
02827
Marcin Dobrowolski
Marek Jaworski
Anna Maduzia
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
WP
MP
WP
LB
LB
LB
7
13
7
11
24
13
42.001 
 
 
 
 
 
31.17911
14626
16255
15259
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
MP
MP
DS
DS
1.5
2
2.5
2.5
42.001 
 
 
 
32.02468
13993
01152
07939
Jerzy Brzustowski
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
Elżbieta Waniurska
LU
LU
LU
LU
5
4
9
7
42.001 
 
 
 
33.13886
10237
01110
11110
13019
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
Zdzisław Łuczkowski
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
PK
MP
MP
3
4
3
5
4
42.001 
 
 
 
 
34.08950
07054
06909
04842
Iwona Czajka
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
MA
WM
OP
9
5
19
19
42.001 
 
 
 
35.17384
07614
06758
02775
Joanna Derewońko
Marek Kiepura
Tadeusz Luzak
Małgorzata Praszałowicz
MA
MP
MA
MP
3
5
12
5
41.001 
 
 
 
36.09418
02757
07642
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Bogdan Palczyński
Witold Stachnik
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MA
MP
7
9
9
9
41.001 
 
 
 
37.05111
05718
03847
18890
Wit Klapper
Jerzy Michałek
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
SL
SL
KP
ZP
21
21
18
4
40.001 
 
 
 
38.02597
09430
02678
09433
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
Jacek Kalinowski
Bogusław Wardzała
MP
MP
MP
MP
12
7
7
7
37.001 
 
 
 
39.17161
16645
17167
15511
Krzysztof Cichy
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
Kacper Kopka
MA
MA
MA
MA
4
5
5
5
35.001 
 
 
 
40.11092
02663
02671
04303
14288
Tytus Bisping
Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
Roman Kierznowski
Jan Prajsnar
MP
MP
MP
WM
MP
7
11
11
21
3
33.001 
 
 
 
 
41.18788
16544
18787
17361
Adam Brodowski
Hanna Ciuńczyk
Aleksander Klimkowicz
Marta Makarewicz
MP
MA
MP
MA
1.5
3
2.5
4
20.001 
 
 
 
42.17775
18221
18222
17789
Maciej Betliński
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
Sebastian Zimorski
DS
MP
MP
DS
1.5
1.5
2
1.5
9.001 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10709 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kwb/t/W-tleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-15 g.02:11:35 (0.3168/191) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.