Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4282/23802 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Memoriał Zbigniewa Zemanowicza
OTP** Memoriał Zbigniewa Zemanowicza
niedziela, 7 kwietnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
7.16380Jakub AndruszkiewiczMA463.9292 
7.17967Rita AndruszkiewiczMA263.9292 
42.04186Janina BakułaWM50.081 
81.04021Henryk BałtronowiczWM2-97.681 
12.04187Tadeusz BanachWM546.7162 
38.08294Mariusz BartkowskiSW177.545 
33.08593Marcin BartoszewskiWM718.9711 
30.04531Marek BarylewskiWP1824.0314 
46.16070Krystian BączekMA4-7.451 
61.04191Przemysław BednarskiWM7-26.561 
77.04183Janina BiałaWM2-69.691 
82. Mirosław Bieliński-0-98.921 
45.11092Tytus BispingMP7-5.911 
75.01056Grażyna BlechWM0.5-59.151 
37.04198Adolf BocheńskiWM1310.236 
29.17082Maciej BoczarMA426.9215 
30.04535Dariusz BoguckiZP1324.0314 
57.04201Waldemar BorkowskiWM3-22.411 
59. Tadeusz Bujko-0-25.121 
49.06540Bartosz ChmurskiMA21-13.021 
6.14619Maksymilian ChodackiSL767.1099 
74.07578Jan ChodkiewiczWM4-58.851 
37.04212Mirosław CichockiWM1910.236 
31.10721Sławomir CzechLU720.4913 
29.14971Bartosz ĆwiekMA326.9215 
34.15595Maciej DąbrowskiOP918.8810 
33.12129Grzegorz DeptułaWM718.9711 
46.14973Piotr DuszakMA2.5-7.451 
53.04233Andrzej DzikowskiWM4-17.861 
55.04240Dariusz FilipekWM5-18.371 
63.04242Andrzej FronczakWM18-27.781 
39.02904Janusz GawęckiSW184.764 
47.11899Dominik GłowackiWM2.5-8.871 
36.07605Zdzisław GodlewskiWM510.497 
3.01318Stanisław GołębiowskiDS2481.58117III
16.10127Janusz GomolińskiWM941.1737 
74.08802Robert GradWM4-58.851 
76.04275Mirosław GrodzkiWM5-61.911 
48.04438Alina GudeckaWM2.5-9.801 
44.09822Zdzisław IngielewiczSL7-5.391 
21.07572Ireneusz JagielskiMA739.5823 
71.04279Jan JaniakWM7-50.951 
51.07215Giedre JankunaiteWM11-16.421 
68.14397Anna JaskowiakWM2-41.751 
62.04284Leonard JaskowiakWM12-27.291 
76.04294Józef KamińskiWM9-61.911 
20.09138Danuta KazmuchaWM1740.1624 
32.05111Wit KlapperSL2120.0212 
67.04305Marek KlepackiWM5-35.501 
83.04306Ryszard KłusowskiWM7-106.491 
47.11900Dawid KołodziejskiWM2.5-8.871 
38.07809Piotr KołudaLU177.545 
27.12220Kazimierz KonefałPM528.6417 
54.04313Robert KopkaWM2-18.341 
35.06706Apolinary KowalskiWM2414.378 
15.12573Zdzisław KozaPM341.6043 
11.04319Dariusz KozłowskiWM1248.6568 
11.07563Radosław KozłowskiWM748.6568 
75.13763Tadeusz KrajewskiWM3-59.151 
21.12006Danuta KrupnikMA739.5823 
62.04328Wiesław KrzemieńskiWM12-27.291 
27.04329Zbigniew KrzepkowskiWM528.6417 
80.01164Wojciech KrzyszczakWM0-93.851 
32.02934Krzysztof KujawaSL1920.0212 
72.18032Maciej KulikowskiMA4-54.201 
2.18128Wojciech KurkowskiLU499.52125III
69.03636Mieczysław LebieckiWM2-44.931 
23.04345Tomasz LisicaWM737.6121 
73.03030Zbigniew ListewnikWM1-55.001 
1.13364Adam LonskiPM7102.22132II
58.04347Henryk ŁakomskiWM12-25.101 
43.04353Krzysztof ŁukaszewiczWM13-1.061 
22.06765Piotr ŁyczkowskiMA1139.2022 
5.09357Arkadiusz MajcherPK971.47105 
40.16065Konrad MajewskiMA2.51.263 
23.04360Mirosław MakatrewiczWM1337.6121 
42.14401Mirosław MakuchWM30.081 
15.16765Mirosław MakuratPM241.6043 
5.11550Piotr MarcinowskiDS971.47105 
2.02519Bartosz MatrasLU799.52125III
83.04364Piotr MazurWM5-106.491 
25.03345Zbigniew MąciorSL1836.8619 
1.11809Krzysztof MielnikPM7102.22132II
82. Jan Mikusz-0-98.921 
65.04358Jakub MilkamanowiczWM2.5-32.891 
25.01502Mirosław MiłaszewskiDS1936.8619 
53.04371Kazimierz MinkowskiWM2.5-17.861 
71.08316Krzysztof NagielskiWM9-50.951 
13.06815Piotr NawrockiMA1946.1755 
26.04660Marek NiesłuchowskiPM535.8418 
8.14728Kamil NowakMA1362.3986 
57.04385Stanisław OkuniewiczWM4-22.411 
17.01539Wojciech OlańskiWM2140.9531 
50.03314Waldemar OrłowskiWM1-16.011 
54.04390Stanisław OrzołWM2.5-18.341 
14.03881Tomasz OsińskiKP1242.7549 
48.04152Leszek OstrowskiWM2-9.801 
39.02966Stanisław PająkSW154.764 
67.04396Krzysztof PakułaWM9-35.501 
18.04399Tomasz PatalanWM440.7526 
9.05314Marcin PędzińskiWP1556.7480 
64.01143Zbigniew PękalaWM0-29.751 
36.04808Krzysztof PękałaWM2.510.497 
4.04404Wiesław PietrzakWM572.29111 
43.04405Krzysztof PikusWM19-1.061 
68.04634Grażyna PiszczekWM1-41.751 
61.04412Dariusz PrawdzikWM11-26.561 
19.04413Grzegorz ProbolaWM1140.5325 
24.09607Henryk PrzybysławskiMA536.8920 
77.04017Iwona PuczyłowskaWM2-69.691 
52.04427Edmund ReczugaWM7-17.511 
50.04429Patryk ReszczyńskiWM5-16.011 
19.04430Jan RogowskiWM1840.5325 
78.03309Hanna RohdeWM1.5-71.681 
78.03311Krzysztof RohdeWM1.5-71.681 
12.04435Jan RomotWM1146.7162 
35.05363Jerzy RussyanWM2114.378 
60. Irena Sadurska-0-26.281 
60. Waldemar Sadurski-0-26.281 
20.06909Anna SarniakWM1940.1624 
73.09462Marek SerdyńskiWM2-55.001 
22.06915Andrzej SerwachMA1139.2022 
72.18785Paweł SierakowskiMA2-54.201 
18.09245Tomasz SinkiewiczWM540.7526 
45.02793Paweł SkałackiMP7-5.911 
26.12196Zbigniew SkibickiMA535.8418 
80.01163Andrzej SkoczylasWM0-93.851 
70.12668Lech SkwarżyńskiWM2.5-47.521 
69.04441Marek SłowikowskiWM4-44.931 
6.12154Mateusz SobczakDS967.1099 
9.05400Maciej SobieralskiWP1556.7480 
52.04463Jan StańczakWM9-17.511 
64. Stanisław Stepnowski-0-29.751 
44.05423Jeremi StępińskiOP19-5.391 
65.04469Tomasz StopierzyńskiWM5-32.891 
3.02806Wojciech StrzemeckiMA2181.58117III
31.13028Piotr SuchodolskiPM520.4913 
58.04474Andrzej SulimaWM11-25.101 
41.07725Grzegorz SupersonMP120.582 
66.08565Lechosław SuszkaPM5-34.621 
51.07246Giedrius SzarkanasWM11-16.421 
14.03960Radosław SzczepańskiKP1842.7549 
59. Andrzej Szostak-0-25.121 
34.04842Leszek SztyrakOP1918.8810 
40.16069Łukasz TrendakMA41.263 
55.09162Jacek TrętowskiWM4-18.371 
49.09146Piotr TuczyńskiMA17-13.021 
70.04489Paweł TurlejskiWM3-47.521 
10.06973Piotr TuszyńskiLB2448.6674 
56.04490Andrzej TutajWM5-20.631 
56.04491Ewa TutajWM5-20.631 
79.08592Jerzy UsckiWM1.5-82.301 
17.07242Vytautas VainikonisWM1740.9531 
28.05856Piotr WalczakWP2127.3216 
81.04025Jan WardaWM1.5-97.681 
4.04494Zenon WawerWM572.29111 
13.04740Piotr WiankowskiMA1946.1755 
24.10561Tadeusz WięckiewiczWM536.8920 
28.07431Marek WitekSL2127.3216 
10.09550Jakub WojcieszekLB1748.6674 
79.04508Tadeusz WójcikWM3-82.301 
63.04509Janusz WróblewskiWM9-27.781 
16.10335Sławomir WrzosekWM1141.1737 
8.11319Przemysław ZawadaMA1962.3986 
66.12010Dariusz ZielińskiPM4-34.621 
41.15477Krzysztof ŻakMP50.582 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3498 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/lubomino/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.12:05:16 (0.3097/176) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.