Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4282/23802 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Memoriał Zbigniewa Zemanowicza
OTP** Memoriał Zbigniewa Zemanowicza
niedziela, 7 kwietnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
82. Mirosław Bieliński-0-98.921 
59. Tadeusz Bujko-0-25.121 
82. Jan Mikusz-0-98.921 
60. Irena Sadurska-0-26.281 
60. Waldemar Sadurski-0-26.281 
64. Stanisław Stepnowski-0-29.751 
59. Andrzej Szostak-0-25.121 
3.01318Stanisław GołębiowskiDS2481.58117III
5.11550Piotr MarcinowskiDS971.47105 
25.01502Mirosław MiłaszewskiDS1936.8619 
6.12154Mateusz SobczakDS967.1099 
14.03881Tomasz OsińskiKP1242.7549 
14.03960Radosław SzczepańskiKP1842.7549 
10.06973Piotr TuszyńskiLB2448.6674 
10.09550Jakub WojcieszekLB1748.6674 
31.10721Sławomir CzechLU720.4913 
38.07809Piotr KołudaLU177.545 
2.18128Wojciech KurkowskiLU499.52125III
2.02519Bartosz MatrasLU799.52125III
7.16380Jakub AndruszkiewiczMA463.9292 
7.17967Rita AndruszkiewiczMA263.9292 
46.16070Krystian BączekMA4-7.451 
29.17082Maciej BoczarMA426.9215 
49.06540Bartosz ChmurskiMA21-13.021 
29.14971Bartosz ĆwiekMA326.9215 
46.14973Piotr DuszakMA2.5-7.451 
21.07572Ireneusz JagielskiMA739.5823 
21.12006Danuta KrupnikMA739.5823 
72.18032Maciej KulikowskiMA4-54.201 
22.06765Piotr ŁyczkowskiMA1139.2022 
40.16065Konrad MajewskiMA2.51.263 
13.06815Piotr NawrockiMA1946.1755 
8.14728Kamil NowakMA1362.3986 
24.09607Henryk PrzybysławskiMA536.8920 
22.06915Andrzej SerwachMA1139.2022 
72.18785Paweł SierakowskiMA2-54.201 
26.12196Zbigniew SkibickiMA535.8418 
3.02806Wojciech StrzemeckiMA2181.58117III
40.16069Łukasz TrendakMA41.263 
49.09146Piotr TuczyńskiMA17-13.021 
13.04740Piotr WiankowskiMA1946.1755 
8.11319Przemysław ZawadaMA1962.3986 
45.11092Tytus BispingMP7-5.911 
45.02793Paweł SkałackiMP7-5.911 
41.07725Grzegorz SupersonMP120.582 
41.15477Krzysztof ŻakMP50.582 
34.15595Maciej DąbrowskiOP918.8810 
44.05423Jeremi StępińskiOP19-5.391 
34.04842Leszek SztyrakOP1918.8810 
5.09357Arkadiusz MajcherPK971.47105 
27.12220Kazimierz KonefałPM528.6417 
15.12573Zdzisław KozaPM341.6043 
1.13364Adam LonskiPM7102.22132II
15.16765Mirosław MakuratPM241.6043 
1.11809Krzysztof MielnikPM7102.22132II
26.04660Marek NiesłuchowskiPM535.8418 
31.13028Piotr SuchodolskiPM520.4913 
66.08565Lechosław SuszkaPM5-34.621 
66.12010Dariusz ZielińskiPM4-34.621 
6.14619Maksymilian ChodackiSL767.1099 
44.09822Zdzisław IngielewiczSL7-5.391 
32.05111Wit KlapperSL2120.0212 
32.02934Krzysztof KujawaSL1920.0212 
25.03345Zbigniew MąciorSL1836.8619 
28.07431Marek WitekSL2127.3216 
38.08294Mariusz BartkowskiSW177.545 
39.02904Janusz GawęckiSW184.764 
39.02966Stanisław PająkSW154.764 
42.04186Janina BakułaWM50.081 
81.04021Henryk BałtronowiczWM2-97.681 
12.04187Tadeusz BanachWM546.7162 
33.08593Marcin BartoszewskiWM718.9711 
61.04191Przemysław BednarskiWM7-26.561 
77.04183Janina BiałaWM2-69.691 
75.01056Grażyna BlechWM0.5-59.151 
37.04198Adolf BocheńskiWM1310.236 
57.04201Waldemar BorkowskiWM3-22.411 
74.07578Jan ChodkiewiczWM4-58.851 
37.04212Mirosław CichockiWM1910.236 
33.12129Grzegorz DeptułaWM718.9711 
53.04233Andrzej DzikowskiWM4-17.861 
55.04240Dariusz FilipekWM5-18.371 
63.04242Andrzej FronczakWM18-27.781 
47.11899Dominik GłowackiWM2.5-8.871 
36.07605Zdzisław GodlewskiWM510.497 
16.10127Janusz GomolińskiWM941.1737 
74.08802Robert GradWM4-58.851 
76.04275Mirosław GrodzkiWM5-61.911 
48.04438Alina GudeckaWM2.5-9.801 
71.04279Jan JaniakWM7-50.951 
51.07215Giedre JankunaiteWM11-16.421 
68.14397Anna JaskowiakWM2-41.751 
62.04284Leonard JaskowiakWM12-27.291 
76.04294Józef KamińskiWM9-61.911 
20.09138Danuta KazmuchaWM1740.1624 
67.04305Marek KlepackiWM5-35.501 
83.04306Ryszard KłusowskiWM7-106.491 
47.11900Dawid KołodziejskiWM2.5-8.871 
54.04313Robert KopkaWM2-18.341 
35.06706Apolinary KowalskiWM2414.378 
11.04319Dariusz KozłowskiWM1248.6568 
11.07563Radosław KozłowskiWM748.6568 
75.13763Tadeusz KrajewskiWM3-59.151 
62.04328Wiesław KrzemieńskiWM12-27.291 
27.04329Zbigniew KrzepkowskiWM528.6417 
80.01164Wojciech KrzyszczakWM0-93.851 
69.03636Mieczysław LebieckiWM2-44.931 
23.04345Tomasz LisicaWM737.6121 
73.03030Zbigniew ListewnikWM1-55.001 
58.04347Henryk ŁakomskiWM12-25.101 
43.04353Krzysztof ŁukaszewiczWM13-1.061 
23.04360Mirosław MakatrewiczWM1337.6121 
42.14401Mirosław MakuchWM30.081 
83.04364Piotr MazurWM5-106.491 
65.04358Jakub MilkamanowiczWM2.5-32.891 
53.04371Kazimierz MinkowskiWM2.5-17.861 
71.08316Krzysztof NagielskiWM9-50.951 
57.04385Stanisław OkuniewiczWM4-22.411 
17.01539Wojciech OlańskiWM2140.9531 
50.03314Waldemar OrłowskiWM1-16.011 
54.04390Stanisław OrzołWM2.5-18.341 
48.04152Leszek OstrowskiWM2-9.801 
67.04396Krzysztof PakułaWM9-35.501 
18.04399Tomasz PatalanWM440.7526 
64.01143Zbigniew PękalaWM0-29.751 
36.04808Krzysztof PękałaWM2.510.497 
4.04404Wiesław PietrzakWM572.29111 
43.04405Krzysztof PikusWM19-1.061 
68.04634Grażyna PiszczekWM1-41.751 
61.04412Dariusz PrawdzikWM11-26.561 
19.04413Grzegorz ProbolaWM1140.5325 
77.04017Iwona PuczyłowskaWM2-69.691 
52.04427Edmund ReczugaWM7-17.511 
50.04429Patryk ReszczyńskiWM5-16.011 
19.04430Jan RogowskiWM1840.5325 
78.03309Hanna RohdeWM1.5-71.681 
78.03311Krzysztof RohdeWM1.5-71.681 
12.04435Jan RomotWM1146.7162 
35.05363Jerzy RussyanWM2114.378 
20.06909Anna SarniakWM1940.1624 
73.09462Marek SerdyńskiWM2-55.001 
18.09245Tomasz SinkiewiczWM540.7526 
80.01163Andrzej SkoczylasWM0-93.851 
70.12668Lech SkwarżyńskiWM2.5-47.521 
69.04441Marek SłowikowskiWM4-44.931 
52.04463Jan StańczakWM9-17.511 
65.04469Tomasz StopierzyńskiWM5-32.891 
58.04474Andrzej SulimaWM11-25.101 
51.07246Giedrius SzarkanasWM11-16.421 
55.09162Jacek TrętowskiWM4-18.371 
70.04489Paweł TurlejskiWM3-47.521 
56.04490Andrzej TutajWM5-20.631 
56.04491Ewa TutajWM5-20.631 
79.08592Jerzy UsckiWM1.5-82.301 
17.07242Vytautas VainikonisWM1740.9531 
81.04025Jan WardaWM1.5-97.681 
4.04494Zenon WawerWM572.29111 
24.10561Tadeusz WięckiewiczWM536.8920 
79.04508Tadeusz WójcikWM3-82.301 
63.04509Janusz WróblewskiWM9-27.781 
16.10335Sławomir WrzosekWM1141.1737 
30.04531Marek BarylewskiWP1824.0314 
9.05314Marcin PędzińskiWP1556.7480 
9.05400Maciej SobieralskiWP1556.7480 
28.05856Piotr WalczakWP2127.3216 
30.04535Dariusz BoguckiZP1324.0314 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3498 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/lubomino/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.12:08:18 (0.2848/176) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.