Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4306/23879 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mityng Łódzki
OTP** im. S. Owczarka
sobota, 27 kwietnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04670
04682
Mariusz Pater
Jacek Piotrowski
PM
PM
11
12
60.1410151II
II
2.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
58.879749III
III
3.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
58.599246III
III
4.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
58.458844 
 
5.06648
06802
Piotr Jurek
Tomasz Modrzejewski
MA
LD
18
11
58.418442 
 
6.05560
05804
Paweł Ambroziak
Jolanta Sendacka
LD
LD
5
13
57.858141 
 
7.02671
01744
Ryszard Jaśkiewicz
Krzysztof Wójcik
MP
DS
11
7
57.847739 
 
8.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
57.637337 
 
9.15595
16645
Maciej Dąbrowski
Piotr Jasiński
OP
MA
9
5
57.436935 
 
10.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
WM
21
17
57.276633 
 
11.08769
05352
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
7
57.246231 
 
12.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
56.675829 
 
13.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
56.595427 
 
14.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
56.325126 
 
15.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
56.174724 
 
16.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
LD
LD
5
13
56.124322 
 
17.10479
01641
Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
4
12
56.083920 
 
18.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
56.083618 
 
19.03724
03815
Leszek Hejne
Michał Lewiński
KP
LB
7
12
56.083216 
 
20.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
15
15
55.692814 
 
21.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
5
55.052412 
 
22.02495
02497
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
LU
LU
9
15
54.782111 
 
23.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
54.752010 
 
24.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
54.671910 
 
25.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
54.521910 
 
26.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
7
54.00189 
 
27.04360
04463
Mirosław Makatrewicz
Jan Stańczak
WM
WM
13
9
53.96179 
 
28.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
13
7
53.96179 
 
29.07052
10043
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
11
7
53.57168 
 
30.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
53.31168 
 
31.07090
05739
Anna Kowalska
Robert Nowicki
LD
WP
13
15
53.30158 
 
32.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
53.04147 
 
33.04063
05876
Andrzej Prasalski
Piotr Wulkiewicz
PD
PD
7
7
52.94147 
 
34.03847
18890
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
ZP
18
4
52.81137 
 
35.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
52.62126 
 
36.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
52.53126 
 
37.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
52.44116 
 
38.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
52.43105 
 
39.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
52.37105 
 
40.12197
11319
Michał Klukowski
Przemysław Zawada
MP
MA
24
19
52.3295 
 
41.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
52.3095 
 
42.07093
11158
Tomasz Krym
Arkadiusz Niedziałkowski
LD
LD
2.5
1.5
52.2884 
 
43.18128
05856
Wojciech Kurkowski
Piotr Walczak
LU
WP
4
21
52.1874 
 
44.17693
17025
Tadeusz Kempko
Wojciech Skrzypek
LD
LD
1.5
2
52.1774 
 
45.10045
08859
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
3
5
52.1663 
 
46.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
9
52.0353 
 
47.12777
12923
Piotr Piotrowski
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
52.0153 
 
48.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
51.3542 
 
49.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
51.3532 
 
50.05678
05797
Adam Krysiak
Karol Ruszkiewicz
LD
SL
5
5
51.2532 
 
51.19098
18684
Waldemar Duczmański
Grzegorz Wasiak
LD
LD
0.5
0.5
51.2521 
 
52.11296
06129
Artur Pomarański
Piotr Wasylko
LU
ZP
5
12
51.2211 
 
53.05595
05674
Zenon Darmaszek
Alfred Kram
LD
LD
4
5
51.0611 
 
54.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
50.7911 
 
55.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
50.6711 
 
56.10455
03834
Mirosław Andrzejczak
Krzysztof Majkowski
LD
LD
4
5
50.3211 
 
57.17155
08166
Sławomir Bąk
Renata Dancewicz
MA
MA
4
7
50.2511 
 
58.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
50.2411 
 
59.06749
14028
Jacek Leszczyłowski
Zdzisław Radwański
WM
LD
2
7
50.1211 
 
60.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
49.5011 
 
61.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
48.9711 
 
62.06526
06556
Waldemar Burakowski
Sylwester Cieślak
MA
MA
15
12
48.9411 
 
63.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
48.6011 
 
64.05586
05878
Bolesław Cichocki
Andrzej Zapałowski
LD
LD
7
4
48.5111 
 
65.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
48.1311 
 
66.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
48.0811 
 
67.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
47.9311 
 
68.14619
16544
Maksymilian Chodacki
Hanna Ciuńczyk
SL
MA
7
3
47.6211 
 
69.05565
05858
Jerzy Baraniecki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
4
5
47.2611 
 
70.06599
13658
Waldemar Gałek
Józef Wojtal
LD
LD
4
2.5
47.1211 
 
71.18760
17030
Joanna Zalewska
Anna Zaręba
MA
MA
2.5
3
46.9911 
 
72.05606
07119
Grzegorz Dziębowski
Agata Stradomska
LD
LD
7
2.5
46.9611 
 
73.10056
06355
Piotr Nowicki
Lech Warwocki
MA
LD
5
9
46.5111 
 
74.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
46.4811 
 
75.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2.5
46.4511 
 
76.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
46.2711 
 
77.05592
07628
Dariusz Cygan
Dariusz Warwas
LD
LD
4
5
46.2411 
 
78.04535
02519
Dariusz Bogucki
Bartosz Matras
ZP
LU
13
7
46.0211 
 
79.02966
08308
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
15
7
45.7311 
 
80.19449
05877
Liliana Suflida
Jan Zadroga
LD
WP
1
13
45.4111 
 
81.05582
15394
Włodzimierz Choinkowski
Milan Chyliński
LD
LD
7
2
45.3611 
 
82.06554
05111
Jarosław Cieślak
Wit Klapper
DS
SL
19
21
45.3211 
 
83.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
45.2711 
 
84.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
44.9911 
 
85.12476
16162
Marek Felakowski
Artur Kłosiński
MA
PM
0
0.5
44.8411 
 
86.09385
06066
Wojciech Morawski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
44.4511 
 
87.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2.5
2.5
44.0711 
 
88.05561
05634
Włodzimierz Andrejew
Włodzimierz Jakowicki
LD
WP
11
7
43.8611 
 
89.05652
17175
Cezary Kanar
Anna Kaźmierkowska
LD
LD
5
1.5
43.7011 
 
90.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
43.5211 
 
91.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
43.5011 
 
92.05727
05728
Małgorzata Nalepa
Piotr Nalepa
LD
LD
3
3
43.4111 
 
93.05639
05841
Lechosław Janczar
Jerzy Szubiga
LD
LD
5
5
43.2311 
 
94.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
13
42.6311 
 
95.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
42.5411 
 
96.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
41.7411 
 
97.19409
01215
Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
DS
DS
0.5
5
41.6411 
 
98.09542
05665
Waldemar Górski
Zbigniew Kotliński
LD
LD
4
5
41.3411 
 
99.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
9
40.3111 
 
100.13492
04325
Roman Borkowski
Lucyna Krutelewicz
LD
WM
4
4
39.9411 
 
101.17495
05759
Robert Barankiewicz
Zdzisław Pawlicki
LD
LD
2
4
39.8411 
 
102.06822
06348
Anna Nosalska
Tomasz Radwański
PM
LD
7
5
39.5311 
 
103.12059
19065
Roman Majcherczak
Jacek Zubiel
LD
LD
2
0.5
38.4611 
 
104.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
26.4811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3394 punkty PKL, w tym 1776 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/lodz/owcz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-12 g.22:43:30 (0.5440/218) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.