Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4306/23880 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mityng Łódzki
OTP** im. J. Moszyńskiego - el. MPP Open
sobota, 27 kwietnia 2019r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12197
11319
Michał Klukowski
Przemysław Zawada
MP
MA
24
19
64.0110151II
II
2.04535
05084
Dariusz Bogucki
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
13
19
61.569749III
III
3.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
WP
DS
11
9
61.269347III
III
4.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
WM
21
17
60.558945 
 
5.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
59.998643 
 
6.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
59.428342 
 
7.18760
17030
Joanna Zalewska
Anna Zaręba
MA
MA
2.5
3
59.417940 
 
8.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
7
58.977638 
 
9.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
58.637337 
 
10.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2.5
2.5
58.426935 
 
11.08769
05352
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
7
58.386633 
 
12.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
58.086332 
 
13.02966
08308
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
15
7
57.865930 
 
14.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
57.795628 
 
15.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
57.425327 
 
16.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
57.104925 
 
17.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
56.934623 
 
18.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
5
18
56.874322 
 
19.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
7
9
56.803920 
 
20.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
56.323618 
 
21.10045
08859
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
3
5
56.083317 
 
22.03724
03815
Leszek Hejne
Michał Lewiński
KP
LB
7
12
55.932915 
 
23.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
55.682613 
 
24.11296
06129
Artur Pomarański
Piotr Wasylko
LU
ZP
5
12
55.412312 
 
25.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
55.202010 
 
26.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
13
4
54.892010 
 
27.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
54.761910 
 
28.06554
05111
Jarosław Cieślak
Wit Klapper
DS
SL
19
21
54.511910 
 
29.16544
12999
Hanna Ciuńczyk
Adam Krysa
MA
PK
3
11
54.35189 
 
30.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
54.27189 
 
31.05797
08946
Karol Ruszkiewicz
Małgorzata Sokołowska
SL
LD
5
4
53.72179 
 
32.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
53.63168 
 
33.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
53.55168 
 
34.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
53.35158 
 
35.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
53.27158 
 
36.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
53.27147 
 
37.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
53.26147 
 
38.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
53.11137 
 
39.12777
05785
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
5
5
52.80126 
 
40.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
5
52.74126 
 
41.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
52.38116 
 
42.05574
05730
Przemysław Błaszczyk
Wiesław Niciński
LD
LD
15
13
52.37116 
 
43.09520
12978
Marek Przybyła
Leszek Rabiega
LD
DS
5
7
52.29105 
 
44.04829
06131
Marek Pietrzak
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
5
7
52.16105 
 
45.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
52.0895 
 
46.07101
07545
Kajetan Olewicz
Aleksander Wład
LD
LD
7
4
51.3984 
 
47.03847
18890
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
ZP
18
4
51.3784 
 
48.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
51.2774 
 
49.07158
02519
Zbigniew Hałaczkiewicz
Bartosz Matras
LU
LU
5
7
51.2474 
 
50.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
51.1763 
 
51.04670
04682
Mariusz Pater
Jacek Piotrowski
PM
PM
11
12
50.8763 
 
52.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
50.8353 
 
53.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
50.7942 
 
54.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
50.4142 
 
55.18893
03615
Stanisław Wiktorski
Adam Zaczek
LD
LD
0.5
2.5
50.4032 
 
56.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
50.2832 
 
57.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
50.2821 
 
58.05624
02671
Jacek Grzelczak
Ryszard Jaśkiewicz
LD
MP
13
11
50.2521 
 
59.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
50.2311 
 
60.18172
18992
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
KP
KP
1.5
1.5
50.2311 
 
61.15519
16716
Piotr Kulesza
Lena Ostrowska
DS
MA
7
3
49.9711 
 
62.05765
07543
Rafał Pietrzyk
Przemysław Teleszyński
LD
LD
5
13
49.7811 
 
63.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
49.6911 
 
64.01008
08166
Stanisław Bąk
Renata Dancewicz
PK
MA
5
7
49.6411 
 
65.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
9
49.6311 
 
66.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
49.4911 
 
67.09385
06066
Wojciech Morawski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
49.0511 
 
68.18128
05739
Wojciech Kurkowski
Robert Nowicki
LU
WP
4
15
48.8511 
 
69.13483
17025
Andrzej Pełka
Wojciech Skrzypek
LD
LD
1.5
2
48.5911 
 
70.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
48.5611 
 
71.02495
02497
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
LU
LU
9
15
48.4511 
 
72.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
48.3511 
 
73.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
48.2711 
 
74.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
48.2711 
 
75.10017
16369
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
LD
LD
5
2.5
48.2411 
 
76.07090
05856
Anna Kowalska
Piotr Walczak
LD
WP
13
21
47.9211 
 
77.05565
05858
Jerzy Baraniecki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
4
5
47.3011 
 
78.06347
06363
Karol Pokorski
Andrzej Tybura
LD
LD
7
5
47.2011 
 
79.19409
01215
Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
DS
DS
0.5
5
47.1811 
 
80.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
47.1611 
 
81.10479
01641
Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
4
12
47.1611 
 
82.15595
16645
Maciej Dąbrowski
Piotr Jasiński
OP
MA
9
5
47.0711 
 
83.10056
06355
Piotr Nowicki
Lech Warwocki
MA
LD
5
9
46.4411 
 
84.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2.5
46.3611 
 
85.14714
18323
Krzysztof Han
Jan Szynczewski
LD
LD
3
1
46.3611 
 
86.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
46.2411 
 
87.18762
14508
Ewa Sokół-Nawalny
Zdzisław Stoszek
LD
LD
1.5
3
46.1111 
 
88.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
46.1011 
 
89.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
45.6111 
 
90.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
45.0611 
 
91.17495
05759
Robert Barankiewicz
Zdzisław Pawlicki
LD
LD
2
4
44.9811 
 
92.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
44.9011 
 
93.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
44.9011 
 
94.11158
16456
Arkadiusz Niedziałkowski
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
4
44.5111 
 
95.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
LD
LD
21
19
44.4911 
 
96.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
44.3211 
 
97.06822
06348
Anna Nosalska
Tomasz Radwański
PM
LD
7
5
44.1611 
 
98.05772
07117
Krzysztof Porczyński
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
44.0911 
 
99.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
43.9411 
 
100.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
43.7511 
 
101.07614
07538
Marek Kiepura
Wiesław Skrzyszowski
MP
MP
5
9
43.6111 
 
102.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
43.5911 
 
103.15394
15364
Milan Chyliński
Dariusz Syncerek
LD
LD
2
2
42.9711 
 
104.09542
05652
Waldemar Górski
Cezary Kanar
LD
LD
4
5
42.9111 
 
105.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
9
11
42.7011 
 
106.05634
10895
Włodzimierz Jakowicki
Beata Pietrzak
WP
LD
7
2.5
42.5911 
 
107.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
42.2111 
 
108.07052
10043
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
11
7
41.8911 
 
109.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
41.7011 
 
110.05592
07628
Dariusz Cygan
Dariusz Warwas
LD
LD
4
5
41.6411 
 
111.07088
07111
Jerzy Klimczak
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
LD
LD
5
4
40.8511 
 
112.01323
01599
Rafał Gregorowicz
Maciej Rochowicz
SL
DS
3
5
40.4911 
 
113.02928
02504
Marek Kozdrach
Janusz Krawczyński
SW
SW
5
7
39.7211 
 
114.15493
15492
Mateusz Korkosiński
Kamil Wszędybył
LD
LD
1.5
1.5
38.6911 
 
115.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
37.3411 
 
116.04360
04463
Mirosław Makatrewicz
Jan Stańczak
WM
WM
13
9
37.1811 
 
117.12476
16162
Marek Felakowski
Artur Kłosiński
MA
PM
0
0.5
20.8011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3800 punktów PKL, w tym 1990 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/lodz/mosz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.23:54:00 (0.4067/244) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.