Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4380/24243 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Zapoznawczy
czwartek, 27 czerwca 2019r., godz. 18:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
69.1237
2.16898
17892
Maciej Kędzierski
Aron Shindler
MP
MP
4
2
63.2333
3.12263
02358
Anna Jaguszewska
Marek Nowak
MA
LB
4
4
62.0529
4.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
61.0925
5.05523
01770
Artur Wójcik
Aleksander Zdybel
WP
MP
12
9
58.5021
6.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
55.5717
7.11466
13693
Tadeusz Laszczak
Curt Sjolin
MA
LB
7
2
54.7613
8.05353
05519
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marcin Woźniak
WP
WP
11
9
54.199
9.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
53.707
10.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
53.457
11.01437
11519
Zdzisław Kunc
Bożena Rakuzy
DS
DS
11
2.5
53.446
12.17167
14782
Tomasz Kiełbasa
Jakub Patreuha
MA
DS
5
5
53.365
13.14783
16000
Patryk Patreuha
Szymon Superson
DS
MP
5
2.5
53.085
14.05059
02158
Stanisław Janik
Zdzisław Świątek
LB
LB
13
13
52.794
15.16255
15632
Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
52.463
16.09360
18011
Monika Maksymiuk
Filip Parol
MA
MA
3
3
52.183
17.07052
17030
Edmund Czubak
Anna Zaręba
MA
MA
11
3
51.992
18.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1.5
5
51.321
19.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
50.791
20.16217
02310
Patrycja Krupnik
Zdzisław Kulesza
DS
LB
1.5
9
50.661
21.06612
02013
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
5
18
50.301
22.01220
15615
Grzegorz Bajek
Waldemar Pietrasiewicz
DS
LB
11
2.5
49.661
23.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
49.261
24.12871
01711
Rafał Molenda
Lech Warężak
DS
DS
2.5
11
48.971
25.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
48.801
26.05893
12575
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
ZP
ZP
7
4
48.471
27.11550
17834
Piotr Marcinowski
Alicja Myśliwiec
DS
DS
11
1.5
47.971
28.01833
19426
Andrzej Lamla
Ewa Skrzyniarz
OP
OP
2.5
0.5
45.731
29.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
7
13
43.011
30.19445
18829
Kajetan Granops
Gerhard Langenmayr
WP
LB
0.5
0.5
42.941
31.02234
02305
Piotr Ciesielski
Henryk Krzymiński
LB
LB
3
4
39.991
32.10043
12987
Łukasz Kalbarczyk
Witold Pietrzak
MA
PM
7
2.5
39.731
33.04829
04103
Marek Pietrzak
Dariusz Sterniczuk
PM
PD
5
5
38.631
34.01287
01373
Marek Drecki
Andrzej Kaźmierczak
DS
DS
7
12
38.421
35.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
7
3
36.761
36.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
28.231

Łącznie 490 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-19 g.01:18:08 (0.2156/82) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.