Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24256 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
OPT* - 2. Kongresowy TP
piątek, 28 czerwca 2019r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
62.605729III
III
2.04535
10403
Dariusz Bogucki
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
15
3
62.375528III
III
3.05059
02158
Stanisław Janik
Zdzisław Świątek
LB
LB
13
13
62.355226 
 
4.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
62.174925 
 
5.05670
05691
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
61.974724 
 
6.07849
05856
Bogdan Szulejewski
Piotr Walczak
SW
WP
21
21
61.834523 
 
7.16645
16898
Piotr Jasiński
Maciej Kędzierski
MA
MP
5
4
60.664322 
 
8.01599
01617
Maciej Rochowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
5
9
59.974020 
 
9.07052
10570
Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
11
12
59.693819 
 
10.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
59.243618 
 
11.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
1.5
1.5
58.843417 
 
12.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
58.183116 
 
13.09020
08854
Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Przytycka
MA
MA
4
3
58.162915 
 
14.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
57.672714 
 
15.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
57.662513 
 
16.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
LB
15
18
57.032211 
 
17.11519
04848
Bożena Rakuzy
Maria Tomczewska
DS
PM
2.5
7
56.122010 
 
18.15595
08308
Maciej Dąbrowski
Kamil Walczyk
OP
SW
9
7
55.87189 
 
19.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
55.49168 
 
20.01373
01727
Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
DS
DS
12
9
55.47137 
 
21.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
54.89126 
 
22.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
54.54116 
 
23.04829
04103
Marek Pietrzak
Dariusz Sterniczuk
PM
PD
5
5
54.46116 
 
24.01272
01299
Marek Czerepak
Karol Filipowicz
DS
WP
12
13
54.40116 
 
25.03464
03593
Adam Robak
Grzegorz Wodecki
SL
MP
13
5
54.35105 
 
26.16070
17724
Krystian Bączek
Maksymilian Grochowski
MA
MA
4
2
54.23105 
 
27.17721
17161
Jakub Bazyluk
Krzysztof Cichy
MA
MA
3
5
54.0795 
 
28.02468
09491
Jerzy Brzustowski
Rafał Niedzielski
LU
LU
5
7
53.9495 
 
29.05084
18890
Tadeusz Kaczanowski
Vasil Valchev
ZP
ZP
19
4
53.8995 
 
30.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
53.1784 
 
31.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
53.1484 
 
32.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
52.6374 
 
33.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
52.6174 
 
34.06556
09416
Sylwester Cieślak
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
5
52.5474 
 
35.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
52.5463 
 
36.18011
16875
Filip Parol
Edward Sucharda
MA
MA
3
5
52.3463 
 
37.16699
16586
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
3
2.5
52.1763 
 
38.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
51.9353 
 
39.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
51.5253 
 
40.12266
18128
Marek Drukier
Wojciech Kurkowski
LD
LU
5
4
51.3442 
 
41.07725
16000
Grzegorz Superson
Szymon Superson
MP
MP
12
2.5
51.2842 
 
42.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
51.2842 
 
43.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
51.1032 
 
44.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
50.9332 
 
45.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
50.8021 
 
46.04915
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
WP
WP
7
7
50.2421 
 
47.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
50.1021 
 
48.17892
17008
Aron Shindler
Filip Trojański
MP
MA
2
2.5
49.8911 
 
49.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
49.6711 
 
50.06615
06898
Jerzy Greś
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
9
4
49.5111 
 
51.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
49.3811 
 
52.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
49.3611 
 
53.06612
02013
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
5
18
49.2611 
 
54.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
49.1911 
 
55.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
49.1211 
 
56.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
48.9311 
 
57.17969
18784
Anna Kosiorek
Agnieszka Mankiewicz
MA
MA
2
1
48.7811 
 
58.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
48.7011 
 
59.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
48.6811 
 
60.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
7
3
48.4811 
 
61.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
48.4011 
 
62.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
48.3111 
 
63.18861
18996
Małgorzata Dmowska
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1
48.2811 
 
64.16255
15632
Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
48.0611 
 
65.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
1.5
1.5
47.4311 
 
66.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
5
47.1711 
 
67.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
2.5
2.5
46.7711 
 
68.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
46.5011 
 
69.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
46.4811 
 
70.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
46.4511 
 
71.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
46.3111 
 
72.03029
09903
Stanisław Adamczyk
Michał Witkowski
SL
SL
7
5
46.2711 
 
73.15803
17030
Monika Suchodolska
Anna Zaręba
PM
MA
3
3
45.9511 
 
74.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
7
45.8511 
 
75.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SL
13
7
45.6411 
 
76.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1.5
5
45.1911 
 
77.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
45.1411 
 
78.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
44.1211 
 
79.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
4
44.0711 
 
80.18858
16616
Michał Frączek
Paweł Sankowski
MA
MA
1.5
2.5
43.9211 
 
81.06562
07043
Maciej Czajkowski
Sandra Różańska
MA
MA
4
3
43.4311 
 
82.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
43.3111 
 
83.02637
13520
Marek Filipowski
Przemysław Picheta
MP
MP
12
4
43.0811 
 
84.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
43.0711 
 
85.07130
08139
Eugeniusz Konik
Stanisław Owocki
OP
DS
4
2
42.9411 
 
86.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
42.9311 
 
87.15615
11296
Waldemar Pietrasiewicz
Artur Pomarański
LB
LU
2.5
5
41.8011 
 
88.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
0.5
41.6611 
 
89.18778
19484
Robert Głodowski
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
1
41.6011 
 
90.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1.5
41.3211 
 
91.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
3
40.9311 
 
92.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
39.7711 
 
93.17337
20008
Ariel Chlaściak
Konrad Grzywa
DS
SL
0
0
38.7911 
 
94.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
38.6411 
 
95.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
38.5911 
 
96.06274
16217
Ryszard Kiełczewski
Patrycja Krupnik
SL
DS
18
1.5
38.5211 
 
97.20026
20027
Maria Huzar
Małgorzata Świerczyńska-Chlaściak
DS
DS
0
0
37.3011 
 
98.02235
19445
Jacek Corn
Kajetan Granops
LB
WP
4
0.5
36.3911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1858 punktów PKL, w tym 1004 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-18 g.10:04:49 (0.3236/206) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.