Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24279 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Wczasowy W-2
poniedziałek, 1 lipca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
11
66.3544
2.07710
01770
Andrzej Dudzik
Aleksander Zdybel
MP
MP
12
9
66.1142
3.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
65.3440
4.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
63.6538
5.16716
05307
Lena Ostrowska
Zbigniew Papierniak
MA
SL
3
13
62.6137
6.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
60.9935
7.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
60.2333
8.07090
05881
Anna Kowalska
Antoni Zdzienicki
LD
LD
13
13
60.0732
9.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
5
59.4630
10.17169
05680
Paweł Hulanicki
Włodzimierz Krysztofczyk
MA
LD
2.5
9
59.3928
11.05691
01865
Grzegorz Lewaciak
Andrzej Pawlak
LD
OP
18
17
59.0126
12.06274
16217
Ryszard Kiełczewski
Patrycja Krupnik
SL
DS
18
1.5
58.7325
13.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
58.7123
14.04161
05822
Bartosz Mer
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
4
13
58.5521
15.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
58.1820
16.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
58.0018
17.05084
15519
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Kulesza
ZP
DS
19
7
57.6716
18.07271
18644
Adrian Bakalarz
Szymon Graś
SL
WP
7
1.5
57.1114
19.02036
02087
Stanisław Kotas
Marian Nieznański
LB
LB
5
7
56.9313
20.01554
16699
Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
3
56.7511
21.12158
07043
Izabella Jaworska
Sandra Różańska
LD
MA
4
3
56.329
22.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
56.069
23.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
55.989
24.01474
01641
Ryszard Makuch
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
5
12
55.768
25.01239
01587
Robert Biel
Marek Rajca
LB
DS
11
7
55.608
26.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
55.508
27.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
55.368
28.11358
05353
Aleksander Krych
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
MA
WP
7
11
55.357
29.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
3
2.5
55.297
30.16544
16875
Hanna Ciuńczyk
Edward Sucharda
MA
MA
3
5
55.237
31.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
55.136
32.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
54.566
33.18784
18319
Agnieszka Mankiewicz
Rafał Przybysz
MA
MA
1
2.5
54.386
34.01224
07130
Marek Bałdysz
Eugeniusz Konik
DS
OP
13
4
54.375
35.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
54.315
36.07102
05836
Jacek Omelańczuk
Piotr Szczeciński
LD
LD
4
4
54.135
37.01272
05611
Marek Czerepak
Dominik Filipowicz
DS
DS
12
21
53.985
38.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2
5
53.764
39.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
53.484
40.13693
04848
Curt Sjolin
Maria Tomczewska
LB
PM
2
7
52.854
41.09020
08929
Kazimierz Grzeszkowiak
Jan Mazurkiewicz
MA
MA
4
7
52.833
42.12176
04823
Aneta Buze
Małgorzata Sawicka
ZP
KP
5
18
52.783
43.09594
10533
Ewa Dziekańska
Ryszard Pałasz
DS
WP
9
11
52.463
44.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
52.243
45.08854
07061
Joanna Przytycka
Marek Różański
MA
MA
3
9
52.212
46.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1.5
5
52.112
47.14783
05856
Patryk Patreuha
Piotr Walczak
DS
WP
5
21
51.782
48.15259
07849
Dominika Ocylok
Bogdan Szulejewski
DS
SW
2.5
21
51.161
49.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
51.151
50.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
4
3
51.071
51.05670
19065
Andrzej Kozikowski
Jacek Zubiel
LD
LD
15
0.5
50.981
52.02436
01744
Krzysztof Tumielewicz
Krzysztof Wójcik
LB
DS
9
7
50.591
53.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
50.501
54.02040
02102
Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
LB
LB
5
5
49.771
55.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
49.701
56.13181
06556
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Cieślak
DS
MA
3
12
49.651
57.18011
16616
Filip Parol
Paweł Sankowski
MA
MA
3
2.5
49.101
58.14533
03472
Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
SL
SL
2
9
48.871
59.11834
01397
Jakub Jagodziński
Piotr Korecki
LU
LB
5
7
48.161
60.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
47.901
61.10043
06898
Łukasz Kalbarczyk
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
7
4
47.881
62.18284
16971
Aleks Bukat
Paweł Świątkowski
DS
DS
2
1.5
47.031
63.02316
02401
Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
5
5
47.011
64.14885
02121
Marcin Dobrowolski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
7
18
46.921
65.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
46.671
66.12846
09903
Andrzej Hermansdorfer
Michał Witkowski
SL
SL
7
5
46.661
67.01450
10587
Bogdan Leśniak
Antoni Witczak
DS
WP
5
0
46.191
68.17934
16000
Szymon Ostrowski
Szymon Superson
DS
MP
2
2.5
45.981
69.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
45.871
70.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
45.691
71.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
45.541
72.13438
18760
Rafał Marks
Joanna Zalewska
SL
MA
11
2.5
45.231
73.09520
07114
Marek Przybyła
Waldemar Skóra
LD
LD
5
13
44.711
74.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
44.451
75.11444
13029
Grzegorz Adamski
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
4
3
44.441
76.02262
03588
Zbigniew Halat
Maciej Wilkoszewski
LB
SL
12
5
44.301
77.01373
11519
Andrzej Kaźmierczak
Bożena Rakuzy
DS
DS
12
2.5
44.291
78.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
44.141
79.18896
16586
Jakub Franczak
Maciej Racewicz
DS
DS
1.5
2.5
44.061
80.07093
05876
Tomasz Krym
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
2.5
7
43.631
81.18645
18647
Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
WP
WP
1.5
1.5
43.551
82.01054
05523
Tadeusz Garbacik
Artur Wójcik
MP
WP
13
12
43.521
83.17921
19163
Józef Bugajewski
Wiktor Chałupniczak
WP
WP
1.5
1
43.151
84.18861
18858
Małgorzata Dmowska
Michał Frączek
MA
MA
1
1.5
43.131
85.19857
13187
Daria Bartkiewicz
Lech Rębisz
DS
DS
0
2
42.371
86.18554
03356
Hanna Leskiewicz
Katarzyna Michałek
MP
MP
3
7
41.961
87. 
 
Magdalena Linkiewicz
Felix Schadendorf
-
-
0
0
41.811
88.01437
20031
Zdzisław Kunc
Marek Nowak
DS
WP
11
0
41.301
89.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
41.041
90.18774
18996
Ewa Orłowska
Natalia Węgleńska
MA
MA
1.5
1
40.231
91.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
39.981
92.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
39.871
93.12123
09550
Mateusz Stępiński
Jakub Wojcieszek
MA
LB
9
17
39.301
94.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
1.5
35.941
95.19981
19980
Robert Brak
Dominik Puchała
PK
PK
0
0
34.721
96.19531
19532
Iga Przybylska
Adrian Sinicki
DS
DS
0
0
34.441
97.01608
01618
Marek Rużyło
Andrzej Sawko
DS
DS
5
5
33.651
98.18643
16585
Magdalena Pawlak
Adam Pigulski
WP
DS
0.5
3
32.161
99.19530
19545
Paweł Patuszczyk
Nina Przybylska
DS
DS
0
0
31.981
100.17386
18293
Wojciech Potapczyk
Karolina Żwirko
DS
DS
0.5
0.5
28.391

Łącznie 1494 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.23:50:50 (0.3519/210) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.