Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24534 turniej par

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
1. Turniej Otwarty
poniedziałek, 26 sierpnia 2019r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.08203
06815
Wojciech Gaweł
Piotr Nawrocki
MA
MA
19
19
62.7844
2.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
61.7441
3.06706
17242
Apolinary Kowalski
Andrzej Zawada
WM
MA
24
7
61.0639
4. 
 
Sergei Mironov
Anastasia Mironova
RUS
RUS
6
6
60.4036
5.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
9
12
59.8534
6.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
59.3431
7.04036
04043
Janusz Ciruk
Mirosław Liszewski
WM
PD
9
11
59.0929
8.06526
06543
Waldemar Burakowski
Jan Chodorowski
MA
MA
15
18
58.4326
9.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
56.6324
10.10105
15822
Robert Głowacki
Jacek Metter
MA
MA
13
2.5
56.4621
11.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
56.1619
12.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
55.4016
13.11834
02934
Jakub Jagodziński
Krzysztof Kujawa
LU
SL
5
19
55.2014
14.18320
16645
Michał Górski
Piotr Jasiński
MA
MA
2
5
55.1011
15.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
54.959
16.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
15
9
54.769
17.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
54.658
18. 
 
Przemysław Darek
Adam Rdzanek
-
-
0
0
54.558
19.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
54.398
20.06684
07810
Stefan Knothe
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
9
4
54.297
21.12006
04463
Danuta Krupnik
Jan Stańczak
MA
WM
7
9
54.197
22.04829
04848
Marek Pietrzak
Maria Tomczewska
PM
PM
5
7
53.946
23.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
53.086
24.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1.5
1.5
52.995
25.10023
18260
Leszek Łuniewski
Tomasz Wolfke
MA
MA
12
2
52.785
25.16368
18480
Stanislaw Holtyn
Witold Jochym
MA
MA
2
2
52.785
27.06616
06697
Łukasz Grodzicki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
4
11
52.734
28.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
51.934
29.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
51.883
30.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
51.773
30.10938
12503
Wojciech Rozwadowski
Wojciech Uszynski
DS
MA
7
13
51.773
32.17724
15976
Maksymilian Grochowski
Stanisław Mączka
MA
MA
2.5
5
51.722
33.09741
09620
Wiktor Cała
Adam Żelazny
MA
MA
5
5
51.572
34.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
51.121
35.04198
06749
Adolf Bocheński
Jacek Leszczyłowski
WM
LD
13
2
50.961
36.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
50.661
37.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
1.5
50.561
38.01054
07491
Tadeusz Garbacik
Tadeusz Sobota
MP
SW
13
7
49.861
39.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
49.801
40.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
49.761
41.10709
15263
Piotr Frankowski
Andrzej Rzechuła
LU
MA
4
2.5
49.711
42.17659
17479
Jerzy Noworol
Janusz Wawrowski
MA
MA
1.5
4
49.391
43. 
07809
Grzegorz Blicharz
Piotr Kołuda
-
LU
0
17
48.941
44.06904
17738
Lech Sadoś
Witold Żygulski
MA
MA
12
1.5
48.691
45.19484
09213
Urszula Staniszewska
Grzegorz Witkowski
MA
MA
1
4
47.881
46.10344
03370
Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
SL
SL
4
5
47.731
47.01347
05691
Piotr Ilczuk
Grzegorz Lewaciak
LU
LD
18
18
47.691
48.08435
13901
Adam Tomczyński
Arkadiusz Tomczyński
MA
MA
4
0.5
47.631
49.06766
06987
Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
13
7
47.371
50.16087
19375
Feliks Czechowski
Zbigniew Kozerski
MA
MA
2
1.5
47.321
51.07221
07130
Andrei Kavalenka
Eugeniusz Konik
PD
OP
7
4
47.181
52.17169
18763
Paweł Hulanicki
Maria Zarzycka
MA
MA
2.5
1.5
47.121
53.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
47.071
54.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
46.311
55.06564
06927
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
MA
MA
5
5
45.911
56.02524
07989
Józef Myć
Wiesław Skubisz
LU
LU
7
9
45.261
57.15352
19662
Michał Maszenda
Kuba Mierzwiński
MA
MA
4
1
43.431
58.06854
17363
Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
5
2.5
43.131
59.07555
14229
Stanisław Stachlewski
Daniel Wacławek
MA
MA
9
2.5
42.681
60.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
MA
ZP
4
3
42.631
61.17655
17227
Janusz Wieczorek
Błażej Zalewski
MA
MA
2
2
42.541
61.03469
18392
Marzena Ropska
Anna Stelmach
SL
SL
5
1.5
42.541
63.02094
10435
Romuald Paszkowski
Waldemar Putz
ZP
MA
5
5
40.761
64.06506
18061
Stefan Berwid
Andrzej Chyliński
MA
MA
4
1.5
39.341
65.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
1
1
39.191
66.18419
18774
Tomasz Gellert
Ewa Orłowska
MA
MA
2
2
38.431
67.02470
13033
Krzysztof Chabrowski
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
4
5
38.181
68.18831
11593
Janina Orłowska
Anna Sencerz
MA
MA
1.5
2.5
34.041
69.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
30.961

Łącznie 1050 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.09:31:54 (0.2538/148) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.