Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24596 turniej par

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
3. Turniej Otwarty
środa, 28 sierpnia 2019r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
66.9746
2.16645
11903
Piotr Jasiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
5
9
60.5843
3.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
60.1140
4.01347
02809
Piotr Ilczuk
Rafał Synowiec
LU
MP
18
9
60.0738
5.17554
19080
Jakub Dziuba
Jan Szewczyk
MA
MA
2
1.5
59.1035
6.13406
07821
Maciej Bramowicz
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
2.5
5
58.6133
7.05111
06706
Wit Klapper
Apolinary Kowalski
SL
WM
21
24
58.2230
8.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
57.7327
9.04198
02934
Adolf Bocheński
Krzysztof Kujawa
WM
SL
13
19
57.4225
10.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
56.9922
11.06845
18260
Tomasz Paluchowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
13
2
55.6420
12.07221
14534
Andrei Kavalenka
Roman Wajs
PD
MA
7
3
55.5417
13.08950
12503
Iwona Czajka
Wojciech Uszynski
MA
MA
9
13
55.3714
14.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
55.2512
15.05216
05353
Paweł Marek
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
5
11
54.1510
16.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
15
9
54.069
17.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
53.919
18.08203
06815
Wojciech Gaweł
Piotr Nawrocki
MA
MA
19
19
52.828
19.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
52.388
20.02094
02162
Romuald Paszkowski
Grzegorz Trojanowski
ZP
ZP
5
3
52.197
21.10709
18209
Piotr Frankowski
Zbigniew Wyziński
LU
OP
4
1.5
52.177
22.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1.5
52.166
23.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
52.046
24.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
51.976
25.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
15
5
51.865
26.03724
06954
Leszek Hejne
Adam Suwik
KP
MA
7
18
51.785
27.16616
12423
Paweł Sankowski
Cezary Wolski
MA
MA
2.5
4
51.514
28.06564
06927
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
MA
MA
5
5
51.444
29.07704
05363
Ilona Bobko
Jerzy Russyan
PK
WM
5
21
51.283
30.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
50.553
31.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
50.182
32.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
50.162
33.08294
07809
Mariusz Bartkowski
Piotr Kołuda
SW
LU
17
17
50.012
34.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
49.891
35.07712
07975
Aleksander Bobko
Jerzy Maludziński
PK
SW
5
11
49.741
36.06766
06987
Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
13
7
49.511
37.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
11
13
49.331
38.06904
17738
Lech Sadoś
Witold Żygulski
MA
MA
12
1.5
49.181
39.15105
07989
Waldemar Folbrycht
Wiesław Skubisz
ZP
LU
2
9
48.961
40.10504
10833
Andrzej Sontowski
Aleksander Szczupakowski
MA
MA
3
3
48.571
41.18605
13379
Krzysztof Bekalarek
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
1.5
4
48.311
42.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
48.001
43.06835
15213
Andrzej Orłow
Grzegorz Szulc
MA
MA
7
3
47.521
44.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
47.481
45.06689
07069
Andrzej Kondeja
Grażyna Wyczółkowska
MA
MA
13
5
47.451
46.08166
05856
Renata Dancewicz
Piotr Walczak
MA
WP
7
21
47.451
47.12006
06921
Danuta Krupnik
Dariusz Sierocki
MA
MA
7
7
47.451
48.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
5
46.981
49.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
46.591
50.06543
19115
Jan Chodorowski
Zdzisław Gumkowski
MA
MA
18
1.5
46.361
51.12158
17030
Izabella Jaworska
Anna Zaręba
LD
MA
4
3
46.291
52. 
 
Przemysław Darek
Adam Rdzanek
-
-
0
0
46.251
53.01019
10426
Andrzej Byzdra
Marek Szakun
PK
MA
7
4
46.171
54.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
45.891
55.07053
06733
Krzysztof Gołaś
Grzegorz Kula
MA
MA
5
11
45.851
56.06551
10356
Jacek Ciechomski
Agnieszka Jonczyk
SW
MA
19
3
45.821
57.11214
06883
Marek Kolasiński
Sławomir Rokicki
MA
MA
3
12
45.601
58.19630
17051
Mieczysław Hauswirt
Jan Wadowski
MA
MA
1
2
44.751
59.09741
06291
Wiktor Cała
Zdzisław Olszewski
MA
MA
5
5
44.561
60.18480
15263
Witold Jochym
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2
2.5
44.561
61.17724
19662
Maksymilian Grochowski
Kuba Mierzwiński
MA
MA
2.5
1
44.191
62.17675
19475
Janusz Królikowski
Mariola Miklaszewska
MA
MA
2.5
1.5
44.101
63.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
2.5
2
43.221
64. 
16833
Roman Bedyński
Ted Jablonowski
-
MA
0
0.5
42.631
65.18757
06628
Zofia Hordyńska
Krzysztof Hordyński
MA
MA
0.5
3
42.321
66.16345
06811
Lech Bujnowski
Jacek Musiał
MA
MA
1.5
3
41.761
67.19375
18486
Zbigniew Kozerski
Irena Wilczyńska
MA
MA
1.5
1
41.721
68.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
2
1.5
41.041
69.17659
11593
Jerzy Noworol
Anna Sencerz
MA
MA
1.5
2.5
39.781

Łącznie 1088 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-15 g.16:33:15 (0.3106/148) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.