Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4604/24730 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* PUCHAR ROZTOCZA GPL
IX Grand Prix Lubelszczyzny Turniej w Opolu Lubelskim
sobota, 28 września 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02495
02502
Andrzej Kokoryka
Andrzej Kozak
LU
LU
11
12
60.307035III
III
2.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
59.995930III
III
3.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
59.374925 
 
4.02507
07939
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
13
7
58.534020 
 
5.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
57.723015 
 
6.02470
13033
Krzysztof Chabrowski
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
4
5
57.152010 
 
7.07981
07992
Jarosław Ostrowski
Andrzej Szczepaniak
LU
LU
4
5
56.41147 
 
8.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
55.23126 
 
9.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
54.31105 
 
10.15414
07940
Wojciech Okuniewski
Piotr Waniurski
LU
MP
3
12
53.5495 
 
11.07986
08026
Wiesław Pawelec
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
7
52.1974 
 
12.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
52.0953 
 
13.15868
11940
Janusz Borek
Dariusz Serafin
LU
LU
2
4
51.1242 
 
14.17211
02559
Robert Szypuła
Jerzy Tarajko
LU
LU
2
4
49.9921 
 
15. 
07994
Jerzy Grela
Wiesław Teresiński
-
LU
0
5
49.8911 
 
16.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
48.7611 
 
17.02479
07937
Wojciech Gąska
Michał Świdziński
LU
LU
4
5
46.7611 
 
18.02504
14609
Janusz Krawczyński
Piotr Szczygieł
SW
SW
9
4
45.8811 
 
19.07732
08518
Jan Kowal
Jan Tokarczyk
PK
PK
3
3
45.7611 
 
20.01019
14179
Andrzej Byzdra
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
7
5
45.5011 
 
21.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
45.4411 
 
22.02524
07984
Józef Myć
Bogdan Palikot
LU
MP
7
7
45.4011 
 
23.08019
 
Andrzej Madej
Grzegorz Typek
LU
LU
2
0
45.0611 
 
24.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
44.6211 
 
25.05010
05123
Andrzej Góźdź
Tomasz Konopka
LB
LB
3
3
43.5811 
 
26.02928
07491
Marek Kozdrach
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
7
41.6211 
 
27.19550
 
Ireneusz Grabowski
Andrzej Kaszuba
LU
-
1
0
39.0511 
 
28.02526
02557
Jarosław Nowak
Adam Szymański
LU
LU
4
4
34.5011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 690 punktów PKL, w tym 364 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydz.lublin.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-02-20 g.11:31:24 (0.1687/66) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.