Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4609/25294 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP**UZDROWISKOWY
OTP** XII UZDROWISKOWY
Połczyn Zdrój, 12 stycznia 2020 roku
niedziela, 12 stycznia 2020r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
61.80100II
II
2.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
61.3095III
III
3.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
61.2590III
III
4.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
9
11
61.1785 
 
5.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
61.0681 
 
6.02102
02115
Czesław Plachimowicz
Czesław Rekret
LB
LB
5
4
59.9577 
 
7.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
MA
9
9
59.9472 
 
8.14835
14780
Andrzej Pożerski
Waldemar Wochna
ZP
ZP
5
5
58.8968 
 
9.10385
08344
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
ZP
ZP
3
4
58.7164 
 
10.01523
06355
Jan Niebudek
Lech Warwocki
DS
LD
2.5
9
58.1059 
 
11.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
57.4955 
 
12.06591
06705
Grzegorz Fijałkowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
9
13
57.1751 
 
13.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
57.0346 
 
14.05286
 
Ryszard Nowicki
Zbigniew Szczechura
WP
NZ
5
0
56.4342 
 
15.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
56.0038 
 
16.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
55.8133 
 
17.12872
06119
Stefan Samól
Alina Talaga-Drabik
WP
ZP
3
5
55.7729 
 
18.08328
08356
Piotr Kiełczewski
Jan Purczyński
ZP
ZP
7
7
55.6025 
 
19.06074
06093
Mieczysław Rogowski
Marian Siwy
ZP
ZP
5
11
55.4820 
 
20.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
55.0820 
 
21.03497
03562
Jerzy Skwark
Jerzy Ujma
SL
SL
15
12
54.5019 
 
22.03933
10534
Eugeniusz Seichter
Waldemar Sroczyński
KP
LB
12
11
54.1818 
 
23.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
54.1218 
 
24.19063
03744
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Andrzej Jarmużek
KP
KP
2
4
54.0117 
 
25.06042
11296
Zbigniew Nowak
Artur Pomarański
ZP
ZP
4
7
53.4716 
 
26.17294
18482
Marek Bałabuch
Piotr Zalcman
KP
KP
2.5
2
53.3515 
 
27.05900
06115
Lechosław Błaziński
Radosław Szopiński
ZP
ZP
12
7
53.3415 
 
28.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
53.3314 
 
29.18251
04829
Elżbieta Lis
Marek Pietrzak
DS
PM
2
5
53.1813 
 
30.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
53.1012 
 
31.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
53.0712 
 
32.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
5
7
52.5511 
 
33.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
52.5010 
 
34.19780
06103
Tomasz Kuchta
Wacław Stupnicki
WP
ZP
1.5
4
52.339 
 
35.14576
10651
Anna Janiszewska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
2.5
1.5
52.109 
 
36.05295
05055
Elżbieta Drobkiewicz
Jolanta Jacoszek
MA
WP
2
3
51.778 
 
37.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
51.547 
 
38.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
0
0
51.536 
 
39.05091
02382
Zenon Kaczmarek
Sławomir Polak
WP
WP
5
7
51.456 
 
40.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
51.395 
 
41.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
51.314 
 
42.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
PM
PM
3
5
51.263 
 
43.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
51.223 
 
44.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
4
2.5
51.142 
 
45.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
51.011 
 
46.18859
18826
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
ZP
ZP
2
2.5
50.911 
 
47.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
50.751 
 
48.15906
06140
Dariusz Głowiński
Franciszek Wnęk
ZP
ZP
2.5
2
50.241 
 
49.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
50.221 
 
50.05921
08821
Paweł Dickert
Wojciech Harasimowicz
ZP
ZP
2.5
4
50.171 
 
51. 
 
Andrzej Wojciuszkiewicz
Gabriela Wojciuszkiewicz
NZ
NZ
0
0
50.051 
 
52.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2.5
3
50.001 
 
53.03525
10925
Aleksy Swoboda
Kazimierz Zdebski
SL
SL
7
2.5
49.831 
 
54.07080
02036
Tomasz Freitag
Stanisław Kotas
WP
LB
5
5
49.741 
 
55.12435
05497
Janusz Kopras
Jerzy Wilczek
WP
WP
4
4
49.161 
 
56.06546
06903
Bogusław Chomentowski
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
48.971 
 
57.05279
05489
Jadwiga Nowak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
11
12
48.771 
 
58. 
 
Lidia Gotard
Krzysztof Korzeniewski
NZ
NZ
0
0
48.461 
 
59.17728
17023
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
ZP
ZP
2.5
2.5
48.201 
 
60.06051
06066
Marek Ostrowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
7
9
48.101 
 
61.09301
12001
Jerzy Bronisławski
Jerzy Powalisz
KP
KP
5
2.5
47.871 
 
62.03715
11785
Marek Grewling
Tadeusz Grewling
WP
WP
2.5
2.5
47.331 
 
63.13089
20294
Henryk Semeniuk
Radosław Sokołowski
ZP
ZP
2.5
0
47.241 
 
64.11424
13711
Henryk Duszyński
Magdalena Głombińska
WP
MA
5
2.5
47.191 
 
65.18880
18879
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
ZP
ZP
1.5
1.5
47.111 
 
66.01958
14368
Andrzej Czernow
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
3
4
46.981 
 
67.19581
19580
Stanisław Fiedkiewicz
Andrzej Kryń
ZP
ZP
1
1
46.241 
 
68. 
 
Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
NZ
NZ
0
0
45.961 
 
69.01845
01493
Jerzy Marszałkowski
Bohdan Mazur
OP
DS
5
13
45.941 
 
70.05983
06130
Marian Kryger
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
4
5
45.761 
 
71.07757
05463
Elżbieta Tuchołka
Jerzy Tuchołka
WP
WP
0
2
45.601 
 
72.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
45.491 
 
73.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
45.291 
 
74.02094
08847
Romuald Paszkowski
Marek Tuziemski
ZP
ZP
5
3
44.191 
 
75.09082
12434
Eugeniusz Dota
Wojciech Kaniewski
WP
WP
2.5
4
43.911 
 
76.17874
05325
Jerzy Glezer
Jerzy Podgruszewski
LB
WP
1.5
1.5
42.161 
 
77. 
 
Barbara Białożyńska
Kamila Markiewicz
NZ
NZ
0
0
41.991 
 
78.16116
17278
Zbigniew Cholewiński
Bogdan Smykowski
WP
WP
2.5
2
41.541 
 
79.18393
17389
Wojciech Felsztyński
Zdzisława Krzyżańska
LB
LB
1.5
1.5
41.521 
 
80.20068
13607
Alina Dobosz-Sztuba
Jan Sztuba
WP
WP
0
2
41.061 
 
81.15688
02196
Barbara Soroko
Tadeusz Zwoliński
LB
LB
2.5
2
41.031 
 
82.12278
16987
Michał Dolny
Henryk Urbański
KP
WP
2.5
1
40.531 
 
83.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
3
3
40.191 
 
84.18877
18878
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
ZP
ZP
1.5
1.5
39.591 
 
85.18846
16173
Ewa Bargłowska
Beata Szczepańska
ZP
ZP
1
1
39.481 
 
86. 
02278
Alicja Górska
Kazimierz Jaskuła
NZ
LB
0
7
37.821 
 
87.20010
19644
Aneta Klaczyńska
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
0
0
37.701 
 
88.18367
18368
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
ZP
ZP
1.5
1.5
37.001 
 
89.19974
19975
Anna Walczyńska
Agnieszka Wrona
MA
MA
0
0
35.191 
 
90.20045
20046
Renata Lachowska
Witold Lachowski
WP
WP
0
0
31.721 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2896 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-05-29 g.09:46:12 (0.2755/190) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.