Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4824/25442 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2020
Mazowiecki WZBS
DK Kajakowa
wtorki i czwartki

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.20000Wojciech BartnikMA15
2.18605Krzysztof BekalarekMA23
3.19963Krystyna BiernatMA0.59
4.19836Elżbieta BrewińskaMA15
5.16087Feliks CzechowskiMA210
6.13259Andrzej DachowskiMA2.55
7.07786Bogdan DejnakowskiMA47
8.18861Małgorzata DmowskaMA1.52
9.20112Mirosław DorauMA06
10.19706Włodzimierz FabjańskiMA18
11.19507Elżbieta FiejkaMA110
12.17657Krystyna FrąckiewiczMA1.52
13. Eugeniusz Fronczak-02
14. Eugeniusz Fronczek-02
15.18419Tomasz GellertMA26
16.18604Krystyna GoreńMA1.52
17.18982Zbigniew GżałczyńskiMA1.57
18.19664Ryszard HallMA03
19.19630Mieczysław HauswirtMA1.58
20. Małgorzata Hołownia-Siwińska-01
21.19345Bożena JacuchMA215
22. Andrzej Jaklewicz-02
23.16495Marek JanotaMA2.520
24.08543Marek JaroszkiewiczMA315
25.18507Andrzej JarząbekMA1.55
26.19157Grażyna JaskulskaMA1.515
27.20428Stanisław JasnowskiMA08
28.06642Jacek JedynakMA21
29.19102Marek JefremienkoMA16
30.19677Jacek JeleńskiMA1.512
31.06646Jerzy JodełkaMA53
32. Janina Kalinowska-04
33. Andrzej Kamiński-08
34.14539Bronisław KamińskiMA311
35.20812Hubert KamińskiMA02
36. Jerzy Karwacki-01
37.17447Ryszard KarwatMA21
38.18796Karol KasperkiewiczMA213
39. Waldemar Kierski-04
40.19486Iwona KlorekMA15
41.18165Dariusz KłodosMA222
42. Jacek Kominek-06
43. Czesław Kornatka-08
44.17497Zbigniew KornetMA0.52
45.06697Jarosław KostrzewaMA111
46.15075Jerzy KotowskiMA210
47.19837Adam KowalczykMA0.53
48.19375Zbigniew KozerskiMA210
49.20612Hanna KozłowskaMA02
50.17854Dariusz KrakowiakMA336
51.06721Edward KrusiewiczMA710
52. Roman Kruszczyński-01
53. Grzegorz Kuczewski-09
54.17046Jerzy KuhnMA2.51
55.17845Grzegorz KujszczykMA1.53
56.17873Adam KutszyńskiMP1.54
57.06752Jacek LipińskiMA41
58.17844Jacek LipskiMA2.53
59.19365Andrzej ŁodzińskiMA1.51
60.19508Magdalena MańkowskaMA27
61.17654Michał MańkowskiMA2.57
62.18795Małgorzata MaruszkinMA1.512
63.09710Mariusz MączewskiMA217
64.11722Robert MichalskiMA31
65.19475Mariola MiklaszewskaMA1.51
66.20228Zbigniew MizikowskiMA03
67.06811Jacek MusiałMA36
68.15625Maryla NakonecznaZP1.51
69.18457Urszula NiespodziewańskaMA01
70.18816Józef NowikMA1.53
71.17659Jerzy NoworolMA29
72.19132Jadwiga NyczMA12
73.18076Wiesław OlszewskiMA2.515
74.18831Janina OrłowskaMA1.57
75.18761Grażyna OżógMA18
76.18844Alicja PersMA13
77.17656Stanisław PetrykowskiMA0.54
78.19106Piotr PiątkiewiczMA1.51
79.12968Andrzej PiesiewiczMA51
80.19085Zdzisław PietruszewskiMA1.53
81.18298Ryszard PietrzakMA24
82.09267Ewa PiotrowskaMA1.52
83. Marek Piotrowski-03
84.19938Miłosz PolakMA01
85. Elżbieta Poniatowska-06
86. Zbigniew Poźniak-02
87.18505Tomasz PrzegalińskiMA21
88. Alina Radlińska-07
89.18421Jan RatterMA12
90.18984Andrzej RedaMA211
91.18830Stanisław RękasMA112
92.19964Teresa RogoźnickaMA0.59
93.18801Radosław RozmanMA23
94.19962Andrzej RzepeckiMA0.56
95.06904Lech SadośMA126
96.16366Andrzej SeilerMA2.56
97.20319Tadeusz SerafińskiMA010
98.17998Joanna SerwatowskaMA28
99.17978Dorota Sikorska-PiesiewiczMA1.51
100. Marek Siwiński-01
101.19684Anna SmoluchowskaMA1.57
102.16873Jacek SowińskiMA2.56
103.19687Stanisław StachowiczMA111
104.16344Witold StarkiewiczMA2.511
105.19701Andrzej StarzykMA0.54
106. Wacław Stosio-05
107. Waldemar Strzemiński-06
108.18603Mirosława SwobodaMA210
109. Robert Szczęsny-06
110.10833Aleksander SzczupakowskiMA47
111.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA1.510
112.19751Janusz SzymańskiMA1.57
113.20247Zygmunt TolakMA07
114.19534Zdzisław TylkoMA113
115.17051Jan WadowskiMA24
116.20005Dariusz WasilewskiMA18
117.19663Ewa WawrowskaMA15
118.18627Krzysztof WierzbickiMA17
119.18724Piotr WierzbickiMA1.51
120.11595Dariusz WojnaMA2.536
121. Nina Wołoszyn-02
122.19977Ilona Worwa-GłuchowskaMA115
123.18166Arkadiusz WódkowskiMA2.58
124.09262Barbara ZacharzewskaMA0.51
125.19122Anna ZalewskaMA1.510
126.17227Błażej ZalewskiMA21
127.19702Krystyna Zapendowska-StarzykMA0.54
128.20077Tomasz ZatajMA0.55
129. Wiesław Zdort-02
130.20824Marek ZgorzałekMA04
131. Teresa Zgurecka-01

Łącznie 824 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-03 g.22:51:50 (0.3099/141) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.