Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4778/25534 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** - CONNECTOR Grand Prix Wielkopolski 2020-AUTO WATIN
GPW Poznań (AutoWatin)
niedziela, 9 lutego 2020r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
OP
WP
17
15
59.22100II
II
2.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
58.8591III
III
3.05213
05483
Paweł Małecki
Tomasz Wasilewski
WP
WP
11
7
58.2784III
III
4.05021
14167
Tadeusz Grobys
Dariusz Lisiecki
WP
WP
4
4
57.2776 
 
5.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
2.5
5
56.9169 
 
6.04906
07591
Jan Borychowski
Aleksander Nowakowski
WP
WP
13
11
56.4562 
 
7.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2.5
56.0954 
 
8.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
55.7647 
 
9.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LB
LB
15
19
55.5540 
 
10.05280
12958
Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
WP
WP
4
3
54.6532 
 
11.11424
18220
Henryk Duszyński
Janusz Zabacki
WP
WP
5
1.5
54.1125 
 
12.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
3
53.9020 
 
13.05321
05376
Andrzej Pietrkiewicz
Jan Sibilski
WP
WP
5
5
53.6219 
 
14.03401
14181
Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
WP
WP
15
3
53.2117 
 
15.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
53.0016 
 
16.05352
05534
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
7
17
52.8915 
 
17.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
7
11
52.7314 
 
18.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
52.4412 
 
19.17254
07695
Krzysztof Jordan
Czesław Kościelak
WP
WP
2.5
4
52.4111 
 
20.10533
01770
Ryszard Pałasz
Aleksander Zdybel
WP
MP
11
9
52.1110 
 
21.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
51.859 
 
22.03650
18482
Tomasz Borucki
Piotr Zalcman
KP
KP
5
2
51.767 
 
23.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
51.496 
 
24.05004
05222
Marek Górny
Stefan Masternak
WP
WP
5
5
50.775 
 
25.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
50.644 
 
26.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
50.562 
 
27.05282
05400
Jerzy Nowak
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
15
50.291 
 
28.17984
12435
Krzysztof Galubiński
Janusz Kopras
WP
WP
2.5
4
50.071 
 
29.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
49.961 
 
30.19497
18502
Andrzej Gintrowicz
Małgorzata Węglewska
SW
WP
2
2
49.911 
 
31.17294
12229
Marek Bałabuch
Robert Rychlicki
KP
KP
3
5
49.881 
 
32.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
49.691 
 
33.05226
05548
Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
WP
WP
12
11
49.181 
 
34.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
49.111 
 
35.11293
05340
Radzisław Oczkowicz
Janusz Przybysz
WP
WP
5
9
48.851 
 
36.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
5
2.5
48.821 
 
37.12691
01576
Stanisław Borowiec
Jerzy Poznar
LB
DS
4
5
48.631 
 
38.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
48.261 
 
39.08638
05242
Andrzej Dymek
Ewa Knapik
WP
WP
5
5
46.711 
 
40.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
46.281 
 
41.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
45.951 
 
42.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SL
SL
17
21
45.711 
 
43.20225
20349
Maciej Cieślukowski
Izabela Górnicka
WP
WP
0
0
45.641 
 
44.15687
20075
Mieczysław Kańdulski
Jarosław Żołyniak
WP
WP
2.5
0.5
45.341 
 
45.09082
17508
Eugeniusz Dota
Maciej Masłowski
WP
WP
2.5
2.5
45.201 
 
46.18951
05186
Stefan Gronowski
Łukasz Lis
WP
WP
1.5
3
44.991 
 
47. 
 
Jacek Nowak
Sławomir Sałata
NZ
NZ
0
0
44.591 
 
48.19315
19316
Marcel Błażejewski
Adam Serafin
WP
WP
0
0
44.231 
 
49.05055
05210
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
WP
WP
3
4
44.011 
 
50.18491
05229
Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
WP
WP
2
5
43.501 
 
51.12434
16730
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
WP
WP
4
2.5
42.031 
 
52.09995
05279
Karol Mońko
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
41.021 
 
53.05144
15043
Krzysztof Krause
Justyna Łaniewska
WP
WP
5
2.5
35.521 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1748 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-21 g.23:27:00 (0.3125/118) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.