Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4836/25578 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2020
Mazowiecki WZBS
DK Kajakowa
wtorki i czwartki

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.20000Wojciech BartnikMA110
2.16070Krystian BączekWP42
3.18605Krzysztof BekalarekMA21
4.19963Krystyna BiernatMA0.58
5.19380Marek BorkowskiPM0.56
6.19836Elżbieta BrewińskaMA1.55
7.16087Feliks CzechowskiMA214
8.13259Andrzej DachowskiMA2.57
9.07786Bogdan DejnakowskiMA48
10.18861Małgorzata DmowskaMA1.51
11.19706Włodzimierz FabjańskiMA18
12.19507Elżbieta FiejkaMA1.57
13.17657Krystyna FrąckiewiczMA1.51
14.18419Tomasz GellertMA211
15.18604Krystyna GoreńMA1.52
16.18982Zbigniew GżałczyńskiMA1.59
17.19630Mieczysław HauswirtMA1.513
18. Małgorzata Hołownia-Siwińska-01
19.19345Bożena JacuchMA29
20. Andrzej Jaklewicz-01
21.16495Marek JanotaMA38
22.08543Marek JaroszkiewiczMA34
23.18507Andrzej JarząbekMA1.52
24.18495Alicja JaskuleckaMA22
25.19157Grażyna JaskulskaMA1.58
26.20428Stanisław JasnowskiMA06
27.06642Jacek JedynakMA29
28.19102Marek JefremienkoMA1.52
29.19677Jacek JeleńskiMA1.59
30.18480Witold JochymMA21
31.06646Jerzy JodełkaMA55
32. Janina Kalinowska-04
33. Andrzej Kamiński-010
34.14539Bronisław KamińskiMA312
35.20812Hubert KamińskiMA01
36.17447Ryszard KarwatMA28
37.18796Karol KasperkiewiczMA210
38.20864Waldemar KierskiMA09
39.19486Iwona KlorekMA15
40.18165Dariusz KłodosMA2.524
41.10729Grzegorz KominekMA01
42. Jacek Kominek-05
43. Czesław Kornatka-01
44.15075Jerzy KotowskiMA26
45.19837Adam KowalczykMA0.55
46.19375Zbigniew KozerskiMA211
47.20612Hanna KozłowskaMA04
48.17854Dariusz KrakowiakMA323
49.19535Andrzej KrassowskiMA11
50.06721Edward KrusiewiczMA79
51.10571Marek KubickiMA41
52. Grzegorz Kuczewski-09
53.09935Andrzej KudelskiMA46
54.11615Katarzyna KumelaMA21
55.17873Adam KutszyńskiMP1.56
56.06752Jacek LipińskiMA41
57.17844Jacek LipskiMA2.51
58.19508Magdalena MańkowskaMA21
59.17654Michał MańkowskiMA2.51
60.18795Małgorzata MaruszkinMA27
61.09710Mariusz MączewskiMA214
62.19475Mariola MiklaszewskaMA1.51
63.20228Zbigniew MizikowskiMA03
64.18506Tomasz MroczekMA1.51
65.06811Jacek MusiałMA32
66. Jacek Narębski-05
67.18457Urszula NiespodziewańskaMA03
68.18816Józef NowikMA1.55
69.17659Jerzy NoworolMA24
70.19132Jadwiga NyczMA12
71.18076Wiesław OlszewskiMA2.59
72. Dorota Oraczewska-02
73.18831Janina OrłowskaMA1.59
74.18761Grażyna OżógMA15
75.18844Alicja PersMA11
76.17656Stanisław PetrykowskiMA0.53
77.12968Andrzej PiesiewiczMA52
78.19085Zdzisław PietruszewskiMA1.58
79.18298Ryszard PietrzakMA24
80.15262Grzegorz PiotrowskiMA21
81. Marek Piotrowski-01
82.18862Dariusz PłoszajMA1.56
83. Katarzyna Pogłód-02
84. Elżbieta Poniatowska-09
85.18505Tomasz PrzegalińskiMA217
86.09607Henryk PrzybysławskiMA54
87.20833Alina RadlińskaMA04
88.18421Jan RatterMA11
89.18984Andrzej RedaMA214
90.18830Stanisław RękasMA17
91.19964Teresa RogoźnickaMA0.58
92.19962Andrzej RzepeckiMA0.56
93.06904Lech SadośMA124
94.16366Andrzej SeilerMA2.53
95.20319Tadeusz SerafińskiMA06
96.17998Joanna SerwatowskaMA216
97.17978Dorota Sikorska-PiesiewiczMA1.52
98. Marek Siwiński-06
99.19684Anna SmoluchowskaMA1.54
100.16873Jacek SowińskiMA2.55
101.19687Stanisław StachowiczMA14
102.16344Witold StarkiewiczMA2.59
103.19701Andrzej StarzykMA0.53
104. Waldemar Strzemiński-06
105.18603Mirosława SwobodaMA29
106.19705Jan SyskaMA21
107. Robert Szczęsny-06
108.10833Aleksander SzczupakowskiMA414
109.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA1.58
110.19751Janusz SzymańskiMA1.512
111.17683Darla SzywalskaMA11
112.20247Zygmunt TolakMA06
113.19534Zdzisław TylkoMA18
114.17051Jan WadowskiMA23
115.20005Dariusz WasilewskiMA117
116.19663Ewa WawrowskaMA1.55
117.18627Krzysztof WierzbickiMA18
118.18486Irena WilczyńskaMA11
119.11595Dariusz WojnaMA2.523
120.18260Tomasz WolfkeMA2.56
121. Nina Wołoszyn-04
122.19977Ilona Worwa-GłuchowskaMA18
123.18166Arkadiusz WódkowskiMA2.515
124.20781Marek WróblewskiMA06
125.19122Anna ZalewskaMA1.57
126.17227Błażej ZalewskiMA22
127.19702Krystyna Zapendowska-StarzykMA0.53
128.20077Tomasz ZatajMA14
129. Wiesław Zdort-02
130.20824Marek ZgorzałekMA09

Łącznie 782 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-22 g.00:14:34 (0.3021/140) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.