Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4793/26079 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
III Liga Mazowiecka
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.06313Adam AmrozyMA4194PIK Zajazd Oaza Sierpc
2.16380Jakub AndruszkiewiczMA4256Orły Singleton Warszawa
3.17967Rita AndruszkiewiczMA2.5181Orły Singleton Warszawa
4.07777Ewa BanaszkiewiczMA15219INTER BLOCK Warszawa
5.20317Jacek BatorskiMA044MIM UW Warszawa
6.08303Leszek BiegańskiMA5162GOK Bielsk
7.06512Jerzy BoczarMA5282Taka sobie drużyna brydżowa
8.17082Maciej BoczarMA5218Taka sobie drużyna brydżowa
9.06513Maria BoczarMA4282Taka sobie drużyna brydżowa
10.17951Jakub BojanowskiMA2156INTER BLOCK Warszawa
11.11591Tadeusz BożekMA7291KBS Legionowianin 2
12.07051Edward BranickiMA553MOIIB Warszawa
13.12638Tomasz BranickiMA353MOIIB Warszawa
14.18354Małgorzata BudułaMA2.5180Orły Singleton Warszawa
15.06539Robert ChmielakMA7182AKS Polonia Warszawa
16.20305Arkadiusz ChojnackiMA058PIK Zajazd Oaza Sierpc
17.18270Piotr Chrząstowski-WachtelMA1.5185MIM UW Warszawa
18.16544Hanna CiuńczykMA3202Singleton Warszawa
19.14529Ireneusz CybulskiMA3115PIK Zajazd Oaza Sierpc
20.15150Andrzej CylwikMA284SAMOVOLKA SMART
21.08950Iwona CzajkaMA9219INTER BLOCK Warszawa
22.18479Magdalena CzajkowskaMA2.5182AKS Polonia Warszawa
23.10880Tadeusz CzekalskiMA1.5139AZS SGH Warszawa
24.07052Edmund CzubakMA11274BATMIX Warszawa
25.06567Czesław CzyżkowskiMA1357GOS Nadarzyn-Bogorya
26.14971Bartosz ĆwiekMA3211Orły Singleton Warszawa
27.08166Renata DancewiczMA7260BATMIX Warszawa
28.17434Sławomir DmowskiMA3300Reaktywacja K2 Alfa
29.11928Krystian DowolskiMA5244Taka sobie drużyna brydżowa
30.10191Artur DuczmalewskiMA4291KBS Legionowianin 2
31.06577Zygmunt DumałaMA5156AKS Polonia Warszawa
32.14973Piotr DuszakMA2.5121Orły Singleton Warszawa
33.14480Krzysztof DuweMA2139AZS SGH Warszawa
34.06320Władysław DziachanMA4203GOK Bielsk
35.17554Jakub DziubaMA2168Singleton Warszawa
36.08931Andrzej FenglerMA5166Czwórka Warszawa
37.16115Michał FiutaMA1.560AZS SGH Warszawa
38.06323Krzysztof FlemingMA7162GOK Bielsk
39.10709Piotr FrankowskiMA4201Altkom Akademia SMART
40.09666Mateusz GackowskiMA4109AZS SGH Warszawa
41.11588Jacek GajdaMA2.5125INTER BLOCK Warszawa
42.17436Dariusz GeloMA2133MOIIB Warszawa
43.16445Piotr GodlewskiMA2.566MIM UW Warszawa
44.07053Krzysztof GołaśMA5176Czwórka Warszawa
45.13134Janusz GoławskiMA5300Reaktywacja K2 Alfa
46.10674Grzegorz GóreckiMA4174PIK Zajazd Oaza Sierpc
47.19233Marek GrabowskiMA1.5104AKS Polonia Warszawa
48.17725Albert GrochowskiMA2101Singleton Warszawa
49.06616Łukasz GrodzickiMA4212ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
50.17451Wojciech GrzegorzewskiMA2.5218Orły Singleton Warszawa
51.17160Joanna GubrynowiczMA155MIM UW Warszawa
52.10107Paweł HandkeMA3120ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
53.12426Tomasz HirschMA336Reaktywacja K2 Alfa
54.16368Stanislaw HoltynMA2.5194PIK Zajazd Oaza Sierpc
55.17169Paweł HulanickiMA2.566MIM UW Warszawa
56.06634Stefan JakubowskiMA4291KBS Legionowianin 2
57.06638Włodzimierz JaneczekMA11145Czwórka Warszawa
58.12108Aleksandra JaroszMA5119AZS SGH Warszawa
59.11551Grzegorz JarząbekMA5274BATMIX Warszawa
60.06641Marek JaźwińskiMA4141GOS Nadarzyn-Bogorya
61.05649Tomasz JochymskiMA11202Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
62.07800Tomasz KaczmarskiMA9300Reaktywacja K2 Alfa
63.06657Bogdan KakietekMA5159GOS Nadarzyn-Bogorya
64.10043Łukasz KalbarczykMA7274BATMIX Warszawa
65.07568Marek KamelskiMA3150MOIIB Warszawa
66.07801Michał KaniaMA11202Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
67.17432Jacek KapelaMA2300Reaktywacja K2 Alfa
68.10217Urszula KędzierskaMA7274BATMIX Warszawa
69.14535Lesław KladerMA4168SAMOVOLKA SMART
70.04793Krzysztof KlufMA12208AKS Polonia Warszawa
71.08411Krzysztof KobylińskiMA1171MOIIB Warszawa
72.06686Adam KolipińskiMA1.5153MIM UW Warszawa
73.08885Marcel KołodziejczykMA3139AZS SGH Warszawa
74.10447Mikołaj KomorowskiMA3140SAMOVOLKA SMART
75.13240Gracjan KoniecznyMA2168AZS SGH Warszawa
76.06693Jacek KorpettaMA17200Taka sobie drużyna brydżowa
77.08800Jerzy KosowiczMA3300Reaktywacja K2 Alfa
78.12012Jacek KoterMA5131GOS Nadarzyn-Bogorya
79.06702Janusz KowalczykMA5112SAMOVOLKA SMART
80.09734Krzysztof KowalczykMA4221AKS Polonia Warszawa
81.15582Tomasz KozłowskiMA4176Czwórka Warszawa
82.17854Dariusz KrakowiakMA3224SAMOVOLKA SMART
83.15261Mirosław KrasowskiMA2.5217Altkom Akademia SMART
84.12006Danuta KrupnikMA7194PIK Zajazd Oaza Sierpc
85.17046Jerzy KuhnMA331Altkom Akademia SMART
86.06733Grzegorz KulaMA11201Altkom Akademia SMART
87.09774Krzysztof KwiatkowskiMA4186Altkom Akademia SMART
88.11447Paweł LasotaMA2291KBS Legionowianin 2
89.20025Andrzej LewandowskiMA1.569KBS Legionowianin 2
90.07056Piotr LipkowskiMA3114Czwórka Warszawa
91.06761Adam ŁaszczotkoMA4133MOIIB Warszawa
92.13940Andrzej ŁukianiukMA3201Altkom Akademia SMART
93.14001Adrian MacielakMA2119AZS SGH Warszawa
94.04461Karolina MacielakMA3265INTER BLOCK Warszawa
95.04355Mariusz MacielakMA5265INTER BLOCK Warszawa
96.16065Konrad MajewskiMA3256Orły Singleton Warszawa
97.17361Marta MakarewiczMA4265INTER BLOCK Warszawa
98.09359Ewa MaksymiukMA2.5164Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
99.09360Monika MaksymiukMA3142Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
100.14532Krzysztof MakuchMA4291KBS Legionowianin 2
101.06338Aleksander MarciniakMA7189GOK Bielsk
102.13253Wojciech MarcinkiewiczMA2125INTER BLOCK Warszawa
103.15352Michał MaszendaMA4229GOK Bielsk
104.14530Anna MichniewiczMA2.5103PIK Zajazd Oaza Sierpc
105.15857Tomasz MikołajczykMA3215INTER BLOCK Warszawa
106.06797Andrzej MiszewskiMA18208AKS Polonia Warszawa
107.06799Marcin MłodzkiMA3164MIM UW Warszawa
108.14536Dorota MosakowskaMA284SAMOVOLKA SMART
109.14417Maciej MosakowskiMA2.5196SAMOVOLKA SMART
110.06813Krzysztof NajdaMA7182AKS Polonia Warszawa
111.06817Renata NeronowiczMA1297BATMIX Warszawa
112.09108Duy NguyenMA2.588MIM UW Warszawa
113.16473Wojciech NiewiadomskiMA2.5125Czwórka Warszawa
114.06823Tomasz NowackiMA4291KBS Legionowianin 2
115.11291Przemysław OhryskoMA2.588MIM UW Warszawa
116.11554Bartłomiej OkopińskiMA2.5162BATMIX Warszawa
117.17207Jerzy OleksiewiczMA2.5112SAMOVOLKA SMART
118.16716Lena OstrowskaMA4258BATMIX Warszawa
119.16068Konrad PaluszekMA2141Orły Singleton Warszawa
120.18011Filip ParolMA3202Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
121.07830Jerzy PawelecMA5291KBS Legionowianin 2
122.15760Tadeusz PawlakMA4215INTER BLOCK Warszawa
123.06854Janusz PietrzakMA5159GOS Nadarzyn-Bogorya
124.05769Lechosław PiotrowskiMA771MOIIB Warszawa
125.14479Maciej PlichtaMA2119AZS SGH Warszawa
126.17083Paweł PłockiMA3247Altkom Akademia SMART
127.17503Mariusz PotockiMA2112SAMOVOLKA SMART
128.17643Michał PowałkaMA1.525Spójnia - Warszawa 2
129.06866Cezary PrzasnekMA5200ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
130.18319Rafał PrzybyszMA2.5218Orły Singleton Warszawa
131.13462Dariusz PuczyńskiMA4212ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
132.06872Kazimierz PuczyńskiMA13131GOS Nadarzyn-Bogorya
133.06895Artur RutkowskiMA19282Taka sobie drużyna brydżowa
134.16450Alicja RybakMA2.5112SAMOVOLKA SMART
135.16428Grzegorz RybakMA2.5112SAMOVOLKA SMART
136.06900Tomasz RyffaMA5145Czwórka Warszawa
137.15263Andrzej RzechułaMA3155Altkom Akademia SMART
138.06904Lech SadośMA12247Altkom Akademia SMART
139.14967Tomasz SadowskiMA2231Taka sobie drużyna brydżowa
140.07840Zbigniew SantkiewiczMA384SAMOVOLKA SMART
141.17453Ireneusz SaturskiMA2212ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
142.10879Łukasz SepczyńskiMA2.5109AZS SGH Warszawa
143.14255Marcin SkurzyńskiMA2.5194PIK Zajazd Oaza Sierpc
144.07555Stanisław StachlewskiMA9122GOS Nadarzyn-Bogorya
145.16344Witold StarkiewiczMA2.553MOIIB Warszawa
146.11610Paweł StarnawskiMA563Czwórka Warszawa
147.12460Sławomir StępniewskiMA3150MOIIB Warszawa
148.12920Sławomir SulimaMA5195Reaktywacja K2 Alfa
149.08431Wiesław SyczMA1371MOIIB Warszawa
150.13329Grzegorz SzelenbaumMA1.558PIK Zajazd Oaza Sierpc
151.06956Bogdan SzlachetaMA7130AKS Polonia Warszawa
152.14007Tomasz SzleszyńskiMA388MIM UW Warszawa
153.15404Włodzimierz TabaczyńskiMA1109MIM UW Warszawa
154.14006Andrzej TarleckiMA4185MIM UW Warszawa
155.10507Igor TerszakMA4212ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
156.17363Janusz TomaszczukMA2.5159GOS Nadarzyn-Bogorya
157.16069Łukasz TrendakMA4256Orły Singleton Warszawa
158.13913Damian TrojnaraMA2.5140SAMOVOLKA SMART
159.07867Maria TurantMA377MIM UW Warszawa
160.17051Jan WadowskiMA253MOIIB Warszawa
161.06982Marcin WalczakMA5195AKS Polonia Warszawa
162.08116Edward WindorpskiMA450Taka sobie drużyna brydżowa
163.13696Tomasz WiśniewskiMA3194PIK Zajazd Oaza Sierpc
164.09550Jakub WojcieszekWP17257Taka sobie drużyna brydżowa
165.11595Dariusz WojnaMA3224SAMOVOLKA SMART
166.12423Cezary WolskiMA4300Reaktywacja K2 Alfa
167.05517Krzysztof WośkowiakMA7229GOK Bielsk
168.07004Piotr WowkonowiczMA1162MOIIB Warszawa
169.07005Rafał WowkonowiczMA962MOIIB Warszawa
170.14965Marta WójcikWP4244Taka sobie drużyna brydżowa
171.15609Bogusław WrąbelMA166MIM UW Warszawa
172.17965Mikołaj WyspiańskiMA1.5119AZS SGH Warszawa
173.13463Arkadiusz ZadwornyMA4212ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
174.17030Anna ZarębaMA4274BATMIX Warszawa
175.14090Grzegorz ZgorzelskiMA4229GOK Bielsk
176.15858Iwona ZielińskaMA381GOK Bielsk
177.07038Stefan ZielińskiMA3166Czwórka Warszawa
178.07042Andrzej ZiomekMA971MOIIB Warszawa
179.17738Witold ŻygulskiMA2186Altkom Akademia SMART

Łącznie 30269 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-26 g.21:40:33 (0.3668/189) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.