Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5009/26177 zbitka

szczegóły imprezy

XIV. Tarnowski Mityng Brydżowy - online
IV Memoriał Renaty Wajdowicz - TEAMY
czwartek, 10 grudnia 2020r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.04163Andrei ArlovichDS1788
2.17495Robert BarankiewiczLD35
3.08294Mariusz BartkowskiOP1797
4.12127Jarosław BartosińskiPM7107
5.04531Marek BarylewskiZP1850
6.01239Robert BielLB1113
7.03644Adam BłachnioKP1378
8.04535Dariusz BoguckiPM1750
9.08117Grażyna BrewiakOP1978
10.04547Andrzej BunikowskiPM181
11.08485Grażyna BusseZP1560
12.04922Piotr BusseZP1960
13.07190Paweł ChindelewiczPM13107
14.06551Jacek CiechomskiMA196
15.08950Iwona CzajkaMA98
16.02619Marek CzerwonkaMP411
17.15595Maciej DąbrowskiOP1197
18.10450Jacek DmowskiWP1360
19.13660Jarosław DudaMP411
20.07710Andrzej DudzikMP1341
21.09594Ewa DziekańskaDS913
22.01291Krzysztof DziekańskiDS1213
23.04563Ireneusz DzikowskiPM1850
24.04781Andrzej GarstkaPM917
25.08203Wojciech GawełMA1969
26.04250Bogusław GierulskiWM21118
27.01318Stanisław GołębiowskiDS2488
28.01345Maciej HutyraOP78
29.05056Rafał JagniewskiMA2169
30.07794Marta JaneczekPM111
31.04108Przemysław JaniszewskiSW2197
32.02676Jarosław JurkiewiczPK1332
33.03750Julian JurskiKP1121
34.14441Maksymilian KarpierzDS29
35.04602Aleksander KasprzakPM18107
36.09138Danuta KazmuchaOP178
37.17167Tomasz KiełbasaMA788
38.04793Krzysztof KlufMA1219
39.04797Ryszard KonopkaPM1217
40.04798Mirosław KopowskiPM1217
41.06706Apolinary KowalskiWM24118
42.05670Andrzej KozikowskiLD155
43.07093Tomasz KrymLD2.55
44.05678Adam KrysiakLD55
45.11770Piotr KuciaraMP411
46.01433Aleksander KudLB1113
47.07126Janusz KurdejOP521
48.03801Jerzy KurzawskiKP721
49.10809Ryszard LeśniewskiPM917
50.05691Grzegorz LewaciakLD1824
51.02727Andrzej LubojemskiMP1341
52.06765Piotr ŁyczkowskiMA1222
53.01467Waldemar MaciejewskiDS43
54.09357Arkadiusz MajcherMA116
55.01483Adam MarcinowskiDS916
56.11550Piotr MarcinowskiDS136
57.04820Wiesław MączkowskiPM1217
58.11743Krzysztof MiałkowskiMA322
59.11809Krzysztof MielnikPM9107
60.20153Wiesława MirosławDS2.59
61.06795Ewa MiszewskaWP1960
62.06801Maciej ModrzejewskiMA1219
63.11524Cezary MroczekDS316
64.06813Krzysztof NajdaMA719
65.06815Piotr NawrockiMA1969
66.05730Wiesław NicińskiLD1314
67.06822Anna NosalskaPM71
68.02753Jarosław NowakowskiMP411
69.10479Krzysztof ObłójDS53
70.07827Lech OhryskoSL1860
71.01539Wojciech OlańskiWM21118
72.07984Bogdan PalikotMP741
73.06845Tomasz PaluchowskiMA1322
74.14782Jakub PatreuhaDS788
75.14783Patryk PatreuhaDS788
76.01865Andrzej PawlakOP1797
77.06346Adam PawłowskiLD1314
78.11527Andrzej PękalaDS316
79.14753Jarosław PiaseckiPM1278
80.19422Jerzy PieszczuchDS1.59
81.01587Marek RajcaDS750
82.01590Piotr RatajskiDS716
83.11471Maciej RodzajMP932
84.06887Jacek RomańskiWM24118
85.07109Jerzy RonkeLD1314
86.01613Marek RzeszutekDS73
87.07617Mirosław SadyMP1241
88.01617Przemysław SalińskiDS1150
89.06909Anna SarniakOP218
90.17493Adam SeichterKP2.521
91.03933Eugeniusz SeichterKP1221
92.06915Andrzej SerwachMA1122
93.02794Ryszard SkotarskiMP1232
94.07114Waldemar SkóraLD1524
95.04451Jerzy SkrzypczakWM21118
96.12154Mateusz SobczakDS116
97.16456Sylwester SokółLD45
98.07642Witold StachnikMP932
99.03523Jan SucharkiewiczSL1814
100.07725Grzegorz SupersonMP1322
101.07613Marek SurmiakMP532
102.02810Wacław SypieńMP532
103.04707Mirosław SzalińskiPM12107
104.16140Andrzej SzepczyńskiWP419
105.04842Leszek SztyrakMA1997
106.07849Bogdan SzulejewskiKP2178
107.01679Jacek SzwedDS516
108.01691Grzegorz TarkaDS59
109.07543Przemysław TeleszyńskiLD1314
110.04848Maria TomczewskaPM73
111.05464Witold TurantLD1824
112.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS916
113.08797Michał TuszyńskiMP511
114.09785Tomasz TwarógWP419
115.07544Marek TyranLD1524
116.02827Marek UrbańskiMP1522
117.10370Erikas VainikonisDS1388
118.07242Vytautas VainikonisWM17118
119.18890Vasil ValchevSL550
120.06355Lech WarwockiLD914
121.04740Piotr WiankowskiMA2169
122.01726Tomasz WinciorekMA186
123.07431Marek WitekPM21107
124.09755Łukasz WitkowskiSW1597
125.01744Krzysztof WójcikDS73
126.05876Piotr WulkiewiczPD71
127.17494Aleksander ZatkeLD2.55
128.07869Sławomir ZawiślakSL2160
129.01770Aleksander ZdybelMP93
130.02872Grzegorz ŻyłaMP411

Łącznie 5025 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/tmb/t/7/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-12 g.05:57:25 (0.2707/140) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.