Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5320/26233 turniej par

szczegóły imprezy

OTP pamięci Jarosława Michałowskiego
Pożegnanie Jarosława Michałowskiego
sobota, 6 lutego 2021r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.11296
16829
Artur Pomarański
Tomasz Zaleski
WM
PD
7
5
67.8045
2.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
WP
9
9
62.2243
3.04793
06813
Krzysztof Kluf
Krzysztof Najda
MA
MA
12
7
60.8441
4.03648
19380
Albin Borkowski
Marek Borkowski
KP
PM
5
1.5
60.0139
5.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
59.0437
6.03696
05454
Leszek Falkowski
Bogdan Świątek
KP
WP
13
12
58.0235
7.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
57.9733
8.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
9
57.8431
9.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
MP
15
21
57.8329
10.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
57.8227
11.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
57.1825
12.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
PM
PM
9
2
56.7623
13.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
55.4521
14.01146
14688
Robert Przybyło
Jacek Szczerba
PK
PK
7
4
55.2419
15.20773
06900
Andrzej Gan
Tomasz Ryffa
DS
MA
1.5
5
55.1517
16.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
55.0215
17.02990
15916
Adam Strzelecki
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
5
55.0213
18.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
54.9011
19.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
54.849
20.05935
03712
Longin Graczkowski
Mirosław Graczkowski
ZP
KP
5
5
54.499
21.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LB
LD
15
18
54.429
22.07090
04823
Anna Kowalska
Małgorzata Sawicka
LD
KP
13
18
54.398
23.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
54.148
24.16853
16815
Zbigniew Mossakowski
Zbigniew Pełka
KP
KP
3
2.5
54.118
25.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
9
12
53.977
26.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
53.687
27.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
53.437
28.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
DS
13
13
53.196
29.05634
05824
Włodzimierz Jakowicki
Krzysztof Stadnicki
WP
LD
7
9
53.146
30.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
7
5
52.936
31.14926
15949
Jolanta Simińska
Tadeusz Stodulski
LD
LD
1.5
1.5
52.855
32.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
52.825
33.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
9
7
52.605
34.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
52.554
35.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
52.054
36.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
51.884
37.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
4
13
51.713
38.18497
18498
Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
KP
KP
2
1
51.623
39.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
51.603
40.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
51.542
41.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
51.522
42.17231
04360
Stanisław Król
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
2
13
51.222
43.12220
03030
Kazimierz Konefał
Zbigniew Listewnik
WM
WM
5
2
50.801
44.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
50.721
45.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
50.381
46.02460
02489
Marek Atalski
Jarosław Kaczorowski
LU
LU
13
12
50.15 
47.09350
21177
Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
MP
MP
3
0
50.14 
48.17228
17157
Mirosław Derwojed
Marek Wyżlic
KP
KP
2
2
50.13 
49.10721
06822
Sławomir Czech
Anna Nosalska
LU
PM
7
7
50.03 
50.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
49.64 
51.04198
04405
Adolf Bocheński
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
49.31 
52.03345
06355
Zbigniew Mącior
Lech Warwocki
SL
LD
18
9
48.97 
53.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
48.71 
54.03647
03785
Cezary Bołądź
Roman Kowalkowski
KP
KP
9
7
48.47 
55.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
13
7
48.00 
56.18964
16229
Wiesław Gorczewski
Anna Leśniewska
KP
KP
3
4
47.99 
57.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
47.91 
58.03663
13674
Adam Chełchowski
Wiesław Wruck
KP
KP
5
2
47.90 
59.17294
03992
Marek Bałabuch
Roman Wachowiak
KP
KP
3
18
47.75 
60.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
47.59 
61.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
47.59 
62.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
47.42 
63.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
47.34 
64.01787
01910
Piotr Bielecki
Roman Zabłocki
OP
OP
5
5
47.14 
65.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
47.08 
66.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
47.08 
67.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
MA
2
2.5
46.84 
68.03788
05867
Eugeniusz Krawczyk
Andrzej Wiosna
KP
KP
9
5
46.82 
69.11155
07167
Marek Benda
Eryk Hamerski
OP
OP
4
3
46.55 
70.03867
03999
Jan Nawrocki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
9
5
46.51 
71.05112
05487
Marek Klatkiewicz
Przemysław Weymann
WP
WP
5
11
46.25 
72.03644
03763
Adam Błachnio
Leszek Kawski
KP
KP
13
9
46.24 
73.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
45.58 
74.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
45.19 
75.11506
03861
Beata Golec
Leszek Moszczyński
LB
KP
4
7
44.88 
76.13003
07817
Mariusz Bielski
Ewa Łukowska
KP
SL
5
2.5
44.83 
77. 
 
Iwona Kwiatkowska
Geralt Silverblade
-
-
0
0
43.69 
78.06162
12859
Krzysztof Bartosiewicz
Magdalena Kazimierczak
MA
KP
5
2.5
43.68 
79.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
43.00 
80.14655
04033
Arkadiusz Stanisławski
Mariusz Żurek
KP
KP
3
4
42.02 
81.04921
05315
Cezary Bura
Maciej Piasecki
WP
WP
9
7
41.65 
82.13570
13018
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
KP
KP
5
5
41.49 
83.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
40.92 
84.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
9
12
40.88 
85.01068
01183
Janusz Jarząbek
Tadeusz Szemraj
PK
PK
5
5
39.00 
86.20116
20123
Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
KP
KP
1.5
0.5
38.24 
87.09563
05426
Jerzy Gdeczyk
Andrzej Stypczyński
DS
DS
4
4
38.16 
88.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
37.50 
89.20124
19547
Janina Czaja-Kozioł
Mariusz Jażdżewski
OP
PM
1.5
1
35.87 
90.19063
12278
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Michał Dolny
KP
KP
2
2.5
34.53 

Łącznie 1278 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/pozegnaniejm/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-15 g.00:32:00 (0.3062/190) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.