Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5107/26328 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa na żywo lub online
Drewniane Głowy - rozgrzewka (BBO)
sobota, 27 marca 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
PM
PM
9
2
66.0345
2.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
62.7443
3.05675
11296
Mariusz Kraśnicki
Artur Pomarański
LD
WM
9
7
62.4741
4.10752
08454
Jacek Balcerowski
Dariusz Banaś
SW
SW
2
4
62.2239
5.04535
11319
Dariusz Bogucki
Przemysław Zawada
PM
SW
17
19
61.5037
6.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
61.4135
7.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
61.0433
8.12475
20613
Kazimierz Krupiński
Teresa Piotrowska
MA
MA
3
1.5
60.4131
9.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
59.7029
10.07563
04474
Radosław Kozłowski
Andrzej Sulima
WM
WM
7
11
58.5027
11.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
58.4025
12.08986
07982
Józef Małysz
Marcin Pachniewski
LU
LU
7
3
58.2723
13.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
SL
LD
13
4
58.1321
14.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
57.4419
15.19063
16853
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Zbigniew Mossakowski
KP
KP
2
3
56.4417
16.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
56.3515
17.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
56.2713
18.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
56.2211
19.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
56.169
20.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
55.569
21.02671
04360
Ryszard Jaśkiewicz
Mirosław Makatrewicz
MP
WM
11
13
55.449
22.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
55.378
23.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
54.908
24.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
54.798
25.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
4
54.577
26.03430
03621
Janusz Pisarek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
53.907
27.03499
06355
Andrzej Sładki
Lech Warwocki
SL
LD
9
9
53.787
28.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
53.706
29.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
53.576
30.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.436
31.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
53.245
32.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
MP
13
15
52.975
33.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
9
52.975
34.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
52.954
35.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
52.754
36.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
52.564
37.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
52.313
38.03168
03170
Roman Goszcz
Cezary Góra
SL
SL
5
9
52.273
39.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
51.243
40.04788
04797
Ireneusz Jarosz
Ryszard Konopka
WP
PM
18
12
50.962
41.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
50.772
42.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
50.592
43.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
50.541
44. 
19121
Marylin Malinowska
Artur Malinowski
-
WP
0
19
50.271
45.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
50.181
46.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
2
2.5
50.04 
47.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
49.80 
48.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
49.33 
49.07053
06766
Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
5
13
49.12 
50.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
49.08 
51.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
48.97 
52.15153
19705
Teresa Pudelewicz
Jan Syska
LD
MA
5
2
48.92 
53.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1
4
48.59 
54.02590
09501
Józef Barczyk
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
48.56 
55.03648
19380
Albin Borkowski
Marek Borkowski
KP
PM
5
1.5
48.54 
56.08797
05880
Michał Tuszyński
Marcin Zbroja
MP
LD
5
5
48.10 
57.07614
07069
Marek Kiepura
Grażyna Wyczółkowska
MP
MA
5
5
48.07 
58.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0.5
0.5
47.54 
59.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
47.32 
60.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
47.10 
61.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
47.04 
62.17679
07610
Jacek Kowalewski
Jan Skąpski
MA
WM
3
4
46.94 
63.15989
16294
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
MP
MP
2.5
2.5
46.81 
64.18128
07937
Wojciech Kurkowski
Michał Świdziński
LU
LU
5
5
46.62 
65.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
7
45.82 
66.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2.5
45.55 
67.17677
13121
Zdzisław Kuc
Andrzej Szczotka
DS
DS
1.5
2
45.18 
68.04279
04463
Jan Janiak
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
44.63 
69.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
2.5
3
44.29 
70.04660
14609
Marek Niesłuchowski
Piotr Szczygieł
PM
SW
7
5
43.92 
71.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
MP
15
21
43.90 
72.02460
03724
Marek Atalski
Leszek Hejne
LU
KP
13
7
43.89 
73.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1
1
43.45 
74.09417
09631
Anna Bułat
Bogdan Nowakowski
MP
DS
3
4
42.56 
75.09563
05426
Jerzy Gdeczyk
Andrzej Stypczyński
DS
DS
4
4
42.53 
76. 
06904
Robot GiB
Lech Sadoś
-
MA
0
12
41.99 
77.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
3
3
41.92 
78.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2.5
2.5
41.85 
79.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
41.78 
80.01234
01910
Kazimierz Bednarek
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
41.35 
81.02519
02522
Bartosz Matras
Leszek Młodziński
LU
LU
9
4
41.10 
82.13492
16456
Roman Borkowski
Sylwester Sokół
LU
LD
4
5
41.02 
83.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
40.30 
84.02143
02166
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
39.18 
85.13661
08158
Adam Harasimowicz
Piotr Zatorski
MP
PM
4
21
39.08 
86.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
38.69 
87.21272
21271
Łukasz Czajkowski
Tomasz Szymański
MP
SL
0
0
38.48 
88.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
38.44 
89.06697
20763
Jarosław Kostrzewa
Andrzej Polak
MA
MA
11
0.5
38.17 
90.16623
20974
Wojciech Ligman
Łukasz Morawski
PM
PM
2
0
29.52 

Łącznie 1278 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/kwb/p1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.11:21:00 (0.2948/190) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.